Kde najít mechanického psa v Destiny 2 | Umístění robotů – dot eSports, jak odemknout protokol dobrého chlapce v Destiny 2 |

Jak odemknout protokol Good Boy v Destiny 2

Poté, co jste komunikovali se svým čtyřnohým robotickým společníkem, najdete ho za rám EXO v h.E.L.M. Přijďte se k němu přiblížit a komunikovat s ním, abyste zahájili protokol Good Boy, což vám umožní pohladit ho. Všichni další spoluhráči, které máte s sebou v H.E.L.M. může také mazlit psa a všichni hráči, kteří mazlí robotický společník, získají triumf.

Kde najít mechanického psa v Destiny 2

Nejsme zodpovědní za to, jak dlouho ho strávíte mazlením.

ScreenGrab přes Bungie

Od svého spuštění bylo obklopující několik záhad obklopující sezónu a třetí a čtvrté týdny sezóny odpověděly na většinu otázek. Revize nula, která se stane dostupným ve třetím týdnu, postavte fanoušky na cestu k řešení týkající se záhadných bezpečnostních dronů, které se vznášely kolem Měsíce, Evropy, stanice Seraph a loupežných bojiště. Stručně řečeno: Jsou to sběratelské předměty a střílí každé z nich ocenění XP a malá množství serafické umbralské energie.

Největším tajemstvím sezóny však nebyly jen samotné drony, ale záhadné dveře v provozu: Seraph’s Shield. Tyto dveře vyžadovaly, aby hráči stříleli všech 50 bezpečnostních dronů, aby se otevřeli, a přestože hráči mohli obejít některé požadavky s některými technikami mimo hranice, to, co ležel za dveřmi, bylo tajemství samo o sobě samo o sobě. Až do čtvrtého týdne sezóny to je.

Příchod čtvrtého týdne konečně přinesl poslední kus hádanky: upgrade bezpečnostní prověrky v rámci EXO, což hráčům umožnilo otevřít uzamčené dveře, které chránily některé drony – a odvážně to, co bylo na druhé straně dronů samotné dveře.

Výsledkem je dlouhá a navíjecí skákací hádanka, na jehož konci mohou hráči najít robotického společníka, který volá svůj vlastní – alespoň do té doby Lightfall vydání. Zde je způsob, jak najdete mechanického psa v Destiny 2Operace: Seraph’s Shield.

Jak najít robotického psa v provozu: Seraph’s Shield in Destiny 2

Nalezení mechanického psa má dva hlavní požadavky. Prvním je upgrade bezpečnostní prověrky, které je k dispozici z rámce EXO začínající ve čtvrtém týdnu sezóny poté, co postupoval přes linku hledání zbraně.

Druhým je nalezení a natáčení všech 50 bezpečnostních dronů (plovoucí žluté koule na několika místech), které se objevují na Evropě, na Měsíci, na palubě stanice Seraph a na třech loupežnických bojišti.

Poté, co jste se setkali s těmito dvěma předpoklady, budete muset otevřít tajné dveře dronů, které se nacházejí těsně za hangárem, poté, co jste dokončili sekci kopacewalk. Toto je oblast, kde po svém prvním vystoupení sundáte Haroktha, pohromu pijáků helia. Podívejte se na levou stranu místnosti a shledejte dveře s 50 knoflíky pod nimi, což znamená počet dronů, které jste zastřelili.

Až budete uvnitř, budete muset projít třemi lasery (což je snazší, pokud máte upgrade taktického brnění, ale bez něj to není nemožné). Budete také muset vyřešit hádanku s upgradem pro prověrku, což vás povede do přenosové oblasti. Zamířte do toho a vyjdete na oblast zvanou údržbářská podstruktura, což je v podstatě dlouhou skákací puzzle.

Skočte z římsy na římsu v oblasti a poznamenejte si výtisky tlapky na římse ve vašem okolí, abyste naznačili, co vás na druhé straně očekává. Jakmile zabijete první věžičku, budete mít na jedné straně místnosti jasnou cestu. Přeskoč to; Je to past, která vás přenese zpět na začátek.

Místo toho, abyste sledovali cestu nejmenšího odporu s římsem a dveřmi, podívejte se na své právo spatřit vzdálený molo a také dvě horizontální trubky oddělené dostatečně velkou mezerou pro strážce. Přeskočte na římsu, pak kolem mezery a sundejte věžičku na další molu poblíž. Pokračujte, dokud nedosáhnete velké oblasti.

Mějte oči oloupané na mola a věže a pokračujte v po cestě. Nakonec přijdete do oblasti se dvěma věžemi a mezerou, kterou můžete sklouznout dolů. Mějte na paměti, že většina červených oblastí naznačuje smrt, pokud nenajdete něco, co by zlomil váš pád, což může být chodník, zavěšená trubka nebo něco podobného. Obecně se však vyhýbejte oblastem s červeno-růžovou září.

