Kompendium sezóny 27 pro Diablo 3 – Diablo 3 – ledové žíly, připravte se na sezónu 27 – Diablo 3

Obsah

Sezóna 27 představuje nový typ zvané spotřební položky Angelic Crucibles. Kromě rychlého přehledu níže máme také masivní andělský kelírový článek a mechaniku, kde jdeme do hloubky nad účinky tohoto sezónního doplňku. !

Kompendium sezóny 27 pro Diablo 3

Sezóna 27 představuje nový typ zvané spotřební položky Angelic Crucibles. .

Obsah této stránky

Diablo 3 Patch 2.7.4 / Sezóna 27 nejlepších sestavení a analýzy změn

Patch 2.7.4 Pro Diablo 3 vstoupil do fáze testování PTR v úterý 12. července a trval v průběhu 4 týdnů, představil všechny nové změny v Diablo 3. Tento článek o obsahu Hub vás provede nejdůležitějšími změnami v náplasti a ukáže vám ty nejlepší a nejsilnější sestavy, které můžete vzít do nové sezóny 27.

Diablo sezóna 26 Datum ukončení

Sezóna 26 skončila 21. srpna 2022 v 17:00 PDT (NA Servery), 17:00 CEST (Servery EU) a 17:00 KST (asijské servery).

Diablo sezóna 27 Datum začátku

Patch 2.7.4 bude aplikováno na nesériové servery 23. srpna a Sezóna 27 začne 26. srpna 2022 v 17:00 PDT (NA servery), 17:00 CEST (servery EU) a 17:00 KST (asijské servery).

Přehled PTR

Veřejná testovací sféra běží po dobu dvou týdnů (konkrétně se rozšířila na 4 pro sezónu 27!. Pokud se rozhodnete účastnit se PTR, můžete očekávat následující změny normálního stavu hry:

 • Budou existovat buffy specifické pro PTR, které pomohou při zrychleném testování změn. . .
 • Proběhne testovací běh nového tématu sezóny 27, spolu se všemi jeho položkami specifickými pro sezónu a změnami hraní hry.

Téma sezóny 27: Angelic Crucibles – vše, co potřebujete vědět

Sezóna 27 představuje nový typ zvané spotřební položky Angelic Crucibles. Kromě rychlého přehledu níže máme také masivní andělský kelírový článek a mechaniku, kde jdeme do hloubky nad účinky tohoto sezónního doplňku. Pokud máte zájem o podrobnosti těchto bonusů a jak mohou ovlivnit vaše sestavení, ponořte se přímo!

. Posvěcení položky ji zaformuje, aby měla perfektní statistické statistiky na všech příponech a zároveň zachovala legendární sílu položky. Tento proces navíc přidává jedna ze tří nových sil Unikátní pro každou třídu.

Jako spotřební předměty specifické pro sezónu sdílejí andělské kelímky následující rysy:

 • Andělské kelímky a posvěcené předměty lze získat pouze v sezónní hře a nebude se převést na váš neschopný charakter, když sezóna 27 skončí.
 • Angelic Crucibles mohou klesnout kdekoli ve svatyni na úrovni 70.
 • Hráči mohou získat tolik posvěcených předmětů, kolik by chtěli, ale pouze jedna posvěcená položka může být vybavena najednou.
 • Posvěcené předměty lze znovu posvětit pomocí jiného andělského kelímku.
 • Při posvěcení položky nejsou zachovány žádné statistiky.
 • Lze posvětit pouze položky na úrovni 70 – vyráběné položky nelze posvětit.
 • Sledovatelé nemohou vybavit posvěcené předměty.

