Kolik peněz jste utratili na lol? Zde je, jak zkontrolovat – dot eSports, jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili v League of Legends – Dexerto

Jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili v League of Legends

Jste zvědaví Kolik peněz jste utratili League of Legends? liga Může to být hra zdarma, ale pro mnoho dlouhodobých milovníků Riot Games je to populární titul MOBA, je to daleko od hry zdarma.

Jak ‌ ‌to‌ ‌Check‌ ‌how‌ ‌much‌ ‌Money‌

Jste zvědaví Kolik peněz jste utratili League of Legends? liga Může to být hra zdarma, ale pro mnoho dlouhodobých milovníků Riot Games je to populární titul MOBA, je to daleko od hry zdarma.

Kromě nekonečných hodin a úsilí vynaložených na stoupání po řadách, Riot přiměl miliony hráčů, aby utratili peníze za bitevní průkazy, emoce, oddělení a kůže. S tolika různými věcmi, na které můžete utratit své peníze na posílení vašeho Lol zkušenosti, možná jste utratili více peněz, než jste chtěli.

Naštěstí má Riot na svém podpůrném webu stránku, která zaznamenává, kolik jste za hru utratili. Zde je návod, jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili liga.

Kolik peněz jsem utratil liga?

Chcete -li vidět, kolik peněz jste utratili liga, Následuj tyto kroky:

  1. Přejděte na vyhrazené liga stránka podpory.
  2. Přihlaste se do svého liga Účet, aby se zajistilo, že mohou přesně spočítat, kolik peněz jste utratili.
  3. Klikněte na tlačítko „Ukaž mi peníze
  4. To je vše, co je k tomu! Připravte se na grimase, jak vidíte, kolik jste strávili ve hře.

Důležité věci, které si pamatujete

Obrázek, který jste uvedli, se bude vztahovat pouze na váš účet aktuální liga kraj. V důsledku toho nemusí odrážet žádné nákupy a peníze utracené mimo tento konkrétní region.

Bohužel tato stránka podpory je často ve výstavbě. Pokud se tedy snažíte zkontrolovat, kolik peněz jste utratili liga a všimněte si, že stránka je dole, možná budete muset počkat několik dní, než to zkusíte znovu.

A to je vše. Takto zkontrolovat, kolik peněz jste utratili Lol.

Associate Editor. Brit uvízl tisíce kilometrů od domova na malém malém ostrově, který vypadá jako sladký brambor. League of Legends? Je toho vědom. Valoranta? Možná o tom slyšel. Protiúder? Zní to vágně povědomě.

Jak zkontrolovat, kolik peněz jste utratili v League of Legends

Ahri Spirit Blossom Skin

Riot Games

Zajímá vás, jak můžete zkontrolovat, kolik peněz jste utratili v League of Legends? Náš praktický průvodce vám pomůže najít odpověď na tuto otázku.

Zatímco League of Legends může být zdarma hrát, charakterovou kůži si můžete zakoupit s penězi v reálném světě. Ve skutečnosti, pokud máte spoustu kosmetiky pro své oblíbené jednotky, může to být docela nákladné. To platí zejména při získávání konečných a legendárních postav.

Článek pokračuje po reklamě

Tyto vzácné kůže často přicházejí s honosnými vizuálními a bonusovými předměty, které je odlišují od ostatních úrovní, ale vyvolávají se zpět spravedlivé množství RP. Takže, pokud si přejete sledovat své nákupy nebo si přejete vidět, kolik jste utratili v League of Legends, pak jste se zakryli náš průvodce.

Článek pokračuje po reklamě

Kolik peněz jsem utratil v League of Legends?

Ezrealská kůže pulsefire

Kontrola toho, kolik peněz jste utratili v League of Legends, je velmi jednoduché.

Chcete -li zjistit, kolik peněz jste utratili v League of Legends, jednoduše postupujte podle kroků uvedených níže:

Článek pokračuje po reklamě

  1. Přejděte na oficiální stránku podpory League of Legends.
  2. Udeř ‘Přihlásit se‘ knoflík.
  3. Zadejte uživatelské jméno a heslo svého účtu.
  4. Klikněte na ‘Ukaž mi peníze‘ knoflík.

Jakmile to uděláte výše, budete moci vidět, kolik peněz jste utratili v League of Legends. Tento web může být občas dole, takže pokud to nefunguje, když zkontrolujete, zkuste to znovu za pár dní.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  • Přečtěte si více:Liga legend Mýtický obchod

Je důležité si uvědomit, že to platí pouze pro váš současný region a nemusí odrážet peníze utracené mezi jinými účty. Pokud máte více účtů, jednoduše opakujte výše uvedené kroky.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, tak můžete zkontrolovat, kolik peněz jste utratili v League of Legends.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více tipů a triků League of Legends se podívejte na naše průvodce: