Knockout město | Patch 6.1, aktualizace her – League of Legends

6.1 liga oprav

Změny položky a mistrovství

Patch 6.1

Naše první oprava od našeho spuštění zdarma se změní změny v útěcích s kulovou formou, úpravy her, vizuální opravy a další.

Patch 6.1 obsahuje následující vylepšení:

Mechanická vylepšení „útěk z míče“

Předchozí pokus o vyřešení problémů, které hráčům umožňují nekonečně udržovat hráče uvíznuté v Ballform pomocí klecových koulí, super síly nebo dobře načasovaných hitů v BasketBrawlu, byl vrácen a nahrazen zcela novým systémem podrobněho:

 • Tato předchozí změna by neustále snižovala množství času, kdy jste byli uvězněni v kuličkovém tvaru, pokud by se znovu vyjadřovali, což bohužel vytvořilo problém, kdy by hráči mohli neustále míchat do náručí soupeře a okamžitě se osvobodit, a proto je „omráčení“ “.
 • S touto novou aktualizací, když se hráči vypuknou z jakéhokoli typu „uvězněného“ stavu Ballform Stav, budou nyní ve velmi krátkém stavu „nezranitelnosti Ballform“ označeného jemným efektem blikání na jejich rouchový.
 • Zatímco v tomto stavu „Ballform nezvratnost“ nejsou hráči obecně nezranitelní poškození, ale jsou nezranitelní k tomu, aby byli znovu uvězněni v Ballform nebo z toho, že se do náručí soupeře znovu uvězněni.

Přesněji řečeno, zatímco v tomto stavu „nezranitelnosti“:

 • Kalské koule zasáhnou hráče, ale odrazí se, aniž by je poškodily nebo je zachytily v kuličkových formách.
 • V seznamech skladeb Superveldowers, který je řešen hráčem se super silou.
 • Hráči mohou stále manuálně míchat, ale mohou je vyzvednout pouze spoluhráči a ne protivníci. Být vyzvednut spoluhráčem však okamžitě ukončí stav „nezranitelnosti“.
 • V seznamech skladeb BasketBrawl bude hráč nezúčastněný zásah. To je pouze Hráči času jsou ve skutečnosti nezranitelné poškození, protože poškození v tomto seznamu skladeb by způsobilo, že by hráč byl znovu nucen do Ballform.
 • V seznamech skladeb bez basketbrawlu, zasažení míčem, hráčem hráčům nebo konečným házením stále poškodí hráče v tomto stavu.

DALŠÍ FUNKCE

 • Opraven problém způsobující, že se svazky občas znovu objeví v branky po zakoupení.
 • Opraven problém způsobující, že dodgeballs občas byl neviditelný během půlnoci šílenství.
 • Opraven problém, který brání „novým“ ikonům, aby se objevily na věrnostní kosmetice.
 • Opraven problém, který způsobí, že se při nákupu Holobux občas objeví prázdné bílé vyskakovací okno.
 • Opraven problém, který způsobuje, že se ostatní hráči objeví, když se pohybují při pohybu s nabitým míčem.
 • Opraven vzácný problém, který způsobí, že se hra zhroutí při změně nastavení kvality anizotropního filtrování.
 • Opraven problém, který způsobil, že hráči, aby se cílili na již odpůrci.
 • Opraven vzácný problém, kdy hráčům občas zabránilo v nákupu předmětů z Brawl Shop, i když mají dost holobuxu.
 • Opraven problém, který hráčům umožňuje dostávat odpuštění ztráty, pokud byl spoluhráč za méně než 25% zápasu méně než 25%.
 • Opraven problém, kdy hráči, kteří se během zápasu odpojili během obrazovky „Nastavení zápasu“.
 • Opraven problém, který způsobí, že některé efekty KO se objeví jako bílé čtverce.
 • Opravil problém občas způsobit hozenou míč Boomerang, aby uvízl kolem místa ve vzduchu.
 • Opraven problém bránící smlouvě o posádce „potřebuji hrdinu“.
 • Opraven problém, který občas způsobil, že se „odpuštěný“ text neobjevil při přijímání odpuštění ztráty, zatímco hráč má v divizi body ligy Zero.
 • Opraven problém v sekvenci výsledků ligové hry pro hráče diamantu způsobující aktualizace hodnocení dovedností, které se ukazují jako přechod z nuly do nového hodnocení dovedností, namísto starého hodnocení dovedností k novému hodnocení dovedností.
 • Přidáno několik dalších vylepšení zákulisí, včetně implementace infrastruktury, aby v blízké budoucnosti přepnula několik backendových služeb na Velan.

