Konečný průvodce postavením majáku v Minecraftu, jak vyrobit maják v Minecraftu

Jak vyrobit maják v Minecraftu

Nyní rozšířme druhé pravidlo a pochopíme, jaké jsou majáky pyramidy a jak ovlivňují vaše majáky v Minecraft.

Jak vytvořit maják (a Beacon Tower) v Minecraft

Tento článek byl spoluautorem spisovatele štábu Wikihow, Cory Stillman. Cory Stillman je technologickým spisovatelem pro Wikihow. Cory má zkušenosti s psaním o filmu a televizi pro několik online publikací, včetně výkřiku a filmového kreditu. Získal titul z filmových a mediálních studií s nezletilým v kreativním psaní a certifikátech v globálních studiích a dětské literatuře z University of Pittsburgh.

Tým Wikihow Tech také postupoval podle pokynů článku a ověřil, že fungují.

Tento článek byl prohlížen 1 024,310krát.

Majáky jsou symboly stavu a prestiže v Minecraft. Jakmile je maják osvětlen, může maják poskytnout stavové účinky hráčům v okolí, včetně síly, zvýšení skoku, rychlosti a regenerace. Chcete -li postavit maják, budete potřebovat obsidián a sklo, plus hvězdnou hvězdu, kterou můžete získat pouze tím. Pokud jste na výzvu budování a osvětlení majáku v Minecraft, tento průvodce Wikihow vás zakryl! Naučíme vás, jak vytvořit a aktivovat maják v Minecraft, postavit majákovou věž a použít minerály k dodávce majáku stavovými efekty.

Jak vyrobit maják v Minecraftu

Pokud máte potíže s návratem na svou základnu, naučte se, jak si vyrobit maják v Minecraft, aby se zapálil. Majáky také poskytují užitečné stavové buffy, aby vás udržovali v bezpečí.

Jak vyrobit maják v Minecraftu

Jak vyrobit maják v Minecraftu

Zde je návod, jak najít a uspořádat materiály, které potřebujete k vytvoření majáku:

Nether hvězda v Minecraft

 1. Vyvolejte zvadnutí a porazte jej a získejte a Nether hvězda.

Sklo v peci v minecraft

Udělat 5 skla bloky. Uvolněte písek v peci, abyste si vytvořili sklo.

Těžba obsidiána v Minecraft

těžit 3 Obsidian. Nalijte kbelík na vodu na lávu a vytvořte obsidiánské bloky, poté je použijte diamantový brankaxe nebo netherite.

Maják v řemeslném stole v Minecraft

Vytvořte maják. V řemeslném stole místo 1 Nether Star do střední krabice, místo 3Obsidian do spodního řádku a místa 5 skla Bloky ve zbývajících krabicích.

Chcete -li dále pomoci navigovat ve vašem světu Minecraft, můžete vytvořit mapu a přizpůsobit ji kartografickým stolem.

Postavte základnu pro svůj maják

Chcete -li aktivovat maják, musíte postavit základnu z diamantů, smaragdů, zlata, železa nebo netheritu (jakákoli kombinace těchto bloků bude fungovat).

Vaše základna může být vysoká 1-4 vrstvy a bloky musí být umístěny konkrétním způsobem:

 • Vrstva 1: 9 bloků (3×3)
 • Vrstva 2: 25 bloků (5×5)
 • Vrstva 3: 49 bloků (7×7)
 • Vrstva 4: 81 bloků (9×9)

Emerald 4-vrstvá pyramida pro maják v Minecraft

Potenciální výhody majáku se zvyšují s každou vrstvou. Postavte základnu ve tvaru pyramidy s největší vrstvou na dně a nejmenší nahoře. K vybudování čtyřvrstvé základny z vašeho majáku budete potřebovat celkem 244 bloků.

