Kde najít přísahové truhly ve Fortnite Kapitola 4, přísaha na hrudníku ve Fortnite | PC hráč

Kde najít přísahy ve Fortnite

Jedním z nejlepších způsobů, jak zaručit, že máte všechny tři, je otevřít přísahové truhly, ale kde je můžete najít?

Všechna místa přísahy

Obrázek krycího krytu

Přísaha jsou hrudníky novým přírůstkem do kapitoly 4 Fortnite a můžete získat některé z nejlepších kořistí ve hře jejich otevřením!

Získání nejlepší kořisti na začátku zápasu vás může připravit na vítězství! Mít nejlepší zbraně, plné štít a zdraví jsou důležité při vítězství ve Fortnite.

Jedním z nejlepších způsobů, jak zaručit, že máte všechny tři, je otevřít přísahové truhly, ale kde je můžete najít?

Nejlepší místa k nalezení přísahových truhly ve Fortnite

Nejlepší místa k nalezení přísahové hrudi ve Fortnite jsou v následujících poisu, z nichž každá má několik co nabídnout.

Tyto velké bílé truhly a bude se vynořit pouze ve žluté/oranžové krajině na mapě Fortnite.

Přísahací truhly upustí tunu kořisti, jako je nový Shockwave Hammer a bývalá puška kalibru!

Přísaha na Fortnite

Spawn místa přísahových truhly ve Fortnite

Na základě toho, co jsme zažili, se tyto truhly vždy vynoří na konkrétních místech na mapě.

Zde je každé místo, které jsme našli:

Každé místo přísahy

Pokud mají epické hry přidat více míst, budeme tento článek aktualizovat s těmito informacemi!

Zde je několik pozoruhodnějších a snadno nalezených umístění hrudníku:

Východně od rozbitých desek

Na východ od rozbitých desek je přísaha. Hrudník bude ve vodě mezi rozbitými deskami a oblastí šílenství.

Jedno z míst přísahové hrudníku

Vadné rozdělení

Ve vadných rozděleních jsou dvě přísahové truhly.

První hrudník se nachází v nejjižnější budově. Můžete přistát přímo na střeše a rozbít ji pomocí nástroje pro sklizeň, jakmile přistáte.

Místo hrudníku přísahy ve Fortnite

Druhou přísahu naleznete v podkroví příští budovy na západ ve vadných rozdělení.

Umístění hrudníku kovadliny

Kovadlina

Přísahací hrudník se vynoří v nejsevernější budově na náměstí kovadliny. Hrudník je na levé straně této budovy.

Budete se muset vydat do druhého patra a hledat knihovnu. Rozbijte knihovnu a za ní bude skrytá hrudník.

Umístění hrudníku kovadliny

Citadela

Citadela má čtyři pozoruhodné přísahové truhly, které se vyskytují.

První je objeven rozbitím podlahy na schodech, které vedou k hradu. Jakmile zlomíte podlahu, můžete skočit dolů a otevřít hrudník!

Citadelové schodiště

Další hrudník se vynoří doprava v trůnní místnosti. Budete muset jen vstoupit na přední část hradu, abyste se k němu dostali!

Umístění hrudníku přísahy

Třetí místo je mezi oboustranným schodištěm umístěným v zadní části hradu.

Umístění hrudníku Citadely

Poslední poloha hrudníku přísahy v Citadele se nachází v horním patře hradu. Tuto místnost můžete vstoupit do přistání na střeše hradu.

Bude umístěna za velkou kamennou sochou!

Přísahací místo na hrudi

V rámci vašich výzev Fortnite můžete mít úkol otevřít tyto truhly! Vědět, kde přesně je najít, bude důležité!

Další výzvou, kterou byste mohli mít, je překážet nad objekty! Takže se ujistěte, že víte, jak překážet v kapitole Fortnite 4!

Existuje také nová zbraň, která může získat jednorázové headshots ve Fortnite! To vás určitě dostane spoustu zabití!

Kde najít přísahy ve Fortnite

Toto jsou nejlepší místa pro praskání otevřených Fortniteových přísahových truhly.

Fortnite - hráč se dívá na přísahu, která

(Image Credit: Epic Games)

Nepolapitelné přísahové truhly ve Fortnite se nacházejí na skrytých místech s jejich vyhledávanou kořistí uvnitř. Kromě toho, že dostali horní ruku v bitevní potyčce Royale, jsou tyto truhly rozhodující interables pro slušné množství úkolů. Kde je nejlepší místo k nalezení těchto krabic? Nebojte se, dostali jsme vás zakrytí nejlepší metody, jak důsledně najít přísahové truhly.

Místa přísahového hrudníku ve Fortnite

Ve Fortnite vlastně neexistuje jedno stanovené místo pro přísahové truhly, ale na aktuální bitvě Royale se vynoří v každé oblasti, která vypadá jako podzim. Pokud zkontrolujete mapu na žlutou, oranžovou a auburnovou barvu, uvidíte umístění Breakwater Bay, vadné rozdělení, Citadela, kovadlinový čtverec a rozbité desky – to vše přetéká přísahovými truhly. Truhly jsou porcelánové bílé se zlatým ořezáváním a většinou se vyskytují v domech nebo skryté pod jeskyněmi. Mají náhodnou rychlost tření v kterémkoli z výše uvedených míst pro kapky, takže se prohrajte kolem životního prostředí, abyste se ujistili, že dostanete kořist.

