Kdo je ps1 hagrid? Vysvětleno PS1 Hagrid Meme – Prima Games, Hagrid | CallMekevin Wiki | Fandom

Hagrid PS1

“Chybí mi Norbert/Kevin, myslím na něj každý den”

Kdo je ps1 hagrid? – vysvětlil PS1 Hagrid Meme

Harry Potter a Stonererův kámen byl propuštěn na PlayStation již v roce 2001. Stejně jako v případě mnoha memů, tento oživil mnoho, mnoho let později – ve skutečnosti za deset let. „Haggord: You Dun It Nao Arry Porrer“ Meme – aka PS1 Hagrid – vznikl již v roce 2012. Více o tom níže.

Proč PS1 Hagrid vypadá tak vtipně?

Grafika zpět na začátku roku 2000 byla v té době docela revoluční (například si myslíte, že poločas), ale stále není tak ostrý a živý ve srovnání s tím, jaké průmyslové standardy jsou dnes. Podívejte se na tweet @alphaomegasin, který se nahlédne, o čem mluvíme a jak se grafická kvalita vyvinula:

Ve skutečnosti vypadá jako blobfish v tomto rámci (a většinu času během vašich setkání s ním). Naštěstí byla tato technologie jen odrazovým můstkem směrem k vážnějším grafickým motorům a incidentům, jako je tato, nebyly už dávno, protože růst a vývoj odvětví na začátku roku 2000 byl exponenciální exponenciální.

Pro Haggord je zde generátor meme. Také jsme našli poněkud relativní meme, když jste v obtížných dobách:

Nakonec jsme se pokusili jít na to, abychom si pro naše čtenáře vytvořili vlastní meme s Hagridem, ale skončili jsme v kreativním bloku (ten strašný pocit, když si myslíte, že to není dost vtipné) a tento meme z KnowYourmeme to popisuje dost dobře:

o autorovi

Nikola l

Spisovatel zaměstnanců na Prima Games od května 2022. Hraní od té doby, co bylo schopno držet Amiga 500 joystick sám, zpět na začátku 90. let (když bylo hraní dobré, pamatujte?). Prošel tisíci mnoho různých videí, desek a karetních her a zdá se, že chce, aby to bylo brzy desítky tisíc ™. Aktuální oblíbené: Pozůstalí upír, Smite, Marvel Snap. Zúčastnil se organizace desítek herních akcí a turnajů a od roku 2009 je profesionálně připojen k hraní her.

Hagrid

PS1 Haggrid

Rubeus sexy hagrid nebo velký táta (jo to je dělo) je hlavní postava v Harry Potter franšíza a je vždy tématem Kevinových videí, zejména jeho vzhledu v sérii PS1. Ve svých videích prokázal Kevin silnou náboženskou posedlost Hagridem a dokonce tvrzení, že je nejsmyslnějším mužem naživu a také Hagrid je Mesiáš

Původ []

Nikdo opravdu neví, jak dlouho existoval PS1 Hagrid, někteří lidé říkají, že existoval od začátku času, ale nikdo opravdu neví, ani Hagrid . Ale na tom nezáleží, protože je sexy.

Vzhled na Stream []

Hagrid se objevil na Kevinově rozbalovacím proudu. Spolu s Brendanem Fraserem a Tiny Jacksepticeye je Hagrid lepenkový výřez umístěný v pozadí. Na rozdíl od původního Hagrida, který je 8 stop 6in (2.59 metrů) Vysoký, tento je kratší než Kevin.

Harry Potter a  Kamen filozofa.

PS1 Hagrid Dating Simulator

Citáty [ ]

“Já sex, máma, Harry Lollolololo”

“Chybí mi Norbert/Kevin, myslím na něj každý den”

“Norbert/Kevin si mě vezmeš”

“Do prdele, Norbert/ Kevin, nechtěl jsem se tě stejně vzít.”

‘Ty jsi f#cking Wizard Harry’

“Dostal jsem vaši matku těhotnou, Harry”

‘Harry, můžu být tvým discordem kotě uwu?“