Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode – Tipy |, Kingdom Come: Deliverance: сообщесто Steam

Kingdom Come Deliverance Hardcore režim

Po spuštění hardcore režimu můžete vidět jednu nebo několik obrazovek, které vás budou informovat o smrti vaší postavy. Toto je velikonoční vejce a jeho cílem je ukázat vám krutost časů, kdy se hra odehrává. Přeskočte tyto obrazovky. Každý po sobě jdoucí přeskočení snižuje vaši šanci „zemřít“ – poté se konečně dostanete do části, kde si můžete vybrat negativní výhody.

Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode – Tips Kingdom Come Deliverance Guide & Walkhrough

Tato stránka Průvodce Come Kingdom Come obsahuje základní předpoklady úrovně obtížnosti v režimu hardcore. Zde najdete tipy, jak úspěšně dokončit hru v tomto režimu.

Poslední aktualizace: 27. října 2022

Hardcore režim je jedním z nových prvků v Kingdom Come: Deliverance představeno s náplastí 1.6. Tento režim zvyšuje úroveň obtížnosti. Na této stránce průvodce najdete náš seznam nejdůležitějších funkcí tohoto režimu a tipy, jak se můžete vypořádat s novými výzvami.

 • Odemknutí hardcore režimu
 • Proč jsem zemřel po zahájení hry?
 • Negativní výhody
 • Nejdůležitější výzvy v režimu hardcore
 • Jak znát umístění vaší postavy na mapě? – Použití značek od ptáka na straně ruky

Odemknutí hardcore režimu

Pokud jste v současné době během přehrávání - Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode - Tips - From the Ashes DLC - Kingdom Come Deliverance Game Guide Guide Guide Průvodce Game Guide Průvodce Ashes DLC - Kingdom Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Come Do Come Deliverance Game Guide, pokud jste v současné době

Pokud jste v současné době během přehrávání, nemůžete přejít na hardcore režim. Musíte spustit novou hru. Po výběru této možnosti z hlavní nabídky vás hra požádá o výběr úrovně obtížnosti.

Poznámka – Hra vás varuje, že Hardcore režim vyžaduje dobré znalosti o mechanice hry a na světě hry (zejména umístění hlavních vesnic a měst). Toto je perfektní režim pro ty, kteří chtějí hru porazit podruhé.

Proč jsem zemřel po zahájení hry?

Po spuštění režimu Hardcore můžete vidět jednu nebo několik obrazovek, které vás budou informovat o vašich postavách smrt - Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode - Tipy - z Ashes DLC - Kingdom Come Delivelance Game Guide Guide

Po spuštění hardcore režimu můžete vidět jednu nebo několik obrazovek, které vás budou informovat o smrti vaší postavy. Toto je velikonoční vejce a jeho cílem je ukázat vám krutost časů, kdy se hra odehrává. Přeskočte tyto obrazovky. Každý po sobě jdoucí přeskočení snižuje vaši šanci „zemřít“ – poté se konečně dostanete do části, kde si můžete vybrat negativní výhody.

Negativní výhody

Hra zobrazí ještě jednu obrazovku - Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode - Tipy - z Ashes DLC - Kingdom Come Deliverance Game Guide

Hra zobrazí ještě jednu obrazovku. Zde si musíte pro svou postavu vybrat alespoň dvě negativní výhody. Každý z nich do určité míry komplikuje hru. Níže najdete jejich seznam a informace o jejich negativním dopadu na Henryho:

