Kings Canyon – Apex Legends Wiki, Apex Legends Season 14 obsahuje hlavní aktualizaci Kings Canyon | VGC

Apex Legends Season 14 obsahuje hlavní aktualizaci Kings Canyon

Začlenění Kings Canyonu všeobecně narušuje komunitu vrcholu. Čas mezi rotujícími mapami však vytvořil rozvoj mezi hráči.

Kings Canyon

Kings Canyon je mapa pro Apex legendy Nachází se na útěchu z planety.

Je vybaven množstvím oblastí, které se liší od vojenských zařízení po slumy, přičemž řeka je dělí do středu. Je to ostrov plný stvoření a obklopen vodou na všech stranách, s nebezpečnými útesy, které klesají na hladinu moře níže.

Různé verze mapy byly znovu použity během jeho nepřítomnosti v trvalém seznamu skladeb. Noční verze mapy byla také k dispozici během režimu Shadowfall Limited-Time a režim Kings Canyon v noci Kings Canyon Grand Soirée.

Obsah

Recenze expertů GameSpot

8. února 2019

Lore [| ]

Pozadí [| ]

Jakmile jednoduché osídlení na planetě útěchy z prvního výpravy na hranici, ostrov, který je známý jako Kings Canyon, se nedařilo až o století později, když si jej nyní zaniklý IMC vybral jako centrum pro výzkum a vývoj. Byla umístěna základna, úpravna vody a řada dalších zařízení na podporu operací IMC – operace jako vysoce utajovaný projekt o funkci fázové techniky nebo radikální program pro vytvoření simulacra armády poháněnou jediným mozkem poháněnou jediným mozkem. Ale na povrchu vypadal Kings Canyon jako jednoduchá instalace IMC, která pro všechny své chyby přinesla stabilitu a pracovní místa k útěchu.

Abychom odfoukli páru, stanice vojáků IMC by zde soutěžila v boji Gladiator-esque v oblasti, kterou přezdívali ‘Thunderdome’. O několik let později, když syndikát pověřil přestavbu ostrova Kings Canyon jako domov svého nejnovějšího krevníhosportu, trvali na tom, aby Thunderdome zůstal nedotčen – pocta nejdříve známému předchůdci toho, co dnes víme jako „Apexové hry“.

Sezóna 2 [| ]

EMP vybuchnutá krypto ve věži odpussoru umožnila nedalekým letákům a Leviathanům napadnout ostrov. Leviathané si vytvořili domov v řece a zničili na něm osady. Legendy byly evakuovány a hry byly pozastaveny kvůli útoku. Toto oddech umožnilo syndikátu přidat do mapy nové oblasti, včetně obrovské struktury poblíž zničených mostů a hydro přehrady Klec a tábor poblíž toho, co se kdysi nazývalo kaskády Zadržování.

Sezóna 3 [| ]

Pokračující poruchy v aréně přinutily syndikát přemístit hry do jiné arény v Talosu známém jako World’s Edge.

Sezóna 5 [| ]

Hry se nakonec vrátily do Kings Canyon. Po neúspěšném pokusu o zabití Revenant však Loba Andrade náhodně spustil řetězec explozí v opuštěném zařízení Simulacrum, což způsobilo kolaps Thunderdome a Skull Town. Operace záchrany byla spuštěna pod ostražitým okem syndikátu.

Sezóna 8 [| ]

Na začátku roku 2734, poté, co byl pojistka přijat do Apex Games jako jeho první salvonský konkurent, se na ostrově konal obřad, aby oslavil jeho vstup do her a vstup Salvo do syndikátu Syndicate Space. Na obřad však byl napaden Salvonian Warlord Mad Maggie, což způsobilo značné poškození Kings Canyon a způsobila, že loď používaná na obřad narazila do severní části ostrova.

Úniky paliva z trosky lodi přiměly Echo, aby zřídila tábory a základny kolem místa havárie, aby vyčistila šířící palivo a zabránilo mu další kontaminování vodních cest kaňonu Kings Canyon. Kromě toho bylo Caustic uděleno povolení k použití zrekonstruované čistírny vody pod rouškou asistování při vyčištění.

