Kooperační hry �� – Hrajte online hry! | Poki, 42 nejlepších kooperačních her všech dob – Gamerranx

42 nejlepších kooperačních her všech dob

Každý, kdo měl v roce 2011 PC v roce 2011 Portál 2 jako jeden z největších hitů roku. Jedna z nejzábavnějších částí titulu hrající celý příběh spolu s přítelem, aby vyřešila různé teleportační hádanky. Existuje kampaň pro jednoho hráče, kde hrajete roli hlavní postavy, Chell, když manévrujete svou cestu skrz budovu vědy aperatury, ale o hraní je něco zábavnějšího jako dva roboti, kteří se zdá, že mají vlastní mysl. Podobně jako jeho předchůdce je to velmi považováno za jednu z největších videoher, jaké kdy byly vyrobeny. Kdo by to nechtěl zažít s přítelem?

Kooperační hry

Hlavně hrajete spolu se svými přáteli místo proti nim? Pak vyzkoušejte naše online a místní kooperační hry zdarma! Nabízíme širokou škálu 2 hráčů a her pro více hráčů, které se zaměřují pouze na výzvy pro spolupráci. Kromě toho mají některé hry v této sekci režim kooperace. Hrajte společně proti počítači ve hrách PVE nebo si hrát proti jiným hráčům ve hrách PVP. Hrajte nyní a dokončete společně zábavné a náročné kampaně!

Všechny naše kooperační hry lze přehrávat online a lokálně na vašem PC, mobilním telefonu nebo tabletu. Přístup k webovým her ve vašem prohlížeči a užívejte si!

Co znamená co-op ve hrách?

Družstvo znamená družstvo. Což znamená, že hra vyžaduje, aby hráči spolupracovali na dosažení společných cílů.

Jaké jsou nejlepší hry zdarma zdarma?

 1. Chrám boomu
 2. Gotattle
 3. Srdeční hvězda
 4. Fotbalové legendy
 5. Testovací předmět Arena
 6. Max a Mink
 7. Basketbalové hvězdy
 8. Udělejte to meme
 9. Duo Vikingové
 10. Duo přežití

Jaké jsou nejoblíbenější kooperační hry pro mobilní telefon nebo tablet?

 1. Chrám boomu
 2. Gotattle
 3. Srdeční hvězda
 4. Fotbalové legendy
 5. Basketbalové hvězdy

42 nejlepších kooperačních her všech dob

V době, kdy se zdá, že existuje mnohem více videoher, než jsou lidé na světě, se může zdát nemožné najít dobrého, který můžete hrát se všemi svými přáteli. Multiplayer a Co-op jsou životně důležitými aspekty hraní, protože arkády a sklepy byly vynalezeny, a tak jsme se rozhodli vytvořit seznam nejlepších kooperačních her všech dob s několika osobními názory vhozenými do. Podívejte se na ně níže a připravte se na zavolat své kamarády!

#42 Starship Troopers: Vyhlazení

Platforma: PC
Datum vydání: 17. května 2023

Když bojujete s mimozemskou hrozbou, která ohrožuje celé lidstvo, což je naprosto epické, pokud jste to nevěděli, někdy je budete chtít vzít s co nejvíce lidí. díkybohu, Hvězdné lodi vojáci: Vyhlazení nechá tě to udělat!

Střelec z první osoby vás zavede do světa, kde Arachnidové porazili mobilní pěchotu a musíte získat zpět vše, co jste ztratili. Když prozkoumáte svět, budete nejen čelit chybám, ale musíte znovu vybudovat základny.

Vzhledem k všem typům chyb, které na vás budou hozeny, musíte být vy a váš kooperační partner vždy na nohou!

#41 Pikmin 4

Platforma: Spínač
Datum vydání: 21. července 2023

I když se obvykle nepovažuje za kooperační nebo multiplayerovou franšízu, Nintendo to udělal tak, že Pikmin 4 bude pokračovat v tradici spolupráce na dokončení úkolů v mimozemském světě.

Koneckonců, proč přijímat výzvy sám, když vás může mít někoho zálohovat, správně? Dvě hlavy mohou být lepší než jedna, když používáte svůj pikmin k porážce nepřátel a překonávání přírodních bariér v cestě.

Stejně jako v pohodě je však nová hra „bitevní režim“ s názvem Dandori, kde se postavíte proti sobě, abyste viděli, kdo může nejprve splnit určité úkoly. Myslíte si, že máte, co je potřeba k vítězství?

#40 Baldur’s Gate 3

Platforma: PC – 3. srpna 2023
Datum vydání: PS5 – 6. září 2023

V dnešním herním věku se vám většina titulů s rozsáhlým světem snaží poskytnout zážitek z kooperace nebo multiplayeru, abyste si hru mohli užít s přáteli. Pokud to chcete udělat v nastavení RPG, Baldurova brána 3 je titul k vyzkoušení.