 1. Noční můry – Henry má noční můry. Tato výhoda způsobuje, že možnost odpočinku trochu problematičtější. Po probuzení se atributy vaší postavy po určitou dobu zmenšují. Negativní důsledky tohoto pohledu můžete omezit spíním pouze tehdy, když opravdu musíte, to je, když hodnota únavy dosáhne kritické úrovně.
 2. Klaustrofobní – Henry trpí klaustrofobií. Vaše útoky jsou slabší, když bojujete se sníženým hledí. Tento problém můžete vyřešit tím, že vůbec nemáte plnou helmu, nebo ji můžete vybavit pouze během náročnějších bojů s lukostřelci (tento typ přilby vás chrání před výstřelem do hlavy).
 3. Hemofilie – Henry trpí hemofilií, což zvyšuje šanci na krvácení. Jedná se o vysoce problematické výhody, které vám může způsobit potíže během bojů. Nezapomeňte nosit více obvazů. Měli byste se také účastnit menších bojů, zachránit svůj pokrok před většími bitvami a použít těžké brnění spolu s štít.
 4. NumbSkull – Henry má problémy s učením nových věcí. Tento port zpomaluje vaše zkušenosti, což znamená, že je pro vás těžší vyrovnat se. Stejné akce musíte častěji opakovat, abyste získali novou úroveň. To může být únavné, protože pomalejší zisk XP ovlivňuje všechny činnosti, které lze ve hře provádět.
 5. Spotřeba – Henry trpí tuberkulózou, která mu způsobuje problémy s dýcháním. Váš tyč z výdrže se regeneruje pomale. To může být problematické během bojů – budete muset provést delší přestávky mezi útoky. Musíte také věnovat bližší pozornost baru Stamina.
 6. Chvění – Mohou vám způsobit problémy během činností, které vyžadují přesnost, jako je střelba z luku, kapesní nebo otevírací zámky. Je to velmi nepříjemná pohledu, zejména pro pickers – jste náchylnější k tomu, abyste se chytili.
 7. Tasemnice – Uvnitř Henryho žije tasemnice. Tato pohoda zvyšuje jeho chuť k jídlu. Pokud se nechcete cítit hladoví, musíte jíst častěji. Perk vás nutí změnit svůj herní styl – musíte trávit více času (a pravděpodobně zlata) za to, že získáte jídlo. Musíte také nést více ve svém inventáři.
 8. Somnambulant – Henry je noční procházka. Velmi neobvyklý perk – Henry se může probudit někde jinde. To by se nemělo stát pokaždé, ale může to být problematické, pokud se hra rozhodne přesunout na zcela neznámé místo nebo když se probudíte na opačném konci mapy.
 9. Křehké kosti – Henry s větší pravděpodobností zlomí nohy. Toto požitky ovlivňuje pouze spodní část Henryho těla – můžete mu zlomit nohy, když skočíte z vysoké římsy nebo žebříku. Brittle Bones vás nutí být velmi opatrný, pokud jde o skoky – zkuste se jim vyhnout. Máte také zvýšenou šanci rozbít nohy, když spadnete ze svého koně.

Podle našeho názoru jsou nejméně problematické výhody noční můry, klaustrofobní a tasemnice. Vyberte si dva z nich.

Poznámka – Je zde nová trofej ‘TIS, ale škrábnutí – Vyžaduje, abyste dokončili celou kampaň se všemi negativními výhodami jako aktivními.

Nejdůležitější výzvy v režimu hardcore

Zde najdete nejdůležitější výzvy v režimu hardcore. Všechny položky na tomto seznamu mají naše návrhy, jak s nimi vypořádat. Téma překážky navigace je diskutováno v pozdější části této kapitoly (možné vykořisťování).

