Koupit Orion CAMO odemknutí – Služba COD MW2 | Kboosting, jak získat moderní válčení 2 Orion camo | PCGamesn

Jak získat moderní válčení 2 Orion Camo

Gamerant napsal rozsáhlý článek o Call of Duty Mw2 Mastery Camos.

.

.

$
Popis služby Popis služby Popis
Včetně zlata, platiny a Orion Camo . Včetně vyrovnání zbraní .

�� Orion Camo podporující službu

The Orion Camo in Call of Duty: Mw2 je Konečná kůže To ukazuje mistrovství hráče při používání všech zbraní. Aby se tyto kosmetické odemkly, musí hráč vydělat polyatomické camo (Gold Camo za 51 zbraní) a dokončit mistrovské výzvy pro každou zbraň. Abychom vám přiměli Orion Camo odemknuté pro vaše zbraně, naše posilovače odemknou všechny potřebné zlaté a dokončeny mistrovské výzvy. skvělá zkušenost S odemčením camo zde v Kboostingu, takže víme všechny triky k úplnému výzev rychle, Jako výběr správného herního režimu, strategického umístění a samozřejmě velmi kvalifikovaných posilovačů.

Kvůli potřebné pro tuto službu můžeme tuto službu posilovat pouze pilotovaný režim (sdílení účtu). Pro -posilovač se přihlásí k vašemu účtu a Odemkněte svou COD MW2 Orion Camo. Až bude kompletní, dostanete E-mail a oznámení Přihlásit se.

⏳ ETA pro Orion Camo odemkne

The ETA pro Onlock Orion Camo je 1.5 – 2 měsíce, Po zahájení služby.

✔ Orion Camo zvyšuje odměny

 • Unikátní Orion Skin To ukazuje vaši odbornost se všemi zbraněmi v MW2.
 • Polyatomické camo odemčené pro 51 zbraní.
 • Platinum camo pro všechny kategorie zbraní.
 • .
 • Battle Pass Boost
 • A volný, uvolnit: Battle Pass Boost, Vojenské zvýšení nebo zvýšení úrovně prestiže a Poměr KD poměr.
 • Všechny upgrady pole odemčeny.
 • Volný, uvolnit: Boost úrovně zbraní

⚙ Možnosti služby a konfigurace

 • Plošina – Tuto službu můžeme dokončit na PC, PS nebo Xbox.
 • Rychlost dodáníNormální – Zadáme vaši objednávku do fronty a až budete na vás, dokončíme ji. – .

 • Pro tuto službu musíte vlastnit účet Modern Warfare 2, abyste byli vhodný pro tuto službu.

ℹ Další informace

Jak získat Orion Camo odemknuté v MW2?

Orion Camo lze odemknout Vydělávání polyatomického camo a dokončení mistrovské výzvy pro všechny zbraně. Polyatomic odemknete vyděláváním zlatého camo za 51 zbraní.

Odemknout Polyatomické camo, Musíte postupovat podle kroků:

 • 1. Odemkněte všech 51 zbraní.
 • 2. Vyrovnejte zbraň, dokud odemknete každou základnu Camo.
 • 3. Dokončete konkrétní výzvu pro každou základnu Camo odemknout dokončeného camos.
 • 4. .
 • 5. Opakujte proces pro všech 51 zbraní.
 • 6. .

Gamerant napsal rozsáhlý článek o Call of Duty Mw2 Mastery Camos.

Kontaktujte svého osobního manažera:

 • Vyberte si službu a vyplňte platbu.
 • S vaším osobním manažerem prostřednictvím chatu na webu, Discord, WhatsApp atd.
 • Bezpečně poskytněte manažerovi vaše přihlašovací údaje (pro pilotované služby) nebo herní ID (pro samosprávu).
 • a začne pracovat na vaší objednávce (získáte aktualizace obrazovky, jak postupuje).
 • Po dokončení služby budete informováni prostřednictvím e-mailu a komunikační aplikace (Discord, WhatsApp atd.).
 • Změňte své heslo a užijte si hru!

Často kladené otázky

Je bezpečné koupit služby pro podporu COD MW2?

Poskytujeme služby posílení od roku 2013, dokončili tisíce příkazů k call OD a nikdy se nesetkal s žádným problémem zabezpečení, Můžeme tedy rozhodně tvrdit, že naše služby MW2 jsou . .

Kdy začnete pracovat na mé moderní objednávce válečných 2?

Obvykle začneme zvyšovat pár minut po zadání objednávky a Platba je zpracována. Existuje však pár výjimek, když bychom mohli být přetíženi, když je požadavek na služby velmi vysoký, například Nová sezóna nebo hraní her. Po zakoupení posílení Call of Duty (samosprávy) Předem, takže tým je pro vás připraven, kdykoli vám to lépe vyhovuje. I když nemůžeme hned začít pracovat na vaší objednávce, před nákupem vám manažer dá vědět, kdy může být vaše podpora poskytnuta.

Máte nejlepší ceny?

Pokud jde o ceny, při kboostingu máme , který odrážet potřebnou dovednost a čas investovat za účelem získání cíle, který klient jde. Snažíme se udržet naše ceny co nejnižší, a mějte na paměti, že každá služba podporující MW2 poskytovaná KBoosting je ruční, .

Dostanu aktualizace týkající se mé objednávky?