Nejlepší na tom je, že to nebude případ jedné osoby a další. Na této cestě budete stejnými partnery a se čtyřmi z vás na jedné straně to znamená, že existuje spousta způsobů, jak zvládnout věci.

Můžete koordinovat, abyste sundali velké šéfy, jít na samostatné úkoly nebo se navzájem zašroubovat jen proto, že můžete.

#39 zbytek 2

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 25. července 2023

Když jste pověřeni záchranou světa a zachráněním samotné existence, ve které žijete, bylo by hezké to dělat sám. v Zbytek II, Máte sílu zachránit realitu sami, nebo si můžete přinést přítele, který pomůže označit věci týmu.

Když prozkoumáte mnoho světu hry, zjistíte, že jdete proti šéfům, že jen málokdo dokáže porazit sám. V těchto dobách vyzývejte ostatní hráče a spolupracujte, abyste je porazili.

Chcete -li zajistit, že jste hráč týmu, jděte a upgradujte svou postavu a smíchejte třídy dohromady, abyste odemkli nové schopnosti a potenciál.

#38 Outlast Trials

Platforma: PC
Datum vydání: 18. května 2023

Hororové hry mohou být nejlepší s přáteli, kteří nejsou ani nutně ve vašem týmu. Pokud jste fanouškem hororových her, pak je pravděpodobné, že jste si vědomi franšízy Outlast. Zatímco předtím, než dostaneme třetí mainline splátku, vývojáři přinesli zkušenost s více hráči s pokusy. Outlast Trials se stanoví roky před prvními dvěma hrami, během studené války, kdy vás Murkoff Corporation uvězňuje. Jediným prostředkem úniku, nuceno podstoupit řadu neetických experimentů, je dokončení řady výzev. Mezi vámi a těmito cíli jsou však řada nepřátelských nepřátel. Stejně jako v předchozích hrách neexistuje žádný prostředek k útoku na nepřátele. Místo toho některé položky dále buzí vaší postavě, aby rychle dosáhly nové oblasti nebo zpomalily nepřítele. Váš největší způsob pomoci je však s přáteli. Tato hra nabízí podporu pro kooperativní multiplayery, kde se vy a někteří přátelé můžete pokusit tyto cíle dokončit dohromady nebo se potenciálně hodit pod autobus.

#37 Diablo IV

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 6. června 2023

Jak jednou řekla hra, „je příliš nebezpečné jít sám,“ tak proč se nejímat na monstrózní hordy s přáteli? Diablo IV to vám umožní udělat!

Zatímco mnoho sérií Hailing Blizzard pro její přizpůsobení a hraní pro jednoho hráče, můžete vzít věci na úroveň kooperace a multiplayeru vytvořením večírku a cestováním po říši nad a pod. Ať už vedete část nebo jste jedním z jejích klíčových členů, budete muset spolupracovat, abyste vzdorovali hordy Lilith a jiných sil.

Budete schopni se vyrovnat a stát se nezastavitelnou silou? Nebo budete všichni zbiti zpět, dokud nebudete „git gud“? Ponořte se a zjistěte to!

#36 Dead Island 2

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 21. dubna 2023

Trvalo roky a více vývojových studií, než přinesli pokračování na mrtvý ostrov. Naštěstí čekání skončilo a můžete se ponořit přímo na mrtvý ostrov 2. Hra se koná několik let po první splátce, kde se nyní jedná o vypuknutí zombie moru v Kalifornii. Jsi jen jeden z nešťastných málo uvíznutí v Los Angeles a na cestě, abyste našli útěk. Brzy do hry váš protagonista zjistí, že jsou vůči nemoci imunní, a jejich krev může být léčbou, ale je to dlouhá cesta k dosažení extrakčního bodu. Hra je podobná první splátce, zaměřující se na bojový. Naštěstí můžete tuto hru hrát online s přáteli. V současné době v době psaní tohoto popisu podporuje Dead Island 2 až tři hráče online. Vše, co musíte udělat, je dosáhnout asi třicet minut do kampaně před otevřením režimu kooperativního. Odtud můžete vy a vaši přátelé projít děj s postupem přenášení každého hráče.

#35 Divoká srdce

Platforma: PC 16. února 2023
Datum vydání: PS5 XSX | S 17. února 2023

Ve světě Divoká srdce, Existují zvířata známá jako Kemono, která přešla od poslušnosti k agresivnímu. Budete hrát jako lovec, který je může sundat pomocí starověké technologie. Ale to neznamená, že s nimi musíte bojovat sami!