Doba trvání a rozsah bonusu za status z vašeho majáku je určeno velikostí vaší základny:

Aktivní maják na vrcholu pyramidy v Minecraft

Možnost napájení v nabídce Beacon v Minecraft

 • Interakce s majákem. Uvidíte menu, kde si můžete vybrat zvýšení stavu (pokud má vaše základna 4 vrstvy, můžete si vybrat sekundární bonus). Dostupné možnosti rostou s každou vrstvou vaší základny:
  • Vrstva 1 : Rychlost, spěch
  • Vrstva 2: Odpor, skok Boost
  • Vrstva 3: Síla
  • Vrstva 4: Regenerace nebo zdvojnásobit další bonus

  Smaragd v menu majáku v Minecraft

  Vložte jeden z následujících bloků do prázdného pole na dně nabídky: Netherite Ingot, Emerald, Diamond, Gold Ingot nebo Iron Ingot. Nakonec vyberte zaškrtnutí Aktivovat svůj maják.

  Pokud máte plnou pyramidu, aktivujte další maják na každé straně prvního majáku. Tímto způsobem můžete mít až šest stavových bonusů najednou.

  Proč můj minecraft maják nefunguje?

  Ujistěte se, že všechny vaše základní vrstvy (ať už postavíte jednu nebo až čtyři) jsou dokončeny a používají potřebné typy bloků. Zkontrolujte, zda byl aktivován váš maják. Pokud je vše správné a stále to nebude fungovat, podívejte se nahoru – maják musí mít také jasnou cestu k otevření oblohy, aby fungoval. Pokud existují nějaké překážky, musíte je odstranit, nebo přemístit maják a jeho základnu.

  Jak mohu postavit duhový maják v Minecraft?

  Po konstrukci a aktivaci majáku budete muset nejprve vytvořit modrou, zelenou, červenou a žlutou vitráž a naskládat bloky na vrcholu svého majáku. Dále si vytvořte lepivé písty a uspořádejte je do obvodu proti směru hodinových ručiček kolem hromady vitráže zdola nahoru. Nastavte opakovače kalibrované na čtyři klíšťata na všech vašich pístech a poté zapněte mechanismus pomocí Torch Redstone Torch.

  Jak obarvím svůj maják minecraft?

  Nemůžete použít barvivo ke změně barvy vašeho majáku. Jediným způsobem, jak změnit barvu paprsku, je položit na něj blok vitráže.

  Jaký je viditelný rozsah na paprsku majáku Minecraft?

  Paprsek můžete vidět z majáku (pokud váš dohled není zabráněn) od až 256 bloků v edici Java a až 64 bloků v edici Bedrock.

  Jak vyrobit a používat maják v Minecraft

  Jak vyrobit a používat maják v Minecraft

  Seznam položek a schopností ve hře se zdá být v Minecraftu nekonečný. Existují desítky biomů Minecraft, řada kouzel a řada jedinečných lektvarů Minecraft. Hra obsahuje funkce, které vám poskytnou zvláštní výhody, ale nic se neporovnává s všemocným majákem Minecraft. Je to překvapivě nevyužitý nástroj, který vám poskytuje speciální schopnosti srovnatelné s některými z nejlepších modů Minecraft. Ale s velkou silou přichází tvrdý řemeslný recept. Ačkoli se nebojíme, jsme tu, abychom pokryli vše, co potřebujete o majácích a jak je používat v Minecraft Java a Bedrock Editions. Pojďme tedy zjistit, jak vyrobit a používat maják v Minecraft.

  Vytvořte a použijte maják v Minecraft (2022)

  Je toho hodně, co jde do tvorby a používání majáku. A abychom udrželi věci jednoduché, rozdělili jsme náš průvodce majáky Minecraft na snadno splavné samostatné sekce. Pomocí níže uvedené tabulky si přečtěte téma podle svých představ.

  Co je maják v Minecraftu a jak je to užitečné

  Obecně minecraft je maják Blok, který funguje jako zdroj světla. Na rozdíl od běžných zdrojů světla však mají majáky další síly. Úplně první úvod, který hráči obvykle mají s majákem. Tento mocný nástroj je zdrojem léčivého energie Ender Dragon.

  Když je aktivován hráčem, dává jim maják efekty stavu. Ty se vztahují na všechny hráče kolem toho majáku. Mezi schopnosti a výhody patří rychlost, zvýšení skoku, spěch, regenerace, odpor a síla. Ty mohou být prospěšné v bojích s šéfem a pomáhat, aby byl zážitek pro více hráčů zábavnější.

