KillStreaks | Modern Warfare 2 Wiki | Fandom, Modern Warfare 2 | MW2 – KillStreaks / Kill Streak Rewards – Black Ops III

Modern Warfare 2 KillStreaks / Kill Streak Rewards

Popis: Airdrop a umístění XM312 Sentry Gun. Vrtulník zruší zbraň, kterou si můžete vyzvednout a umístit kamkoli chcete. Sentry Gun (Box) může být ukraden nikým, stejně jako balíček péče, takže ji nezapomeňte okamžitě vyzvednout. Můžete přesunout strážnou zbraň, i když jste ji nasadili, ale nebude střílet, dokud není umístěna.

Série zabití [ ]

A série zabití je, když hráč dostane tři nebo více zabití v řadě bez umírání. v Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: World at War, a Call of Duty: Modern Warfare 2 Hráči dostanou různé odměny v závislosti na tom, jak dlouho je KillStreak. Většina zabijáků poskytuje leteckou podporu, ale některé, jako jsou UAV a EMP, mohou celému týmu pomoci obecně.FGHSHBBS

Seznam odměn []

Call of Duty: Modern Warfare 2 []

V této hře si hráči mohou vybrat až tři odměny zabijáka, které mohou vydělat, spíše než jen standardní tři. Na začátku může hráč použít pouze UAV, péči a raketu Predator, s možností odemknout jeden nový KillStreak na každé z následujících úrovní: 10, 15, 23, 35, 47, 51, 55, 59, 63 , 66, 68 a 69 (všechny odměny KillStreak budou odemčeny na LVL 69). Když je aktivován KillStreak 8 a více, zpráva upozorní všechny hráče v zápase, ukazuje volací označení a použitý pruh (s výjimkou Hardcore nebo když je KillStreak bombardérem nasazený soupeřovým týmem). Stojí za zmínku, že dva zabijáky, které sdílejí stejnou částku KillStreak nemůže být použit společně, člověk je třeba vybrat přes druhého. Například pro slot 7 zabití může hráč použít buď úder Harrier nebo útočný vrtulník, ale ne obojí.

V režimech Non-Hardcore herní režimy bude vyhlášeno volání Killstreak 8 a více (nouzový airdrop a nahoru) s volačem hráče v pravém horním rohu, s názvem KillStreak přímo pod ním (s výjimkou Stealth Bomber, který není oznámen nepřátelskému týmu). Také, i když je taktický nuke ohlášen oběma týmům, volání hráče v pravém horním rohu bude zobrazeno pouze hráčům v týmu tohoto hráče.

Pokud je hráč zabit při provozování KillStreak, může hráč pokračovat v používání KillStreak, pro kontrolovatelné zabijáky KillStreak, pro kontrolovatelné zabijáky zabijáku (raketa Predator Missile, Chopper a AC130). Jedinou výjimkou je vyhledávání a zničení. Tento výsledek byl protestován některými, kteří cítí, že by zabíjel zabiják, pokud by hráč zemřel.