Děkujeme těm z vás, kteří zveřejňují v kanálu #komunitní a podporu v Discordu, když narazíte na neobvyklé chování her. Tyto zprávy nám pomáhají zjistit, jak reprodukovat toto chování a najít opravy. Pokud jde o něco, co souvisí s problémy s zpožděním nebo serverem, nebo pokud potřebujete podporu v určitém problému, navštivte podporu.knockoutcity.com a zahrnujte tolik podrobností, kolik můžete. Díky za tvojí pomoc!

6.1 liga oprav

Definitivní zdroj všech aktualizací přicházejících do hry.

Horizontund Little Legend Showcase

TEAMFIGHT TAKTICKÝ PATCH 13.18 poznámek

Rodger „Riot Prism“ Caudill

Patch 13.18 poznámek

Horizontální průsmyk a další

Rodger „Riot Prism“ Caudill

Briar schopnosti Rundown

TEAMFIGHT TAKTICKÝ PATCH 13.17 Poznámky

Rodger „Riot Prism“ Caudill

Patch 6.1 shrnutí

Dobrý den a vítejte v souhrnu záplaty moBafire – 6.1!

S náplastí 6.1, který je méně než 24 hodin od zasažení živých serverů, naše první shrnutí nového roku je ten, který si nebudete chtít nechat ujít. Nejenže budou do dnešního náplasti zahrnuty poslední buffy a Nerfs pro šampiony, předměty a mistrovské položky před začátkem konkurenční sezóny 2016, ale je zde také zcela nový systém Select Champion, o kterém se diskutuje – samozřejmě – samozřejmě – přidání a samozřejmě přidání a samozřejmě přidání a samozřejmě přidání a samozřejmě přidání a Nová kůže.

V tomto příspěvku půjdeme jeden po druhém, než vám dáme šanci zaznět a dejte nám vědět, co si myslíte. Pojďme k tomu!

Nový šampion

Spíše necharakteristicky začneme ne pohledem na změny prováděné šampiony v této záplatě, ale místo toho přesuneme naše zaměření na nově navržený šampion, který bude testován na serverech NA a TR 14. ledna (a pomalu si vytvoří jeho cesta přes ostatní servery odtud). I když bychom to jako Abychom shrnuli změny pro vás, raději bychom se ujistili, že systém plně rozumíte před zamířením do vaší další normální nebo hodnocené koncepční hry, takže nebudeme.

Nový, pětikrokový proces je nastíněn níže (kliknutím na některý z obrázků je zobrazíte v plné velikosti):

1. Pozice vybrat

Spojené spoluhráče vybírají dvě pozice, které by chtěli hrát (top, džungle, uprostřed, dole, podpora, výplň) v hale v hale.

2. Přiřazení pozice

Jakmile je nalezen zápas, nový Champ Select přiřadí každému spoluhráči pozici.

Spoluhráči mají příležitost zdůraznit šampiona, kterého chtějí hrát před výběry a zákazy.

Spouští spoluhráči přiřazeni ke třetím, čtvrtém a pátém výběru budou každý Ban One Champion.