 1. Ukládání hry. Autosaves nefungují v režimu hardcore. Nejsou vytvořeny, když začnete úkol nebo když dosáhnete určitého bodu v misi. Všechny ostatní možnosti úspor jsou stále k dispozici. Musíte si jen pamatovat, e.G. Vraťte se čas od času na postel nebo zaplatit za návštěvu v lázeňském domě. Možnost uložit hru po ukončení je stále k dispozici, ale pamatujte, že toto uložení je automaticky smazáno, když obnovíte hru.
 2. Světový průzkum. V režimu Hardcore nemůžete použít svůj kompas ani zkontrolovat polohu Henryho na mapě. Rychlé cestování je také nemožné. Tyto problémy mohou být méně obtížné, pokud jste hru již hráli několik desítek hodin a znáte mapu světa. Díky tomu budete moci rozpoznat známá místa. Nicméně, i když hru znáte, stále musíte provést malou změnu svého stylu Play. Doporučujeme plánovat vaši trasu před každou delší cestou. Měli byste se také držet hlavních silnic. Další věc, která vám může pomoci, je vědět, že slunce zvedá na východě a jde dolů na Západ. Hra vám také umožňuje umístit vlastní značky na mapu. Na (neaktivní) kompasu se však objevují pouze tehdy, když se k nim přiblížíte.
 3. Boj. Boj v hardcore režimu jsou realističtější. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že hity způsobují větší poškození a že brnění hraje větší roli (jak pro Henryho, tak pro jeho nepřátele). A co víc, Hardcore režim nenabízí žádné náznaky známé z „normálního“ režimu, které vás informují o pokynech nepřátelských útoků, které vám dávají šanci provést dokonalý blok. Musíte pozorovat své nepřátele sami a číst jejich pohyby. Nepřátelé jsou nyní také lepší v boji ve skupinách. Snažte se vyhnout zbytečným boji a pokojně řešit konflikty. Také byste neměli bojovat s více než jedním nepřítelem najednou. Nepřátelé s vysoce kvalitním brněním a zbraněmi jsou nyní také nebezpečnější. Nezapomeňte, že celý hlavní příběh může být dokončen pouze pomocí jednoho zabití (Runt).
 4. Hlavní statistiky hrdiny. Nemůžete zkontrolovat své aktuální úrovně zdraví a výdrže. Jediné informace, které dostanete, jsou další „účinky“, jako je krev na obrazovce, která se objeví po vážném poškození nebo těžkém dýchání vaší postavy a modrý odstín na obrazovce, což naznačuje, že váš tyč o výdrž je téměř prázdný. Nyní je také bráněna regenerace zdraví. Jídlo a lektvary regenerují vaše zdraví zpožděním. Spánek je lepší řešení. Další změnou je, že nemůžete jíst z hrnců na vaření. Musíte najít, nakupovat nebo ukrást jídlo jinými způsoby.
 5. Oprava položek. Všechny opravy jsou nyní dražší. Také opotřebované vybavení je méně efektivní ve srovnání s normálními obtížemi. Omezte situace, kdy se vaše vybavení může poškodit na minimum (nezúčastněte se příliš mnoho bojů a nenechte se zasáhnout vaše nepřátele). Dalším dobrým řešením je nechat vysoce kvalitní vybavení na pozdější – vysoké náklady na opravu mohou zničit váš rozpočet. Měli byste také začít používat Grindstones dříve, abyste mohli opravit své zbraně sami.
 6. Sběr zlata. Hardcore režim omezuje množství zlata, které můžete najít nebo přijímat jako odměnu. Při prodeji předmětů také získáte méně zlata. Z tohoto důvodu byste měli před každým větším nákupem myslet pečlivě. Také byste se měli podívat, zda lze konkrétní položku získat jiným způsobem (E.G. prostřednictvím průzkumu nebo zloděje).

Jak znát umístění vaší postavy na mapě? – Použití značek od ptáka na straně ruky

Zatímco v režimu Hardcore, nemůžete zkontrolovat svou aktuální polohu na mapě - Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode - Tipy - z Ashes DLC - Kingdom Come Deliverance Game Guide Guide

V režimu Hardcore nemůžete zkontrolovat svou aktuální umístění na mapě. To však může být vyřešeno chytrým použitím položek souvisejících s jedním z úkolů – ptákem v ruce, který lze odemknout s mluvením Huntsman Berthold v Rattay (Tato postava je uvedena na obrázku výše). Huntsman vám dává úkol, ve kterém musíte chytit tři slavíky. Nejdůležitější však však je, že vám dává Ptačí klece.

Toto řešení je chytré a velmi jednoduché - Kingdom Come Deliverance: Hardcore Mode - Tips - From the Ashes DLC - Kingdom Come Deliverance Game Guide

Toto řešení je chytré a velmi jednoduché. Po umístění ptačí klece hra přidává značku na mapě světa – výše uvedený obrázek ukazuje příklad. Díky tomu můžete snadno zkontrolovat svou aktuální polohu. Po kontrole vaší aktuální pozice nezapomeňte vyzvednout klec.

Poznámka – Tento mechanismus může fungovat pouze tehdy, když Pták v ruce Quest je nastaven jako aktivní.

Kingdom Come Deliverance Hardcore režim

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. #footer_privacy_policy | #footer_legal | #footer_ssa | #footer_refunds

Эта игра содержит контент, который ы предпоч všichni:

Эпизодическая демонстрация нлен сексуального характера

Показать центр соообщества отмена

Хотите видеть?
Изменить настройки контента

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Часть географических сведений на эом сайте предоставлена ​​geonames.org.
Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Файлы Cookie