Ano. Budeme neustále s pokrokem vaší objednávky, když na ní pracujeme Svár a/nebo oznámení. Jakmile je objednávka zadána a přidělí se posilovač, spojíte se s našimi manažery pro jakékoli aktualizace nebo dotazy týkající se vaší objednávky.

Mohu stále používat svůj účet?

Absolutně. Vždy jsme více než šťastní Naplánujte si podporu V době, kdy preferujete, ať už jde o podporu samostatně, nebo služba, která vyžaduje sdílení účtu.

Jak získat moderní válčení 2 Orion Camo

Modern Warfare 2 Orion Camo: Někteří hráči s vlajkou nadvlády

The . Nejtěžší odemknutí mistrovského Camos, Orion je nádherná směs černých hranolů a vícebarevných vzorů, které vypadají jako hluboký prostor.

. . Dlouho pryč jsou dny, kdy budete muset získat nespočet zabití, zatímco jsou namontovány nebo více zabijáků s odpalovacím zařízením-metoda byla zefektivněna, ale spíše než odemknutí obsidiána nebo Damašku pro všechny zbraně v jedné kategorii, nyní odemknete špičkový camos pro Jedna zbraň najednou. Zde jsou podrobnosti o tom, jak získat Orion v Modern Warfare 2.

Modern Warfare 2 Orion Camo: Orion Camo na útočné pušce

Modern Warfare 2 Orion camo odemknout podrobnosti

Orion Camo je technicky nejjednodušší z mistrovských camos odemknout, protože neexistují žádné další výzvy. Nejjednodušší, pro odemknutí Orion Camo, musíte odemknout polyatomické camo na 51 zbraních celkem-buď 51 zbraní při spuštění, nebo kombinace některých přírůstků po spuštění. . I když to zní jednoduše, dostat se na polyatomické na prvním místě bude trvat nějakou dobu.

Jakmile jste na těchto zbraních získali Orion Camo, jakákoli budoucí zbraň, kterou odemknete polyatomic. Stříbrná podšívka za to, kolik broušení musíte udělat, abyste odemkli Oriona, ale bude to stát za to a je to stále rychlejší, než předchozí mistrovství Camos.

Pokud chcete mít šanci získat Orion, budete muset zvládnout nový systém Gunsmith, aby obdržel šanci získat všechny Camos, spolu s vědomím, jak Prestige funguje v této hře.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak odemknout Orion camo mw2

Jak odemknout Orion camo mw2

Aktualizováno 3. března 2023 od Jacka Bye

. Nové zbraně mohou být odemčeny a změněny ve střelbě a kožečíky obsluhy mohou být vybaveny. Ale jedním z nejvyhledávanějších přizpůsobitelných prvků v moderním válce 2 je mistrovství camo.

Mastery Camo vyžaduje odhodlání odemknout, ale stojí za to čas a úsilí. Pokud budete trávit většinu času v Modern Warfare 2 s vašimi oblíbenými zbraněmi na obrazovce, proč je nenutit, aby vypadaly přesně, jak byste je chtěli?

. Ukážeme vám, jak odemknout a vybavit Orion Camo pomocí našeho průvodce Modern Warfare 2.

MW2: Jak získat Orion Camo

Dostat se do jakékoli fáze mistrovského camo in Modern Warfare 2 může být skutečná výzva. A Orion Camo je nejexkluzivnější z parta, což vyžaduje, abyste nejprve postupovali každou jinou mistrovskou úrovní a výzvou. Proces dosažení Orion Camo je nastíněn níže:

 • .
 • .
 • Opakujte tento proces a úplné výzvy Platinum Mastery – které vyžadují 200 zabití s ​​každou zbraní vybavenou Platinum Camo – pro všechny zbraně v této třídě, aby odemkli polyatomické camo.
 • .

MW2: Kolik hodin na získání Orion Camo?

. .

Vzhledem k jeho zapojenému a časově náročnému procesu by se fanoušci mohli ptát, jak dlouho je ve skutečnosti bude trvat, než se dostanou do rukou Orion Camo, zejména z hlediska hodin. . To znamená, že odhadovaný rozsah hodin, který vám bude trvat, než zajistíte Orion Camo, je mezi zhruba 125-185 hodin hracího času, ne-li déle.

Prvním hráčem na světě, který odemkl Orion Camo, byl tvůrcem obsahu, který se jmenuje , . To znamená, že Skullface je ve hře odborník, takže je to velmi ideální značka, která zasáhne výzvu tak velkou jako tohle.

. A pokud se vám to podaří odemknout v tomto časovém rámci, určitě sedíte mezi nějakou elitní společností v komunitě MW2.

MW2: Mastery camo řady

Orion Camo je poslední úroveň mistrovského camo, která má být odemčena v MW2, přicházející po zlatě, platině a polyatomiku.

I když stále existují výzvy Orion Mistry, které je třeba dokončit, nebudou vám udělit novou úroveň mistrovského camo, když je to dokončeno. .

Orion Camo nejenže vaše zbraně vyniká z balení, ale také bude sloužit jako budíček pro kohokoli, kdo na vás přijde v Deathmatch.

Je to skutečný sen o dokončení, dostat Orion, pěkný způsob, jak se ohýbat ostatním, že v těchto příslušných třídách není moc brousit … ne příliš ošuntělý!

Je Orion Camo in Modern Warfare 2?

.

?

M4 je skvělá počáteční zbraň, která vám umožní rychle postupovat prostřednictvím camo mistrovských výzev.