Keith David nahradit pozdní Lance Reddick jako Zavalla v „Destiny 2“ – termín, Destiny 2’s Nový Zavalla je milovaný veterán Bungie a Halo | PCGamesn

Nová Zavalla Destiny 2 je milovaný veterán Bungie a Halo

Zelený list Alum Keith David byl poklepán, aby převzal roli velitele Zavaly v Destiny 2‘Nadcházející vydání rozšíření Konečný tvar. Nahrazuje pozdní Lance Reddicka, který zemřel začátkem tohoto roku.

Keith David nahradit pozdní Lance Reddick jako Zavalla v „Destiny 2“

Keith David a Zavalla z „Destiny 2“

Zelený list Alum Keith David byl poklepán, aby převzal roli velitele Zavaly v Destiny 2‘Nadcházející vydání rozšíření Konečný tvar. Nahrazuje pozdní Lance Reddicka, který zemřel začátkem tohoto roku.

Vývojář hry Bungie učinil oznámení v pondělí ráno.

“Velitel Zavalla byl ústředním.” Osud, a máme v plánu pokračovat ve své cestě, “ Destiny 2 Tým napsal v příspěvku na webových stránkách Bungie s názvem „Děkuji, velitel: Budoucnost Zavala’s Journey“.

Související příběhy

Lance Reddick Dead Obituary

Lance Reddick umírá: „John Wick“, „The Wire“, „Fringe“ a „Bosch“ byl 60

Reddick Příčina smrti

Lance Reddick Příčina smrti zpochybněná rodinným zástupcem

“Začátkem tohoto roku jsme prohráli Lance Reddicka, anglického jazykového hlasového herce velitele Zavaly,” přečetl příspěvek. “Vášeň a profesionalita Lance přinesla roli za poslední desetiletí nezaměnitelné a milované všichni.”. Lanceův ikonický hlas nás vedl skrz nejintenzivnější okamžiky v Destiny’s Historie a jeho dopad na naše strážce, naši komunitu a bungie jako celek nikdy nezapomene.

Velitel Zavalla byl pro příběh, který vypráví od originálu Osud, a máme v plánu pokračovat ve své cestě.“

David také odhalil zprávy o X, platformě dříve známé jako Twitter, a řekl, že je poctěn pokračovat ve skvělé práci Lance Riddicka jako Zavalla.„Ve videu David řekl:„ Jedna z velkých vlastností Zavalla, která mě přitahuje, je to integrita a jeho smysl pro rodinu, a já si myslel, že Lance to úžasně zachytil. A mám v úmyslu pokračovat v této práci a pokračovat v přinášení tohoto druhu integrity do role “.

Bungie objasnila, že stávající řádky Reddicku ve hře zůstanou nedotčeny pro nadcházející vydání.

David měl dlouhý vztah s Bungie, poté, co předtím vyjádřil postavu Arbitra v roce 2004 Halo 2.

“Bungie je ctí pokračovat ve vztahu, který začal s Keithem během dnů.” Svatozář, a tým je nadšený tím, co přináší roli velitele, “uvedla společnost ve svém prohlášení. “Vždycky budeme respektovat roli, kterou doposud hrála, a těšíme se na cestu dopředu.”.

Franšíza Destiny, která je nastavena ve světě „Mýtické sci-fi“, obsahuje prostředí pro více hráčů „sdílený svět“ s prvky herních her. Hráči přebírají roli opatrovníka, ochránci posledního bezpečného města Země, když ovládají sílu zvanou světlo, udělené nebeskou bytostí zvanou Traveler, aby chránila město před různými mimozemskými závody. Strážci cestují na různé planety, aby prozkoumali a zničili cizí hrozby, než je lidstvo zcela vymazáno, a zároveň se zapojuje do mezigalaktické války proti starověkému nepříteli cestovatele, tma – gardians se později naučí ovládat a využívat jeho moc.

Nová Zavalla Destiny 2 je milovaný veterán Bungie a Halo

Destiny 2 si vybral nového herce, který převzal roli Lance Reddicka velitele Zavaly ve hře a je to Keith David, známý hlas z Halo.

Zavalla Destiny 2 stojí v obleku červené a zlaté brnění s rukama ven

Publikováno: 10. srpna 2023

Destiny 2 je jednou z nejvlivnějších vesmírných her a je to z velké části kvůli tomu, jak dobře napsané postavy Bungie je obsazení Bungie. Od Osiris po velitele Zavaly má Destiny 2 různé ikonické tváře milované fanoušky z celého světa. Lance Reddick, anglický hlas Zavalla, nečekaně zemřel začátkem tohoto roku. Roli se nyní převezme nový hlasový herec a mnoho dlouhodobých fanoušků Bungie může jeho jméno poznat od Halo.

Bungie právě oznámila, že Keith David, hlasový herec známý pro svou roli jako Arbitter v sérii Halo, převezme v Destiny 2 jako velitel Zavalla. Keith je také známý pro svou roli v kriticky uznávaných filmech, jako je věc. V příspěvku podrobně popisující změnu Bungie vysvětlil, jak „Keith David, plodný herec na pódiu a v televizi, filmu a hrách, převzal v konečném tvaru a dále hlas v anglickém jazyce Zavalla a dále.“

Nový herec nenahradí předchozí řádky Zavally, protože Bungie objasnil, že „Existující řádky ve hře Lance Reddicku ve hře zůstanou nedotčeny pro nadcházející vydání.“Bungie také psala o herci Late Voice. “Vášeň a profesionalita Lance přinesla roli za poslední desetiletí nezaměnitelné a milované všichni.”.“

Velitel Zavalla, muž z Destiny 2, stojí hrdě wiearring stříbrné a červené brnění

Bungie dále ctila Reddicka a psala: „Lanceův ikonický hlas nás vedl skrz nejintenzivnější okamžiky v historii Destiny a jeho dopadu na naše strážce, naši komunitu a bungie jako celek nikdy nezapomene.„Sám David také hovořil o své nové roli Zavalla a vyjadřoval své vlastní myšlenky na změnu.

“Je mi ctí pokračovat ve velkém díle Lance Reddicka jako Zavalla.”. Lance tak úžasně zachytila ​​smysl pro integritu postavy, “uvedl nový hlas Zavalla. “Mám v úmyslu tuto práci pokračovat.”.„Zdá se, že jak Bungie, tak Keith se silně cítí o hlubokém talentu Reddicka, protože společnost ukončila své oznámení prohlášením:„ Vždy zůstaneme respektovat roli, kterou Zavalla dosud hrála, a těšíme se na cestu dopředu.“

Pokud jste stejně šťastní, když vidíte odkaz Reddicka oceněného kolegou veteránem Bungie a milujete Destiny 2 stejně jako my, možná hledáte průvodce her, kteří vám pomohou na cestě, jak budete pokračovat ve hře. Podívejte se na náš přehled nejlepších sestav Destiny 2, které vám pomohou při nájezdu, nebo se podívejte na našeho hloubkového průvodce v systému Destiny 2 Class System.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.