Kdy je datum vydání režimu Overwatch 2 pro jednoho hráče? Nikdy.

Komponenta PVE Overwatch 2 právě byla tvrdá

Overwatch 2. .„Neuss oznámil, že tento obsah PVE řízený příběhem nebude zahrnovat dlouhodobý vývoj moci a stromy talentů specifické pro hrdinu, které Blizzard původně slíbil, přičemž Keller vysvětluje, že spíše než dělat„ velké jednorázové vydání PVE “, Blizzard je Plánování kooperativní hry a zkušeností součástí jeho probíhajícího roadmapu živé hry. Některé z těchto družstevních zkušeností budou Canon k příběhu Overwatch, zatímco jiné nebudou, řekl Keller.

? . Dostáváme však nějaké mise

Overwatch 2 Už nebude mít režim zaměřený na PVE, ale stále dostáváme obsah pro jednoho hráče ve formě misí příběhu a misemi pro hrdinu, které konečně přicházejí Sezóna 6.

Je tu šance, že nám byla ochutnávka, jak by tyto příběhové mise mohly vypadat v říjnu 2022, s vydáním události Wrath of the Bride. Tento režim nechal čtyři hráče řešit mapu plnou lineárních příběhových okamžiků, čelí mnoha přisluhovačům a několika šéfům, které vyvrcholily náročným setkáním s konečným šéfem, nevěstou Junkensteinu. Svět války, Vzhledem k tomu, že struktura „odpadků následovaných šéfy při sledování předem stanovené cesty“ se cítila docela podobná tomu.

Herní režisér Aaron Keller také hovořil o novém typu obsahu PVE s názvem Hero Mastery Missions, který by měl přicházet také v této sezóně. Nevíme moc o tom, co v tuto chvíli budou znamenat.

Bohužel, druhý druh obsahu pro jednoho hráče, který byl slibován na BlizzCon 2019-„samostatné, hluboce přehnané mise hrdiny“-se sešrovanou. Už nezískáváme funkce, které byly představeny, například stromy talentů hrdiny, které by hráčům umožnily utratit body, aby si přizpůsobili hraní hrdinů podle vlastního vkusu. Nedostáváme ani trvalý systém progrese energie, s vyrovnáváním hrdinů a lákavkou hraní takového herního režimu po dlouhou dobu, nebo se na něj dokonce soustředíte jako na svůj hlavní způsob, jak hrát Overwatch 2 – něco, co jsem plánoval dělat sám.

. Tyto příběhové mise by měly stránku obrátit na celkovém pozemku pro Overwatch 2, a dávat hráčům nové zkušenosti, pokud se chtějí více zapojit do tohoto světa a těchto postav, než mohou v běžném režimu PVP. Sezóna 6, což by mělo být kolem .

. Aktualizováno 16. května 2023.

.

Overwatch 2Další tři sezóny obsahu budou zahrnovat příchod misí PVE Story Missions, zbrusu nový podpůrný hrdina a omezenou časovou událost s názvem QuestWatch, Blizzard oznámil úterý. Mise příběhu jsou součástí plánů hry od roku 2019, kdy Blizzard oznámil , Nakonec však dorazí ve velmi odlišné podobě než to, co vývojář původně slíbil.

Overwatch 2„První hlavní událost založená na příběhu [. ] s novou sadou misí, která zahájí nový oblouk příběhu pro Overwatch.„Neuss oznámil, že tento obsah PVE řízený příběhem nebude zahrnovat dlouhodobý vývoj moci a stromy talentů specifické pro hrdinu, které Blizzard původně slíbil, přičemž Keller vysvětluje, že spíše než dělat„ velké jednorázové vydání PVE “, Blizzard je Plánování kooperativní hry a zkušeností součástí jeho probíhajícího roadmapu živé hry. .

“Vývoj na zkušenosti PVE opravdu nedosáhl pokroku, kterého bychom doufali,” vysvětlil Neuss. “Tým vytvořil spoustu úžasného obsahu, takže existují úžasné mise, které jsou opravdu vzrušující, jsou tu zcela noví nepřátelé, kteří jsou super zábavní a někteří opravdu skvělý a směšný talent hrdiny. ?

„Se vším, co jsme se dozvěděli o tom, co je potřeba k provozování této hry na úrovni, kterou si zasloužíte, je jasné, že nemůžeme dodat tuto původní vizi pro PVE, která byla uvedena v roce 2019. Nebudeme dodávat ten specializovaný režim hrdiny s talentovacími stromy, ten dlouhodobý vývoj moci, tyto věci už nejsou v našich plánech.“

Přidán Keller, „Chceme, abyste to mohli zažít častěji as více rozmanitostí, než bylo původně oznámeno.“

Oznámení Blizzardu bude jistě hlavní ránou pro fanoušky Overwatch, kteří byli lákáni postupem hráče a rozmanitostí talentů hrdinů, které Blizzard slíbil na BlizzConline 2021. Prozatím se zdá, že hráči, kteří uvízli s Overwatch.

Zde je pohled na aktuální plán Blizzardu pro Overwatch 2:

Grafika podrobně popisující vývojový plán Overwatch 2 pro sezóny 5, 6, 7 a dále, předvádění nových událostí, jako je QuestWatch, Mischief and Magic Game Mode, Story Missions a nový podpůrný hrdina

Sezóna

 • QuestWatch, nový režim události s omezeným časem
 • Půřka a magie
 • Letní hry 2023
 • 5V5 Mini konkurenční sezóna
 • „On Fire“ se vrací
 • Režim Workshopu tvůrce

Sezóna 6

 • Mise příběhu
 • Nový hrdina podpory
 • Režim hry Flashpoint
 • Rozsah palby
 • Systém progrese hráčů
 • Overwatch Anniversary 2023

Sezóna 7 a dále

 • Nový hrdina tanků
 • Nová událost spolupráce (režim omezeného času)
 • Nová ovládací mapa
 • Nová zimní akce
 • Konkurenční tajemní hrdinové se vrací
 • Roadhog a Sombra Reworks
 • Lore Codex

Blizzard původně oznámil Overwatch 2Složka PVE na BlizzCon 2019, kdy odhalila polo-sekci na originál Overwatch. Před Overwatch 2Spuštění však Blizzard „Odpojující“ část hry řízenou příběhem z konkurenčních režimů pro více hráčů. Od té doby Overwatch 2Spuštění v říjnu 2022 vydala Blizzard hrst nových režimů PVE, včetně události s tématem Halloween, Halloween Terror 2022 a nový režim Starwatch, který mísí PvP a PVE Elements.