Následuje přehled a komentář nových posvěcených pravomocí specifických pro třídu, na základě třídy podle třídy:

Barbar

Barbaři mají přiměřeně užitečné pro řadu výsledků posvěcení, což z nich činí jeden z „vítězů“ této sezónní síly. The VichřicePosvěcení vířivky je zdaleka nejsilnějším výsledkem barbarů a bude přijímáno téměř všeobecně pro špičkové sestavy GR-Pushing. Schopnost nepřetržitě táhnout monstra z tahu po zesílení výhod vašich statistik poškození oblasti na zařízení, což vede k zatížení lodi o další poškození bez dalšího úsilí. Kromě toho nelze tažení příšer podceňovat jako zdroj nepřímé přežití; Každá vteřina zbytečná monstrum ve svém stavu vysídlení je druhá, která vás netráví, a účinně ji proměňuje v tvrdou kontrolu davu. The Kladivo starověkéHammer of the Antikent Power je přiměřeně silná, protože všesměrové hity vám umožňují pokrýt mnohem větší půdu, než se očekávalo pro Hota. Tato síla je však velmi specifická pro stavebnictví a zamkne ji do herních her zaměřených. Hněv berserkerWrath of the Berserkerova posvěcení je nejméně chutný ze tří barbarských sil. Hněv berserkerWrath of the Berserker je všudypřítomná sebeobručená v koncových hrách Barbarian, multiplikátor zvláštního poškození je trpaslíkem schopností pixel-stack monstra s a VichřiceWhirlwind tah. Bonus za poškození WOTB však téměř nikdy nebude plýtvat a je mnohem více budov a obsahový agnostický ve srovnání s posvěcením větru a Hota.

 • Vichřice.
 • Kladivo starověkéHammer of the Antients hity ve všech směrech kolem barbarského. Každé desáté obsazení Kladivo starověkéHammer of the Antients uvolní mocnou rázovou vlnu.
 • Tempest rytmus. Aktivace Hněv berserkerHněv berserker spotřebuje 50 hromádek Tempest rytmus a nepřátele vylesky do 16 yardů, což způsobuje, že jim způsobí 2% zvýšené poškození na zásobník po dobu 20 sekund. Max 50 hromádek.

Křižák

Crusader Sanctifications skončil poněkud ohromující a mnoho z výstav třídy nemá správný způsob, jak je využít-zejména pro špičkové větší progresi trhlin. The Požehnané kladivoPosvěcení požehnaného kladiva vytváří „praskající energii“ doplněk k Požehnané kladivoPožehnaný kladivový efekt; To přispívá k značnému poškození hledače „Hammerdin“ založené na světelné sadě, ale nenapravuje mechanickou neohrabanost sady. Hledač světelné sady potřebuje přepracování, že žádné množství přímých numerických buffů nemůže napravit. The Pěst nebesPěst nebes posvěcení vytváří zábavné a evokující vizuální as STEED FEATHPřidání založené na náboji, které se dostalo do poslední náplasti PTR, skončilo to jako čerstvý pohled na klasiku BombardováníStavby rychlostního zemědělství založeného na bombardování. Nevidíte to moc mimo rychlostní zemědělství, ale je to nepopiratelně efektivní v tom, co dělá. Andělské předvolání poskytnuté Padající meč Padající mečPadající meč ve svých sestavách pro větší sólo sólo.

 • Požehnané kladivo. Všechny runy, ale DominionDominion nyní hodí kladivo přímou cestou před křižákem.
 • Každé dvě sekundy volejte Pěst nebesPěst nebes na náhodném nepříteli v okolí. Po obsazení STEED FEATHSTEED FEATH, tento účinek se vyskytuje rychleji po dobu pěti sekund.
 • Po obsazení Padající meč, sestoupíte z oblohy se dvěma archanděly, kteří mohou obsadit ZasvěceníZasvěcení a OdsouditOdsoudit .

Lovec démonů

Posvěcení k dispozici lovcům démonů má slušný potenciál a většina jejich chyb byla opravena do konce PTR. The Pohyb do stranyStrafe Posvěcení je zdaleka nejzábavnější z parta a produkuje několik životaschopných Pohyb do stranyStrafe alterace na populární stavby – zejména The Appale a Multishot Playstyles. Raketová palba PomstaPosvěcení pomly způsobuje značné množství škod a masivně přispívá k většímu progresi roztržení, zejména v boji o Guardian (navzdory snížené účinnosti, podle nástroje popis). Tato síla je užitečná pro lovce démonů jak v sólových sestavách DPS Skupinová podpora staví a přidává nepravděpodobného kandidáta aspekt zabijáka. Podobně jako Kladivo starověkéKladivo posvěcení starověku, Šipka klastruPosvěcení šipky Cluster je uzamčeno na jeho sestavení jmenovky a nikde jinde se neobjeví – ale výrazně vylepšuje své specializované specifikace.

