Kobalt-b | Tower of Fantasy Index, Tower of Fantasy Cobalt-B: Statistiky, schopnosti zbraní a pokroky | PCGamesn

Tower of Fantasy Cobalt-B: Statistiky, schopnosti zbraní a pokrok

Elementární rezonance: Plamen
Zvýšit útok plamene o 15% a odolnost proti plameni o 25%. Aktivujte vybavením dvou nebo více plamenných zbraní. Tento efekt sady také pracuje se zbraněmi ve slotu mimo ruku. Tento účinek se opakovaně nestaví.

Cobalt-B

Plně nabité zbraně zapálí cíl 8 sekundy s příštím útokem, což způsobuje neustálé poškození 58.00% ATK každou sekundu. Zapálené cíle obdrží 50% Účinnost od hojení.

Plamenová rezonance

Zvýšit plamen ATK o 15% a odpor plamene 25%. Aktivovat vybavením 2 nebo více plamenných zbraní. Tento efekt sady také pracuje se zbraněmi ve slotu mimo ruku. Tento účinek se opakovaně nestaví.

Pokroky

Každé kolo palby způsobuje další škody rovné 2% současného HP cíle (nemůže překročit 180% ATK).

Zvýšit základní růst ATK současné zbraně 16%.

Dovednost pobočky těžkých bombardování a úzká ubikace Dodge Attack Ion Scorch na cílech, které jsou již spáleny, způsobují poškození plamene rovnou 40% ATK každou sekundu pro 10 sekundy.

Zvýšit základní růst ATK současné zbraně 32%.

Poškození Ion Scorch se zvyšuje na 60% ATK. Úspěšné útoky s dovedností dodge jakékoli zbraně obnoví dobu trvání Ion Scorch.

Příval způsobuje hoření pro 15 sekundy. Úspěšné útoky s dovednostmi jakékoli dovednosti jakékoli zbraně snižují cooldown Příval podle 4 sekundy. Tento efekt má a 1.5-druhý cooldown.

Tower of Fantasy Cobalt-B: Statistiky, schopnosti zbraní a pokrok

Tower of Fantasy Cobalt-B: Cobalt-b ovládala svůj vlastní postavený planoucí revolver, když přistupovala k nepřátelům

The Věž fantasy kobalt-b SSR Simulacrum funkce ve třetím omezeném banneru debutovat ve věži Fantasy 1.5 Upevnění ostrovního ostrova. Tento chytrý střelec je pozoruhodný pro stavbu své vlastní věže fantasy zbraně, The Flaming Revolver, který se může trhat štíty stejným tempem jako král, dlouhodobý top štít breaker ve hře Hotta Studio RPG’s Game.

Pravděpodobně si vzpomínáte na setkání s kobalt-b několikrát na vaší cestě přes Aida-nejenže vám poskytne vaši první věž fantasy vozidla, ale také obsahuje akci Aida Cafe Event. Nyní je konečně k dispozici ke hře, tady je vše, co potřebujete vědět o takzvaném šíleném vědce a jejím planoucím revolveru.

Tower of Fantasy Cobalt-B simulacrum

Cobalt-B je nastaven tak, aby se připojil ke seznamu věže fantasy simulacra od 6. října 2022. Není divu, že působivý výstup poškození jejího planoucího revolveru ji pevně umístí do role DPS na dálku. Navzdory svému názvu funguje planoucí revolver jako brokovnice s rychlým ohněm a vrhá širokou šestičlennou rozpětí přímo před kobalt-b. Jeho vysoká kritická míra způsobuje ničivý výbuch poškození v jednom výstřelu a odlišuje ji od uživatelů s dvojím ovládáním, jako jsou Nemesis a Samir.

Thumbnail YouTube

Cobalt-B má také svou vlastní příběhovou misi, ke které máte přístup kliknutím na kartu Story z nabídky Simulacra. Mise zpravodajských příběhů může být dokončena kdykoli, s jakoukoli věží fantasy postavy a nabízí určitý vhled do příběhu Cobalt-B. A co víc, po dokončení obdržíte 100 tmavých krystalů a vyhledávaného červeného jádra, které lze utratit za omezenou věž fantasy bannerů, aby získali vzácné postavy, jako je Claudia Simulacrum, a samozřejmě Cobalt-B.

Cobalt-B Flaming Revolver Stats

Bojová síla: 272
Roztříštit: 12.5
Nabít: 10
Záchvat: 19
Kritické: 13
HP: 1165

Typ zbraně: Plamen
Když je zbraň plně nabitá, další útok zapálí cíl zapálit po dobu osmi sekund, což způsobí poškození rovnající se 58.00% útoku každou sekundu. Zapálené cíle mají 50% sníženou účinnost hojení.

Elementární rezonance: Plamen
Zvýšit útok plamene o 15% a odolnost proti plameni o 25%. Aktivujte vybavením dvou nebo více plamenných zbraní. Tento efekt sady také pracuje se zbraněmi ve slotu mimo ruku. Tento účinek se opakovaně nestaví.

Flaming Revolver zbraňové schopnosti

Zde je úplný seznam schopností zbraní pro Flaming Revolver Cobalt-B:

Normální útok

Na zemi klepnutím na tlačítko Normal Attack spusťte 5 útoků v řadě.