Poté, co sledujete cestu, nakonec sestoupíte na úzkou chodbu se dvěma věžemi: ​​jeden na stropě a druhý na druhé straně. Vyjměte je a uvidíte gargantuanovou mezeru. Skočte a využijte trubky, které přecházejí místnost, aby se rozbily váš pád. Skákání z potrubí k potrubí, dokud nenajdete dveře. V tu chvíli můžete skočit a projít dveřmi, abyste našli společníka robotického psa s vámi.

Jak pohladit psa a aktivovat protokol dobrého chlapce v Destiny 2

Poté, co jste komunikovali se svým čtyřnohým robotickým společníkem, najdete ho za rám EXO v h.E.L.M. Přijďte se k němu přiblížit a komunikovat s ním, abyste zahájili protokol Good Boy, což vám umožní pohladit ho. Všichni další spoluhráči, které máte s sebou v H.E.L.M. může také mazlit psa a všichni hráči, kteří mazlí robotický společník, získají triumf.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Jak odemknout protokol Good Boy v Destiny 2

Protokol dobrého chlapce je tajný úkol Destiny 2 Sezóna Seraph.

Nalezením a ničením skrytých bezpečnostních dronů mohou strážci odemknout nejlepšího společníka sluneční soustavy ve formě a Exo pes v Destiny 2. Konečně, nějaká radost tlačit zpět proti plíživé temnotě.

Tato stránka podrobně popisuje Jak začít s protokolem Good Boy, a kde najít toho sladkého robo-doga, jakmile ho můžete odemknout.

Jak odemknout protokol Good Boy v Destiny 2

Protokol Good Boy je soustředěn kolem Zničení 50 bezpečnostních dronů Za účelem otevření uzamčených dveří v operaci: Seraphova mise Shield Mission. Každý dron je velká, plovoucí žlutá koule. Zničení jednoho vyžaduje natáčení pomocí Revize Zero Exotická pulzní puška, které vyděláte poprvé, když dokončíte operaci: Seraph’s Shield. Budete také muset odemknout všechny Infiltrator Gear Upgrades v rámci exo na h.E.L.M.

Na rozdíl od typických úkolů v Destiny 2, protokol Good Boy nemá ikonu úkolu pro sledování pokroku ve vaší nabídce. Jako tajný úkol je jen na vás, abyste věděli, co je třeba udělat (možná s šikovným průvodcem, jako je tento, aby vám ukázal, jak).

Existuje však řada triumfů, které vám mohou pomoci vidět, jak se vám daří. Otevřete nabídku, přejděte na Triumphs Page, a vybrat Sezóna Seraph. Odtud vyberte Tajný kategorie a položte svou ikonu na Zničení dronů triumfuje vidět pokrok.

Bezpečnostní drony jsou rozděleny mezi Europa, Heist Battleground: Europa, Moon, Hest Battleground: Měsíc, loupež: Mars a Operations Seraph’s Shield.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Jak najít psa EXO v Destiny 2

Jakmile najdete a zničíte všechny drony, vstupte do operace: Seraph’s Shield Mission. Postupovat normálně až do svého druhého setkání HARKOTHA, Scourge of the Helium Pinkers. Jakmile ho zabijete, budou nalevo od místnosti dveře. Vstoupit do něj, projít laserovou pastí a dostanete se ke dveřím.

Otevřete dveře interakcí s nimi, poté lokalizací a střelbou tří symbolů, které zobrazuje někde v této místnosti, než vyprší čas. Pokračujte vpřed a dostanete se do teleporteru a pošlete vás do řady nosníků přes zářící fialovou propast.

Sledujte úzké platformy a udržujte doprava na prvních křižovatkách. Zůstaňte na úzkých cestách, vrhněte se do občasných úzkých pasáží a skákejte mezery. Nakonec přijdete k tomu, co vypadá jako slepá ulička na velkou kapku.

Podívejte se dolů a uvidíte malé osvětlené dveře. Skočte dolů na to a ujistěte se, že si polšíte přistání. Vstupte do místnosti, najít svého nového nejlepšího přítele. Aktivujte protokol dobrého chlapce a ukážete kybernetického psího společníka nějakou lásku, než se převede na h.E.L.M.

Až příště budete v h.E.L.M můžete navštívit boha poblíž rámce EXO. Když zde poprvé aktivujete protokol dobrého chlapce, odemknete Ano, můžete psa mazlit triumf.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Destiny 2 Sledujte
  • MMO následovat
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.