KillStreak odměny k dispozici v Modern Warfare 2

Požadované zabíjení Killstreak odměna Popis
3 Uav Nasadí UAV pro skenování mapy a odhalení umístění nepřátel. Lze sestřelit nebo zasáhnout raketou predátora.
4 Balíček péče Hráč musí hodit červený kouřový granát, aby označil umístění balíčku Airdrop obsahujícího náhodný zabiják nebo munice. Balíček může zabíjet hráče, pokud na ně přistane. Může být přijati kdokoli. Získání balíčku trvá déle, než je uživatelé, a ponecháme je zranitelným.
4 Counter-UAV Nasadí UAV, který deaktivuje nepřátelský radar a činí nepřátelské UAV zbytečné.Lze sestřelit nebo zasáhnout raketou predátora.
5 Sentry Gun Hráč musí hodit granát červeného kouře, aby označil polohu balíčku vzduchu obsahujícího M5 Minigun nakonfigurovaný jako automatická strážní zbraň. Platí stejná pravidla pro balíček péče. Jediné lomítko z nože odzbrojí. Má časový limit.
5 Raketa Predator Vypálí jediný kontrolovatelný pekel AGM od dronu Predator. Uživatel je zranitelný při používání/ovládání rakety.
6 Precision AirStrike Iniciuje letecký úsek na cílové oblasti podobně jako letecký úsek ve společnosti Call of Duty 4. Uživatel může ovládat směr, ze kterého pochází letecká úsek.
7 Harrier Strike Nasadí malý letecký úder následovaný Harrier, který se vznáší nad určenou oblastí a zaútočí na nepřátele podkopanou věží. Lze zničit. Rozptýlí rakety a zničí minimální a další vrtulníky nebo letadla, která jsou nižší než Harrier.
7 Attack Helicopter Nasadí Hind nebo Cobra Helicopter vyzbrojený jedinou 25mm zbraní, která letí kolem mapy a útočí na nepřátelské hráče. Lze zničit.
8 Nouzový airdrop Nasadí nákladní rovinu C-130, které upustí čtyři balíčky péče. Lze ukradnout, ale C130 nelze zničit. Je zajímavé poznamenat, že nouzový airdrop bude fungovat i v EMP.
9 Dalša nízko Nasadí Sikorsky MH-53 Pave Low ozbrojený dvěma 25mm zbraněmi. Pave Low je v podstatě lepší verzí útočného vrtulníku. Lze zničit.
9 Stealth Bomber Nasadí ducha B2, který je neviditelný pro radar nepřítele. Bombardovací koberce bomba konkrétní linie, určená hráčem.
11 Chopper Gunner Nasazuje AH-64 APACHE nebo MI-28 Havoc Attack Helicopter ovládaný hráčem na zemi. Hráč může být zabit na zemi, ale stále může dokončit relaci ve vrtulníku. Tento zabiják lze zničit.
11 AC130 Nasadí střelbu Lockheed AC130 ovládané hráčem na zemi. Uživatel je zranitelný při používání zbraně. Může být zničeno odpalovacím zařízením nebo raketou predátora
15 Emp Nasadí elektromagnetický puls, který ničí nepřátelské zabijáky a deaktivuje HUD nepřátel, radar a další elektronické přílohy nebo vybavení, které mohou nepřátelé používat, spolu s kupodivu, házení nožů.
25 Taktical Nuke Volání v jaderném úderu, který vybuchne po 10 sekundách, zabíjí všechny hráče, kteří se vynoří v době, kdy Nuke odejde (včetně hráče, který to volal) Zbývající skóre nebo čas shody zbývá.

Modern Warfare 2 KillStreaks / Kill Streak Rewards

Call of Duty Modern Warfare 2

Odměny zabijáku jsou speciální bonusy, které lze získat zabitím určité množství nepřátel v řadě bez umírání. Požadovanou částku můžete snížit o 1 s tvrdou linií.

Modern Warfare 2 rozšiřuje systém Killstreak od Call of Duty 4 a World at War. Máte 3 odměny zabíjené, které si můžete přizpůsobit podle svých představ. Začnete s balíčkem UAV, péči a raketou predátorů. Jakmile dosáhnete úrovně 10 a dále, získáte body, které můžete použít k odemknutí zbytku KillStreaks v libovolném pořadí, které si vyberete.

Zabijáky zabijáků, což znamená, že po získání neztratíte UAV, například raketa predátora. Naskládané zabijáky nelze použít tak, jak je potěšeno, je třeba je použít v pořadí, které jste je získali.

Všechny zabíjení zabijáků (rakety dravců, letecké údery atd.) Počítejte se do vašeho dalšího zabijáka, s výjimkou těch, které byly získány z balíčků péče. Všechny zabijáky, které byly získány během předchozích životů.
* Pave Low je v současné době zablokováno.