První útok: Deal 52.3% útoku + 3 poškození.
Druhý útok: Deal 75.6% útoku + 4 poškození.
Třetí útok: Deal 94.5% x útok + 5 poškození.
Čtvrtý útok: Deal 142.8% útoku + 8 poškození.
Pátý útok: Deal 137.8% útoku + 7 poškození.

Nabitý výstřel

Klepnutím a držením normálního útoku nabijte výstřel a uvolnění do ohně kol a jednání 95.4% útoku +5 poškození plus exploze o tři sekundy později (nebo pokud cíl zemře), jedná 23.9% útoku jako poškození nedalekých nepřátel. Pokaždé, když je cíl poškozen před výbuchem (až 4krát), AOE se zdvojnásobí a zvyšuje se poškození.

Skákání výbuchu

Zatímco Airborne nebo po skákání jednou, použijte letecký útok. Hodit bombu, která způsobuje poškození rovnou 90.8% útoku + 5 nepřátelům v kruhu dopředu, srazí je zpět do určité vzdálenosti. Spotřebovává 250 vytrvalosti.

Letecký výtok

Po dvojitém skoku použijte ve vzduchu skokový útok. Vystřelte omniovým paprskem dolů. Paprsek pak zametá dopředu a způsobuje poškození rovna 33.8% útoku +2.
Těžké bombardování
Držte tlačítko Attack během normálního útoku na uvolnění oheň vpředu a vynaložte nepřátele 102% útoku + 5 poškození AOE.

Dodge: Close Quarters

Použijte normální útok hned po vyhýbání se spuštěním těsných čtvrtí. Poškození řešení rovnající se 156.1% útoku + 8 cílů v oblasti čelního kuželu.

Dovednost: Barrage

Konstantní oheň v oblasti dopředného kužele, aby se vypořádal 666% útoku + 35 poškození. Cooldown: 60 sekund.

Tower of Fantasy Cobalt-B: Cobalt-B pomocí jejího planoucího revolveru

Vypouštění: výbušný déšť

Když je poplatek za zbraň plné nebo je spuštěna Phantasie, přepnutí na tuto zbraň z jiné zbraně odstraní všechny debuffy od Wieldera a uvolní tři granáty vpřed, což způsobuje 570% útoku + 30 poškození AOE a způsobuje startu.

Pokroky na zbraně kobalt-b

Pokroky ve věži fantasy zbraně slouží jako ceny útěchy za tažení duplicitní simulacry z bannerů. Místo toho, aby šli zcela na plýtvání, lze je vyměnit za odemčení významných nadšenců na příslušnou zbraň. Zde jsou všechny postupy kobalt-b zbraní:

  • 1 hvězda: Každé kolo útoků způsobuje další poškození rovnající se 2% současného HP cíle (nesmí překročit 180% ATK).
  • 2 hvězdy: Zvýšit růst základního útoku na současnou zbraň o 16%.
  • 3 hvězdy: Dovednost pobočky těžkých bombardování a úzká ubikace Dodge Attack způsobuje Scorch iont na cíle, které jsou již spáleny, což způsobuje poškození plamene rovnou 40% útoku každou sekundu po dobu deseti sekund.
  • 4 hvězdičky: Zvýšit růst základního útoku na současnou zbraň o 32%.
  • 5 hvězdiček: Poškození popálením iontů se zvyšuje na 60% útoku. Úspěšné útoky s dovedností dodge jakékoli zbraně obnoví doba trvání Scorch iontu.
  • 6 hvězdiček: Barrage způsobuje popálení po dobu 15 sekund. Úspěšné útoky s dovednostmi jakékoli zbraně snižují cooldown of Barrage o 4 sekundy. Tento efekt má 1.5 sekund cooldown.

Tower of Fantasy Cobalt-B: Mad Scientist and Weapon Tinkerer, Cobalt-B, nejnovější SSR Fire-Type Simulacrum, které je k dispozici, aby vytáhla z omezeného časového banneru

Cobalt-B Awakening rysy

Probuzení rysů jsou spojeny se samotným kobalt-b simulacrum, takže pokud jste unaveni používáním pouzdra, který jste vytvořili v nabídce přizpůsobení postavy Tower of Fantasy, můžete vybavit Cobalt-B pro některé další buffy. Abychom je však odemkli tím, že poskytli Cobalt-B její preferované dary a nashromáždili určitý počet probuzení. Preferované dárky Cobalt-B jsou kovové předměty, uložené a omezené položky obchodu.

  • Přetrvávající teplo (1200 bodů): Poté, co Cobalt-B použije své dovednosti pro vypouštění, obnovuje náhodné množství zbraní mezi 50 až 120 body.
  • Sparks (4 000 bodů): Poté, co Cobalt-B použije své dovednosti pro vypouštění, obnovuje náhodné množství zbraní mezi 90 až 180 body.

To je všechno, co máme pro věž Fantasy Cobalt-B Simulacrum a její planoucí revolver před Vera 2.0 Aktualizace. Chcete-li získat představu o nejlepších zbraních ve vašem arzenálu, které byste mohli spárovat s kobalt-b, podívejte se na naši věž fantasy úrovně. Alternativně se podívejte na naši příručku pro stroj na stroji Fantasy Claire a také náš úplný seznam aktuálně aktivních věží fantazijních kódů, abyste snadno získali měnu pro systém Gacha Anime Game Gacha

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.