Kdy je mrtvý podle denního světla X Attack na datum vydání Titanu? GameRevolution, Dead by Daylight vydává útok na Titan Outfit DLC

Dead by Daylight vydává útok na Titan Outfit DLC

Do křížení DBD X AOT se také přidávají dvě kouzla:

Kdy je mrtvý podle denního světla X Attack na datum vydání Titanu?

Mrtvý za denní světlo x útok na datum vydání Titanu

Fanoušci přemýšlejí o Mrtvý za denní světlo x útok na datum vydání Titanu Po nedávném teaseru z chování. Nejprve jsme slyšeli o crossoveru DBD X AOT v šestém výročí vysílaném v květnu a nyní se zdá, že se do hry konečně přidají do hry. Zde je to, co zatím víme o mrtvých podle denního světla X Attack na datum vydání spolupráce Titan.

Kdy je mrtvý podle denního světla x útok na datum vydání Titan Pack?

DBD X AOT Crossover

Útok mrtvých podle Daylight X Attack na Titan Crossover se uvolní v polovině sezóny, která by měla uvolnit do konce července. Aktualizace by samozřejmě mohla vklouznout do srpna, ale hráči by si měli být jisti, že dostanou šanci získat útok na titanské kůže a kouzla v mrtvých za denního světla za méně než měsíc.

Zatím víme, že 10 útoků na Titan Skins se objeví za denního světla, když se aktualizace objeví. Doposud byly odhaleny následující:

Pozůstalé kůže

  • Dwight – Eren Yaeger
  • Zarina – Hange Zo

KILLER SKINS

  • Obored Titan

Do křížení DBD X AOT se také přidávají dvě kouzla:

  • Charm Cadet Corps
  • Skautský pluk Crest Charm

Jedna věc, kterou si můžete poznamenat s koláž DBD X AOT, je to, že na rozdíl od minulých crossovers jako Resident Evil, Skins Survivor neproměňuje hráče na tuto postavu. Takže to bude Dwight oblečený jako Eren Yaeger, místo toho, abyste hráli jako Eren Yaeger se statistikami a schopnostmi Dwighta.

Zdá se však, že zabijácké kůže jsou skutečně transformativní. Teaser pro Oniho obrněnou titanovou kůži způsobuje, že to bude vypadat, že zabiják bude mít podobu této tyčící se zvíře.

Budeme vědět více o možných kůžích a kosmetice, protože aktualizace DBD v polovině sezóny se blíží startu. Opět by to mělo být kolem konce července.

Jason Faulkner je senior editor SEO Evolve Media. V typickém dni najdete ho zoufale, který se snaží získat koncem 90. let/na počátku 2000 PC, které pracují na poměru 4K a 16: 9, aniž by se zhroutily.

„Mrtvý podle denního světla“ vydává útok na Titan Outfit DLC

Mrtvý za denní světlo x útok na Titan

Mrtvý za denního světla spustila svůj první exkluzivní Anime Crossover se sbírkou 10-outfit inspirovanou útokem na Titan.

  • Přečtěte si více: „Endling: Extinction Is Forever“ Recenze: Výkonná environmentální zpráva

Dnes (19. července), Behavior Interactive oficiálně vydal svůj dříve ohlášený útok na spolupráci Titan ve formě kolekcí stahovatelného obsahu (DLC).

Sbírka obsahuje osm velmi vzácných oblečení pro pozůstalé a dva ultra vzácné oblečení pro vrahy inspirované masivně populární sérií anime a manga.

Hráči budou moci oblékat přeživší, aby vypadali jako hlavní obsazení, včetně Dwight Fairfield v Erenově uniformě, Yui Kimura v Mikase, Felix Richter v Arminu a Jake Park v Levi’s. Annieho outfit je k dispozici také pro Meg Thomas, Zarina Kassir bude mít Hange’s, Kate Denson bude mít Historia’s a Kenny’s bude k dispozici pro eso Visconti.

Mrtvý za denní světlo x útok na Titan

Pro zabijáky bude obrněné oblečení Titan k dispozici pro Oni, zatímco outfit válečného kladiva může být vybaven pro ducha.

„Vizuální efekty a vyprávění anime měly na mnoho z nás významný a trvalý účinek. Jsme nadšeni, že z tohoto kriticky uznávaného vesmíru představíme kosmetiku.“, Vysvětlil Mrtvý za denního světla Kreativní ředitel, Dave Richard.

„… Náš přístup k asimilaci ikonického 2-D anime do našeho trojrozměrného světa byl vzrušující a náročný, protože jsme chtěli ctít původní umělecký směr a přitom zůstat věrní podstatě podstaty Mrtvý za denního světla. Jsme na tuto sbírku tak hrdí a nemůžeme se dočkat, až se fanoušci dostanou na oblečení.“

Tým také analyzoval psychologii každého útoku na postavu Titanu a jejich jednotlivé cesty, aby přiřadil kostýmy Mrtvý za denního světla seznam. Při tom také zvažoval oblečení a vlastnosti.

Mrtvý za denní světlo x útok na Titan

“Například, Historia’s Cloak, jak je vidět na Kate, má odrážet její laskavost, protože se nosí na návštěvě sirotčince v anime,” řekla projektová manažerka Rose Li. “Mohli jsme si vybrat mnoho různých outfitů, aby se Kate nosila, ale chtěli jsme odrážet tuto základní hodnotu, kterou sdílí s Historia Reiss.”. Sbírka je plná takových detailů.“

Spolu s prodejem, který se odehrává od nynějška do 26. července, se dnes budou moci hráči přihlásit a budou nadaní s kouzlem Cadet Corps Crest, aby zobrazili ve hře.

Další čtyři kouzla budou zpřístupněna vždy, když se v obchodě ve hře zakoupí také určitý počet outfitů. Patří sem skautský pluk Crest, vojenský policejní pluk, hřeben Garrison Regiment Crest a Wall Titan Charm.