 • Pohyb do strany.
 • Obsazení PomstaPomsta uvolní palbu raket, které způsobují poškození rovnající se procento maximálních životních nepřátel. Počet vypálených raket se zvyšuje za 30 sekund. Elity a šéfové dostávají menší poškození na raketu.
 • Palba Šipka klastruŠipka klastru již neklesne výbušné nařízení. Místo toho soustředí svou výbušnou sílu do pronikavých paprsků světla.

Mnich

Vlna světlaVlna světla a středně silný efekt Sedmistranná úder uliana mniši. Bohužel, „čistě děrovací“ generátor Monk Fantasy je opět ponechána na vedlejší koleji. The Vlna posvěcení světla je zdaleka nejsilnější mocí dostupná pro mnichy a potenciálně nejsilnějším posvěcení celkově. Další zvonky, které tuto sílu svolávají, vynásobí již tak obrovský potenciál poškození Vlna světlaVlna světla, což má za následek masivní vlny ničení AOE, které vyčistí celé screening nepřátel. Totéž nelze říci o Způsob stovek pěstůZpůsob posvěcení stovek pěst. . Bohužel, tato síla jednoduše nedělá tolik, aby překonal ohromující raiment tisíc pěsti-nezbytné začlenění pro generátor orientovaný mnich. Pokud není sada samotná aktualizována, bude tato síla v nejasnosti přetrvávat. The Sedmistranné posvěcení stávek je samozřejmě cíleným buffu pro mnich založené na ulianě, což výrazně přispívá k potenciálu poškození s jedním cílem. Posvěcení je obzvláště patrné proti zástupcům Rift a vysokých zdravých žlutých elitách.

 • Obsazení Vlna světlaVlna světla nyní svolává zvonek v cílovém místě, který způsobí poškození, když sesitel útočí na zvonek. Až pět zvonů může být aktivní najednou.
 • Všechno Způsob stovek pěstůZpůsob stop kombo údery stovky. Po sobě jdoucí hity z způsobu stovek pěst zvyšuje jeho poškození o 2%. Max 350 hromádek.
 • Sedmistranná stávkaSedmistranná stávka je zabarvena duchovními údery po dobu 15 sekund. To může ovlivnit pouze jednoho nepřítele najednou.

Necromancer

. Zatímco funkční, esoterické Příkaz GolemPříkaz Golem posvěcení je těžké umístit do nekromancer arzenálu. Během jejich roztržení cyklů se staví konzumace na mrtvoly mnohem více než 30 mrtvol, což výrazně snižuje dopad skladování Golem. The Armáda mrtvého posvěcení je snadno vrcholem nekromancerů a vytváří silný a vizuálně evokativní účinek, který s lehkostí pošlapí nepřátele ve větších riftech. Tato síla je vynikající jak v progresi i rychlostním zemědělství, a je prostě zábavné používat všude kolem. Sledování tématu přítomného ve všech třídách, Smrt NovaSEAT NOVA SECKIFIKACE je cílený buff na svou vlastní značku stavby a nebude se nikde ukázat.

 • Vaše Příkaz Golem. Každá mrtvola, kterou ukládá, vám umožňuje obsadit jakékoli schopnosti utrácení mrtvoly s maximálním počtem spotřebiných mrtvol za obsazení. .
 • Nepřátelé do 50 yardů jsou neustále napadeni Armáda mrtvýchArmáda mrtvýchNekonvenční válka, zatímco je tato položka vybavena.
 • Bít nepřátele s Smrt NovaSmrt Nova pětkrát po sobě přidává ducha, který postihuje nepřítele každé páté obsazení Smrt NovaSmrt Nova . Najednou lze odeslat až tři duchy.

