Kdy skončí Fortnite kapitola 3 sezóna 4? Kapitola 4 Datum začátku – Dexerto, Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4: Datum vydání a co víme o ráji | PC hráč

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4: Datum vydání a co víme o ráji

Každý chce vědět, kdy se má vydat sezóna 4 Kapitola 3 Kapitola 3, a tím myslím lidé, kteří hrají Fortnite. Tato minulá sezóna Vibin byla docela chladná doba, s některými zábavnými crossovers dračí koule Destiny 2. Ale s chvilkou zbývá až do nové sezóny, hráči přemýšlejí, co je v obchodě.

Kdy skončí Fortnite kapitola 3 sezóna 4? Kapitola 4 Datum zahájení

Fortnite The Herald Boss

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4 opět vložila jedinečnou rotaci na světově proslulou bitvu Royale, tentokrát ve formě Chrome. .

Ale se zbraněmi, které se upgradují a schopnost proměnit se v amorfní blob, se tato sezóna Fortnite dostala na vzrušující start. Jak již bylo řečeno, někteří hráči možná budou chtít vědět, kdy Herald plánuje opustit ostrov nebo jak dlouho musí odemknout Spider-GWEN.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co víme o Fortnite Kapitole 3 sezóna 4 Datum ukončení a čas začátku kapitoly 4.

Obsah

Fortnite Meow Skulls Skin

  • Kdy skončí Fortnite kapitola 3 sezóna 4?
  • Kdy začíná Fortnite kapitola 4?
  • Bude v sezóně 4 Fortnite živá událost?

Kdy skončí Fortnite kapitola 3 sezóna 4?

Bylo potvrzeno, že sezóna 4 Fortnite Kapitola 3 skončí Sobota 3. prosince 2022, v 13:00 PT / 4:00 ET / 21:00 GMT.

Víme to, protože tehdy začíná živá událost na konci kapitoly.

Stejně jako vždy, tato data a časy se mohou změnit, protože epické hry v minulosti prodloužily roční období. Pokud k tomu dojde, aktualizujeme tento článek, ale v tomto bodě se to zdá nepravděpodobné.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Fortnite Battle Bus Season 4

Kdy začíná Fortnite kapitola 4?

Předběžné datum zahájení pro Fortnite Kapitola 4 je Neděle 4. prosince 2022. Pokud následuje vzorec předchozích ročních období, prostoje pravděpodobně skončí někde kolem 8:00 nebo 9:00 ET.

Článek pokračuje po reklamě

Dříve se věřilo, že Fortnite bude mířit do kapitoly 3 sezóny 5, ale nyní se potvrdí, že místo toho dostaneme zcela novou kapitolu!

Bude v živé události ve Fortnite kapitole 3 sezóna 4?

bude živá událost Označit finále kapitoly 3 sezóny 4. Říká se tomu zlomenina a začne to v sobotu 3. prosince 2022 ve 4:00 ET.

Zjistěte více o nadcházející čtvrté sezóně Fortnite.

Fortnite Paradise - paradigma

(Image Credit: Epic Games)

Každý chce vědět, kdy se má vydat sezóna 4 Kapitola 3 Kapitola 3, a tím myslím lidé, kteří hrají Fortnite. Tato minulá sezóna Vibin byla docela chladná doba, s některými zábavnými crossovers dračí koule A nedávno s Destiny 2. Ale s chvilkou zbývá až do nové sezóny, hráči přemýšlejí, co je v obchodě.

Fortnite “Paradise” je oficiální název pro sezónu 4, ale z toho, co jsme viděli. . Ať tak či onak, tady je vše, co víme o Fortnite Paradise, co je pravděpodobné na cestě a kdy se očekává, že sezóna 4 se uvolní.

Jaké je datum vydání Fortnite kapitoly 3?

Datum vydání Fortnite Season 4 je 18. září. Toto bylo původně spekulované vydání, protože je to, když aktuální bitevní průchod skončí, ale později to potvrdilo web Fortnite Paradise, který odhaluje jméno nové sezóny a také datum, které má dorazit.

.

Fortnite Paradise: Co očekávat v sezóně 4

Oficiální údaje byly pro sezónu 4 relativně tenké. Webové stránky Fortnite Paradise byly prvním řádným upoutávkou, což nám dalo jméno a datum vydání. Další upoutávka, sdílená společností IFIREMONKEY, přichází ve formě promo obrázku, který byl přidán do verze Eshop Fortnite a ukazuje ruku natahovou z nějaké kovové kapaliny. IFiremonkey pod počátečním tweetem potvrzuje, že se zdá, že ruka patří k remixované verzi postavy paradigma – jeden ze sedmi, jejichž identita do značné míry zůstala záhadou.

Dwayne ‘The Rock’ Johnson byl odhalen jako první ze sedmi, nadace, a říkalo se, že Brie Larson se pravděpodobně objeví jako paradigma, propůjčuje svou podobu a hlas k postavě téměř stejným způsobem. Vzhledem k tomu, že tato sezóna se také nazývá ráj, je vzhled postavy pravděpodobný. Účet Fortnite Twitter také sdílí některé kryptické upoutávky, které se zdá, že potvrzují, že jsme v sezóně 4 strašidelný čas v sezóně 4.

Pokud jde o nové kůže, podle více úniků přichází Spider-Gwen na sezónu 4 Battle Pass. To by mělo smysl s ohledem na nedávnou Marvel X Fortnite: série komiksů s nulou válkou a pokračující crossovery, na kterých spolu pracují. Miles Morales zřejmě bude také k dispozici později v sezóně. Doufejme, že s sebou přinese svého malého kamaráda z oranžové kočky.

IFiRemonKey také poznamenává, že se zdá, že každá z obchodů s platformami pro Fortnite má jinou ruku natahovou kovovou kapalinu a škádlí nadcházející skiny sezóny 4. .

Konečně se objevují zvěsti, že koncert lady Gaga je na cestě. Spekulace začaly dlouho, když se do hry přicházely dlouho zpět kvůli uniklým soudním dokumentům, které odhalily Ariana Grande, Naruto a Lady Gaga. Říká se, že se znovu objevila kvůli úniku nového synchronizovaného emoce představujícího její obličej pokeru písně, která byla přidána do budoucí záplaty. Lady Gaga byla uváděna jako součást události Rainbow Royale LGBTQIA+, přičemž její písně hrají ve hře ve hře. Budoucí koncert by mohl dorazit v sezóně 4, ale teď neexistuje způsob, jak si být jistý.

Do Fortnite v nadcházející záplatě bude přidán nový „Syncovaný emote“ představující „Poker Face“ Lady Gaga. pic.cvrlikání.com/ie9vneaswnaugust 30, 2022

PC Gamer Newsletter

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Sean Martin

Seanovy první PC hry byly plné škrticí klapky a úplné zničení a jeho vkus od té doby zůstal téměř stejný. . .

Cyberpunk 2077: Jak začít Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Cheaty ještě neexistují pro 2.0 Aktualizace nebo Phantom Liberty