Kde najít nepoctivá kola ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2?, Kde najít kola Fortnite | PCGamesn

Kde najít kola Fortnite

Fortnite Rogue Bikes jsou jen jednou z vracejících se věcí v kapitole 4 sezóny 3. Nejenže existují zbrusu nové Fortnite zbraně, můžete také jezdit na Fortnite Raptors. I když jsou silní a relativně rychlé, nejsou žádným zápasem pro rychlost a chlad poctivého kola.

Kde najít nepoctivá kola ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2?

Nejnovější z vozidel, která se mají přidat do Fortnite Kapitoly 4 sezóna 2, jsou Rogue Bikes. Zatímco sdílejí určité podobnosti s koly na špičkách, jsou nesmírně odlišné, nejen v designu, ale také funkčně.

Jak je vidět v přívěsu, Rogue Bikes mají funkce, jako je vysoká zrychlení, ostré otáčení a je vybaveno posilovači. Jsou ideální pro jízdu ulicemi a úzkými pruhy futuristických japonských básní. S tím řekl, tady je místo, kde najít nepoctivá kola v kapitole 4 sezóna 2.

Všechna umístění Rogue Bike Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Vzhledem k tomu, že nepoctivé kolo je v designu futuristické, může se vynořit pouze v nově přidaném futuristickém japonském biome. Vzhledem k tomu, že byl navržen s úmyslem smíchat se s neonovým panoramatem, mělo by být smysl najít ho v mezích futuristických poisů.

Na ostrově jsou čtyři nové POI, přičemž největší a nejvíce obydlená je Mega City. Je to bijící srdce a duši této sezóny; Díky oficiálním uměleckým dílům je umístěna showroom Rogue Bike (jak je vidět na obálce článku).

Zatímco umělecká díla se ne vždy promítá do skutečné hry na určitých úrovních, je to dobrý náznak, že hráči budou moci v Mega City moci najít Rogue Bikes en masse. I když to může být pravda, nebudou nalezeny ve klastrech, ale spíše se rozprostřeny přes POI.

Přechod na jiné poisy, zapařené prameny a uzly nebudou pravděpodobně ideálními místy k hledání Rogue Bikes.

I když není pochyb o tom, že se v těchto poisu vynoří, soudě podle toho, jak vypadají, je to více venkovské prostředí na ostrově. V takovém případě bude míra tření/šance na nepoctivá kola nižší než obvykle.

V neposlední řadě se Kenjutsus Crossing jeví jako polo-futuristická poi. Přestože je otevřené, v oblasti je několik struktur. Nyní, pokud se jedná o tradiční design, nemusí se zde pokala. Se vším, co bylo řečeno, bude Mega City pravděpodobně nejlepším místem k nalezení těchto futuristických kol.

Will Rogue Bikes se vynoří mimo Japonce ovlivněné biome ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2?

V tuto chvíli je těžké potvrdit, zda se nebo ne, nebo ne, od sebe odděleně od oblastí v Mega City a jiných podobně tematických poizích. Jak již bylo zmíněno, protože jsou specifickým způsobem tematicky, nechají se ukázat po celém ostrově.

To však neznamená, že hráči nebudou schopni řídit svá nepoctivá kola mimo futuristicko-japonský tematický biome, pokud se rozhodnou. V této poznámce je ponecháno vidět, jak efektivní bude tento typ vozidla na otevřeném a nerovném terénu v kapitole 4 sezóna 2.

Vzhledem k tomu, že Epic Games implementoval ve Fortnite mnoho fyziky v reálném světě, je velmi pravděpodobné, že použití nepoctivého kola na polních silnicích povede ke špatnému výkonu. I když to nebude fungovat tak, jak bylo zamýšleno, samotný funkční aspekt bude do značné míry omezen a omezený.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Kde najít kola Fortnite

Je čas urychlit do budoucnosti s jedním z kol Fortnite Rogue a vidět, jak velkou ochranu nabízejí ve srovnání s autem a pokud byste je měli řídit.

Nitro kolo Fortnite ve stříbře, kompletní s nálepkami, je zaparkováno před malou budovou

Publikováno: 10. července 2023

Kde můžete najít kola Fortnite? Rogue, která byla představena během sezóny 2 kapitoly 4, je superázovanou verzí kol z Dirt z sezóny 1, která zůstane ve hře právě teď. Mají velkou trakci a podporu, což vám umožní urychlit kopce a použít je jako rampy k odtažení nemocných triků. Body nezáleží na tom, ale alespoň můžete snadno cestovat po zahrani.

Ve hře Battle Royale najdete na mnoha místech kola Fortnite Dirt, i když doporučujeme prohledávat města, čerpací stanice a parkovací místa na boku silnic na mapě Fortnite, nejlepší místa, kde můžete vyhledat. Špinavá kola mají také zřetelnou výhodu, že vám umožňují střílet a řídit současně.

Fortnite Bikes nejsou v nastavených místech. Budou se objevit kdekoli, kde se auto může vynořit, takže je nepravděpodobné, že jeden uvidíte dvakrát na jakémkoli místě. Ve výchozím nastavení mají pouze 550 zdraví, mnohem méně než auta a také nabízejí prakticky žádnou ochranu. Pokud se nepokoušíte dokončit výzvu, abyste získali více zkušeností, je lepší řídit auto.

Fortnite Rogue Bikes jsou jen jednou z vracejících se věcí v kapitole 4 sezóny 3. Nejenže existují zbrusu nové Fortnite zbraně, můžete také jezdit na Fortnite Raptors. I když jsou silní a relativně rychlé, nejsou žádným zápasem pro rychlost a chlad poctivého kola.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.