Sezóna 14 [| ]

Později v roce 2734 byla dokončena operace záchrany v troskách města Skull. Kings Canyon byl terraformován, vracel velký řádek země do kráteru a město lebky bylo částečně přestavěno. Brzy poté se obřad konal na oslavu dokončení tohoto úkolu. [1]

Umístění [| ]

Umístění v tučně jsou označeny na obrazovce mapy. Názvy nezveřejněných míst lze vidět pouze v levém rohu HUD při vstupu do těchto oblastí.

název Kořist úroveň Popis Zásobníky
Vysoký Airbase se nachází na nejzápadnější straně mapy poblíž odtoku. Velká rozprostřená oblast oddělená severními/jižními dráhami, se vzducholodi a bedny umístěné na koncích každého a ziplina spojující obě strany. Nejrůznější zásobníky a budovy na pevnině. Převážně středověké angažovanosti.
Ares kondenzátor Střední Velká potopená oblast chráněná na jihu, východní a severní straně vysokými ocelovými stěnami. Po okolí je rozptýleno několik středně velkých budov, spolu s náborovou věží a výbušnou držení.
Dělostřelecká baterie Vysoký Dělostřelectvo se nachází poblíž nejsevernější části mapy. Velká betonová základna s několika velkými budovami, obklopená vysokými stěnami. Vzdálenosti na středním až dlouhém doletu. 2 velké hlavní budovy, jeden hangár, 2 tunely a boční prodloužení na konci jednoho tunelu. V sezóně 8 byla uprostřed hangáru na nejsevernější straně dělostřelectva zničena a nyní poskytuje přístup k havárii.
Dělostřelecké podchod Základní Malý tunel přecházející z dělostřelectva do strážní věže na sever. Severní vchod má sklon dolů k velkým dveřím, to vede k menší komoře, která má další velké dveře se dvěma menšími vedle ní se na sever.
Umyvadlo Vysoký
Zlomené pobřeží Základní Rozbité pobřeží je oblast mezi oktanovou rukavicí a trhem.
Zlomené pobřeží přehlížejí Střední Malá základna poblíž Octane’s Gauntlet.
Zlomené pobřeží na jih Základní Zlomené pobřeží na jih je oblastí mezi trhem a žíravým ošetřením.
Rozbité relé Zbytky relé, sestává z budov dříve na jihovýchodní oblasti relé.
Bunker Pass Vysoký Bunker Pass je tunel, který se nachází uprostřed mapy, který spojuje vesnici na řece Central k vesnici na vysoké poušti. Má také 3 zásobníky poblíž vchodu na každou stranu.
Kabelové odpružení Základní
Střední V současné době nejvyšší struktura ve hře, která není považována za out-of-limence, Cage je bludiště podobnou struktuře lemovanou na jeho západní a severní straně tunelovými chodbami.
Krás klec Základní
Křič kondenzátoru Základní
Kondenzátor přehlédnout Střední
Tunel kondenzátoru Základní Kondenzátor tunel je krátký tunel spojující interiér Singh Labs s kondenzátorem Ares.
Žíravé ošetření Vysoký
Jeskyně Základní Síť jeskyní ve středu mapy. Má dvě hlavní cesty, jednu začínající od středu řeky a druhou ze zničených mostů, které končí na trhu. Kořist koše jsou rozptýleny na cestě mostů.
Havarovaná loď Vysoký Havarované zbytky termopylae IMS. Nachází se na severu mapy, pod otřeseným trupem lodi je hojný kořist a na lešení ji obklopuje.
Místo havárie Vysoký Zničená oblast vytvořená havárií IMS termopylae. Nachází se na sever od mapy obklopující havarované lodi, kolem oblasti je roztroušeno několik ozvěnových základů, které sledují únik paliva přicházejícího z havarované lodi.
Omezení stvoření Střední Velká základna vyrobená po leviatanské invazi do Kings Canyon, je umístěna klece pro zadržení zajatých letáků a miniaturní odpuzovací věž na jeho středu.
Rozcestí Základní
