Kdy končí Overwatch 2 Season 4?

Overwatch 2 Sezóna 4 Čas vydání, LifeWeaver, události a změny mapy

To je všechno, na co se můžete těšit na po sledování doby vydání Overwatch 2 Season 4. Ještě jednou stále nemáme žádné slovo o režimu Overwatch 2 PVE, i když zůstává pevným příslušenstvím na plánu Blizzard 2023. Je tu spousta, které můžeme očekávat, že objevíme blíže času – včetně mýtických kůží a událostí – proto začněte šetřit tyto kredity a mince Overwatch 2, pokud jste zoufale touží po novém pohledu na svůj oblíbený overwatch 2 znaky. Mezitím se podívejte na další z nejlepších PC her, do kterých se můžete uvíznout, zatímco čekáte na novou sezónu.

Kdy končí Overwatch 2 Season 4?

Lifeweaver natáhne ruce, zatímco B.O.B vystřelí kulky z paže na vyvýšené plošině za ním

Overwatch 2Posun do systému Battle Pass znamená, že hráči mají omezené množství času na to, aby si vydělali celou řadu kosmetiky ve hře pro bezplatnou i prémii. Naštěstí se Blizzard Entertainment pokusil udělat načasování bitevního průchodu co nejvýraznější.

Čtvrtá sezóna začala 11. dubna a od té doby se na stránce Battle Battle Pass objevil časovač, který ukazuje, kolik dalších dní v sezóně zůstává. .

S tunami kosmetiky a titulů Prestige, které mají vydělat ve čtvrté sezóně, má smysl, aby hráči chtěli přesně vědět, jak dlouho budou mít až do sezóny, a když začne sezóna pět.

V kolik hodin skončí čtvrtá sezóna Overwatch 2?

Čtvrtá sezóna bude ukončena v úterý 13. června kolem 13:00 CT – podle svého začátku asi dva měsíce po svém startu, podle Overwatch 2Časovač ve hře. To je v souladu s tím, jak dlouho dosud trvala další roční období OW2.

Navíc, den, kdy je úterý, se dokonale seřadí s tím, jak vývojáři v minulosti vydali také obsah. .

Blizzard dnes vydal nový trailer pro sezónu pět a předváděl, co je v sezóně pět, včetně nových fantasy tematických kůží. Battle Pass sezóna pět se zaměří na toto fantasy téma, s Tracerovým mýtickým dobrodruhem Skin Front and Center a umožní hráčům poprvé vydělat mýtickou kůži před úrovní 80.

Spisovatel vedoucího štábu. . Dříve pracoval pro pozorovatele esports, který pokrýval průmysl streamování, než se připojil k Dot, kde nyní pomáhá s pokrytím Overwatch 2.

Overwatch 2 Sezóna 4 Čas vydání, LifeWeaver, události a změny mapy

Čas vydání Overwatch 2 Season 4 se shoduje s debutem nového podpůrného hrdiny, bitevního průsmyku a kůže, jakož i změnami map a dohazování.

Overwatch 2 Season 4: LifeWeaver stojí s jeho technologií uzdravovacích květů v ruce

Publikováno: 17. dubna 2023

The Overwatch 2 Season 4 Čas vydání je konečně tady. .

Poté, co se přehrada změn implementovaných během sezóny 3 víme, že Overwatch 2 Season 4 bude i nadále zdokonalovat konkurenční dohazování a systém řad. . To znamená, že stále existuje spousta nového obsahu, který je možné rozbalit před časem vydání sezóny Overwatch 2 Season 4, takže tady je vše, co přichází do hry zdarma PC.

Thumbnail YouTube

Overwatch 2 Season 4 Čas vydání

Doba vydání sezóny 4 Overwatch 2 je 11:00 PT / 2pm ET / 19:00 BST 11. dubna 2023. Overwatch 2 funguje na devítitýdenní sezónní rotaci, takže můžeme očekávat, že sezóna 4 bude do 13. června 2023.

