Kde získat šeptací klíče v Diablo 4 | VG247, Diablo 4 Whispering Key: kde je získat a jak je používat | PC hráč

Kde získat a jak používat šeptací klíče v Diablo 4

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Kde získat šeptající klíče v Diablo 4

Zde je návod, jak odemknout ty tajemné truhly se rozprostírají kolem svatyně.

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Publikováno 27. června 2023

Kde mám šeptat klíče v Diablo 4? Pokud na chvíli hrajete Diablo 4, nebo možná právě zvednete hru, pravděpodobně narazíte na tajemné zářící truhly přes svatyni. Otevření a dostat se k tomuto kořisti Juicey však vyžaduje trochu přípravné práce.

Jako takový jsme napsali tohoto krátkého, ale sladkého průvodce Jak získat šeptací klíče v Diablo 4! .

Jak získat šeptací klíče?

Abyste získali šeptací klíče, musíte je koupit od prodejců zvědavosti ve velkých osadách šíří Acros Diablo 4. Obvykle existuje jeden na hlavní region, ale první, který najdete v Kyovashadu. Můžete si ji všimnout na mapě prostřednictvím symbolu přívěsku.

Jakmile se dostanete k dodavateli zvědavosti, přejděte až na dno dostupných položek a najdete šeptací klíče v prodeji. Avšak spíše než používat zlato k jejich nákupu, budete muset vidit Obols výměnou za tyto speciální položky.

Jak získáte Obols? No, klesají jako odměna z událostí otevřeného světa a dungeony se šířily po celém světě. Jako takový budete chtít cestovat a vyzvednout si všechny, které najdete – jen pozor, abyste nezasáhli čepici Obol a čas zemědělství. Stojí za to poukázat na to, že můžete rozšířit svou čepici Obol tím, že lovíte oltáře Lilith, z nichž některé ji drasticky zvýší.

Co dělají klíče od šepotu?

Dobře, takže teď jste si koupili 20 šeptajících klíčů, co s nimi vlastně děláte? Jak již bylo zmíněno dříve, otevírají šeptací truhly, které vždy obsahují slušné šíření vzácných a dokonce i exotických zařízení čas od času. Jako takové mohou být nejvyšší injekce energie pro postavy, které v současné době vyrovnávají nebo potřebují občerstvení zařízení.

Doporučujeme nosit na vás asi 5-10. To znamená, že pokud narazíte na několik truhly na silnici, budete je moci otevřít, aniž byste se museli vrhnout zpět do města. Pokud ano, očekávejte pěkný příliv další kořisti pokaždé, když jdete na dobrodružství!

Pokud chcete více průvodců Diablo 4, podívejte se na naše kousky o tom, jak řešit sigils a získat sigil prášek, stejně jako balevé fragmenty a jak je používat.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Diablo IV následujte
 • Hack & Slash následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Kde získat a jak používat šeptací klíče v Diablo 4

Diablo 4 - Hráč stojí před hrudník zářící žlutou a zakrytý řetězy, tichá hrudník, který potřebuje šeptavý klíč

Diablo 4 Šeptající klíče jsou speciální položkou, kterou musíte odemknout Tiché truhly, což jsou jen jedním ze způsobů, jak zvednout nějaké vybavení vysoké úrovně. S ohledem na to Tipy Diablo 4 Pomůže vám také postavit vás na správnou cestu, zejména pokud je to vaše první návštěva svatyně. Kdo by si myslel, že by se toho tolik dozvědělo o přežití ve světě démonů a andělů?

Prvních několik hodin Diablo 4 se odehrává ve zlomených vrcholech, jen v jedné z oblastí svatyně, ale stále je tu spousta, ale je to určitě dost velké, že to rychle cestuje Waypoints nutnost. Pokud vás vaše putování přivede na tichou hruď, nebo se stanete na prodejci prodávajícím Diablo 4 Whispering Keys, tady je to, co potřebujete vědět.

Kde získat Diablo 4 Whispering Keys

Můžete si koupit šeptavý klíč z Dodavatel kuriozit Prodejce, který se nachází v mnoha městech nalezených ve zlomených vrcholech. Tento prodejce však nepřijímá zlato jako měnu: budete muset zaplatit Zamumlající Obols, které jsou odměněny hlavně za dokončení akcí kolem svatyně.

Jeden šeptající klíčové náklady 20 zamumlávání Obols, A jak každá úspěšná událost uděluje 35 Obols, za předpokladu, že jste dokončili také Challenge Challenge, nebudete mít potíže s získání požadované měny.