  Položky potřebné k výrobě majáku

  Na rozdíl od výroby lodi v Minecraft, majáků není snadné konstruovat. K vytvoření majáku potřebujete následující položky:

  • 5 bloků skla
  • 3 obsidiánské bloky
  • Nether hvězda

  Jak získat skleněné bloky

  Těžší způsob, jak získat skleněné bloky, je najít, rozbít a shromažďovat je pomocí nástroje vylepšeného kouřením hedvábným dotykem. Pro snazší způsob, postupujte podle níže uvedených kroků a vytvořte sklo v Minecraftu.

  1. Začněte shromažďováním pískových bloků. Snadno se rozbijí a můžete dokonce sbírat bloky červeného písku místo těch normálních. My Potřebujete celkem 5 bloků písku nebo červeného písku pro náš recept.

  Bloky písku v Minecraft

  2. Dále musíte ucítit pískové bloky. Umístěte pískové bloky spolu s jakýmkoli palivem do běžné pece. Během několika sekund, Písek se změní na sklo.

  Tavící písek v peci v minecraft

  Alternativně můžete také vyměnit smaragdy s vesničany, abyste získali skleněné bloky. Obvykle rozdávají 4 skleněné bloky pro jeden smaragd. To je, pokud najdete vesnici se správnými obchody a prací.

  Jak získat obsidiánské bloky

  Obsidian je jedním z nejtěžších bloků, který má v Minecraftu. Běžně se vyskytuje v místech, kde se kombinují láva a zdroje vody. Najdete to také v některých hrudních kořicích, ale vytvoření je poněkud snazší.

  1. Než začneme vyrábět obsidian, potřebujete a Diamond Pickaxe To těžit. Chcete -li vytvořit diamantový pickaxe, budete muset kombinovat 3 diamanty s 2 dřevěnými tyčinkami pomocí konkurenčního stolu v Minecraft.

  Diamond Pickaxe Minecraft

  2. Dále vytvořte železnou kbelík pomocí 3 železné bloky a následující recept na vašem řemeslném stole. Kbelík usnadní vytváření obsidiána.

  Kbelík v receptu Minecraft

  3. Nakonec je čas hledat Láva a zdroje vody. Zdroje vody se snáze najdou, takže nejprve hledejte zdroj lávy. Obvykle najdete lávu pod zemí při těžbě nebo jako lavafall na zemi.

  Lávové bazény v minecraft

  4. Dále s vybaveným kbelíkem, Klepněte pravým tlačítkem myši na lávu Sbírat jej a vezměte jej do zdroje vody. Můžete to udělat s více kbelíky, abyste ušetřili čas. Jakmile jste u zdroje vody s lávou, klepněte pravým tlačítkem myši na vodu, abyste v ní upustili lávu. Vše, co teď musíte udělat, je moje tyto obsidiánské bloky. To je místo, kde se náš diamantový brankaxe hodí.

  Jak získat netherhvězdu

  Obecně řečeno, můžete sbírat nether hvězdu zabitím Wither. Problém však spočívá v tom, že Wither není úplně jednoduchý. Na rozdíl od jiných davů to nemůžete najít ani se dostat do portálu, abyste ho dosáhli. Začněme tedy tím, že se v Minecraftu roztřídíme.

  1. Abych se rozsvítil, potřebujeme 4 duší písek nebo duše půdy. Spolu s nimi také vyžadujeme 3 lebky kosterních koster. Všechny tyto lze nalézt pouze v Nether říše. Začněte tedy vytvořením portálu Nether umístěním obsidiánských bloků do následujícího formátu. Můžete jej aktivovat pomocí „Flint & Steel“.

  Kompletní portál v MC

  2. Jakmile vstoupíte do Nether, začněte hledat duši nebo duši. The Blue Soul Fire je docela spolehlivý indikátor pro oba. Tyto bloky můžete těžit stejně jako špinavé bloky v oblasti Overground. Požadujeme 4 duši nebo půdní bloky, abychom svolali Wither.

  Soul Sand Valley Biome

  3. Nyní musíte najít a Nether pevnost. Je to běžné místo pro kostery. Musíme zabít kostery zvednutí, dokud jsme nevybrali 3 lebky kosteru s kosterou. Ale mějte na paměti, že ne každá zvazová kostra upustí lebku.

