Kdy je další výprodej páry? | PCGamesn, Steam Sale 2023 – Kdy je další výprodej páry? | GameWatcher

Steam Sale 2023 – Kdy je další prodej páry

Aktivní mezi: 16. března – 23. března

Kdy je další výprodej páry?

Kompletní průvodce dalším prodejem páry, aktuálního prodeje páry a všech nadcházejících herních a sezónních prodejů Steam, které lze naplánovat v roce 2023.

Portál Valve 2: Další výprodej páry a nadcházející termíny prodeje páry

Publikováno: 11. září 2023

11. září 2023: Týden vydavatele se v současné době koná do 18. září 2023.

Kdy je další datum prodeje páry? Vypadá to, že jeden výprodej Steam právě skončil, až bude další začne, ale s některými událostmi nabízejí lepší slevy než jiné a žánrově specifické prodeje, je dobré udržet tato data po ruce.

Naštěstí Valve vydala celé termíny prodeje páry po zbytek roku, abyste si mohli naplánovat svůj seznam přání. Ať už hledáte nové počítačové hry, které vám potopí zuby nebo přežití, abyste otestovali vaši vytrvalost, je tu něco pro všechny na páře. Sezónní prodej je mnohem větší a poslední jeden až dva týdny, s více hrami, DLC a balíčky dostupnými se slevy. Prodej páry a zimního prodeje jsou velkými pro kalendář a léto není daleko.

Termína prodeje páry

Zde jsou další prodej Steam:

  • Týden vydavatele: 7. září – 18. září 2023
  • Shmup Fest: 25. září – 2. října 2023
  • Příští festiční říjen: 9. října – 16. října 2023
  • Scream Fest: 26. října – 2. listopadu 2023
  • PRODEJTE SPOLEČNOST: 21. listopadu – 28. listopadu 2023
  • Síň zimního prodeje: 21. prosince 2023 – 4. ledna 2024

Ve společnosti Steam probíhá téměř vždy prodej, a pokud si nejste jisti, aktuální prodej je s největší pravděpodobností inzerován na přední straně Steam. I když neexistuje žádná událost, vždy existují speciální nabídky, proto se podívejte na stránku Specials Steam Specials a ujistěte se, že jste si vybrali své nejžádanější hry, takže jste informováni, když jdou do prodeje.

Pokud plánujete využít výhody prodeje páry specifické pro žánr, podívejte se na naše seznamy nejlepších PC her, tajných her a hororových her a dávejte si pozor, abyste se o to, jakmile konkrétní prodej bude valit kolem.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Steam Sale 2023 – Kdy je další prodej páry?

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Hráči dychtivě předvídají začátek dalšího prodeje páry a současně se obávají jeho dopadu na jejich peněženky. Prodej páry se stali každoroční událostí a nabízejí slevy na širokou škálu titulů, včetně hlavních vydání. V důsledku toho se stali mezníkem pro hráče, kteří dychtivě odpočítávání jejich příjezd.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Co nejlépe využít prodej a vyhnout se nadměrnému výdaji, je důležité naplánovat dopředu. Zde je náš očekávaný rozvrh Prodej páry pro 2023, umožňuje vám připravit se předem na slevy a učinit informovaná rozhodnutí o nákupu.

Kdy je další prodej páry v roce 2023?

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Po celý rok se koná několik prodejů páry, což hráčům poskytuje dostatek příležitostí k dokončení svých sbírek za zlevněnou cenu.

Některé prodeje páry si zvykly začít ve čtvrtek, v 10 hodin PDT/19:00 GMT, v minulosti však existovaly výjimky. Bez ohledu na to, kdy začínají, odpočítávání obvykle začínají týdny před těmito daty a my můžeme jen obviňovat remízu levnějších her.

Zde je rychlý pohled na to, kdy očekáváme, že se bude konat další prodej paní 2023, i když v průběhu tohoto článku o časové linii parního prodeje parního prodeje budeme do podrobností.

Paty Sale 2023

Tady je náš očekávaný rozvrh prodeje páry pro rok 2023, včetně jarního prodeje, letního prodeje, Halloweenského prodeje, podzimního prodeje a zimních prodejních dat. Tyto časy by vám měly poskytnout dobrý náznak toho, kdy začne prodej páry, i když také najdete podrobnosti o tom, kdy očekáváme, že se žije řada festivalů, což zdůrazňuje konkrétní žánry.

Steam Chinese Nový rok Sale 2023

Aktivní mezi: 18. ledna – na konci ledna

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Ačkoli prodej lunárního nového roku z předchozích let už není, Steam překvapil všechny, když debutoval na čínském novoročním prodeji 2023 ve druhé části ledna. Přímá událost bez dalších zvonků a píšťalků, slevy z různých her z čínských studií. Kromě toho se také shoduje s podobnými událostmi pořádanými samostatně západními vydavateli, takže můžete získat hry jako můj čas v Sandrock, Sword a Fairy 7, Forza Horizon 5 nebo Total War: Three Kingdoms za nižší cenu do konce ledna do konce ledna.

Steam Base Builder Fest 2023

Aktivní mezi: 23. ledna – 30. ledna

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Base Builder Fest 2023 je jednou z několika takových událostí, které mají žít po celý rok, hlavně svítí reflektor na konkrétním žánru her. V tomto případě mluvíme stavitelům města a dalších titulech, které vám umožní vytvořit útulnou základnu pro vaši postavu, z nichž řada najdete zlevněné. Kromě toho, festivaly také přinášejí s sebou dema a zvýrazňují nadcházející tituly, což je o něco víc než pravidelný prodej.