Crypto’s Map Room Vysoký Převzetí města přidalo se v události ztracených pokladů. Má velkou budovu s velkým satelitem. Ve spodním patře této budovy je holografická mapa Kings Canyon schopná ukázat umístění všech legend na mapě a další umístění prstenu. Obsahuje také několik obrazovek kolem vnitřek, které ukazují počet nepřátelských jednotek v oblasti, které jsou užitečné pro nalezení nepřátel a předpovídání možných třetích stran.
Zničený dělostřelecký tunel Základní Tunel spojující baterii Airbase IMC k osadě kaskád a severní strážní věž, jeho část byla otevřena havárií IMS termopylae a vytvořila vstup do místa havárie.
Zničené kaskády Střední Oblast, která kdysi obsahovala malé osídlení zvané kaskády. Konstrukce ozvěny základny Lagoon Crossing zcela vymazala, co zůstalo z kdysi pulzujícího osídlení.
Východní osídlení Základní East Settlement je malý shluk budov umístěných mezi trhem a úpravou vody. Skládá se ze čtyř budov, na které se má na vrcholu připojení k anténní věži.
Zlaté písky Základní
Vysoká poušť Vysoký Vysoká poušť je středně velká osada umístěná mezi západním vchodem do Bunker Pass, odtoku a letecké základny. Má spoustu malých chatrčí rozdělených do spodní a horní oblasti mostem. Horní oblast má také strážní věž druhů, která vám může poskytnout kontrolní pohled na okolní oblasti.
Základna Hillside Střední Hillside Outpost je oblast umístěná hned vedle laguny s několika budovami zasazenými do zařízení vytesaného do kopce. Tato oblast byla dříve travnatým, sjezdovka, která jede na kaskády v sezóně 1, ale od té doby byla vyvinuta.
Střední Hydro přehrada je obrovská oblast s různým spojením s blízkými místy. Má několik budov rozložených na velké ploše.
Hydro tunel Základní Hydro Tunnel je malý průchod z klece do přehrady Hydro. Z klece je malá struktura vedoucí k schodišti k velkému vnitřnímu plochu. Tato vnitřní oblast obsahuje podzemní a pozemní oblast, z níž je na podlaze rozptýlena kořist. Tato vnitřní oblast má velké dveře do hydro přehrady vedle menších dveří umístěných na jedné ze služebních koridorů.
Lagoon Crossing Střední Sbírka struktur vytvořených společností Echo pro sledování kvality vody severního konce řeky, má také most na základnu Hillside.
Tržiště Střední Tržiště, běžně známé jako Trh, je zcela interiérová oblast s téměř středním angažmá. Má několik pokojů s různou kořistí v každém, stejně jako kořist kolem podlahové oblasti, uvnitř prázdných částí obchodu a na vrcholu střech plátna na trzích. Má nahoře dva vchody se zipovým linií pro snadný přístup a několik středně velkých dveří na horní úrovni.
Octaneova rukavice Střední Převzetí města přidalo se do události Iron Crown. Je vybaven stopovým pole s skokovými polštářky a obrovskou rampou uprostřed s planoucím ohnivým prstenem, který obsahuje alespoň epic -tier kořist.
Vysoký Pobřežní souprava je obrovská oblast umístěná u pobřeží severovýchodního rohu mapy.
Nakládání na moři Základní Načítání pobřežní soupravy je malé údolí mezi bažinami a pobřežní soupravou.
Regenerovaný les Střední Regenerovaný les je oblast divočiny na místě bývalého rozbitého lesa a hnízdního pozemku. Spojuje oblasti mezi laboratořemi Singh, dvě základny páteře a kondenzátorem Ares.
Odpuszor Vysoký Odpudič se nachází na jihovýchod od mapy. Obsahuje tři zakryté jámy a dvě větší vícepodlažní budovy, stejně jako některé menší struktury. V sezóně 2 byla krypto ničena stejnojmennou repulsorovou věží a havarovala a nyní je v plamenech.