Šaman

. The StrašitPronásledování posvěcení je snadno vrcholem třídy a vytváří podpis BogadileBogadilní předvolání na konci svého řetězce interakcí-předvolání, které je ve své cestě vesele jednorázové. Tato síla sama o sobě dává lékaře čarodějnice zpět na radar pro některé z nejsilnějších výstupů poškození v sezóně 27. Mnohem krotčí a utlumené, Hrůzné posvěcení způsobuje efekt podobný auru a statným poškozením DěsivýDěsivé, což z něj činí snadné zahrnutí do sestav, které nemohou najít synergii s dalšími dvěma posvěcením. A konečně, předvolání orientované GargantuovskýGargantuanské posvěcení poskytuje slušnou poškození lékařům orientovaným na domácí zvířata, ale je odtahován zpět nedostatečným stavem vyvolávajících sad. .

 • Nepřátelé postižený Locust SwarmLocust Swarm jsou také StrašitHaunt Ed. Když obsadíš PiranhasPiranhas, všichni StrašitPronásledují nepřátele do 60 yardů zataženy do bazénu. Menší nepřítel ohromen Bogadile. Elity a šéfové ohromeni BogadileBogadile způsobí obrovské škody.
 • DěsivýHority se stává aurou, která způsobuje, že nepřátelé dostanou o 100% více poškození a způsobí o 15% menší poškození kromě svých dalších účinků.
 • Vyvoláte dva Gargantuovský Vyvoláte zombie psyPravidelně vyvoláte zombie psy. GargantuovskýGargantuan získal účinek Neklidný obrNeklidný obří rune. Vyvoláte zombie psyVolání zombie psů získává účinek všech run. Nepřátelé zasaženi Oběť.

kouzelník

Využívající problémy stranou, posvěcení čaroděje patří mezi nejsilnější z parta po celém PTR, tematicky i mechanicky. The Storm ArmorPosvěcení Storm Armor bylo docela očekávaně upevněno do nevyplněného stavu a je jedním z nejjednodušších inkluzí napříč průvodcemi-s ohledem na téměř všudypřítomné Halo z KariniHalo z Karini . The Posvěcení Arcane Orb se cítí téměř jako cílený buff pro budovy používající DMO; Při použití ve spojení s nově přepracovanou sadou Delsere’s Magnum Opus to má za následek některé poměrně působivé Arcane OrbGR založená na Arcane Orb. Magická raketaMagická raketová posvěcení. I když to zůstane vázáno na stavění Firebird pro GR tlačení (a LOD pro rychlostní zemědělství), naprostá podívaná na tucet projektilů – vyrazí ve všech směrech a zakrývá obrazovku v plamenech – jednoduše nelze popřít. Doufám, že čarodějové v budoucnu udrží tuto moc v nějaké podobě.

 • Vaše Storm ArmorStorm Armor se účtuje za 30 sekund. Obsazení Storm ArmorStorm Armor při plném poplatku uvolňuje silný Thunderbolt, okamžitě zabíjí náhodného nepřítele do 30 yardů. Šéfové a elity nejsou zabiti, ale nezpůsobí značné poškození.
 • Arcane OrbArcane Orb nyní pravidelně vytváří až čtyři oběžné poplatky, které při obsazení vytvoří další koule. Všechny poplatky z Tajemná oběžná dráhaArbit Rune tajemné orbity.
 • Magická raketaMagic Missile Fires 10 raket a získá účinek Hledač.

Obecné aktualizace

 • Režim dobrodružství . Hráči již nejsou povinni dokončit kampaň pro přístup k režimu dobrodružství.
 • Výběr obtížnosti výchozích obtíží byl aktualizován tak, aby byl konzistentní pro všechny hráče a platformy.
 • Všichni hráči mají nyní ve výchozím potížích k normálnímu ročníku 6 a po dosažení úrovně 70 s charakterem získají hráči přístup k Torment 7-Truh 16.
 • . .
 • Zkušenost odměněná po dokončení ozvěny noční můry se snížila o 83%.