Můžete se připojit k lovům jiných lidí nebo je nechat je připojit k vašemu křížovému hraní! To vám dá větší svobodu bojovat s těmito zvířaty smysluplným způsobem, protože monstrum se na vás pravděpodobně nebude soustředit po celou dobu.

Můžete také vytvořit strategie, které vám pomohou snižovat tyto masivní příšery. Nebojte se spojit s ostatními, abyste tuto práci dokončili.

#34 synů lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Pokud jste uvízli na ostrově plný mutantů a příšer, které vás chtějí pohltit, bylo by hezké mít nějakou zálohu, abyste se o ně postarali, souhlasili byste?

díkybohu, Synové lesa Umožní vám hrát s přáteli, když prozkoumáte ostrov a hledáte miliardáře a snažíte se ho dostat naživu!

Vaši spojenci budou životně důležití, když stavíte úkryt a řešíte různé předměty, které vám pomohou bojovat s příšerami číhajícími kolem každého rohu.

Jak budete spolupracovat na přežití? Nebo vaše přátelství selže, když mutanti zaútočí? Skočit dovnitř a zjistit to!

#33 Evil West

Developer: Flying Wild Hog
Vydavatel: Focus Entertainment
Datum vydání: 22. listopadu 2022
Platforma: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S

Součástí zábavy kooperačního zážitku je schopnost brát věci s přítelem, který jste nemohli udělat v reálném životě. Například, jak byste chtěli zabít upíry se svým přítelem v nastavení divokého západu?

Pokud ano, pak Evil West je hra vyzkoušet. Je nastavena ve alternativní verzi Země, kde se upíři potulují po Západě a snaží se převzít. Vy a váš kooperační partner jste poslední členové institutu, který byl vyškolen speciálně, aby je odložil.

Budete mít neuvěřitelné zbraně, abyste je roztrhli, takže se nebojte si užít to, co děláte!

#32 Dinkum

 • Datum vydání: 14. července 2022
 • Developer: James Bendon
 • Vydavatel: James Bendon
 • Platforma: Microsoft Windows

Dinkum vás vyvolává nádherně barevná zemědělská hra na ostrově inspirovaná australským outbackem. Pokud se vám vaše kooperační hry líbí trochu chlazenější a příležitostné, Dinkum je skvělá volba. Hráči mohou stavět svou vlastní komunitu od nuly a vyzvat přátele, aby nakupovali ve svých obchodech, relaxovat v eukalyptových lesích ostrova a dokonce postavit svůj domov mimo domov ve vašem městě. Hráči budou také schopni prozkoumat různé oblasti ostrova společně, setkat se s řadou krajin, tvorů a dokonce děsivých predátorů, když objevují terén. Dinkum má fantastickou aussie vibraci a rozhodně stojí za hraní s přáteli.

#31 Tiny Tina’s Wonderlands

 • Vydavatel: 2K hry
 • Developer: Software Gearbox
 • Platforma: PS5, PS4, Xbox Series S/X, Xbox One, PC
 • Datum vydání: březen 2022

Drobné Tiny Wonderlands je vzácný nález, pokud jde o kooperační hry, v tom, že nabízí jak online multiplayer, tak i místní kooperační režim s rozdělenou obrazovkou. Pro Xbox One a PlayStation 4 lze hru přehrávat v místním režimu s rozdělenou obrazovkou dvou hráčů. Podporuje dokonce čtyř hráči na PlayStation 5 a Xbox Series X | S. To je navíc k online co-op a crossplay. Úroveň výzvy předložená nepřáteli hry se zvyšuje s velikostí vaší strany, aby se zajistila, že hraní je stejně poutavé, jak to může být, jak postupujete v The Wonderlands. Pokud jste fanouškem looter střelců, Borderlands, nebo D&D, toto je náš výběr pro vás.

#30 Star Wars Squadrons

 • Vydavatel: EA
 • Developer: Motive Studios
 • Platforma: PC, Xbox One, Xbox One Series X/S, PS4
 • Datum vydání: říjen 2020

Star Wars: Squadrons Začíná po zničení Alderaana s Darthem Vaderem nařídil všem imperiálním silám, aby lovili všechny uprchlíky, kterým se podařilo uniknout. Je to bojová hra z první osoby, která vás umístí do kokpitu hvězdice z Galaktické říše, nebo na námořnictvu Nové republiky. Ocitnete se hluboce ponořeni do boje pro hraní a multiplayery, který zahrnuje boje do penzionu v režimu Deathmatch Team a režim týmu Battle s názvem Fleet Bitles. Pokud jste fanouškem Hvězdné války série a hledáte něco, co si můžete hrát se svými přáteli, jste přišli na správný seznam.

