Koupit King S Fall Raid Armor Set – Destiny 2 | Kboosting, koupit King S Fall Armor Set Boost |

King S Fall Armor Set

Ano. Budeme neustále Informujte vás s pokrokem vaší objednávky, když na ní pracujeme Svár Aplikace a přes E-mailem a/nebo oznámení. Jakmile je objednávka zadána a přidělí se posilovač, spojíte se s ním přímo pro jakékoli aktualizace nebo dotazy týkající se vaší objednávky.

King’s Fall Armor Set Boost

Tato služba může být dodána pouze v pilotovaném režimu, protože pro většinu zákazníků vyžaduje značnou časovou investici nebo sadu dovedností, která není k dispozici.

Dokončili jsme tisíce objednávek pomocí pilotovaného režimu a nikdy jsme čelili žádnému zákazům nebo pozastavením, takže můžeme s jistotou říci, že je velmi bezpečné používat, i když nám poskytneme vaše přihlašovací údaje trochu děsivé.

Celková cena: $
Popis služby Popis služby Popis

�� King’s Fall Armor Set Farming

The Nejnovější sada zbroje Destiny 2 pochází z králového pádu přidáno s obdobími lup. Armor přichází s dalším přítokem pro rysy pouze pro nájezdy, aby se zvýšila přežití a DPS. Strážci budou muset Opakovaně spusťte králský padák Dokud všechny soubory neklesne. Když od nás zakoupíte KF nebo určité sady, jste si jistí, že dostanete to, co kupujete. Naše posilovače spustí nájezd tolikrát, kolikrát je to potřeba. Naše posilovače dokončili RAID stokrát a vyvinuli se super účinné zemědělské metody.

ZPŮSOB DORUČENÍ

Pokud jde o doručení, je tato služba k dispozici s Pilotovaný pouze režim, se sdílením účtu (zotavení), takže posilovač se bude muset přihlásit k vašemu účtu a dokončit King’s Fall Armor Farming Service pro tebe. Až bude dokončen, dostanete E-mail a oznámení Takže se můžete přihlásit zpět.

⏳ ETA pro King’s Fall Armor Set

ETA pro King’s Fall Armor Set Service je 1 – 2 týdny, V závislosti na RNG, předchozích objednávkách již ve frontě a dostupnosti posilovačů. Pokud se rozhodnete pro Vyjádřit Možnost, vaše objednávka bude považována za a s vysokou prioritou takže ETA bude o 30% nižší.

✔ King’s Fall Set Farm Rewards

 • King’s Fall – brnění nebo set kusy, 100% zaručeno.
 • King’s Fall zbraně
 • Šance na dotek exotického skautského pušky specifické pro zlom
 • Náhodné množství kořistí dobytí
 • Zdroje ten pokles během Boost a XP Pro váš průkaz sezóny

⚙ Možnosti služby

 • Plošina – Z rozevíracího možností můžete vybrat platformu (PC, Xbox nebo Play Station) kde chcete, aby posilovač dokončil svou farmářskou službu.
 • Postavy – Za 1 znak zaplatíte plnou cenu, za 2 znaky získáte 10% slevu a za 3 znaky je sleva 15%
 • Části z brnění – Vyberte některou z nastavených částí, které chcete získat.
 • Kompletní sada (10% diskontováno) – Pokud chcete kompletní sadu, vyberte tuto možnost.
 • Rychlost dodáníNormální – Vaše objednávka bude zadána do fronty a bude dokončena, až budete řada. Vyjádřit – Vaše objednávka bude považována za vysokou prioritu, takže první posilovač, který bude k dispozici, zahájí vaši objednávku.

⚠ Požadavky na službu

 • Přístup k králi padul nájezdu.
 • The Úroveň výkonu vašeho opatrovníka musí být minimálně 1600. Pokud nejste 1600+, můžete si zakoupit zvýšení úrovně energie.