Roaming kolem všech těchto krajin s tématem podzimu může být dlouhý úkol, takže zde je několik spotů s nejvíce koncentrovanějším potenciálem pro přísahové tření hrudníku:

  • Pseudo-island na Západní pobřeží Citadely má šest u vchodu
  • The Jihozápadní dok rozbitými deskami má čtyři
  • The Chalupané kabiny vadnými rozděleními mít šest na docela přímých místech
  • Většina míst Blízko pobřeží Breakwater Bay mít poblíž hrudník

Pokud někdy potřebujete přísahu, nezapomeňte vždy zkontrolovat obecnou oblast kolem Breakwater Bay, vadných rozdělení, citadely, čtverce kovadliny nebo rozbité desky. Pokud byste chtěli hyper-specifické umístění pro každou přísahu na hrudi ve Fortnite, doporučujeme interaktivní mapu na Fortnite.GG.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Funké Joseph

Fūnk-É je černý, ne-binární umělec a spisovatel+, který miluje pokrytí kyberprostorových komunit a neustále se vyvíjející kultury videoher. V PC Gamer je Fūnk-É přispěvatel SEO, který bičuje plátek pěkného slovního koláče. Nikdy jim neunikne příležitost důrazně vyprávět empatické příběhy. Jejich oblíbené hry jsou Mirror’s Edge, Disco Elysium a League of Legends. Rozdrtí také kohokoli v super rozbití Bros. Ultimátni.

Jsem tak rád, že jsem čekal téměř 3 roky na hraní Cyberpunk 2077, ale bojím se skutečnosti, že toto je naše nová normální

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas

Místa Fortnite Oathbound Truds

Fortnite přísaha

Fortnite přísahy jsou stále více žádané, a to nejen kvůli kořisti na vysoké úrovni, kterou obdržíte, když otevřete jednu z těchto nadměrných hrudníků. Přestože se objevují pouze v určitých odvětvích ostrova, můžete je vystopovat výrazným hučením, který emitují, když se k nim přiblížíte, a pokud hledáte jeden, obdržíte výběr přísahových položek Fortnite, které vám mohou absolutně dát hrana nad vašimi soupeři. Musíte také poškodit přísahové truhly, abyste získali pevné disky pro jeden z questů Fortnite v přísahovém prameni, takže je ještě důležitější najít.

Abychom vám toho pomohli dosáhnout, máme podrobnosti o tom, jak najít přísahové truhly ve Fortnite, včetně toho, jak skenovat oblasti, aby zdůraznili jejich pozice, a také snížení toho, co můžete očekávat, jakmile je najdete, jakmile je najdete.

Kde najít přísahy ve Fortnite

Přísaha jsou hrudníky výrazně vzácnější než standardní truhly ve Fortnite Kapitole 4 sezóna 1, ale obvykle najdete některé, které se vytvořily kolem určitých klíčových míst. Označili jsme všechna místa Fortnite Oathbound Truds, se kterými jsme se dosud setkali na výše uvedené mapě, a všimnete si, že jsou téměř výhradně nalezeny v podzimních biomech, spíše než ve svěží zelené nebo zasněžené oblasti, což by mělo pomoci pomoci Trochu se zúžíte.

Získejte snížení nejnovějších augmentů Fortnite a jak je aktivovat v bitvě Royale.

Přísahy jsou hrudníky velké bílé a modré truhly s ozdobným, rytíře se na ně dívají a jsou výrazně větší než standardní truhly, se kterými jsme obeznámeni. Pokud chcete pomoci je najít, nejjasnějším způsobem je vzít jeden z bodů zachycení Fortnite na pojmenovaném místě-vlajky podobné nadvládě-jako vítězstvím, označíte všechny truhly v místní oblasti. Trční hrudi vyčnívají, protože jsou jasně větší, takže se jen zamířte k natažené hrudi a najdete to, co hledáte.

Fortnite přísaha nese náhodné fond zařízení, ale je zaručeno, že obsahuje spoustu zlatých tyčí a zbraně alespoň Vzácná kvalita nebo vyšší. Je to dobrý způsob, jak se pokusit najít kladivo Fortnite Shockwave, což je epická varianta melee, která není snadno nalezena v nejlepších časech, ale umožní vám odrazit a rozbít cestu kolem. Může také odhalit skauta Fortnite Falcon, který můžete létat nad vaším aktuálním místem, abyste mohli vyhledat nepřátele a použít k přepravě kořistí nebo dokonce sestřelení squadmates zpět z dálky.

Jak poškodit přísahové truhly a načíst pevné disky ve Fortnite

Chcete -li poškodit přísahové truhly pro načtení pevných disků ve Fortnite, stačí je najít s výše uvedenými informacemi, a pak je buď opakovaně zasáhnout pomocí nástroje pro sklizeň, nebo je odpálit zbraní. To způsobí, že pevný disk vypadne a musíte celkem shromáždit tři z nich – všimněte si, že pevné disky obdržíte pouze tehdy, když je konkrétní přísaha aktivní, takže se neobjeví někdy jindy Bez ohledu na to, kolik hrudníků zničíte a nemůžete je předem sbírat, abyste ušetřili čas.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.