#29 uzemněný

 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Developer: Obsidian Entertainment
 • Platforma: Xbox One, PC, Xbox One Series X/S
 • Datum vydání: listopad 2020

Uzemněn se stal jednou z nejoblíbenějších her roku, kdy byl propuštěn v Early Access v roce 2020, a z dobrého důvodu! Hru můžete hrát v režimu první osoby nebo třetí osoby a připojit se ke svým přátelům v kooperaci čtyř hráčů. Vstoupíte do bot osoby, která byla zmenšena na velikost mravence a je pověřena přežitím na dvorku. Image A hororová hra na přežití, když si myslíte Uzemněn, minus hororové prvky. Existují velké chyby a hmyz, které budete muset manévrovat a zároveň se ujistit, že se vaše zdraví, hlad a žízeň účastní. Pokud se bojíte pavouků, nebojte se! Ve hře je funkce přístupnosti, která umožňuje hráčům rozhodnout se, jak budou děsiví pavouci. Pokud jste milovali Zlato, zmenšil jsem děti, Obsidian vás zakryl.

#28 State of Decay 2

 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Developer: Nemrtvé laboratoře
 • Platforma: PC, Xbox One
 • Datum vydání: květen 2018

Stav úpadku je jedním z našich oblíbených na tomto seznamu, protože mísí vše, co máme rádi o hrůze přežití s ​​realismem, že musíte cestovat s chaotickými lidmi, které nemůžete ovládat. Hra je nastavena v prostředí otevřeného světa a umožňuje vám hrát jako různé postavy, abyste využili jejich různých vlastností a dovedností, aby přežili. Můžete hrát spolu se svými přáteli, abyste stavěli úkryty a shromažďovali zdroje, abyste bojovali proti hromádům zombie prostřednictvím jedinečných denních a nočních cyklů. Existují také vozidla, která byste mohli řídit, ale je důležité si uvědomit, že vyžadují plyn a mohou být poškozeny při běhu nad zombie nebo rozbíjení do překážek.

#27 Far Cry: New Dawn

 • Vydavatel: Ubisoft
 • Developer: Ubisoft Montreal
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Stadia
 • Datum vydání: únor 2019

Nový úsvit je zajímavý. I když je to jeho vlastní samostatná hra, používá reimaginovanou verzi mapy z Far Cry 5 a sleduje události, které hru ukončily. Hra je nastavena 17 let poté Far Cry 5 a sleduje příběh sester Twin Mickey a Lou, když vedou skupinu banditů ve městě prosperity. I když je snadné říci, že většina hry je stejná jako předchozí splátka, určitě existuje mnohem více barev, která vytváří mnohem živější atmosféru. Hráči mohou také využít expedice, což jsou mise, které lze dokončit u ostatních hráčů v celém příběhu.

#26 Tom Clancy’s The Division 2

 • Vydavatel: Ubisoft
 • Developer: Masivní zábava
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Stadia
 • Datum vydání: Březen 2019

Divize 2 Probíhá v otevřeném světě Washington DC a zažívá občanskou válku mezi přeživšími událostmi z předchozí hry a také kapelami marauders a banditů. Hráči si mohou užít online zážitek s přáteli v různých režimech, které zahrnují temné zóny, které poskytují hráčům kořist a různé nájezdy. Budete mít také příležitost využít různých obsahu ke stažení a aktualizaci pro uživatele PS5 a Xbox řady X/S.

#25 Halo: The Master Chief Collection

 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Developer: 343 Industries
 • Platforma: Xbox One, PC, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: prosinec 2019

Rozhodli jsme se umístit celou sbírku na tento seznam, protože všechny čtyři kampaně lze hrát buď v režimu pro jednoho hráče, nebo spolupracovat s ostatními hráči. Původní čtyři hry v Svatozář Sbírka byla remasterována pro moderní konzole a poskytl skvělý přehled o tom, proč je kooperativní hra tak důležitá. Pokud jste lovec úspěchů, budete rádi, že byste mohli vydělat až 4000 Gamerscore rozprostřené na 400 úspěchů. Kromě toho můžete také využít výhody série živých akcí Halo: soumrak. Drží to.

#24 Dying Light 2 Zůstaňte člověk

 • Vydavatel: Techland
 • Vývojář: Techland
 • Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch
 • Datum vydání: únor 2022

Umírající světlo 2 vyšel na začátku tohoto roku, ale mnozí to považují za uchazeče o hru roku a zaznamenají kooperativní hru jako obzvláště fantastickou. Hra obsahuje obrovský otevřený svět a zajišťuje, že využijete dovednosti parkouru a řemeslného zpracování, ale tentokrát můžete mít po boku až čtyři hráče. Hra také podporuje více herních her, protože určité oblasti ve hře jsou přístupné pouze podle vašich rozhodnutí.