  Wither Skeleton Skull v Minecraft

  4. Nakonec s 4 bloky duší písek nebo Soul půda a 3 lebky kosteru s kosterou, Jsme připraveni svolat Wither. Je to mocný šéf Minecraft, který může létat a způsobí hodně poškození. Než tedy svoláte, ujistěte se, že získáte nejlepší kousek. Pro začátečníky by to mohlo trvat více než jeden pokus zabít Wither, ale po mrtvém ponechání to zanechává nether hvězdu.

  Crafting recept na maják Minecraft

  Nyní, když máme vše, co potřebujeme k vytvoření majáku, musíme jen otevřít řemeslný stůl a začít. Aktivace majáku v Minecraft však bude další dlouhá cesta. A pak to vyrovnávat bude něco jiného. Nezapomeňte se tedy držet až do samého konce a dozvědět se vše o majácích.

  Crafting Recept Beacon Minecraft

  Pro snazší část otevřete řemeslný stůl a umístěte 3 obsidiánské bloky, abyste vyplnili spodní řádek řemeslného stolu. Dále pokračujte umístěním Nether hvězda uprostřed. Nakonec umístěte skleněné bloky do horní řady a na obou stranách hvězdné hvězdy. A voila, udělal jsi si maják v Minecraftu.

  Jak zlomit nebo sbírat maják

  Vědět, jak rozbít a vyzvednout maják po umístění, bude užitečné jej přesunout z jednoho místa na druhé. Chcete-li rozbít maják, můžete použít jakýkoli nástroj ve hře. Při těží způsobí to explozi, takže cvičte opatrnost. Hráči obvykle ničí maják explozí pomocí TNT, aby jej přiměli k poklesu jako položku, aniž by se zapojili velké riziko.

  Jak aktivovat maják v Minecraft

  • Maják by měl nelze být zakryt jakýmkoli blokem, který zabrání jeho světlu v dosažení oblohy. Na něj však lze umístit průhledné bloky, jako je sklo.
  • Jakýkoli maják Minecraft funguje pouze tehdy, když je umístěn na vrcholu struktury pyramidy. Pyramidy výška definuje úrovně výkonu majáku.

  Nyní rozšířme druhé pravidlo a pochopíme, jaké jsou majáky pyramidy a jak ovlivňují vaše majáky v Minecraft.

  Co jsou majáky pyramidy v Minecraft

  Jak název napovídá, pyramidy jsou struktury vyrobené z bloků s několika zvýšením úrovní. V závislosti na výškách existují 4 typy pyramid majáků. Více hladin pyramidy znamená více energie a širší škálu pokrytí. Zároveň s každou novou úrovní pyramidy také potřebujete stále více bloků. Navíc všechny chybějící bloky v pyramidě zcela deaktivují maják.

  Typy pyramid v minecraft

  Typy jsou buď kategorizovány na základě použitého bloku nebo velikosti pyramid. Spíše než blok má velikost pyramidy majáku vážným dopadem na zvýšení energie, které dostáváte. Nejmenší může být 9 bloků, zatímco největší pyramida majáku může mít 164 bloků. Podívejme se, jak je každý z nich jiný.

  Pyramida majáku úrovně 1

  Tato holá minimální pyramida majáku je vysoká pouze jedna podlaha. Můžete jej vytvořit umístěním 9 bloků do tvaru 3 x 3 čtvereční. Poté, na středovém bloku, musíte umístit svůj maják, aby jej aktivoval. BAsic Pyramid vám dává rychlost a spěch. Zvýšení rychlosti pomáhá hráči chodit rychleji, zatímco spěch vám umožní rychleji těžit. Jako kombinace vám rychle pomáhají těžit vše ostatní, co potřebujete pro další úroveň pyramidy.

  Pyramida majáku úrovně 1 v Minecraft

  Chcete -li vytvořit bloky, které v něm chcete použít, potřebujete 81 materiálů této látky i.E. Pro 9 železných bloků budete potřebovat 81 železných ingotů. Účinky majáku úrovně 1 vydrží kolem vzdálenosti 20 bloků ve všech směrech.