Změny položky

Patch 2..4 provedl spoustu změn v sadách tříd a legendárních předmětů, zejména přepracování Tal Rasha nastavené pro čaroděje, brnění Akkhan pro křižáky a Trag’oulův avatar pro nekromancery.

Všeobecné

 • Guardian’s Jeopardy (bonus s 2-dílem): Vaše snížení poškození na blízko se zvýší o 1% na 1000 základní vitality z vybavených položek. .
 • Guardian’s Jeopardy (3dílný bonus): Získáte dalších 100% své základní síly, obratnosti, inteligence a atributy vitality z vybavených položek.

 • Armor of Akkhan (bonus s 2-dílem):Rozsudek nemá cooldown a získává účinek každé runy.
 • Útoky z FalangaAvatary falangadu snižují cooldown AkaratAkaratův šampion o 0.5 sekund, a také plaťte OdsouditOdsoudit při útoku na nepřátele, kteří jsou zasaženi RozsudekRozsudek .
 • Věčná unie FalangaFalangaBowmenBowmen a Osobní strážceBodyguard na neurčito.

Necromancer

 • Trag’oulův avatar (2-dílný bonus):Krevní spěchKrevní spěch a Sifonová krev. Vaše schopnosti výpočtu života již nestojí podstatu.
 • .
 • Trag’oulův avatar (bonus 6-dílů): Vaše schopnosti výpočtu života způsobují 10 000% zvýšené škody a vaše uzdravení z dovedností se zvýší o 100%.
 • Iron RoseIron Rose: Útok s Siphon Blood má 100% šanci odevzdat zdarma Krev novaKrev nova . Po kumulativně ztrátě 10% vašeho maximálního života, Smrt NovaSmrt Nova se zabývá 40% zvýšené poškození po dobu 60 sekund. .
 • Bloodtide BladeBloodtide Blade: Smrt NovaSmrt Nova se zabývá 300–400% zvýšené škody pro každého nepřítele do 25 yardů, až 25 nepřátel.
 • Pohřební výběrPohřební výběr: Krev sifonu vypouští krev z 2 dalších cílů. Každý cíl má z vás zvýšené poškození o 250–300%, pokud neexistuje pouze 1 cíl, pak získá dvojnásobek zvýšeného poškození. Bonus od Sifonová krevSifonová krevPosun napájeníPosun napájení je nyní 20% na zásobník a prospívá všem dovednostem.

kouzelník

 • Delsere’s Magnum Opus (bonus s 2-dílem): Obsazení Arcane OrbArcane Orb , Energy Twister , Magická raketaMagická raketa , , Spektrální čepelSpektrální čepel , ElektrocuteElektrocute, nebo Arcane Torrent Pomalý časPomalý čas na ně. Pomalý časPomalý čas bubliny. .
 • Zatímco máte, berete 75% snížené poškození Pomalý čas aktivní. Spojenci uvnitř vašeho .
 • Delsere’s Magnum Opus (bonus 6-dílů): Nepřátelé ovlivněni vaším Pomalý časPomalý čas a po dobu 5 sekund po ukončení vezměte 12 500% zvýšené poškození z vašeho Arcane OrbArcane Orb , Energy TwisterEnergy Twister , Magická raketaMagická raketa , Šokový pulsŠokový puls , Spektrální čepelSpektrální čepel , ElektrocuteElektrocute, nebo Arcane TorrentTajemné schopnosti torrentů.
 • Koruna PrimusKoruna Primus: pomalý čas získá účinek každé runy kromě Bod bez návratu a trvale vás následuje.
 • Prvky Tal Rashy (bonus 2-dílů): Poškození nepřátel s tajemným, chladem, ohněm nebo bleskem udělí tomuto prvku imunitu a způsobí a MeteorMeteor stejného typu poškození padat z oblohy. Stejný meteor se nemůže stát dvakrát v řadě.
 • Tal Rasha’s Elements (4-dílná bonus): .
 • Doutnající jádroSloupné jádro: Menší nepřátelé jsou nyní lákáni Meteorské dopadové oblasti. MeteorMeteorské obchody 40-50% Zvýšené poškození po sobě jdoucích hitů na stejný cíl. To se hromadí až 10krát.
 • Mirrorball Magická raketaMagic Missile Fires 2 Extra Ratkets and Deals 400-500% Zvýšené poškození.
 • Mempo of Twilight: Meteorová sprchaMeteor sprchová runa je nyní aplikována na všechny obsazené MeteorMeteory a obchoduje o 300–400% zvýšené poškození.