#23 zpět 4 krev

 • Vydavatel: Warner Bros Interactive Entertainment
 • Developer: Turtle Rock Studios
 • Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: říjen 2021

Zpět 4 krev klade silný důraz na spolupráci týmovou práci, protože hráči jsou žádáni, aby bojovali přes úrovně příšer podobných zombie s názvem The Ridden. Na rozdíl od jiných her na tomto seznamu hra používá systém budování balíčků, který ovlivňuje každý přehrávání a ovlivňuje různé aspekty hry, včetně modifikace statistik hráče. Můžete se zúčastnit režimu osmi hráčů s názvem Swarm, kde dva týmy čtyř hráčů hrají hlavu k hlavě a vylučují se v uzavřené aréně. Hra je široce považována za jeden z nejlepších nových IP tohoto žánru, který má být spuštěn v posledních několika letech a zdá se, že spousta fanoušků souhlasí.

#22 Portál 2

 • Vydavatel: Valve
 • Vývojář: Valve
 • Platforma: PC, Mac, Linux, PS3, Xbox 360, přepínač
 • Datum vydání: Duben 2011

Každý, kdo měl v roce 2011 PC v roce 2011 Portál 2 jako jeden z největších hitů roku. Jedna z nejzábavnějších částí titulu hrající celý příběh spolu s přítelem, aby vyřešila různé teleportační hádanky. Existuje kampaň pro jednoho hráče, kde hrajete roli hlavní postavy, Chell, když manévrujete svou cestu skrz budovu vědy aperatury, ale o hraní je něco zábavnějšího jako dva roboti, kteří se zdá, že mají vlastní mysl. Podobně jako jeho předchůdce je to velmi považováno za jednu z největších videoher, jaké kdy byly vyrobeny. Kdo by to nechtěl zažít s přítelem?

#21 vlevo 4 mrtvý

 • Vydavatel: Valve
 • Vývojář: Valve
 • Platforma: PC, Xbox 360, Mac
 • Datum vydání: listopad 2008

Vlevo 4 mrtvé je skvělým příkladem toho, co Xbox 360 musel nabídnout ve formě kooperativní hry. Hra se významně zaměřila na kooperační hru, ve které se hráči mohli účastnit čtyř různých režimů buď dohromady na jedné obrazovce nebo online prostřednictvím Xbox Live. Nabízí více hodnoty přehrávání než mnoho jiných her na tomto seznamu kvůli konkrétnímu prvku vytvořenému s názvem ‘Režisér.„To mění věci na všech úrovních, včetně umístění a kde se nacházejí položky, aby se vytvořily dynamický zážitek pro hráče a nový pocit pokaždé, když hru zavedete. Jako Portál 2 Nahoře hra získala mnoho ocenění a je obecně známo, že je jedním z největších kooperačních dobrodružství na konci roku 2000.

#20 Valheim

 • Vydavatel: Coffee Stain Publishing
 • Developer: Iron Gate Studio
 • Platforma: PC, Linux
 • Datum vydání: únor 2021

Oblíbený personál, Valheim Smíchali zábavu z dobrodružných her pro přežití s ​​obtížemi být Vikingem, který musí dodržovat zákony severských bohů. Hráči mohou vyrábět zásoby a struktury, aby vytvořili vesnice a zároveň bojují proti severským tvorům se svými přáteli, aby získali nové schopnosti a silnější charakter. Jeden server může hostit až čtyři hráče a hráči mohou upustit a vypadnout, aby lovili zvířata a řemeslné předměty, aby si navzájem pomohli při vývoji největší severské osídlení, jaké kdy viděl, co kdy viděl. Existuje také velký pocit naplnění v tom, jak snadné je ztratit se v této hře – výukový systém je fantastický a křivka učení je nízká.

#19 Cuphead

 • Vydavatel: Studio MDHR
 • Developer: Studio MDHR
 • Platforma: PC, Xbox One, Mac, Switch PS4
 • Datum vydání: Září 2017

Cuphead vidí oživení popularity po nedávném televizním seriálu Netflix. Hrajete jako titulární Cuphead, zatímco druhý hráč může převzít kontrolu nad svým bratrem Mugmanem, když jste procházeli několika úrovními a bojovali šéf, abyste splatili váš dluh k ďáblu. Hra využívá neuvěřitelnou ručně kreslenou estetiku a má soundtrack, který si bude absolutně pamatovat pro nadcházející roky. Nový DLC s názvem Delicious Last Course byl vydán v červnu, kde si můžete užít nový příběh – a některé náročné nové bitvy – se svými kamarády.