Relikvie Vysoký
Střed řeky Střední Center River je oblast posetá středně a velkými chatrči spojenými Ziplines, které se rozprostírají po řece. Vstup do Bunker se nachází na nejsevernějších částech podél silnice k Hillside Outpost a hnízdními areály. Jižní část oblasti má silnice vedoucí ke zlatým pískům, jeskyní k záchraně a malou cestu k zničeným mostům. Oblast se hovoří hovorově Bunkertown.
Vysoký Odtok je zařízení pro čištění odpadních vod na dalekém západě mapy. Skládá se hlavně z několika velkých budov po dvou patrech propojených s mosty. Některé kruhové místnosti v budovách obsahují linky na zip pro navigaci mezi dvěma patrami.
Záchrana lebky Vysoký Síta lebky je oblast umístěná těsně u zlomeného pobřeží mimo trh. To je umístěna zařízení pro záchranu obrovské lebky Leviathan, která kdysi tyčila nad městem lebky.
Singh Labs Střední Převzetí města pro událost VoidWalker. V exteriéru převzetí města je jedno malé zařízení na sever od obřího portálu, zatímco kolem něj je větší výkopový tábor. Na místě vykopávání lze také přistupovat k obrovským dveřím, což umožňuje přístup do vnitřní oblasti.
Interiér Singh Labs Vysoký Převzetí města pro událost VoidWalker. K této oblasti je přístupný třemi způsoby, obří portál vyčnívající z oblasti vnějších Singh Labs, obří dveře umístěné poblíž, nebo boční tunel pocházející z kondenzátoru Ares.
Vysoký Devastace na sever způsobila, že povodně vymazala slum jezera z mapy. Na jeho místě je spatřené jezero, které připisuje své jméno neobvyklým místům nalezeným v zatopených, kontaminovaných vodách. Byly zřízeny tábory ozvěny a byla postavena obrovská filtrační přehrada ve snaze vyčistit a zvrátit poškození způsobené prosakujícím palivem havarované lodi.
Pozastavená lebka Základní Pozastavená lebka je zbývající kus obrovské lebky Leviatan, která kdysi tyčila nad městem Skull. Je připojen k rozbitému pobřeží a záchranu lebky se ziplines.
Vysoký Bažiny jsou umístěny na nejvýchodnější části mapy. Tato oblast obsahuje budovy pěstované na chůdách nad bahnem, velké částečně ponořené potrubí a zipliny a mosty spojující velké chatrče. Severní oblast byla změněna v sezóně 5 a nyní obsahuje malé osídlení novějších struktur a most, který se připojuje k pobřežní soupravě. Jižní oblast zůstala nedotčená a stále poskytuje přístup k laboratoři Hydro Dam, Repulsor a Singh.
Jáma Vysoký Jáma je malá kruhová aréna kaňonu na severozápadě mapy, která je přístupná pouze čtyřmi úzkými cestami. Tato oblast je na úrovni a jasná, pouze s několika zásobami a bedny pro krytí. Navzdory své otevřené střeše nemůže Lifeline zavolat její balíček péče, zatímco je v jámě.
Dvě páteře Střední Dvě páteře jsou oblastí divočiny mezi dvěma základněmi páteře a dělostřelectvem.
Dvě páteře základny Střední Outpost Two Spines je malá základna umístěná na vchodu do kondenzátoru Ares ze dvou páteřů.
Odkryté kosti Základní
Verdant Crossing Střední Verdant Crossing se nachází na místě bývalého osídlení na konci řeky a je ozvěnou základnou pro sledování kvality vody na jižním konci řeky.
Strážná věž na sever Vysoký Strážce na severu je výhodný bod, který se nachází těsně před dělostřeleckým tunelem a přehlíží zničené kaskády a stvoření.
Strážná věž na jih Vysoký Strážní věž South je výhodným bodem, který se nachází těsně před odpuzovačem a s výhledem na zelené křížení a žíravé ošetření.