ℹ Sada King’s Fall Armor – Destiny 2

King’s Fall Raid Armor Sets

Slot Titan lovec Čaroděj
Hlava Válečná Numen’s Crown Maska Darkhollow Ústa ur
Zbraně War Numen’s Fist Darkhollow Grasps Pochopení Eir
Hruď Válka Numen’s Chest Darkhollow Chiton Propast Yul
Nohy War Numen’s Boots Darkhollow běhouny Cesta XOL
Položka třídy War Numen’s Mark Darkhollow plášť Bond of the Wormlore

Pokud hledáte více informací o aktivitě, podívejte se na Kroosting’s King’s Fall Raid Guide

Kontaktujte svého osobního manažera:

 • Vyberte si službu a vyplňte platbu.
 • Být v kontaktu S vaším osobním manažerem prostřednictvím chatu na webu, Discord, WhatsApp atd.
 • Bezpečně poskytněte manažerovi vaše přihlašovací údaje (pro pilotované služby) nebo herní ID (pro samosprávu).
 • Je přiřazen posilovač a začne pracovat na vaší objednávce (získáte aktualizace obrazovky, jak postupuje).
 • Po dokončení služby budete informováni prostřednictvím e-mailu a komunikační aplikace (Discord, WhatsApp atd.).
 • Změňte své heslo a užijte si hru!

Často kladené otázky

Dostanu aktualizace týkající se mé objednávky?

Ano. Budeme neustále Informujte vás s pokrokem vaší objednávky, když na ní pracujeme Svár Aplikace a přes E-mailem a/nebo oznámení. Jakmile je objednávka zadána a přidělí se posilovač, spojíte se s ním přímo pro jakékoli aktualizace nebo dotazy týkající se vaší objednávky.

Kdy začnete pracovat na mé objednávce Destiny 2?

Obvykle začneme zvyšovat pár minut po zadání objednávky a Platba je zpracována. Existuje však pár výjimek, když bychom mohli být přetíženi, když je požadavek na služby velmi vysoký, například Nová sezóna nebo expanze uvádí na trh. Po zakoupení a zotavení osudu 2 Naplánujte službu společně s manažerem předem, takže tým je připraven začít, kdykoli vám to lépe vyhovuje. I když nemůžeme hned začít pracovat na vaší objednávce, před nákupem vám manažer dá vědět, kdy může být vaše podpora poskytnuta.

Je bezpečné koupit služby pro zotavení Destiny 2?

Poskytujeme posilující služby od roku 2013, dokončili tisíce objednávek jako samostatný režim a my pilotovaný režim a my nikdy se nesetkal s žádným problémem, Můžeme tedy rozhodně tvrdit, že naše služby Destiny 2 jsou 100% bezpečné. Pokud jde o další zabezpečení, v případě, že si zakoupíte službu pro zotavení (pilotovanou), která vyžaduje sdílení účtu, můžeme použít VPN vaší země a streamovat Boost Aswell.

Mohu stále používat svůj účet?

Absolutně. Vždy jsme více než šťastní Naplánujte si podporu Kolem doby, které dáváte přednost, ať už jde o sebe sama hraní (přenášení) nebo služba, která vyžaduje sdílení účtu (obnovení).

King’s Fall Armor Set

Tato služba je hodnocena 4.91 mimo 5 podle 428 recenzí.

2023-08-31-Ověřená recenze

Skvělý zážitek s mýticBoost. Komunikace byla celkem vynikající. Určitě je použije v budoucnu, pokud existují nějaké další položky, které hledám

2023-08-13-Ověřená recenze

Všichni dobře komunikovali velmi dobře, moje objednávka se o okamžitě postarala . Vřele doporučuji pro všechny vaše herní potřeby

2023-07-20-Ověřená recenze

Skvělý tým, dosáhl mé objednávky velmi aktuální. Neustálé aktualizace a komunikace. Nepůjčil by nikde jinde!

2023-06-27-Ověřená recenze
Rychlé a spolehlivé. Art a AngranDady dokončili službu nad rámec mých očekávání. Úžasný!
2023-06-04-Ověřená recenze

Podrobnosti

Měli byste nám věřit?

Zde jsou fakta. Od roku 2015 jsme v posilovacím podnikání a my jsme začali fungovat jako registrovaná společnost MythicBoost.COM v roce 2016 (to lze zkontrolovat spuštěním kontroly věku domény). Jinými slovy, máme asi 9 let zkušeností. Naše pověst bezpečnosti, transparentnosti a efektivity (jak je vidět z tisíců pozitivních recenzí) byla postavena v průběhu let tvrdé práce a máme v úmyslu ji udržet. Z tohoto důvodu si můžete být jisti, že váš účet je v dobrých rukou. Naše záruka na peníze zajišťuje, že službu dostanete, jak je popsáno, nebo obdržíte kompenzaci. Všichni naši zaměstnanci jsou vybráni nejen pro svou úroveň dovedností, ale také schopnost komunikovat a jejich důvěryhodnost. Identity našich posilovačů jsou ověřeny přísně.

Jak to funguje?