#18 Moře zlodějů

 • Vydavatel: Microsoft Studios
 • Vývojář: vzácné
 • Platforma: PC, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: Březen 2018

Moře zlodějů velmi silně spoléhá na multiplayer, umožňuje hráčům vytvářet pirátské posádky a drancovat lodě jiných online hráčů a zároveň hledat poklad na odlehlých ostrovech. Ohromující počet hráčů je vždy ochoten s vámi zcela routovat svůj fantasy pirátský život, pokud si užijete skutečně hraní a mluvíte jako námořník moře. Online komunita hráčů stále roste a existuje dokonce nějaký úhledný obsah DLC inspirovaný Piráti z Karibiku franšíza.

#17 Phasmofobie

 • Vydavatel: Kinetické hry
 • Vývojář: Kinetické hry
 • Platforma: PC
 • Datum vydání: září 2020

Zatímco technicky stále v raném přístupu, Fasmofobie je skvělý čas. Hráči působí jako vyšetřovatelé v týmu paranormálního vyšetřovacího týmu, který má za úkol hledat duchy na různých místech a zaznamenávat, jaký typ duchů najdou. Hra lze také hrát ve virtuální realitě, takže již tak děsivější zážitek je mnohem pohlcující. Došlo k konzistentním aktualizacím hry, která přidala značné množství obsahu, což znamená, že fáze raného vývoje by se brzy mohla skončit.

#16 mrtvý za denního světla

 • Vydavatel: chování interaktivní
 • Vývojář: chování interaktivní
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, iOS, Android, Stadia, PS5, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: červen 2016

Mrtvý za denního světla je hororová hra na přežití, ve které jeden hráč přebírá roli vraha, zatímco čtyři další hráči jednají jako přeživší. Hra má jedinečný obsah, který byl vydán v průběhu let inspirovaný ikonickými hororovými filmy a hrami, přičemž milované darebáky působí jako Killers. Některé z novějších dodatků zahrnují obsah z Prsten a Tichý kopec série. Vše, co musíte udělat, je uprchnout z místa aktivací pěti generátorů, aby otevřely výstupní brány a útěk. To nemůže být tak těžké, správně?

#15 Cesta ven

 • Vydavatel: EA
 • Developer: Hazelight Studios
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One
 • Datum vydání: Březen 2018

Místo toho, aby se spoléhal na aspekt pro více hráčů, protože je to zábavnější, Cesta ven dělá to proto, že jeden hráč prostě není možnost. Hrajete jako Leo nebo Vincent, snažíte se uniknout z vězení s přítelem v režimu Split-Screen. Nechci si hru koupit? Žádný problém. Stále si můžete hrát s někým, kdo to vlastní, aniž byste to měli sami, pokud hrajete s touto osobou. Kromě zábavy ze snahy o útěk z vězení si můžete také užít zábavné mini-hry, jako je wrestling paže, oštěp a více jako součást režimu s názvem Grenade Brothers. Určitě budete chtít využít tento přesvědčivý příběh s dobrým kamarádem.

#14 pátek 13.: Hra

 • Vydavatel: Gun Media
 • Developer: Studios Black Tower
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch
 • Datum vydání: květen 2017

Podobný Mrtvý za denního světla, Pátek 13 je asymetrická hororová hra pro přežití, ve které jeden hráč náhodně přebírá roli Jasona Vorheese, zatímco sedm dalších hráčů hraje jako táborové poradce. Úlohou hry je, aby se Jason pokusil vyjmout co nejvíce poradců, zatímco se poradci snaží otevřít výstupní brány a uniknout nezranění. V průběhu let přetrvávalo několik právních otázek, pokud jde o práva charakteru Jasona a Pátek 13 Majetek obecně, ale spousta obsahu byla vydána a existuje spousta kůže a míst, které si můžete užít.

#13 Streets of Rage 4

 • Vydavatel: Dotumu
 • Vývojář: Dotumu
 • Platforma: PC, Switch, PS4, Xbox One, Linux, Mac, Stadia
 • Datum vydání: červenec 2021

The Ulice vzteku Série byla na začátku 90. let široce populární pro svůj boční porovnávací herní hraní, a to se v této instalaci nezměnilo. Až čtyři hráči to mohou vévodit proti vlnám nepřátel, když vyzvednou různé upuštěné předměty a power-up, stejně jako klasická arkádová hra. Existuje dokonce i několik fantastických DLC, které můžete využít, i když se nebudeme zabývat detaily – zkazí se hlavní hra. Pokud jste fanouškem titulů jako Simpsonovi arkádová hra, pak je tu velká šance, že se vám bude líbit Ulice vzteku 4.

#12 Broforce

 • Vydavatel: Devolver Digital
 • Developer: Free Lives
 • Platforma: PC, Mac, Linux, PS4, přepínač
 • Datum vydání: říjen 2015

Broforce Začalo to jako vstup do hry, která skončila tím, že získala nepřetržitou podporu vývojáře. Hráči jsou „Bros“, kteří bojují proti teroristům s týmem jiných hráčů stejně mužný jako vy. Každá úroveň je destruktivní říše, která končí tím, že musíte zvednout americkou vlajku a odejít přes vrtulník, zatímco v pozadí pokračuje filmová exploze. Postavy jsou všechny parodie herců a akčních hvězd, jako je Chuck Norris a John Rambo.

