Kódy zabijáků projektu září 2023 | VGC, Codes Slayers Project Slayers (září 2023) – Aktualizováno denně! Pro herní průvodce

Kódy Slayers Project Slayers (září 2023) – Aktualizováno denně

Slayers Project Slayers nejsou jako jiné anime hry na Robloxu. Nejste konečný válečník hned od začátku. Hra vás nutí tvrdě pracovat na vydělávání Wen, což je měna a Zkušenosti. Jediným způsobem, jak se vyrovnat a stát se legendou, je dokončit úkoly nebo porazit nejnižší bandity. Před odchodem z počáteční oblasti si musíte koupit meč, oblečení a koně a pak musíte najít klan, protože PvP je pro začátečníky docela náročný.

Kódy zabijáků projektu září 2023

Kódy projektů Slayers lze použít v populárním spin-off Roblox, aby se otočily klany, rasy a dýchací resetování a další.

Project Slayers je hra Roblox inspirovaná Anime Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba. Hráči si mohou vybrat, že budou lidským nebo démonem, když se procházejí děsivými horami a lesy, sami nebo s přáteli.

Ve hře mohou hráči uplatnit kódy, aby získali bezplatné otočení a další odměny za jejich charakter. Tyto kódy jsou často resetovány, takže byste se měli pravidelně kontrolovat Kódy zabijáků projektu fungují a které již vypršely.

Pokud jste tento článek považovali za užitečný, nezapomeňte se podívat na naše další průvodce kódy Roblox, včetně těch pro kódy Shindo Life, kódy ovoce Blox, King Legacy Codes, Anime Mania Codes a kódy YBA.

Nejnovější aktualizace 11. září 2023 / 15:30

Přidali jsme jeden nový kód Slayers Project Slayers (v horní části seznamu). Pravidelně kontrolujte zpět – protože do hry se přidáme nové kódy, přidáme je na tuto stránku a aktualizujte ji.

Nové kódy Slayers Project Slayers (září 2023)

 • Obliscase: 5 uměleckých otočení, 1 denní rotace, 25 otočení klanu
 • 1 millfavsbreathreset: Dýchací resetování
 • 1 millfavsraceReseset: RACE RESET
 • 1 millfavs: 30 otočení BDA, 100 otočení
 • ThxFor400mvisits: 5 uměleckých otočení, 1 denní rotace, 35 otočení klanu
Kupte si dárkové karty Roblox
Dárková karta Roblox

Jak uplatnit kódy projektů Slayers

Vykoupení kódu zabijáků projektu je velmi přímý. Jakmile jste ve hře, otevřete nabídku a klikněte na ikonu malé knihy.

Zde můžete do pole zadat kód a vybrat „Vykoupení“.

Pokud kód nevykoupí správně, znamená to, že pravděpodobně vypršel, takže dvakrát zkontrolujte náš seznam. Užívat si!

Co jsou kódy projektových zabijáků?

Kódy zabijáků projektů pomáhají odemknout užitečné položky ve hře, jako jsou otočení zdarma a resetování závodu.

Hráči mohou uplatnit výše uvedené kódy, aby získali užitečné odměny. Netrvají však věčně, takže stojí za to zkontrolovat tuto stránku často, aby našli nové kódy, protože vývojář hry je často uvolňuje.

Kde najít více kódů zabijáků projektů

Kódy nových projektových zabijáků se často nacházejí na oficiálním serveru Discord hry, kde se denně přidávají pravidelné aktualizace.

Nejjednodušší způsob, jak najít více kódů Slayers Project Slayers, je však nechat pro vás práci a neustále se kontrolovat na této stránce denně.

Kódy Slayers Project Slayers (září 2023) – Aktualizováno denně!

Získejte otočení klanu, otočení démonů a získejte zdarma exp a další s tímto aktuálním seznamem všech pracovních a vypršených kódů pro projektové zabijáky.

Obrázek prostřednictvím zabijáků projektu

Aktualizováno: 22. září 2023

Dnes jsme lovili více kódů!

Rádi používáme Kódy zabijáků projektu dát nám Více démonských uměleckých otočení, otočení klanu, zkušenosti a Wen. Zjistili jsme, že pro nás není snadné zachytit předměty a otočit se brzy v projektovém zabijáku, protože hra chce, abychom se cítili, jako bychom to všechno opravdu vydělali. Tyto kódy nám tedy poskytly hlavní podporu v grind rané hry. Vesnice, ve které začneme, je skvělým místem pro použití Wen a otočení, protože v okolí není mnoho nepřátel.

Slayers Project Slayers nejsou jako jiné anime hry na Robloxu. Nejste konečný válečník hned od začátku. Hra vás nutí tvrdě pracovat na vydělávání Wen, což je měna a Zkušenosti. Jediným způsobem, jak se vyrovnat a stát se legendou, je dokončit úkoly nebo porazit nejnižší bandity. Před odchodem z počáteční oblasti si musíte koupit meč, oblečení a koně a pak musíte najít klan, protože PvP je pro začátečníky docela náročný.