Jednoduchý! Po zadání objednávky obdržíte e -mail s odkazem na oblast vaší soukromé klienty. Tam budeme komunikovat, naplánovat vaši objednávku a získáte oznámení o pokroku v reálném čase. Ve vaší klientské oblasti je někdo, kdo vám pomůže 24/7, a na chatu na webu.

Destiny 2 King’s Fall Loot stůl: Raid zbraně a brnění

King’s Fall je víc než jen vracející se nálet z Destiny 1. King’s Fall je mnoha považován za absolutní nejlepší nájezd v historii Destiny.

A teď, když se to vrátilo k nám remasterované a modernizované, bychom nebyli překvapeni, kdyby se stal jedním z nejpopulárnějších nájezdů ve hře, zejména s ohledem na špičkový kořist, který nabízí.

Destiny 2 King’s Fall Raid Loot Pool

Tento stůl pokrývá veškerý kořist nalezený v King’s Fall Reprized Raid v Destiny 2, včetně zbraní a brnění:

Otevírací:

 • Doom of Chelchis – skautská puška
 • Značka války Numen – položka třídy

Doom of Chelchis Scout Rifle

⚠ Požadavky: King’s Fall je a Free-to-Play aktivita a nevyžaduje DLC.

King’s Fall Loot Infographic

Tento infographic z irrezolutu pokrývá celý kořistní stůl králového pádu.

Král

King’s Fall Loot stůl, Destiny 2

Pokud hledáte vizuální kořist, kterou můžete sdílet na Discordu (nebo tisk), nehledejte nic jiného než infographic tohoto krále podzimu. Neváhejte si jej stáhnout a sdílet jej se svými klanu a přáteli.

Zajistěte extra červenou hraniční zbraň

Dokončení skryté puzzle v rámci King’s Fall Raid vás odmění zaručenou zbraň Red Border Raid jednou týdně na účet. Tato extra hluboká zbraň povede dlouhou cestu a pomůže vám odemknout nájezdové vzory. Toto video ze Skarrow9 dokonale vysvětluje, jak dokončit hádanku nalezením a aktivací správných run:

King’s Fall Secret Truds

Jak lze očekávat od jakéhokoli nájezdu v Destiny 2, King’s Fall také obsahuje několik tajných truhly, které vás odmění zbraněmi, které jste obdrželi z předchozích setkání, nájezdových modů a/nebo kořisti dobytí. Nemá smysl se pokusit vysvětlit, jak je najít zde. Bude 100x snazší poukázat na tohoto úžasného video průvodce od Fallout:

Zde najdete více kořistí Destiny 2.

Více stolů Destiny 2 kořist:

 • Kořen kořisti nočních můr
 • SIRE STACOVÉHO STACOVÉHO STACU
 • Kořist duality
 • Slib učedníka kořisti
 • Pochopení kořisti avarického stolu
 • Klenba skleněného kořisti
 • Prorocký kořist
 • Deep Stone Crypt Loot stůl
 • Zahrada spásy kořisti stůl
 • Poslední přání kořist

Destiny 2 King’s Fall Raid zbraně

Toto je sedm zbraní nalezených v rámci King’s Fall Raid:

PVE King’s Fall Raid

PVE + PVP King’s Fall Raid

PVE King’s Fall Raid

PVE + PVP King’s Fall Raid

PVE King’s Fall Raid

PVE King’s Fall Raid

PVE King’s Fall Raid

Kromě toho, že představují špičkové statistiky, KF zbraně také přicházejí s velmi dobrým původním rysem specifickým pro tento nájezd.

Vlastnost Zdroj Aktivace | Účinky brejle Typ zdroje Vydáno
Runneth přes King’s Fall Raid Opětovné načtení poblíž spojenců přetéká časopis. Aktivita Sezóna 18

King’s Fall Raid zbraně

Dotyk Malice Scout Rifle

Dotek zloby

Exotická perk: „Poslední kolo v časopisech se zabývá bonusovým poškozením, čerpá z životní síly Wieldera a poté se regeneruje. Rychle porazit tři cíle obnovuje zdraví.“

PVE King’s Fall Raid

Midha

Midhasův počítání

Počítací puška Midha Reckoning Stasis Fusion se může válet s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Neúprosné, pugilista, příprava v terénu
 • Perk 2: Nádrž prasknutí, kickstart, úspěšné zahřívání, klepněte na spoušť

Potenciální PVE GOD ROLL: Polní příprava + nádrž

PVE + PVP King’s Fall Raid

Qullim

Qullim’s Terminus

Kulomet Qullim’s Terminus Stasis se může válet s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Soubor, zahřívání, slickdraw, dynamická redukce houpání, neúprosný, wellspring, statistiky pro všechny
 • Perk 2: Náhrobní kámen, palebná čára, zabíjení, Firefly, Eye of the Storm