Bývalá místa [| ]

název Kořist úroveň Popis Současná pozice
Dělostřelecký tunel Nízký Malý tunel umístěný na samém severu dělostřelectva. Zničený dělostřelecký tunel
Sezóna 1 . Kaskády Kaskády je malá vesnice umístěná pod severní strážní věž a farma v sezóně 1 . Základní Zničené zbytky mostů. Leviatan se nachází ve středu, kde stály stejnojmenné mosty, ale po výbuchu, která způsobila změny mapy sezóny 5, se přesunul zpět do moře zpět do moře. Na západní straně oblasti je umístěno několik struktur. Vysoký Relé se nachází v severovýchodním rohu mapy. Se změnami mapy v sezóně 5 byla zničena velká část relé, aby se uvolnila cesta pro spojení na pobřežní soupravu, přičemž jediné zbývající struktury byly ty, které se nacházejí na západ od řeky. Umyvadlo
Mirage Voyage Vysoká úroveň Převzetí měst přidalo na akci holo-den bash. Je vybaven zásobovací lodí se spoustou kořistí a spoustou návnad Mirage. V sekci baru je disco míč nákladním modulem, můžete vytvořit další dva nákladní lusky zahájením večírku na horní palubě lodi. Původně to bylo na světovém okraji, dokud nebyl odstraněn v sezóně 6, a poté se přestěhoval do Kings Canyon v sezóně 7 . Následně byl odstraněn v sezóně 8 . Žádný
Hnízdní areály Nízký Regenerovaný les
Konec řeky Střední Konec řeky je malé osídlení, z nichž některé jsou zničeny kvůli invazi Leviathanu, která se nachází na jižním konci mapy na cestě k úpravě odpudivosti nebo vody. Nízký Rozbitý les je velké otevřené místo poblíž severní oblasti mapy mezi mokřady, farmou, bažinami a přehradou Hydro v sezóně 1 . Regenerovaný les
Město lebky Střední Město Skull je oblast 4 pruhů ve tvaru plus s více budovami a několika úrovní. Je částečně pokryta velkým zvířecím kostrou, která má několik linií zipu, který ji spojuje s městem. Střední Slum Lakes je velké město chatrčí v severozápadním rohu mapy. Město je rozděleno širokým příkopem obsahujícím dvě dlouhé průmyslové trubky a ziplina pokrývající délku oblasti. Poskytuje blízký přístup k odtoku a jámě. Střední Vysoký Terminální stanice F-85 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru nebo vstupem ze zničeného otvoru s výhledem do zlomené zátoky. Žádný
Terminální stanice L-19 Vysoký Terminální stanice L-19 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru od jezer slumových jezer. Žádný
Terminální stanice O-240 Vysoký Terminální stanice O-240 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru pod dělostřelectvo. Žádný
Terminální stanice W-73 Vysoký Terminální stanice W-73 je malá podzemní oblast přístupná od dveří trezoru na zničených mostech. Žádný
Farma Střední Tato oblast existuje nad základnou na svahu a obsahuje dvě budovy s malým podzemním tunelem umístěným na jednom poblíž regenerovaného lesa. Žádný
Thunderdome Vysoký Thunderdome je oblast se strukturami v kleci spojené se zipem. Tato oblast obsahuje dvě struktury uzemněných klecí, připojující se k zavěšené kleci, věž spirálového schodiště a kořistí obklopují respawn maják na kopci. Zachránit
Vysoký Ošetření vody se nachází na jižním pobřeží Kings Canyon. Hlavní budova rostlin leží na nejjižnějším útesu, se čtyřmi kanalizačními nádobami obklopujícími jeho severní obvod. Budova má 4 hlavní místnosti spojené chodbami ve druhém patře. Kromě budovy lze kořist nalézt v zásobnících zásobnících mimo budovu na jižní straně a občasnými zbraněmi poblíž vnějších prstenů. Tato oblast má nedaleký respawn maják na východní straně a kolem ní 3 zásobníky. Napřňová loď může přistát na svých východo nebo západních přistávacích platformách. Žíravé ošetření
Vodopád Střední Vodopád je řada malých chatrčů umístěných za stejnojmenným vodopádem mezi slumy a severní strážní věží. Střední Západní osada je malý shluk budov severně od Thunderdome, jižně od Airbase a západně od města Skull. Bylo to ve hře až do události Iron Crown, kde byla nahrazena. Octaneova rukavice
Mokřady Střední Mokřady se nacházejí poblíž severovýchodní strany mapy a tvoří několik shluků chráněných budov přehlížených několika chráněnými body skály skály. I když není známý pro hojnou kořist, může to poskytnout obranu navzdory okolním výšinnému. Ares kondenzátor