#11 Warhammer: Vermintide 2

 • Vydavatel: Fatshark
 • Developer: Fatshark
 • Platforma: PC, Xbox One, PS4, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: Březen 2018

Vermintide 2 je hra zaměřená na kooperaci, která se hraje z pohledu první osoby. Nastaveno v Warhammer Vesmír, hráči bojují spolu s sebou proti armádě Chaos a závod potkanů ​​známý jako Skaven. Máte schopnost vybrat si z pěti různých postav a patnáct různých tříd, z nichž každá má pro vás svou vlastní jedinečnou sadu dovedností a schopností. Poté, co bojujete se svými přáteli, můžete na konci každé mise využít výhody kořisti, pomocí jej posílit své postavy a zvýšit své schopnosti sady. Toto je další hra, která velmi těží z jeho DLC, takže očekávejte, že v budoucnu uvidíte ještě více tříd, jakmile bude více obsahu uvolněno.

#10 Elden Ring

 • Vydavatel: Bandai Namco
 • Vývojář: Fromsoftware
 • Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: únor 2022

Další uchazeč o hru roku, Elden Ring je produktem spolupráce mezi Georgem R. R. Martin a Hidetaka Miyazaki. Tento temný titul bere to, co každý má rád o předchozích duších hrách a otočí ho na hlavu a hráči mohou vzít velké baddies se svými přáteli v jakémkoli druhu kooperace. Toto je jeden titul, o kterém každý mluvil od svého vydání v únoru 2022, a hraní s vašimi nejlepšími přáteli přináší do zážitku zcela novou radost. Toto je jeden titul, který si nechcete nechat ujít.

#9 Střelba znovuzrozená

 • Vydavatel: Duoyi hry
 • Developer: Duoyi hry
 • Platforma: PC
 • Datum vydání: listopad 2021

Střelba znovu narn Přináší hráčům zábavnou, buněčnou akční adventuru s malými zvířaty a hlavními protagonisty. Je to roguelike, který mísí různé prvky FPS a RPG, takže až čtyři hráči mohou bojovat přes úrovně, aby získali odměny. Tyto odměny zahrnují různé zbraně, předměty a bojové dovednosti, které se mění pokaždé, když zemřete. Je důležité si uvědomit, že toto je druh hry, kde postupujete prostřednictvím selhání, ale selhání s vašimi přáteli nemůže být tak špatné! Každá úroveň je také náhodná, takže budete mít nový zážitek pokaždé, když se ponoříte.

#8 Dread Hunger

 • Vydavatel: Digitální cukráři
 • Developer: Dread Hunger Team
 • Platforma: PC
 • Datum vydání: Han 2022

Další titul na tomto seznamu, který byl vydán začátkem tohoto roku, Hrom hladu je hra o přežití, kde vy a až osm hráčů budete muset spolupracovat, abyste přežili, a také zjistit, který z vás je zrádce. Každý je na odsouzené plachetnice a dva z vás jsou považováni za odhodlané sabotovat celou věc. Je zábavné, pokud máte dobrý vztah se svými přáteli, ale rozhodně očekávejte spoustu emocí.

#7 Super Mario Maker 2

 • Vydavatel: Nintendo
 • Vývojář: Nintendo
 • Platforma: Spínač
 • Datum vydání: červen 2019

Nejzábavnější věc Super Mario Maker 2 Není to skutečnost, že můžete vytvářet úrovně pomocí různých šablon a předmětů z klasických her Mario, je to skutečnost, že můžete hrát se svými přáteli. Hráči mohou vytvářet úrovně a sdílet je online pro lidi, kteří budou hrát ve svém volném čase. Vytváření šíleně obtížných úrovní a odesílání kódů svým přátelům je výbuch a existuje nekonečné množství úrovní, které byste mohli navrhnout a hrát. Až dva hráči mohou vytvářet fáze společně ve stejnou dobu a až čtyři hráči mohou hrát na úrovni společně.

#6 Ghost of Tsushima

 • Vydavatel: Sony
 • Vývojář: Produkce přísavek
 • Platforma: PS4, PS5
 • Datum vydání: červenec 2020

Duch Tsushimy je hra s akční adventurou, kde hrajete roli Jin Sakai, jediného člena Clan Sakai, který zůstal naživu. Hra je neuvěřitelný čin od vývojáře Sucker Punch, který je také zodpovědný za tituly jako Nechvalně proslulý a Sly Cooper–Two tituly, které se nemohly lišit od tohoto obrovského RPG. Ve skutečnosti byla hra upravena pro film ve vývoji společností Sony. Hráči si mohou hru užít s přáteli v rozšíření pro více hráčů Ghost of Tsushima: Legends Tam, kde hráči přebírají roli jedné ze čtyř tříd a hrají prostřednictvím dvou hráčů na příběhové mise nebo vlnové mise se čtyřmi hráči. Všechny tyto lze také hrát sólo, ale je to mnohem zábavnější s přáteli.