# 3 zabíjí

Uav

Uav

Popis: Tím se nasadí UAV (bezpilotní vzdušné vozidlo), které ukazuje nepřátele na radaru po dobu 30 sekund. Více UAV (ze stejného týmu) zrychluje obnovovací frekvenci.

Na rozdíl od Call of Duty 4, UAV létají kolem mapy, takže je lze sestřelit. Jsou poněkud slabí, takže je lepší používat svou primární zbraň spíše než plýtvat cennou raketou. Hráči, kteří používají chladnokrevnou výhodu, se na radaru neobjeví.

# 4 zabíjí

Balíček péče

Balíček péče

Popis: Airdrops a náhodné zabijáky nebo munice. Pokud se nemůžete dostat na zabijáky na vysoké úrovni, použijte to. Stačí hodit červenou světlici signálu a počkat, až vrtulník upustí balíček. Balíček může být ukraden kdokoli, dokonce i vašimi spoluhráči, takže buďte opatrní!

Balíčky péče lze vidět na radaru. Je to označené zelená Pokud je to přátelské, jinak Červené protože patří do nepřátelského týmu. Balíčky péče, nouzové airdropy a taktické nukes nelze získat z balíčku. Níže jsou uvedeny míry poklesu (Xbox 360, PlayStation 3 a PC):

14.78% – Ammo
14.78% – UAV
13.04% – Counter -UAV
10.43% – Sentry Gun
10.43% – raketa Predator
9.57% – Precision Airstrike
6.09% – Harrier Strike
6.09% – Attack Helicopter
4.35% – Pave Low
4.35% – Stealth Bomber
2.61% – Chopper Gunner
2.61% – AC -130
0.87% – EMP

Counter-UAV

Counter-UAV

Popis: Na krátkou dobu míchá nepřátelský radar, i když ve vzduchu nemají UAV.

Counter-UAV létají kolem mapy, takže je lze sestřelit stejně jako běžné UAV.

# 5 zabíjí

Sentry Gun

Sentry Gun

Popis: Airdrop a umístění XM312 Sentry Gun. Vrtulník zruší zbraň, kterou si můžete vyzvednout a umístit kamkoli chcete. Sentry Gun (Box) může být ukraden nikým, stejně jako balíček péče, takže ji nezapomeňte okamžitě vyzvednout. Můžete přesunout strážnou zbraň, i když jste ji nasadili, ale nebude střílet, dokud není umístěna.

Sentry Gun má otočení ve vědě o 180 stupňů a může se postavit nahoru a dolů, ale nemůže detekovat hráče pomocí chladnokrevného pohledu. Jsou nejúčinnější, když jsou umístěny na vysokých místech.

Sentry zbraně mohou být dočasně deaktivovány s flashbangy a omráčením granátů. Normální zbraně mu příliš nezpůsobují, takže místo toho použijte výbušniny. Můžete je okamžitě zničit hitem na blízko nebo házením – hloupý, ale pravdivý. Věžička se může přehřát, pokud je vypálena příliš dlouho, takže ji využijte ve svůj prospěch. Sentry Gun se po 90 sekundách deaktivuje.

Raketa Predator

Raketa Predator

Popis: Umožní vám dálkově ovládat raketu predátora na zem. Vaše obrazovka se změní na režijní pohled a máte přibližně 5 sekund, abyste ovládali raketu na svůj cíl. Můžete raketě poskytnout podporu, aby to bylo rychlejší.

Nepřátelé, kteří nemají chladnokrevnou výhodu, se objeví s červenou krabicí kolem nich. Raketa predátorů má mírný poloměr exploze, takže nemusíte zasáhnout nepřítele mrtvého. Můžete jej také použít k tomu, abyste sundali nepřátelské vrtulníky a Harriers.

Jste zranitelní při ovládání rakety Predator, ale pokud vás zabije na zemi, můžete i nadále pokračovat ve svém raketovém útoku.