  Pyramida majáku úrovně 2

  Co máme dále, je 2-podlažní pyramida majáku. Zde je nejvyšší patro stále 3 x 3 čtvereční. Ale spodní vrstva je nyní a 5 x 5 čtverečních. The Pyramida majáku úrovně 2 vyžaduje celkem 34 bloků Vyrobeno z 304 materiálů. S touto úrovní získáte nové zvýšení na vrcholu stávajících.

  Pyramida majáku úrovně 2 v Minecraft

  Nové zvýšení energie zahrnují skok podporuje a odpor. Jump Boost vám umožní vyskočit výše než obvykle, zatímco odpor snižuje příchozí poškození našeho hráče. Oba jsou užitečné, aby se vyhnuly davům a vyhrály boje. Rozsah podpory této úrovně je 30 bloků.

  Pyramida majáku úrovně 3

  Pyramida 3 patro je výsledkem 83 bloků materiálu. Ty se vyrábějí pomocí 747 materiálů. Nejvyšší vrstva, stejně jako každý jiný typ majáku P [yramid, je 3 x 3 čtvereční. A střední vrstva je 5 x 5 čtverečních. Konečně, nejspodnější vrstva je velká 7 x 7 čtverečních. Toto je jedna z nejběžnějších úrovní, po které hráči chodí.

  Jak vyrobit a používat maják v Minecraft

  Spolu se všemi předchozími posíleními získáte a Posílení síly S touto úrovní pyramidy. Zvyšuje to škody, kterou každý z vašich hitů způsobí jakékoli entitě. Tato úroveň pokrývá rozsah 40 bloků, což je dvojnásobná základní úroveň.

  Pyramida majáku úrovně 4

  Toto je konečná úroveň pyramidy majáku. Vyžaduje to obrovské množství bloků: 164 je přesné. Ty jsou vyrobeny z černých 1476 materiálů. Posílení, které získáte s touto úrovní, trvá poloměr 50 bloků. To dává hráči a Regenerace ii Boost, což zvyšuje sílu regenerace, abyste mohli své zdraví získat zpět rychleji.

  Jak vyrobit a používat maják v Minecraft

  Nejspodnější úroveň této pyramidy je čtvereční 9 x 9. Svým způsobem umístíte pyramidu úrovně 3 těsně nad ní. 2. vrstva zdola je 7 x 7 čtverečních. A druhá vrstva shora je 5 x 5 čtverečních. Konečně, nejvyšší vrstva je čtvereční 3 x 3. Vzhledem k počtu zúčastněných bloků je to jedna z nejvíce časově náročných konstrukcí v Minecraft Survival.

  Typy majáku založené na použitém materiálu

  Jakmile víte vše o úrovni pyramidy majáku, máte mnoho možností, jak je vyrobit. Můžete si vyrobit pyramidu s železnými bloky, zlatými bloky, diamantovými bloky, smaragdovými bloky a netheritskými bloky. Nyní mějte na paměti, že je můžete dokonce kombinovat a maják bude stále fungovat.

  Různé elementární majáky v Minecraft

  Jejich funkce není ovlivněna bloky, které používáte k vytvoření pyramidy majáku. Pro hráče jsou tedy použité bloky obvykle estetickou volbou. Občas také jde o dostupnost materiálů. Takže jo, neváhejte experimentovat při vytváření pyramidy majáku.

  Jak efektivně používat maják Minecraft

  Nyní, když víte, jak vytvořit maják v Minecraftu, je čas udělat další krok. Podívejme se na počet funkcí, které získáte a jak můžete použít maják v Minecraft.

  Jak již víte, každá úroveň pyramidy majáku odemkne nové síly pro vás. Ale podpora se aktivuje automaticky, takže se naučíme, jak je aktivovat.

  1. Jakmile maják vyzařuje paprsek světla, přibližujte se k němu. Pak, klikněte pravým tlačítkem myši nebo použijte tlačítko sekundární akce.

  Pyramida majáku úrovně 2 v Minecraft

  2. Maják má vlastní nabídku napájení. Můžete vidět všechny primární síly, které se zvyšují s každou úrovní na levé straně. Mezitím má pravá strana sekundární sílu, regeneraci, která se aktivuje při budování Pyramidy úrovně 4.