Overwatch 2 Season 4 Roadmap - představovat LifeWeaver, událost Starwatch, režim B.O.B a Weave, The Symetra Challenge, Mapa Talantis a Premium Battle Pass s tematikou Space Opera Premium Battle Pass

Overwatch 2 Sezóna 4 události

Blizzard vydal svůj nejnovější plán, který slibuje velké množství nadcházejících událostí s omezeným časem, z nichž mnohé se mají uskutečnit v průběhu Overwatch 2. Starwatch se zaměřuje jako na hlavní událost, která doplňuje téma Space Opera sezóny 4 9. května, ale můžeme také očekávat, že Lifeweaver se vezme vpředu a střed během dlouho očekávaných oslav pýchy, které přicházejí 1. června.

I když se jedná o dvě významné události, které se mají označit ve vašem kalendáři, existují také herní režimy a výzvy, které se v průběhu nové sezóny zaseklu. B.Ó.B a Weave Challenge má epickou kůži Cassia Lifeweaver pro drapáky 11. dubna, zatímco Symmetra Mains může během své specializované výzvy 23. května přejetím její epické zahradníky během své specializované výzvy 23. května. Pro více informací zkontrolujte plán plánu.

Overwatch 2 Season 4 Lifeweaver

LifeWeaver je nejnovější hrdina, který dorazil do Overwatch 2 Season 4, a připojí se ke současnému fondu Overwatch 2 Support Heroes v rámci pokračujícího zaměření Blizzard na podporu. Připojuje se k Mercy jako léčitel dlouhého dosahu, který nevyžaduje žádnou dovednost AIM, což z něj dělá přístupnou možnost pro začátečníky ve hře FPS. Jeho všestranná sada nabízí obrovský stupeň užitečnosti, včetně kontrolních efektů, které lze přijmout pro útočné a obranné postavení. Po zpětné vazbě hráče, režisér her Aaron Keller potvrdil, že LifeWeaver Buff a aktualizace kontroly je v současné době v dílech, která se zabývají zprávami o mapování neohrabaného tlačítka na ovladači.

Stejně jako u předchozích hrdinů vydaných v pokračování můžeme očekávat, že odemkneme LifeWeaver prostřednictvím Battle Pass Overwatch 2 Battle Pass. Nezapomeňte si přečíst naše úplné rozpady schopností Overwatch 2 Lifeweaver, pokud chcete dosáhnout jeho pozoruhodně vysoký strop dovedností v rekordním čase.

Overwatch 2 Season 4 Datum vydání: Antarktický poloostrov, ledová pustina s ledobodovou lodí, která debutovala v Hero Shooter pro sezónu 3

Overwatch 2 Sezóna 4 Změny mapy

Po debutu mapy kontroly Antarktického poloostrova v sezóně 3 nebyly pro Overwatch 2 Season 4 vyhlášeny žádné nové mapy. Bazény map však mají být odstraněny ve snaze rozšířit seznam a zmírnit prevalenci určitých typů map a nabízejí větší dostupnost od výběru mapy obecně. Blizzard již dříve vyjádřil svůj záměr střídat nové hrdiny a mapy, takže očekáváme, že další mapa debutu ve hře pro více hráčů se bude shodovat s Overwatch 2 Season 5.

Overwatch 2 Season 4 Matchmaking

Z předchozích vývojářských blogových příspěvků víme, že dohazování je i nadále prioritou. Blogový příspěvek od režiséra herce Aaron Keller shrnul mezeru v dovednostech, které v současné době ovlivňují konkurenční řady, což je do značné míry zodpovědné za to, jak je dohazování Breaking Overwatch 2, a můžeme očekávat nápravu za to do budoucna do Overwatch 2 Season 4 Season 4. Hlavní změnou na horizontu je odstranění úpadku hodnosti – včetně všech jeho předchozích účinků – ponechání hráčů v úrovni a divizi, která úzce odpovídá jejich výkonu.

To je všechno, na co se můžete těšit na po sledování doby vydání Overwatch 2 Season 4. Ještě jednou stále nemáme žádné slovo o režimu Overwatch 2 PVE, i když zůstává pevným příslušenstvím na plánu Blizzard 2023. . Mezitím se podívejte na další z nejlepších PC her, do kterých se můžete uvíznout, zatímco čekáte na novou sezónu.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.