WTF udělali mému šampionovi?!
Rychlý přístup k dotčeným hráčům

Nyní si promluvme o některých podrobnostech. Kha’zix ‘Zvýšený poloměr exploze zapnutý Neplatný Spike ( 225 ⇒ 275) a zvýšený rozsah Skok ( 600 ⇒ 700) by měla posílit jeho schopnost obtěžovat své soupeře a potrestat je, kdykoli se stanou izolovanými, zatímco redukce Rumbleův poloměr kolize ( 50 ⇒ 35) a zvýšení jeho Řada FlamesPitter ( 550 ⇒ 600) a míra klíšťat ( 0.5 sekund ⇒ 0.25 sekund) by ho měl cítit méně neohrabaný a zároveň mu usnadnit spolehlivě poslední zasáhnout přisluhovači.

Pokud jde o Nerfs, Slečna Fortune obdrží snížení poměru Láska klepnout a snížení poškození na ní Udělejte to déšť (10/30/50 / 70/90 v závislosti na hodnosti), protože jednoduše způsobovala příliš mnoho škod s příliš mnoha jejími schopnostmi, zatímco Trundleovy schopnosti ublížit věžích a nepřátelských předních vložkách budou negativně ovlivněny Nerfs Chomp (již neovlivňuje věže) a Podrobení (Cooldown se zvýšil o 30/20/10 sekundy, mana náklady na 25).

Změny položky a mistrovství

Kromě změn šampionů je v této záplatě také řada změn položek a mistrovů.

U položek patří hlavní body – spíše nepřekvapivé – Nerf Tvrzení Frost Queen, vylepšené statistiky pro Tance Death a nová džungle zvaný Runic Echoes. Nyní FQC poskytne o 50% méně základny regenerace mana než dříve a její aktivní se zpomalí po dobu 2-5 sekund v závislosti na vzdálenosti ujeté ledové duchy (bylo 4), zatímco změny Dance Death je jednoduchým výsledkem neefektivnosti zlaté položky; prostě to neposkytlo dost třesku na babku.

Konečně, nový Runic Echoes Enchantment nahradí Runeglaive jako možnost pro šampiony AP a umožní vašemu šampionovi vybudovat poplatky po přesunu nebo obsazení schopností, které budou poté spotřebovány tak, aby způsobily magické poškození až do 4 cílů, jakmile je čepice je dosaženo. Tento efekt obnovuje velké procento chybějící many a způsobuje bonusové poškození při zasažení velkých monster. Všimněte si, že – v době psaní tohoto – toto okouzlení dosud nebylo do databáze MoBafire přidáno; To se provede co nejdříve.

Pokud jde o mistrovství, změny zavedené v této záplatě jsou zaměřeny hlavně na dávání Thunderlordova vyhláška o další konkurenci, jako všichni z Keystone Mistrie Ferocity + Stormraiderův přepětí bude přijímat buffy (myš přes mistrovské ikony níže pro aktualizované popisy). Předchozí buffy na Precision Mastery bude také vráceno, s penetrací základní brnění i průnik brnění na úroveň klesnutí.

Na oslavu začátku konkurenční sezóny 2016, Patch 6.1 bude také zahrnovat novou pleť Challenger (následování na Challenger Ahri v loňském roce), která bude k dispozici pro 975 rp po omezenou dobu až po vydání.

Sdílej svoje myšlenky!

Bohužel první shrnutí náplasti nové sezóny skončilo. Jako vždy, můžete dohnat všechny změny, které jsme nediskutovali čtením úplných opravných poznámek (odkaz v úvodu!).

S tím řekl, že je čas shromáždit některé z vašich názorů. Jaké jsou vaše myšlenky na nový šampion? Poskytuje všechny změny, které návrhový systém potřeboval, nebo jsou tam problémy nevyřešené? Jaké jsou vaše myšlenky na nadšence a nerfy v této záplatě a které šampióni si myslíte, že uvidíme, že v důsledku toho hraje více či méně často? Nakonec si vyzvednete Challenger Nidalee ?

Dejte nám vědět v komentářích níže!