Kódy simulátoru Punch Wall – Droid Gamers, kódy simulátoru úderů září 2023 | Taktika kapes

Kódy simulátoru nástěnné punče září 2023

Zde jsou kroky, jak podniknout kódy simulátoru pro uplatnění úderů:

Kódy simulátoru nástěnné nástěny

Funkce Obrázek pro náš průvodce kódy simulátoru Punch Wall. Ukazuje svalovou verzi výchozího charakteru Minecraft, který drží modrý meč, na travnaté plošině vedle tří stěn. Stěny jsou vyrobeny z železa, zlatých a diamantových bloků

Hledáte nejnovější kódy simulátoru úderů? No, přišli jste na správné místo. V této příručce zaokrouhlujeme nejnovější aktivní kódy, které můžete uplatnit pro některé bezplatné odměny. Mohou zahrnovat měnu, posilovače, předměty ve hře a další. Tento seznam udržujeme aktualizovaný tak často, jak jsou vydávány nové kódy, takže doporučujeme tuto stránku do záložek a krátce kontrolujeme zpět.

Simulátor Punch Wall je hra Roblox, kde děláte přesně to, co říká název, udeříte stěny a doufejme, že je srazte. Pokračujte v ukládání vítězství a kupujte upgrady nebo cestu k novým a obtížnějším stěnám.

Na Roblox můžete chytit simulátor Punch Wall. Pokud hledáte více zdarma, podívejte se na naše kódy Sea Destiny, kódy simulátoru Solarpunk a kódy Murder Mystery 2.

Pracovní kódy simulátoru úderné stěny

 • EasterCode
 • Sníh – Arktická liška
 • Axel – Posílení síly
 • noob – zdarma noob pet
 • Roblox – Zdarma host Pet
 • Secret – Gold Boost

Vypršené kódy simulátoru pro vypršení platnosti

 • Právě teď neexistují žádné kódy!

Co dělají kódy

Mnoho vývojářů mobilních her zdarma vás odmění pravidelnými kódy, které můžete ve hře uplatnit za bezplatné odměny. Tyto freebies přicházejí v mnoha podobách, od měny ve hře, po posilovače nebo vybavení pro vaše postavy. Ve vzácných případech mohou mít dokonce podobu plné postavy ve hrách Gacha. Opravdu se to může lišit.

Vždy se zaměříme na to, abychom vám dali vědět, co můžete získat, když uplatníte kód, ale to není vždy viditelné vývojářem.

Jak uplatnit kódy simulátoru nástěnné stěny

Zde jsou kroky, jak podniknout kódy simulátoru pro uplatnění úderů:

 • Otevřete roblox a spusťte simulátor úderné stěny.
 • Jakmile se načtete, stiskněte políčko „kód“ na pravé straně okna.
 • Zadejte kódy do pole, které se objeví.
 • Klepněte na „Ověřte“.

Co dělat s rozbitým kódem

Pokud se pokusíte uplatnit kód a nefunguje to, je to pravděpodobně kvůli vypršenému kódu. Převážná většina kódů, které zveřejňujeme, bude mít datum vypršení platnosti, ale ty pro nás nejsou vždy viditelné. Pokud se tedy setkáte s vypršeným kódem, dejte nám prosím vědět v komentářích a my jej odstraníme z našeho seznamu pracovních kódů.

Dalším důvodem, proč váš kód nefunguje, může být to, že jste ho již vykoupili. Obvykle můžete kód uplatnit pouze jednou na účet, ale vývojáři občas reaktivují starší kód, což vám umožní znovu uplatnit ho znovu.

Kde získat více kódů

Nejjednodušší způsob, jak získat nové kódy, je často kontrolovat tuto příručku, protože často dáváme pozor na nové kódy a přidáme je do tohoto seznamu.

Můžete také sledovat oficiální Twitter nebo se připojit k Discordu. Vývojáři obvykle distribuují nové kódy mezi jejich kanály sociálních médií, takže to jsou vaše nejlepší sázky na získání nových kódů.

O simulátoru úderné stěny

Simulátor Punch Wall je zážitek na platformě Roblox. Pokud chcete dostat nějakou agresi, pak by to mohla být lepší volba, než je vyjmout ve svém vlastním domě. Zasáhněte bariéry a zlomíte je a trénujte na děrovacích sáčcích, aby je efektivněji zlomili.

Kódy simulátoru nástěnné punče září 2023

S naším průvodcem kódy simulátoru Roblox Punch Wall můžete získat všechny podpory a domácí zvířata, které potřebujete, abyste tyto zdi ukázali, jak silní jste.

Kódy simulátoru Punch Wall - vedle tří stěn stál vysoký chlap s mečem

Publikováno: 18. září 2023

18. září 2023: Pro náš seznam jsme zkontrolovali nové kódy simulátoru úderů

Myslíš si, že jsi tvrdý, ano? No, s naším Kódy simulátoru nástěnné nástěny Seznam, budete, protože vám poskytne různé freebies, které vám mohou pomoci prorazit mnoho zdí. Ano, tento zážitek z Robloxu je testem síly prasknutím pevných předmětů, ale všichni jsme tam byli, správně? Je to skvělá úleva od stresu, i když potom cítíte lil bolesti.

Kódy simulátoru nástěnné nástěny

Aktivní kódy simulátoru nástěnné zdi:

Vypršené kódy:
Neexistují žádné vypršené kódy simulátoru punčových stěn.

Co jsou kódy simulátoru úderů?

S kódy simulátoru úderů můžete získat dobroty ve hře, jako jsou Boosts a Pets. Vývojář, Axelodev, má tendenci přidávat nové kódy pro každý zásah do milníku, takže byste si tuto stránku nejlépe zaznamenali záložku, pokud chcete zůstat v aktuálním stavu s nejnovějšími.

Jak mohu uplatnit kódy simulátoru úderů?

Chcete -li uplatnit kódy simulátoru Punch Wall, musíte:

 • Spusťte Roblox
 • Ponořte se do simulátoru úderů
 • Klepněte na tlačítko kódy
 • vložte svůj kód
 • Zasáhnout Vykoupení
 • Užijte si svůj freebie!

Tady to máte, všechny aktuální kódy simulátoru úderů. Pro méně blokované akce a některé strašidelné podíl na našich výběrech pro nejlepší hororové hry na Nintendo Switch and Mobile.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.