# 6 zabíjí

Precision AirStrike

Precision AirStrike

Popis: Je to podobně jako letecký úsek od Call of Duty 4, ale tentokrát můžete ovládat směr leteckého úderu pro přesnější zabití.

# 7 zabíjí

Harrier Strike

Harrier Strike

Popis: Airstrike s vznášejícím se harrierem. Vybraná oblast se bombarduje, poté se vznášející se Harrier bude hlídat oblast po dobu 45 sekund a pokusí se zabít všechny blízké nepřátele. Může také zaútočit na nepřátelské vrtulníky.

To v podstatě kombinuje leteckou a útočný vrtulník do jednoho úhledného balíčku, ale Harrier nekroužkuje mapu, prostě zůstává klidný. Harriers může být zničen jednou raketou Singer/Javelin.

Attack Helicopter

Attack Helicopter

Popis: Nasadí útočný vrtulník na mapu, stejně jako v Call of Duty 4 a BO2. Bude kroužit kolem mapy a automaticky zaútočit na nepřátele po dobu 60 sekund.

Attack Helicopters lze zničit jednou raketou Stinger/Javelin.

# 8 zabíjí

Nouzový airdrop

Nouzový airdrop

Popis: Volání v nákladní rovině, která klesá 4 balíčky péče.

Snažte se vyhnout situacím, kdy balíčky přistanou mimo mapu. Letadlo vždy pochází z opačného směru, kterému čelíte (když házíte světla červeného signálu) a letí v přímé linii.

Balíčky péče, nouzové airdropy, EMP a taktické nukes nelze získat z balíčků. Níže jsou uvedeny míry poklesu (Xbox 360, PlayStation 3 a PC):

12% – Ammo
12% – UAV
16% – Counter -UAV
16% – Sentry Gun
14% – raketa Predator
10% – Precision Airstrike
5% – Harrier Strike
5% – Attack Helicopter
3% – DALBE
3% – bombardér Stealth
2% – Chopper Gunner
2% – AC -130

# 9 zabíjí

Dalša nízko

Dalša nízko

Popis: Volání v silně obrněném útočném vrtulníku (Sikorsky MH-53 Dalša nízko) hlídat mapu po dobu 60 sekund. Funguje to stejně jako útočný vrtulník, ale má dvojnásobek brnění a dvě věže.

Pave Low má také plechovky (1 set) jako protiopatření, takže první uzamčená raketa to nezasáhne.

Stealth Bomber

Stealth Bomber

Popis: Volá v tajném bombardéru (B-2 Spirit), aby koberce bombardovala vybranou oblast. Směr můžete také ovládat, stejně jako u přesného leteckého úderu.

Airstrike se nezobrazuje na nepřátelském radaru.

# 11 zabíjí

Chopper Gunner

Chopper Gunner

Popis: Být střelcem útočného vrtulníku. Vaše obrazovka se změní v zobrazení Gunners a vrtulník bude létat kolem mapy. Vrtulník letí kolem 40 sekund, než odejde, což nezahrnuje čas potřebný k cestování na mapu.

25mm zbraň nemusí být znovu načtena, takže můžete snadno zabít více nepřátel. Nepřátelé, kteří nemají chladnokrevnou výhodu, se objeví s červenou krabicí kolem nich. Při používání tohoto zabijáku jste také zranitelní, ale pokud vás zabije na zemi, můžete stále pokračovat ve své relaci. Black Ops III má podobný KillStreak / Scorestreak, který obsahuje pokročilé schopnosti tajnosti; Většina seznamu Black Ops III KillStreaks se skládá ze známých scorestreaků pro hráče tresky.

Vrtulník má 1 sadu světlic, takže první zamčená raketa ji nezasáhne.

AC-130

AC-130 Gunship

Popis: Být střelcem střelce AC-130. Vaše obrazovka se změní v zobrazení Gunners a AC-130 bude létat kolem mapy. K střílení na nepřátele máte 40 sekund na použití 25 mm, 45 mm a 105 mm.