Seznam kódů všech projektů Slayers

Aktivní kódy pro zabijáky projektů (práce)

 • Obshowcase—Drediem za 50 otočení a 10 uměleckých otočení (Nový)

Neaktivní kódy Slayers Project Slayers (vypršené)

 • 1 millfavs—Drediem pro 100 otočení, 30 BDA otočení
 • 1 millfavsbreathreset—Drediem pro resetování dechu
 • 1 millfavsraceReset—Dredieme pro resetování závodu
 • ThxFor400mvisits—Drediem pro 35 otočení klanu, 5 otočení umění a 1 denní rotace
 • ThxFor650Kvotes—Drediem pro 35 otočení klanu, 5 otočení umění a 1 denní rotace
 • UPDATE309ArtSpins—Drediem pro 25 uměleckých otočení
 • UPDATE309RACERESET—Dredieme pro resetování závodu
 • UPDATE309bEATHIONRESET—Dredieme pro dýchací resetování
 • Díky pro350 mVisits—Drediem pro 25 otočení klanu, 5 otočení umění a 1 denní rotace
 • Díky pro350mvisits2—Drediem pro 35 otočení klanu, 5 otočení umění, 1 denní rotace
 • Díky forlikes600K—Drediem za 10 otočení klanu, 5 otočení umění a 1 denní rotace
 • Díky forlikes600K2—Drediem pro 15 otočení klanu, 5 otočení umění a 1 denní rotace

Použijte naše průvodce projektové zabijáky, abyste vám poskytli běžeckou hlavu přímo do akce, jak vyzvednout Riyaku v projektových zabijácích, jak prodávat démonské rohy v projektových zabijácích, všechny ovládací prvky v projektových zabijácích – mapa a všechny umístění, projekt, projekt, projekt Slayers – Jak se stát démonem a připojit se k nejlepšímu klanu s naším seznamem úrovní projektů – nejlepší klany. Nezapomeňte si tuto stránku uložit do záložek a denně se podívat na nové kódy!

Jak uplatnit kódy projektů Slayers

Kódy uplatnění v projektových zabijácích je snadné získat některé odměny zdarma.

kde uplatnit kódy v projektových zabijácích

 1. Spusťte zabijáky projektů, vyberte si svou postavu a poté stiskněte Hrát si.
 2. zmáčkni M klíč Na klávesnici a zobrazí se malá nabídka
 3. zmáčkni Rezervovat Ikona ve středu vaší nabídky.
 4. Vyplní se nová obrazovka, podívejte se na dno a najdete kódy.
 5. Zadejte svůj kód a stiskněte Odeslat kód získat své odměny.

Pokud hrajete na mobilu, vše, co musíte udělat jinak, je klepnout a držet nabídky a otevřít je.

Jak můžete získat více kódů zabijáků projektů?

Nejlepší způsob, jak získat více kódů pro zabijáky projektů, je do záložek této stránky a často se k ní vrátit. Udržujeme všechny naše seznamy kódů Roblox aktuální a pokračujeme ve dvojím kontrole všech kódů. Alternativně máte přístup k Discordu vývojáře, kde oznamují nové kódy. Dalším skvělým způsobem, jak se dozvědět, co vývojáři dělají, je zkontrolovat jejich stránku Trello. O hře je k dispozici spousta informací o Trello, která je podobná wiki.

Proč nefungují mé kódy zabijáků?

Hlavní důvod, proč kódy zabijáků projektu nefungují, je to, že nejsou zadány správně. Ujistěte se, že do kódů zadáváte správně bez chyb. Chcete -li se tomuto společnému problému vyhnout, zkopírujte výše uvedený kód a vložte jej do hry Roblox. Dalším důvodem je to, že kód vypršel. Pokud najdete vypršený kód, dejte nám vědět v sekci komentářů. Zkontrolujeme všechny kódy Roblox a budeme aktualizovat naši stránku, pokud skončí vypršením vypršení.

Seznam kontrolních zabijáků projektu

Přemýšlel, jak stoupat na zeď nebo pomlčku v projektových zabijácích? Dostali jsme vás pokrytý níže uvedeným seznamem kontroly, včetně toho, jak pomlčet a sprintu v projektových zabijácích.

Základní ovládací prvky v projektových zabijácích

Kombo variace v projektových zabijácích

Co jsou zabijáci projektů?

Slayers Project vás staví do RPG na otevřeném světě na základě franšízy démonů Slayer. Boj je velkou součástí hry a dokud nedostanete meč, uvíznete pomocí pěstů. Na rozdíl od většiny her Roblox je boje v projektovém zabijáku dobře vyrobeno a komba odpovídá těm z bojových her Dragon Ball Z. Hráči mohou jít kamkoli chtějí, když běží, lezení nebo jezdí na koních, aby si našli cestu po celém světě, ale v každé vesnici, se kterou narazíte, jsou úkoly.

Hra se točí kolem, že se stane dostatečně silným na to, aby bojoval s pojmenovanými postavami ze série Demon Slayers, ale trvá to dlouho a musíte si vydělat každou úroveň. Bandity a démony můžete zabít, ale úkoly jsou nejlepším způsobem, jak získat zkušenosti.

Jak získat více otočení v projektech

Otočení jsou nezbytné, pokud chcete změnit své démonské umění nebo změnit svůj klan v projektových zabijácích. A točení jsou jediným způsobem, jak to udělat v tuto chvíli. Existuje několik způsobů, jak získat otočení pomocí našich kódů, najít rudu, že pak můžete obchodovat za předměty ve hře nebo je zakoupit s robuxem.

Pokud hledáte kódy pro jiné hry, máme jich v naše Roblox herní kódy pošta! Prostřednictvím našeho můžete také získat spoustu bezplatných věcí Robloxové promo kódy strana.

Získejte kódy a novinky Roblox, jakmile je přidáme sledováním našeho účtu PGG Roblox Twitter!

o autorovi

J.P van Wyk je vaše přátelské kódy guru, které vám pomohou najít všechny nejnovější kódy pro vaše oblíbené hry na všech platformách. Hraje videohry 26 let a můžete ho chytit relaxaci na hororovou hru, když není na lovu nejnovějších kódů v Robloxu a dalších hrách.