Funkce mapy [| ]

Pohyb [| ]

 • Ziplines: Žlutá zvýrazněná ziplines jsou nastaveny mezi určitými místy po celé mapě. Hráči je mohou použít k cestování mezi body na velké vzdálenosti a jsou aktivováni klíčem k interakci. Přicházejí ve dvou variantách: vertikální, které přenášejí hráč pouze; a vodorovné, obousměrné linie, které mohou nést hráče na daleko vzdálenosti. Hráči mohou kdykoli vypadnout s klíčem skoku a znovu se připojit k ziplines. Ziplines, které jsou součástí mapy. Horizontální zipliny lze cestovat přes obou směr, bez ohledu na sklon. Také si všimněte, že Pathfinder může vytvářet ziplines s jeho konečnou schopností, ale může je vytvořit pouze do určité vzdálenosti a pouze vodorovně. Hráči nemohou interagovat s liniemi zipu. Wraith nemůže používat ziplinu při aktivaci její konečné schopnosti, protože obě její paže jsou obsazeny.
 • Balónky: Ve vysoké nadmořské výšce Červené balóny, spojené s vertikálním linií zipu, jsou rozptýleny po celé mapě. Interakce s jedním z těchto vzduchových balónů pošle vaši legendu na ziplinii a automaticky nasadí váš klouzání po dosažení vrcholu, což vám umožní rychle procházet mapu. Stisknutím tlačítka skoku můžete kdykoli vypustit balónovou ziplinu.
 • Dveře: Kovové dveře obvykle přicházejí v jednotlivých nebo dvojitých párech, přičemž v určitých oblastech jsou přítomny velké, nerozbitné dveře (hangárové dveře na přehradě Hydro, dveře bunkru na bunkru). Dveře mohou být otevřeny a zavřeny stisknutím klíče interakce nebo střelbou rukojeti s určitými zbraněmi. Pravidelné dveře se mohou otevřít tím, že budou otevřeny pomocí útoku na melee a dvakrát zlomeni melee. Kulky neprocházejí dveřmi, ale dveře mohou být zničeny výbušným poškozením.

Podpora [| ]

 • Respawn majáci: Respawn majáky jsou rozptýleny po celé mapě, takže hráči mohou respawn mrtvé spoluhráče, pokud alespoň jeden člen týmu získal banner. Respawn majáci jsou funkcí jedno použití, ale až dva členové týmu mohou být najednou respawn. Majáky respawn mohou být použity jakýmkoli hráčem, ale jakmile je použito, je deaktivován po zbytek zápasu. Tyto majáky jsou často obklopeny 1-3 zásobníky, které si doplňují respawnovaný spoluhráč. Chcete -li aktivovat maják, podržte klíč interakce, když se k němu blíží, a po několika sekundách bude spoluhráč dovnitř. Na rozdíl od rabování smrti se hráč nemůže při aktivaci majáku vrhnout, podobně jako oživení sestřeleného spoluhráče.
 • Nabíjecí věže: Velké věže, které lze aktivovat a budou plně účtovat konečnou schopnost všech hráčů stojících na platformě.
 • Pozorovací věže: Nachází se v táborech Echo, tyto věže lze zvednout stisknutím tlačítka a po dokončení vytvoří vertikální ziplinu. Míra rozmnožování odstřelovacích zbraní, munice a příloh jsou také vyšší na pozorovacích věžích.