Mnich

 • Získejte pasivní schopnosti pěti běžených mystických spojenců za všech okolností. Útočící nepřátele vytváří vaše vyvolené Mystic AllyMystic Ally, který trvá 15 sekund, až 10 mystických spojenců. Poškození vašich mystických spojenců se pro každého zvyšuje o 900% Mystic Ally.
 • Vazby menších bohůVazby menších bohů: nepřátelé zasaženi vaším Cyclone Strike Mystic AllyMystický spojenec po dobu 5 sekund. Rozdělená spojenci ohně získají třikrát tento bonus.

Lovec démonů

Pohyb do strany

 • Strafe: Aktualizovaná základní dovednost, která umožňuje jakoukoli vybavenou zbraň, spíše než vyžaduje luk.

Oprava chyb

 • Opravena chyba, která zabránila legendárnímu kopí Empyrean MessengerEmpyrean Messenger z pádu.
 • Oříznutí kapitána Crimsona: Opravena chyba, která způsobila, že 3-dílový bonus občas odpadl.
 • Aktualizováno Kostní hrotyKostní hroty a Sifonová krevSIPHON Blood Tooltips, aby odrážely vhodné hodnoty poškození.
 • .
 • Opravena chyba, kde Pomalý čas ArchonPomalý čas naskládán.

 • 26. srpna. 2022: Průvodce aktualizován.
 • 11. srpna. 2022: Průvodce přidán.

Připravte se na sezónu 27

. Aktualizovali jsme všechny naše průvodce, seznamy stupňů, meta a zdroje podle Patch 2.7.4 a posvěcené položky sezónní téma. Pojďme přes všechno, co musíte být připraveni na přijetí pokusů!

Navázací průvodce

Dosažení úrovně 70 je prvním milníkem začátku sezóny a optimalizace procesu vyrovnávání vám může ušetřit hodně času. Soubor , . Zde jsou kritické průvodce, které vám pomohou splnit tyto úkoly:

 • Průvodce výzvou Rift
 • Kalkulačka Kadala Gamble
 • Haedrigův dárkový průvodce GR20
 • Seznam legendárních položek
 • Zkušenosti zemědělství
 • Augment průvodce
 • Skupinové zkušenosti meta

Pokud to Diablo Immortal docela nedělá, nebojte se, protože se rychle blíží. Na této stránce najdete všechny důležité podrobnosti o další sezóně Diablo 3 na jednom místě. Tento prostor také použijeme k odpočítávání až do doby zahájení sezóny 27, se všemi nejnovějšími zprávami, jak to dostaneme. Prozatím si přečtěte vše, co potřebujete vědět o Diablo 3 Season 27.

Kdy začíná Diablo 3 Season 27?

Aktualizace: Účet Diablo 3 Twitter potvrdil, že sezóna 26 končí 21. srpna (neděle) a že Diablo 3 Season 27 začne 26. srpna v 5 p.m. . 

. .

Pro ty nové ve hře Diablo 3 roční období obvykle sledují docela rigidní vzorec. Například každá sezóna Diablo 3 bude obvykle trvat 12 týdnů jako holé minimální. Jak již bylo řečeno, v poslední době trvala období mnohem déle. Sezóna 23 a 22 běžela 18 a 15 týdnů a sezóna 24 trvala 19 týdnů. Blizzard také běžně končí každou sezónu v neděli, s novými sezónami vždy začínající v pátek. Vzhledem k tomu, že se vývojáři zřídka odchýlí od tohoto vzoru, měli bychom být schopni poskytnout slušný odhad, kdy začne sezóna 27.