Potenciální PVE GOD ROLL: Statistiky pro všechny + zabíjení

PVE King’s Fall Raid

Doom of Chelchis Scout Rifle

Doom of Chelchis

Doom of Chelchis Void Scout Rifle se může valit s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Výbušná užitečná zatížení, rozsah, ohňostroj, ohniště, neúprosná, adaptivní munice, úvodní výstřel, Vorpal zbraň, stabilní ruce
 • Perk 2: Oko bouře, jeden pro všechny, dragonfly, soustředěná zuřivost, šílenství, odpuzovací vzpěra

Potenciální PVE GOD ROLL: Firefly + Dragonfly (jedinečná kombinace Perk, kterou nikde jinde nelze najít)

PVE King’s Fall Raid

Vzdor Yasmin Sniper

Vzdor Yasmina

Nedovádění pušky Yasmin Kinetic Sniper se může válet s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Osmóza, vedení ze zlata, světluška, památky snímků, žádné rozptýlení
 • Perk 2: Úvodní výstřel, pohyblivý cíl, soustředěný zuřivost, demolicionista

Potenciální PVP God Roll: Snapshot památky + otevírací výstřel

PVE + PVP King’s Fall Raid

Smite of Merain Pulse Rifle

Smite of Merain

SMITE MERAIN Kinetic Pulse Rifle se může valit s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Zaměřená zuřivost, demolicionista, pohyblivý cíl
 • Perk 2: Firefly, Swashbuckler, Gutshot, jeden pro všechny, adrenalin feťák, Vorpal zbraň

Potenciální PVE GOD ROLL: Demolicionista + adrenalin feťák

PVE King’s Fall Raid

Zaouli

Zaouliho Bane

Zaouli’s Bane Solar Hand Cannon se může válet s následujícími výhodami:

 • Perk 1: Úvodní výstřel, přilnavost hipfire, gutshot, soubor
 • Perk 2: Oko bouře, stabilní ruce, obklopené, žárovky, demolicionista

Potenciální PVE GOD ROLL: Otevírací výstřel + žárovka (očekávejte, že tato zbraň s žárovkou vzestupuje na vrchol meta v žádném okamžiku)

PVE King’s Fall Raid

King’s Fall Raid Armor

Stejně jako u každého jiného nájezdu v Destiny 2, King’s Fall nabízí pro každou třídu jednu brnění.

Darhollow Suit Hunter Destiny 2

Hunter Darkhollow Set:

 • Maska Darkhollow
 • Darkhollow Grasps
 • Darkhollow Chiton
 • Darkhollow běhouny
 • Darkhollow plášť

Válečný číselný oblek Titan Destiny 2

Sada Titan War Numen:

 • Válečná Numen’s Crown
 • War Numen’s Fist
 • Válka Numen’s Chest
 • War Numen’s Boots
 • War Numen’s Mark

Worm God Suit Warlock Destiny 2

Warlock Set:

 • Ústa ur
 • Pochopení Eir
 • Propast Yul
 • Cesta XOL
 • Bond of Wormlore

Jak hospodařit s King’s Fall

Farmingové nájezdy v Destiny 2 byly nemožné, protože mohly být dokončeny pouze jednou za charakter za týden. King’s Fall však může být obhospodařován kořistí dobytí.

Jakmile jste porazili konečného šéfa, Oryx, uvidíte svoji hrudník Dreadnaughtovo bohatství objevit. Tam můžete použít své kořisti dobytí k nákupu zbraní a brnění:

Dreadnaught

Všimněte si, že si můžete zakoupit pouze zbraně a brnění, které jste již vydělali dokončením setkání v rámci nájezdu. Tento systém vám dává více příležitostí k nalezení dobrých rolí na konkrétním vybavení, o které vás zajímá. Každá položka stojí 20 kořistí dobytí.

King’s Fall Exotic Items

Konečně, The RAID obsahuje také tři exkluzivní položky:

 • Exotický vrabce
 • Exotická loď
 • Touch of Malice’s Catalyst

Ossein EarthCarver Sparrow

Ossein EarthCarver Exotic Vrabce

Ossified Skycarver Ship

Ossified Skycarver Exotic Ship

Poslední slovo

Jak se vám zatím líbí tento nálet? Mnoho z nich volá své oblíbené z Destiny 1, ale jak to drží v Destiny 2? Co myslíš?