Steam Mystery Fest 2023

Aktivní mezi: 20. února – 27. února

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Mystery Fest 2023 se zaměřuje na všechno tajemství, jak naznačuje jeho název. Je to skvělá příležitost vyzvednout si zlevněné hry na vyprávění, které obsahují špionážní, detektiv nebo jinak tajemné téma. Letošní slevy zahrnují tituly jako Norco, Pentiment, mezi námi a další.

Sale Sare Sale 2023

Aktivní mezi: 16. března – 23. března

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Valve odhalil, že od roku 2023 bude hostit jarní prodej, který obdrží stejnou podporu jako podzimní, léto nebo zimní protějšky. To však znamená, že lednový lunární novoroční prodej však již nebude součástí ročního rozvrhu. Umírací světlo 2, Marvel’s Midnight Suns a Gotham Knights se počítají mezi zlevněné tituly.

Steam Puzzle Fest 2023

Aktivní mezi: 24. dubna – 1. května

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Puzzle Fest 2023, jak napovídá jeho název, zdůrazňuje nejrůznější tituly, které se buď převážně otáčí kolem řešení hádanek, nebo je prominentně obsahují. I když je to živé, hry jako Baba jste vy, byli jsme tu navždy a Escape Simulator jsou zlevněny.

Steam Sports Fest 2023

Aktivní mezi: 15. května – 22. května

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Sports Fest 2023, jak pravděpodobně očekáváte, je hlavně o sportovních titulech. I když je to, najdete slevy a ukázky pro hry, jako je FIFA 23, golf se svými přáteli, Blood Bowl 2 a další, pokrývající širokou paletu, která obstarává příležitostné i konkurenční hráče.

Steam Next Fest #1 2023

Aktivní mezi: 19. června – 26. června

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Next Fest se vrátí v červnu 2023 a působí jako perfektní okamžik, aby nejen objevil množství připravovaných her, které se přidá do svého seznamu přání, ale také vyzkoušejte značné množství ukázek. I když méně prodeje než ostatní položky na tomto seznamu, je to skvělá příležitost připravit seznam přání pro budoucí prodej.

Steam Summer Sale 2023

Aktivní mezi: 29. června – 13. července

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Summer Sale 2023 je pravděpodobně jedinou hlavní příležitostí k popadnutí velkého počtu titulů za zlevněnou cenu. Mezi jeho doporučené obchody počítá nedávná vydání, jako jsou Star Wars Jedi: Survivor, The Dead Space Remake a Bradavice Legacy. Každý den prozkoumejte svou frontu objevu a také získáte kartu z prodejního času s omezeným časem.

Steam Stealth Fest 2023

Aktivní mezi: 24. července – 31. července

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Pokud jste všichni o tom, že jste záludní a vytáhli nepřátele, aniž by byli viděni, začátek Steam’s Stealth Fest 2023 je jasným důvodem k oslavě. I když je to živé, můžete si vyzvednout hry, které se buď točí kolem Stealth and Evasion, nebo je zahrnout jako životaschopný styl Play Style. Najdete Sniper Elite 5, Little Nightmares II, Hitman World of Atessination a mnoho dalších mezi zlevněnými tituly.

Steam Next Fest #2 2023

Očekává se, že bude aktivní mezi: 9. října – 16. října

Pokud vám to poprvé chybí nebo se stanete příliš zaneprázdněni, Steam Next Fest #2 je druhou příležitostí k aktualizaci seznamu UpComint her a vyzkoušet některé z nich prostřednictvím kratších nebo delších demos.

Steam Halloween Sale 2023

Očekává se, že bude aktivní mezi: 26. října – 2. listopadu

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Sale Halloween Sale 2023 se pravděpodobně zaměří hlavně na hororové hry. Pokud jste fanouškem žánru, je to ten, na který si dávejte pozor, zejména proto, že to má tendenci být doprovázen několika událostmi ve hře Halloween. Jak již bylo řečeno, měli byste také najít některé z těchto nehororových titulů na svém seznamu přání zlevněné.

Steam Autumn Sale 2023

Očekává se, že bude aktivní mezi: 21. listopadu – 28. listopadu

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Autumn Sale 2023 se zaměřuje na období kolem Černého pátku a Cyber ​​v pondělí a ujistit se, že hráči PC nenechávají nějaké sladké slevy. Kromě levnějších her by Steam Autumn Sale 2023 měl také nechat hráče nominovat své oblíbené tituly na Steam Awards na konci roku.

Pára zimní prodej 2023

Očekává se, že bude aktivní mezi: 21. prosince – 4. ledna 2024

Steam Sale 2023 - Kdy je další výprodej páry?

Steam Winter Sale 2023 je konečný odpočítávání roku, The Big One, The Sale Everyperation, prázdnější peněženky a pěstitel knihoven. Nejvýznamnější slevy jsou nyní aktivní, spolu s hlasováním pro každoroční Steam Awards. V minulých letech každý nový zimní prodej přišel s vlastní minihrou, ale to se zastavilo od roku 2020.

Podívejte se také na náš plán prodeje Epic Games Store 2023, abyste sledovali více příležitostí k nákupu levnějších her.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.