Kdo vyjadřuje milosrdenství v Overwatch 2? Dot eSports, Overwatch 2 Voice Herec Lucie Pohl chce, aby Mercy oholila nohy | PCGamesn

Overwatch 2 Voice Herec Lucie Pohl chce, aby si milosrdenství oholilo nohy

Jak seznam neustále roste, bude také obsazení. Pravděpodobně uvidíme více zastoupení jiných zemí, jak čas pokračuje.

Kdo vyjadřuje milosrdenství v Overwatch 2?

Mercy byla jednou ze základních postav Overwatch Od svého původního vydání v roce 2016, s Lucie Pohl vyjadřuje hrdinu podpory po celou dobu obou her.

Overwatch, a obsazení hlasových herců je naskládanější, než si můžete uvědomit. S 37 různými hrdiny, které se mají personalizovat, mají vývojáři vánice a hlasoví herci pro ně vyříznut.

Lucie Pohl má rozmanitou kariéru a po úspěšném zobrazení jako naší oblíbené podpůrné postavě je zjevně důvod, proč se uvízla kolem.

Kdo je Lucie Pohl?

Lucie Pohl vyjádřila několik různých postav v historii her. Namočila si prsty na nohou ve hrách jako Svět války, Red Dead Redemption, , a Gotham Knights Spolu s jejím nezapomenutelným výkonem milosrdenství.

Německý hlasový herec se také ponoří do filmů jako Fantastická zvířata a kde je najít (2016) a televizní pořady jako špionáž, Thriller (2015). Nezastaví se tam, Pohl vytvořil dvě standup sady v roce 2014 i 2015, což představuje rozmanitou sadu talentů hlasového herce.

Pohl vyjádřil milosrdenství od začátku Overwatch, Udržování ikonického hlasu milosrdenství v obou iteracích. Její počet hlasových linií pravděpodobně dosáhne stovek, naplněných nespočetnými interakcemi s širokým obsazením Overwatch.

The Overwatch Obsazení udržuje rozmanitý seznam národností, se zeměmi jako Austrálie, Amerika, Jižní Korea, Německo, Rusko, Francie a mnoho dalších, zastupuje několik míst z celého světa.

Jak seznam neustále roste, bude také obsazení. .

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. Řady jsou soukromé informace. Kontakt [chráněn e -mailem]

Overwatch 2 Voice Herec Lucie Pohl chce, aby si milosrdenství oholilo nohy

Overwatch 2 Voice Herec Lucie Pohl, která vyjadřuje Mercy, chce, aby lidé identifikovali ženy.

Overwatch 2 Voice Herec Lucie Pohl chce, aby se milost oholila nohy: Hlasová herec Overwatch Lucie Pohl stojí rukou na tváři

Publikováno: 20. července 2023

Overwatch 2 Hlasová herec Lucie Pohl chce vidět scénu, kde milosrdenství, postava, kterou vyjadřuje, oholí nohy v populární hře Blizzard FPS. V rozhovoru s PCGamesn o dopadu, který měl švýcarský léčitel na širší herní komunitu, Overwatch 2 VA věří, že její postava může stát mnohem víc, než jen být pěkná, silná žena.

“Až příště budu v relaci Overwatch, řeknu jim, aby si vložili scénu, kde se Mercy oholí,” říká německy narozený Pohl, který je také komik a Mastermind za hravým podcastem, imigrantským Jam. Její návrh je součástí širšího rozhovoru o zobrazení ženských postav ve videohrách.

Thumbnail YouTube

V rozhovoru s PCGamesnem (již brzy) Pohl také naznačuje, že by to bylo „revoluční“, aby postava ve hře nemohla bojovat, protože jsou na jejich období.

Diskuse zahrnuje šíři témat týkajících se role Pohl jako Mercy a celkové prostředí pro ženy v hraní. Hrdina podpory fanoušků, Mercy se stal ikonicky pro to, aby byl krásný, empatický a brilantní. Mercy se jako takové stalo vzorem pro mnoho lidí a zejména pro mladé ženy.

Rozhovor Lucie Pohl: Overwatch

Když mluví o toxicitě vůči ženám v hraní, říká PCGamesn, že ženy často „chodí k něčemu jinému, když mohly být velmi dobré v tom, co dělali v tomto světě [Gaming]. A myslím, že je to smutné, “říká.

Je však neústupná, že úspěšné v prostoru nutně neznamená naklánět se k očekáváním, že silné ženy by neměly být zranitelné a musí skrýt své emoce.

“Být silnou ženou neznamená, že musíte být mužem,” říká a navrhuje, aby jedna z věcí, které na Mercy nejvíc miluje -Mimenzionální vzhledem k jejímu vědeckému pozadí a odhodlání k integritě.

Pokud jste milosrdenství superfan, nezapomeňte zjistit, kde stojí na našem seznamu úrovně Overwatch 2. Nebo, podívejte se na našeho průvodce po nejlepších Overwatch 2 DPS Heroes, pokud se snažíte osvobodit svou pověst jako Hanzo Main.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.