Nepřátelé, kteří nemají chladnokrevnou výhodu, se objeví s červenou krabicí kolem nich. Jste zranitelní při ovládání AC-130, ale pokud vás zabijí na zemi, můžete stále pokračovat ve své relaci.

AC-130 může být sestřelen pouze raketami, ale má 2 sady světlic jako protiopatření, takže první 2 rakety to zasáhnou.

# 15 zabíjí

Emp

Emp

Popis: Elektromagnetický puls (EMP) dočasně deaktivuje nepřátelskou elektroniku po dobu 60 sekund. To také brání nepříteli v volání do MW2, BO2 & AW KillStreaks a zároveň klesá všechny vrtulníky a letadla, která jsou ve vzduchu.

EMP má také následující účinky na nepřítele:

  • Odstraňuje displej hlavy, HUD.
  • Zakáže elektronické památky.
    1. Pohled červené tečky, holografický pohled, tepelný rozsah atd.
  • Senzory srdečního rytmu nebudou fungovat.
  • Zakáže strážní zbraně.

# 25 zabíjí

Taktical Nuke

Taktical Nuke

Popis: Volá v jaderném úderu, který zabíjí všechny na mapě. Dává vám a vašemu týmu okamžité vítězství. Tento KillStreak nebude k dispozici v Advanced Warfare nebo Black Ops III.

Po aktivaci to nic nemůže zastavit.

Každý KillStreak v moderní válce 2: VTOL, Chopper Gunner, Juggernaut

Modern Warfare 2 Precision Airstrike

Získání více zabití v řadě bez umírání v zápase Call of Duty není jen skvělý pocit, ale hra vás také odměňuje s mocnými zabijáky. V průběhu let hráči bojovali o cestu k vydělávání ikonických zabijáků, jako jsou útočníci, střelci vrtulníků a taktické nukes.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 umožní hráčům volně přepínat mezi vyděláváním KillStreaks prostřednictvím po sobě jdoucích zabití nebo skóre. Ať už dáváte přednost metodě KillStreak nebo metodu Scorestreak, zde jsou nové lesklé hračky pro Grabs in Modern Warfare 2.

Článek pokračuje po reklamě

VTOL KillsRak v moderní válce 2

Modern Warfare 2 KillStreaks & Scorestreaks

Jak již bylo zmíněno, Infinity Ward umožnil hráčům zvolit si svůj preferovaný způsob hraní Modern Warfare 2 buď vybavením KillStreaks nebo Scorestreaks.

Jako obvykle se zabijáky vydělávají dosažením požadovaného celkového zabití pro tento specifický killstreak bez umírání. Je důležité si uvědomit, že KillStreaks se v Modern Warfare 2 nestará o.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči si budou moci vybrat tři zabijáky, ale jakmile začne zápas, nebudete moci změnit KillStreaks. Pokud navštívíte nabídku KillStreaks.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Stejně jako předchozí hry Call of Duty, aby se objevily scorestreaks. Stejně jako možnost KillStreak, „Po odstranění se váš pokrok scorestreak resetuje na nulu.“

Článek pokračuje po reklamě

Všechny Killstreaks in Modern Warfare 2

Juggernaut Killstreak v moderní válce 2

Hráči budou rádi, když uvidí klasiku oblíbené fanoušky, jako je Chopper Gunner a Gunship Opakujte své role jako některé z nejničivějších zabíjení v moderní válce 2.

The Kolos KillStreak je v současné době cenou, která vyžaduje vydělávání nejvíce zabití nebo skóre, takže je jistě zabalit úder.

Mezi nové přírůstky patří SAE, který bude používat tři trysky k uvolnění letecké výbušniny na cílené oblasti. Když se moderní Warfare 2 spustí 28. října, budete mít šanci vyzkoušet tyto KillStreaks.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Další informace, podívejte se na vše, co potřebujete vědět o různých seznamech skladeb v Modern Warfare 2.

Obrázek kredit: Aktivize