#5 Strange Brigade

 • Vydavatel: Vývoj vzpoury
 • Vývojář: Vývoj vzpoury
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch
 • Datum vydání: srpen 2018

Podivná brigáda vyšel docela tiše, ale rychle se stal populárním titulem pro hraní s přáteli. Střelec třetí osoby vidí, jak hráči předpokládají roli dobrodruha 30. let, který se může spojit se třemi dalšími hráči, aby bojoval s příšerami jako Giant Scorpions a Minotaurs. K dispozici budete mít tunu zbraní a také různé sloty pro upgrade, abyste maximalizovali svou destruktivní sílu na poli. Hra může být pro tento seznam trochu náhodnou volbou, ale dejte jí šanci a my zaručujeme, že zůstane ve vaší knihovně, až budete příště chtít, aby se něco rychle hraje se svými přáteli.

#4 Sniper Elite 4

 • Vydavatel: Vývoj vzpoury
 • Vývojář: Vývoj vzpoury
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, Stadia
 • Datum vydání: únor 2017

Sniper Elite 4 je taktický střelec s různými tajnými prvky, které se hrají z pohledu třetí osoby. Hra bere v úvahu strukturu a tepny oběti v jedinečné rentgenové vačce. Existují dokonce i zabití šrapnelů, zabíjení melee a tajné zabíjení, které hráči umožňují vidět přesně to, co jste zničili v těle soupeřů. Konkurenční režim pro více hráčů umožňuje různé režimy hry a kooperační režim pro určité mise, kde můžete hrát s vaši přátelé místo proti nim.

#3 Riziko deště 2

 • Vydavatel: Gearbox Publishing
 • Vývojář: Hopoo hry
 • Platforma: PC, Switch, PS4, Xbox One, Stadia
 • Datum vydání: srpen 2020

Riziko deště 2 je další oblíbený personál a nejnovější Přežití prázdnoty DLC to dělá ještě zábavnější s přáteli. Tento Roguelike vyžaduje, abyste si vybrali jednu z několika různých postav s různými sadami dovedností a schopnostmi procházet různými úrovními, abyste našli teleporter, abyste se dostali na další úroveň. Když procházíte každou úroveň, můžete si vydělat upgrady a různé dovednosti, které vám pomohou získat silnější zbraně a schopnosti, které vám pomohou při porážce šéfů, kteří chrání teleportéry. Existují i ​​několik tajných úrovní a šéfů, takže je důležité zajistit, abyste zjistili nejlepší způsob, jak jít v co nejmenším možném čase. Další věc o Riziko deště 2-je to rychlé. Velmi rychle. Připravte se na přesun rychlostí blesku.

#2 zabíjení podlahy 2

 • Vydavatel: Tripwire Interactive
 • Developer: Hardsuit Labs
 • Platforma: PC, PS4, Xbox One
 • Datum vydání: listopad 2016

Další hororová hra přežití střelců z první osoby, Zabíjení podlahy 2 Lze hrát až se šesti hráči. Hra je založena na stejných událostech z předchozí hry, ve které biotechnologická firma Horzine vytvořila vojenské klony, které je třeba vymazat. Hráči se mohou vybavit různými zbraněmi na blízko a střelnými zbraněmi, aby sundali vlny nepřátel, které vyvrcholily do boje šéfa. Můžete si vybrat z různých režimů obtížnosti, které nejen zvyšují sázky, ale také zvyšují krveprolití a typ zbraní, které budete moci vyzvednout. Od svého vydání vyšlo spoustu oprav a aktualizací, což vedlo k velkému obsahu a opravám hlavních stížností.

#1 To trvá dva

 • Vydavatel: EA
 • Developer: Hazelight Studios
 • Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: březen 2021

Trvá to dva ukradl show v roce 2021, pojmenován Game of the Year a stal se jednou z nejlepších kooperačních her na trhu. Název je navržen speciálně pro kooperační rozdělenou obrazovku, což znamená, že musíte hrát s jiným hráčem buď osobně nebo online. Existují spoustu jedinečné herní mechaniky a hádanky, které se mají řešit, spolu se spoustou minihrů. Základní příběh by mohl zasáhnout domov pro mnoho lidí a existuje spousta témat, která vám určitě mohou přinést slzy do očí, ale na konci dne je to jen zábavný, prostý a jednoduchý.