Kořist [| ]

 • Horká zóna: Na začátku každého zápasu je náhodné umístění na mapě označeno jako horká zóna, označená pulzujícím značkou modrého kruhu. Naznačující, že kolem této oblasti bude existovat kvalitnější kořist a šance na nalezení legendární verze skladové zbraně, která bude mít plné legendární přílohy a používat pravidelné munice.
 • Dodávka lodi: Na začátku hry cestuje mobilní zásobovací loď do náhodného cíle na mapě (označená značkou modré lodi). Nadávková loď má vnější palubu a vnitřní chodbu a obsahuje malé množství střední až vysoké úrovně kořistí.
 • Zásobníky: Nalezeno na celé mapě, zásobníky jsou společným zdrojem kořistí vedle pozemní kořisti, kapky zásob a dodavatelské lodi. Tyto zásobníky mají mezi 1 a 3 položkami od léčivých předmětů, granátů, brnění nebo zbraní a jejich příslušného munice. Ordnance se nachází ve skupinách po 1, zatímco munice a uzdravení lze nalézt v hromadách s dvojnásobným původním množstvím.
 • Kořist klíšťata: Vzácné kontejnery, které musí být zničeny, aby se dostali k jejich kořisti. Obvykle poskytuje epické nebo legendární předměty. Emitujte elektronický zvuk čip/whir, když poblíž.
 • Loot Bunkers: Bunkers rozptýlené přes Kings Canyon, které obsahují kořist s vysokou úrovní, pevnou legendární položku a nabíjecí věž. Byly odstraněny v sezóně 8 .
 • Výbušná drží: Uzamčené kompartmenty s vysokoškolským kořistí, které lze otevřít výsadbou granátu u dveří.

Stvoření [| ]

 • Letáky: Letci jsou stvoření, která nesou krabici smrti s randomizovanou kořistí a po přijetí nějaké poškození ji upustí. Někteří z nich jsou v kleci, nedávají žádný kořist a budou upozornit ostatní hráče na vaši přítomnost vydáním řevu.

Apex Legends Season 14 obsahuje hlavní aktualizaci Kings Canyon

Respawn podrobně popisuje významný počet změn přicházejících na mapu Kings Canyon Apex Legends.

Hlavní aktualizace původní mapy hry tvoří klíčovou součást sezóny Apex Legends Season 14, Hunted, která má být zahájeno 9. srpna a také přidává nový Hero Vantage.

Bude to zahrnovat nový bod zájmu (POI) s názvem Relic, který představuje velkou pevninu v oblasti dříve známé jako Skull Town před jejím zničením v sezóně 5, plus vizuální upgrade pro mapu.

Během nedávného panelu vývojáře Apex Legends, kterého se zúčastnil VGC, návrhář úrovně vedoucího Jeff Shaw uvedl.

“Díváme se na všechny aspekty mapy a zaměřujeme se na zdraví mapy, opravdu identifikujeme problémy na mapě a přicházíte s dobrými řešeními,” řekl.

“Snažíme se dotknout více oblastí mapy než jen jeden roh nebo něco takového.”. Takže, je to něco, na co jsme opravdu nadšeni a je to určitě nová filozofie, do které se budeme naklánět pro budoucí aktualizace mapy.“

Shaw řekl, že klíčové prvky mapy zdraví Respawn vypadaly, že se zlepšuje, patří stimulace, „která je jako srdeční rytmus zápasu“, takže včas se střetávají jednotky a kořistí se „ujistit, že hráči dostanou tuto stálou křivku energie přes kurz zápasu “

Aktualizace mapy sezóny 14 byla také navržena tak, aby na začátku zápasů podpořila „vyvážené přistání“.

Přírůstkem nadpisu je relikvie, střední velikost Poi, která podporuje městský boj s blízkým ubikací pod obří lebkou.

