Kdy se uvolní režim trpasličí pevnosti pro Steam a? Pro Game Guides, ETA On Adventure Mode: Trpastva pevnost общие обсуждения

Režim dobrodružství trpaslíků

10 июн в 9:17

Kdy se uvolní režim trpasličí pevnosti pro Steam and Itch.io?

Když bylo oznámeno, že trpasličí pevnost, hra se simulátorem, jejíž Alpha byla vydána před 16 lety, se vydala na páru a svědění.io, mnoho dlouholetých fanoušků hry bylo velmi nadšené. Ačkoli se hra v průběhu let neustále zlepšovala, skok na Steam Platform pravděpodobně znamenal více financování, více hráčů, a tedy větší podporu pro budoucnost hry. Dále bylo oznámeno, že režim dobrodružství bude také na parní verzi trpasličí pevnosti, ale v současné době to není nikde vidět.

Kdy se uvolní režim trpasličí pevnosti pro Steam and Itch.io?

Bohužel, v současné době neexistuje žádné stanovené datum vydání pro dobrodružný režim trpaslíka pevnosti, i když hráči předpovídají, že to nemusí být po dobu dalších šest měsíců, dávat nebo vzít nebo vzít. Vzhledem k tomu, že mnoho hráčů koupilo páru nebo svědění.IO verze hry konkrétně pro hraní režimu Adventure, je to hrozné zprávy slyšet, že to může být mnoho měsíců od vydání. Tato nesprávná komunikace by mohla vést k vráceným kopiím hry a ztrátě zájmu, z něhož se nemusí zotavit, pokud by byly podobné situace něco pokračovat.

Co dělat, dokud se dobrodružný režim uvolní v trpasličí pevnosti

Ačkoli mnoho hráčů možná koupilo parní verzi trpasličí pevnosti pro svůj dobrodružný režim, to neznamená, že hra nemá co nabídnout. Tato aktualizovaná verze hry má pro hráče dva hratelné režimy, což jim umožňuje vybrat si, jakou verzi trpasličí pevnosti chtějí zažít.

Pevnost

Název prvního herního režimu je v podstatě původní herní režim s grafickou a zvukovou revizí. Nic se nezměnilo; Tento herní režim tak nabízí původní trpasličí pevnost, ale s mnohem modernějším nastavením.

Legacy Mode

Režim Legacy je spíše videohrou než herním režimem, protože je to původní trpasličí pevnost se starým rozhraním a zastaralou grafikou neporušenou. Tento režim umožňuje starým hráčům pokračovat v zážitku, na který si tak zvykli, zatímco noví hráči mohou skočit do textového světa, který předcházel uvolnění Steam.

Spolu s případným zavedením režimu dobrodružství ve verzi Steam se také plánuje testovací režim, který umožňuje simulovaný boj a další testování. Tento testovací režim také pomůže hráčům vyzkoušet mody trpasličí pevnosti a také se plánuje být podporován Steam Workshop.

Chcete více informací o pevnosti trpaslíků? Podívejte se, jak získat semena v trpasličí pevnosti a začít s trpasličí pevností – co sestavit? Od průvodců pro hry!

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Hráč narozený a vychovaný, Jaretovy první dvě videohry byly Contra a Super Mario Bros. 3, dvě hry vydány předtím, než se narodil. Tyto hry připisuje svému rozsáhlému zájmu o různé žánry a také je připisuje svou láskou k hraní obecně. To ho vedlo k zahájení kariéry v psaní videoher a nyní ho lze najít na volné noze pro průvodce pro hry, trávit čas se svým snoubencem, hraní videoher nebo čtení dobré knihy.

Režim dobrodružství trpaslíků

10 июн в 3:55

Автор соообщения: Onyx Wake
Vypadá to, že právě začali v režimu Adventure, takže dalších pár let.

TBH Jsem trochu flabbergastoval, že začnou jen teď. A chlápci mluví o tom, že se to děje do konce roku?

Hádejte, že by to mohlo vyjít v prosinci, ale když Tarn mluvil o vydání na konci roku, který se zachal a byl jako jako,

„Jo, ale mohli bychom udělat spoustu darebáka a mýtických aktualizací, aby to bylo lepší.”

Jako Bůh. nemůžeme ne? Můžeme jen získat režim dobrodružství, aniž bychom přidali miliardu dalších věcí?

Отредактировано kajícního Paula; 10 июн в 3:56

10 июн в 4:04

Aktualizují uživatelské rozhraní a věří, že budou dokončeny do konce roku. Samotný režim dobrodružství se vyvíjí po celá desetiletí.

10 июн в 8:39

Myslím, že si někteří z vás myslí, že vůbec neexistuje žádný režim dobrodružství a právě to začínají stavět. Tohle není. Režim dobrodružství je již tam, je jen deaktivován, takže mohou zajistit, aby fungovaly s více platformami a dalšími problémy s opravou chyb. Nyní, když mají Putnam, věci budou o něco rychlejší, za pár měsíců. Ve hře již existuje spousta věcí. Další stabilní aktualizace by nás měla přenést až do příštích aktualizací

10 июн в 9:17

Jo, ASCII REDURE je postaven, musí pro to udělat uživatelské rozhraní a umělecká díla / zvuky

10 июн в 12:16

Doufám, že provedou nějaké aktualizace, je příliš snadné stát se mocným, stejně jako úkoly a peníze, které jsou téměř zbytečné.

Je snadné dobýt svět, jen trénovat své fyzické schopnosti „nadlidské“, najít knihu života a smrti, aby se stala nekromancerem, pak najděte upíra a požití krev, aby se stal jedním, pak najděte zlý mrak a doufejme, že se stane Zombie, vychovávejte některá silná zvířata jako nemrtvá, aby pomohla zabít draka nebo obřího letáka, zvedněte draka/obřího letáka, aby ho použili jako hora.

Nyní jste absolutně nejsilnější bytost na světě.
Extra bonus, pokud jste také maximalizovali wrestling a vybrali si Elephant Man jako svou rasu, není třeba zbraň. Jen chytit lidi a uškrtit je a dostanete nemrtvé s minimálním opotřebením. Mohli byste také použít piercingovou zbraň a proniknout do hrudi, dokud nezasáhnete něco životně důležitého a zemřou z toho.

Osobně je nejvíce zábava začínající jako rolnice, pak si dejte meč a štít a trénujte co nejvíce, abyste se pak bojovali s mega zvířaty a stali se hrdinou, ale pravděpodobně zemřete, ale cesta by to mohla stát za to a vy a vy může se stát legendou.