  Síly v majácích Minecraft

  3. Nyní, aby tyto síly využívaly, mohou hráči přímo aktivovat jeden primární sílu najednou s zvýšenou úrovní. Nebo si můžete vybrat, zda je budete udržovat na úrovni 1, ale aktivovat regeneraci spolu s ní. Můžete si vybrat sílu, kterou chcete aktivovat kliknutím na ně.

  Vybrané síly v Minecraft

  4. Jakmile jste s výběrem v pořádku, je čas aktivovat své posílení. Chcete -li tak učinit, musíte nakrmit maják jeden z následujících: Iron Ingot, Gold Ingot, Diamond, Emerald, nebo Netherite ingot. Můžete to nakrmit umístění do prázdného bloku těsně pod sloupcemi napájení. Pak musíte kliknout na Tlačítko Green Tick Mark Aktivovat to. Sílou můžete změnit nebo dokonce aktivovat více opakováním procesu s různými silami samostatně.

  Aktivační síla v majáku Minecraft

  Na základní úrovni se účinky vztahují na 9 sekund. Poté získáte další 2 sekundy na úroveň pyramidy. Tyto posílení se používají znovu a znovu každé 4 sekundy, pokud jste v rozsahu pyramid. Pokud hráč cestuje mimo rozsah pyramidy majáku, dostane pouze 5-17 sekund posílení.

  Na rozdíl od posílení, paprsek nemá dopad na hráče přímo. Ale může být docela užitečné najít svůj dům v Minecraft nebo jen pro estetické účely. Barevné paprsky můžete dokonce změnit umístěním vitráže nebo skleněných tabulí na vrchol majáku. Barva paprsku se mění podle barvy skleněných bloků. Můžete to dokonce udělat vícebarevným kombinací vitráže.

  Můžete tak učinit umístěním různých barevných vitráže na sebe. Mějte však na paměti, že barvy se trochu spojí, což povede k jedinečným barvám v závislosti na sekvenci vašeho skla.

  Vícebarevný maják Minecraft

  Paprsky dokonce pracují na Nether a mohou proniknout skrz podloží. Ale použití jakéhokoli jiného netransparentního nebo průsvitného bloku jej zastaví v práci. V edici Java je můžete vidět z 1342 bloků pryč ve vysoké vzdálenosti 16 kusů. Edice Minecraft Bedrock však maximalizuje 64 bloků. Pokud to sledujete svisle, jde to směrem k hornímu okraji světa na 1048 výška bloku.

  Často kladené otázky

  Q. Jak vytvoříte maják v Minecraft?

  K vytvoření majáku v Minecraftu potřebujete tři předměty a to zahrnuje 5 bloků skla, 3 obsidiánské bloky a hvězdnou hvězdu. V tomto tutoriálu najdete recept na řemeslný recept na maják.

  Q. Kolik bloků potřebujete pro maják?

  K vytvoření základní pyramidy majáku úrovně 1 potřebujete pouze 9 bloků, zatímco pyramida úrovně 4 vyžaduje 164 bloků a maják, aby se stavěl v Minecraft. Můžete si vyrobit pyramidu s železnými bloky, zlatými bloky, diamantovými bloky, smaragdovými bloky a netheritskými bloky. Najděte kroky k provedení jedné a více informací o pyramidách v tomto článku.

  Získejte speciální síly s Beacon v Minecraft

  S tím víte vše, co můžete udělat a používat maják v Minecraft. Jen se ujistěte, že vás bedrock wither nezabije, protože je to zdánlivě silnější než dokonce děsivý strážce, který dorazí do nadcházející Minecraft 1.19 Aktualizace. Pokud jste však střeženi za některými z nejlepších kouzel z brnění Minecraft, neměl by to být problém. Pokud jde o složitý proces aktivace majáku, náš průvodce distribucí rudy minecraft vám může pomoci najít materiály v žádném okamžiku. A i když neskončíte používáním majáku pro své boje s přežitím, je to určitě důležitá součást realizace některých z nejlepších nápadů Minecraft House. S tím řekl, dejte nám vědět, který typ majákového pyramidy použijete ve svém minecraftovém světě v komentářích níže.