“Jednou z největších změn, které jsme provedli, je, že jsme opravdu zvýšili pevninu, abychom zlepšili tok a stimulaci mapy, takže tam Relic přichází do hry,” řekl Shaw, který doufá že lidé milují a chybí “.

Zničení město Skull a Thunderdome sezóny 5 vedlo k tomu, že velká část mapy byla odstraněna. Shaw uvedl, že to vedlo k tomu, že hráči, kteří se pohybují mezi žítou, Market a Gauntlet Octane, jsou převáděni do „druhu tohoto jediného pruhu“, který je téměř vždy nutí k setkání, pokud dobrá skupina obhajuje oblast.

“Cítili jsme, že v této oblasti postrádá rotační možnosti, takže přivedení celé této země s reliktem bylo opravdu naším řešením tohoto problému.”.“

Respawn také provedl hlavní změnu v kleci. “Cítili jsme, že klec skutečně dominuje oblasti, ve které sedí, a týmy tam mohly opravdu bunkr, takže jsme odstranili podlahu z klece, trochu ji spustili dolů a trochu ji otevřeli tak více Bojy mohou v této oblasti vyřešit o něco rychleji.“

Hillsides byla další oblast, na kterou se tým podíval. “Cítili jsme, že se sem mohly opravdu kopat komandy a právě se to stalo tímto bodem soutěže na mapě, takže jsme to trochu remixovali.”. Opravdu jsme tu chtěli boje, aby se jen trochu rychleji uklidily, takže jsme odstranili vnitřní prostory, ale stále jsme drželi poi, které milujete.“

Respawn cítil, že Broken Relay „také zaostává jako poi“, takže ve snaze přidal několik dalších budov, aby mu dal nový život a přejmenoval na povodí.

Apex Legends Season 14 Rotace mapy již dělí hráče

Kings Canyon Apex Legends

Respawn Entertainment

Nová rotace mapy Apex Legends Season 14 rozdělila hráče o tom, jak dlouhé by měly být k dispozici mapy.

Původní kaňon Map Kings Apex obdržel v sezóně 14 masivní přepracování. Několik oblastí dělící mapy obdrželo přepracování a respawn přidal nový Poi s názvem Relic.

Bohužel, změny neprošly hladce s konkurenční komunitou. Několik profesionálů vyjádřilo obavy z Kings Canyon, který se připojil k rotaci mapy Split 1.

Začlenění Kings Canyonu všeobecně narušuje komunitu vrcholu. Čas mezi rotujícími mapami však vytvořil rozvoj mezi hráči.

Článek pokračuje po reklamě

Kings Canyon Apex Legends

Sezóna 14 Apex Legends provedla masivní změny v Kings Canyon.

Apex sezóna 14 Rotace mapy dělí hráče.

Hráč vrcholu vytvořil vlákno Reddit a uvedl: „Proč dostaneme pouze tři dny Kings Canyon, a pro Storm Point v sezóně 13 jsme měli celý týden celý týden.“

Článek pokračuje po reklamě

Sezóna 13 Vyloučená Kings Canyon z rotace mapy ve prospěch světového okraje a bouře v hodnocené hře. Veřejné lobby také nixovaly Kings Canton z mixu. Storm Point byl jedinou mapou dostupnou ve veřejných zápasech pro první týden sezóny 13.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Jeden uživatel odpověděl: „Pravděpodobně proto, že všichni nenáviděli, že byli na jedné mapě na jednu mapu.„Komentář obdržel přes 1 000 upvotes a několik komentářů souhlasí.

Článek pokračuje po reklamě

Další uživatel dodal: „Být na Stormpoint po dobu jednoho týdne stárl, ale kvůli tomu jsem se mapu naučil docela dobře. Část mě doufala v to samé s Kings Canton.“

Článek pokračuje po reklamě

Třetí hráč shrnul vlákno slovy: „Kdyby vám dali jen Kings Canton po dobu jednoho týdne, každý by si také stěžoval.“

Hráči vrcholu nejsou na stejné stránce pro to, co chtějí od rotace mapy a aktualizace sezóny 14 nepomohla zmírnit problém.