Tady přichází matematika. Vzhledem k tomu, že sezóna 26 začala 15. dubna, pokud předpokládáme, že to bylo trvat 18 týdnů, skončilo by 21. srpna 2021 (neděle). To by znamenalo, že Diablo 3 sezóna 27 by začala 26. srpna 2022 (pátek). .

V kolik hodin začne Diablo 3 sezóna 27?

Aktualizace - 26. srpna v 5 s.m. PDT/CEST/KST

I když jsme stále trochu mlhaví v den, kdy začne sezóna 26, každá nová sezóna Diablo 3 vždy začíná ve stejnou dobu po celém světě. Hráči by měli očekávat, že sezóna 26 bude zahájena v 17:00 PDT v Severní Americe, 17:00 CEST v Evropě a 17:00 KST v Asii.

Rovněž stojí za zmínku, že se obvykle budou doba startu lišit v závislosti na tom, zda hrajete na PC nebo konzole. Hráči konzoly Diablo 3 možná budou muset počkat trochu déle, přičemž sezóna 26 možná spustí v 1:00 GMT následující den.

Diablo 3 Season 27 Season Téma

Kvůli kohokoli, kdo to neví, má Diablo 3 nové téma sezóny s každou novou sezónou. Někdy jsou to trvalejší, jako je revize sledovatele v sezóně 23. Při jiných příležitostech tyto změny trvají pouze jednu sezónu, jako jsou éterické zbraně v sezóně 24, nebo Soul Shards v sezóně 25.

. V době psaní nebylo oznámeno, jaké bude sezónní téma Diablo 3 Season 27, ale určitě tuto stránku aktualizujeme, protože získáme více Intel.

Sezóna 27 představuje nový typ zvané spotřební položky Angelic Crucibles. Po odhalení Nephalemem lze tyto nebeské artefakty použít k posvěcení jakékoli spravedlivé legendární položky. Posvěcení položky ji zaformuje, aby měla perfektní stanice na starodávné úrovni na všech příponech a zároveň zachovala legendární sílu položky. Tento proces navíc přidává Unikátní pro každou třídu.

 • Andělské kelímky a posvěcené předměty lze získat pouze v sezónní hře a po skončení sezóny se nepřenesou na váš neschopný charakter.
 • Angelic Crucibles mohou klesnout kdekoli ve svatyni na úrovni 70.
 • .
 • Posvěcené předměty lze znovu posvětit pomocí jiného andělského kelímku.
 • .
 • .
 • Sledovatelé nemohou vybavit posvěcené předměty.

Podrobnosti o těchto třech .

Jaké jsou sady třídy 27 sezóny Diablo 3

Na začátku každé sezóny dostanou hráči nový výběr sad tříd jako potenciální odměny. Jako vždy, všichni hráči, kteří dokončují kapitoly ze sezóny cesty.

 • Barbarian – hněv odpadů
 • Crusader – Rolandovo dědictví
 • Demon Hunter – Unhalowed Essence
 • Necromancer – kosti Rathmy

Diablo 3 Sezóna 27 Sezónní kosmetické odměny

Počínaje sezónou 17 začal Blizzard znovu zavést předchozí sezónní odměny, aby je zpřístupnili hráčům, kteří je možná poprvé zmeškali.

. Kromě hrudníku a rukavic se sadou exkluzivního dobyvače bude k dispozici řada portrétních rámců tematických kolem boje věčného konfliktu. !

Kromě toho, protože Blizzard se chce ujistit, že zkušené hráči mají co vydělat něco nového, také poskytují nové odměny za konec cesty dvěma Nový Kosmetické předměty pro ty, kteří dokončili celek sezóny. Corvus Cadaverous Pet Vavříny znalostí portrét.

Diablo 3 Season 27. Pokud hledáte více seznamů, seznamů, sestav a tipů Diablo 3, najdete na níže uvedených odkazech mnohem více průvodců: