Která třída Cyberpunk 2077 je pro vás pravá? Informátor hry, třídy | Cyberpunk 2077 Wiki

Třídy | Cyberpunk 2077 Wiki

To je ideální pro ty, kteří rádi analyzují bojiště pro optimální výhody. To je také skvělé pro ty, kteří si obvykle vybírají třídy mágů ve fantasy řízených RPG a je to zdravá rovnováha mezi melee a technickou podporou.

Která třída Cyberpunk 2077 je pro vás pravá?

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her roku a z dobrého důvodu. Hráči mohou přizpůsobit herní zážitek bezpočet způsobů, včetně tun možností, které ovlivňují příběh a boj. První volba? Váš styl Play, který si v průběhu času zdokonalujete investováním do různých dovedností na odlišných stromech. Tento systém třídy není opraven; Je to tekutý přístup k tomu, jak mohou hráči fungovat v Night City. V tomto rozpadu třídy Cyberpunk 2077 vám pomůžeme zjistit, který cyberpunk 2077 Playstyle je pro vás to pravý.

V Cyberpunk 2077 jsou tři základní archetypy, z nichž každá nabízí jedinečné dovednosti a schopnosti a dokonce i změna toho, jak vás ostatní postavy vidí ve světě Night City. Jsou to: sólo, netrunner a techie. Nejedná se o standardní třídy RPG. To jsou výchozí body, kde mohou hráči začít vytvářet svou postavu a kde se mohou vytáhnout z různých stromů dovedností třídy, aby ještě více zdokonalili svůj styl hry. Ale šance jsou dobré, že budete přitahovat k němu, spíše než zaujmout zcela vyvážený přístup, takže který vám nejlépe začne začít? Pojďme se ponořit přímo se sólem.

Sólo

Sólo je pro ty, kteří hledají tradiční herní zážitek. Je to velmi těžké a je perfektní pro ty, kteří rádi spěchají přímo dovnitř a dostanou krev bez ohledu na důsledky.

Pokud si chcete do jakékoli situace tankovat, bude sólová třída vaší nejlepší sázkou, zejména při pohledu na speciální schopnost bojového smyslu. Tato schopnost umožňuje hráčům skenovat jakoukoli oblast ve hře pro nebezpečí, což usnadňuje efektivně buldoze přímo a způsobí, že každý z těchto punků zaplatí každý z těchto punků.

To je perfektní pro ty, kteří se nechtějí obtěžovat s technikou a rozhodnout se do stylu více rvačky.

Netrunner

Netrunner je ideální pro ty, kteří rádi strategizují. Osobně na to nemám trpělivost, ale je to velmi zdravý styl hry. Netrunners jsou zaměřeni na techniku, ale ne docela do té míry jako technií. Mohou použít své kybernetické know-how k pronikání do životního prostředí (fotoaparáty, terminály atd.) Ve snaze zabavit horní část plánování.

To je ideální pro ty, kteří rádi analyzují bojiště pro optimální výhody. To je také skvělé pro ty, kteří si obvykle vybírají třídy mágů ve fantasy řízených RPG a je to zdravá rovnováha mezi melee a technickou podporou.

Když už mluvíme o technické podpoře .

Techie

Techici jsou zábavní, protože svět je do značné míry jeden obří hřiště. Ti, kteří si vybírají třídu Techie, si mohou pro optimální destrukci vytvořit vlastní hračky run-and-gun. Nejedná se o zbraně s nohama jako v Borderlands 3, ale množství technologických upgradů a přizpůsobitelných zbraní je intenzivní a technici získají sedadlo v přední řadě, když hrají s největšími a nejhoršími hračkami v Night City.

To je ideální pro ty, kteří milují honěný chaos. Je to velmi kreativně poháněné a do značné míry zajišťuje, že pokud bude v nočním městě nějaký zátaras, bude váš V schopný vytvořit cestu kolem něj.

Techie je hlavně o tom být inženýrem a použití těchto inženýrských znalostí je klíčové při tvorbě konečného načítání zbraní. Ale nejsou to jen zbraně! Craft Robots, Spy Tech, ‘Splody Bože – nenechte své sny být sny, jdi šunku!

I když je toho ještě hodně, co o Cyberpunk 2077 nevíme, než to potřebujeme, dostaneme další dovnitř s třetí epizodou Night City Wire Showcase 18. září.

A tady to máte! Zatímco hráči nejsou uvízli ve vybrané třídě s konkrétním stylem hry, jedná se o základní rozpis toho, co každý strom dovedností nabízí. Vyberte a vyberte si, které dovednosti ze tří tříd pro vás fungují nejlépe a budete králem (nebo královnou) nočního města v žádném okamžiku! Mezi tímto a životními cestami viděnými při výběru Street Kid, Nomad nebo Corporate je hodně co zjistit, kdo V skutečně je a kdo je chcete, aby byli. Smíchejte a max, hrajte si a najděte perfektní rovnováhu pro to, co je pro vás nejpohodlnější!

[Tato funkce byla aktualizována, aby se objasnila, že Cyberpunk 2077 nemá pevný systém třídy. Kromě toho CD Projekt Red ‘Miles Tost poskytl toto prohlášení: „Na začátku cesty si můžete vybrat 3 životní cesty, v podstatě příběh původu vaší postavy. Neexistují žádné pevné třídy, stavíte svou postavu výběrem výhod z tuny různých stromů dovedností, takže odpovídá vašemu preferovanému stylu.”]

Třídy | Cyberpunk 2077 Wiki

Třídy v Cyberpunk 2077 Poskytněte rámec pro to, jak se vaše postava vyvíjí a hraje ve hře, když aplikujete dovednosti a schopnosti.

Mnoho a rozmanité role dostupné v původní hře Cyberpunk 2020 byly zdokonaleny pouze na tři možnosti dostupné pro hráče v Cyberpunk 2077: Techie, Solo a Netrunner. Tyto třídy nemusí nutně následovat tradiční paradigma válečníka/Rogue/Mage, ale místo toho představují nové styly hraní soustředěné kolem estetiky Cyberpunk.

Cyberpunk použil systém třídy tekutin, takže nebudete uzamčeni pouze do jedné třídy. Místo toho můžete smíchat a shodovat schopnosti mezi Techie, Solo a Netrunner.

Třídy v Cyberpunk 2077 jsou postaveny s vývojem kariéry V a možností různých schopností v nočním městě a počáteční volby se neomezují: sestavení, které začíná jako solokorizovaná sestava, se může vyvinout v technologii založenou na technice, jak hra postupuje, atd. Třídy v Cyberpunk 2077 mají být plynulé a dávat hráčům svobodu hrát to, co chtějí..

Kromě výběru hráče z hlediska tříd, dovedností a schopností bude příběh jejich postavy, vybírat při vytváření postav, také informovat, jak svět a postavy kolem nich reagují a komunikují s hráčem.

Třídy Cyberpunk 2077

Hratelné kurzy

Techie

V stolní hře 2020, technici splnili řemeslnou roli hry. Mírně stinné, provádějí inženýrské a technické služby na základě „mimo rekordu“ pro klienty ze všech oblastí života. Jejich dovednosti s budováním a úpravou technologie jsou velmi žádané v neonové temnotě nočního města a jejich služby se vztahují na mnoho typů technologií, jakož i na instalaci elektronické bezpečnosti, zbraně a výuka. Dovednosti Techie s budováním pastí, technologické sabotáže a hackování lze využít ve svůj prospěch v bojových scénářích.

Schopnost podpisu třídy Techie je ‘Porota souprava„Což pomáhá hráčům dosáhnout vyšší znalosti s improvizovaným inženýrstvím.

Sólo

Sólové třídy poskytují příležitost hrát jako osamělou žoldnéřskou postavu, pracující jako hitman, bodyguard nebo cokoli jiného, ​​co se platí dobře a nabízí násilí. Mnoho sólových variant má vojenské pozadí, ať už národní nebo v rámci firemní armády, a mnoho sportovních kybernetických protetik namísto ztracených končetin namísto ztracených končetin.

Především bojovníci a v podstatě Cyberpunk 2077 odpověď na třídu Warrior nebo DPS, sólové třídy využívají dovednosti v široké škále zbraní a ozbrojených i neozbrojených bojových znalostí, jakož i kombinace zvýšeného vnímání, stealth a atletiky.

Schopnost podpisu sólové třídy je ‘Bojový smysl‘, dává jim zvýšený pocit bezprostředních nebezpečí, pastí a obecné újmy.

Netrunner

Netrunners jsou super-hackers nočního města 20. let 20. století a zdá se, že pravděpodobně plní stejnou roli v Cyberpunk 2077. Pomocí high-tech rozhraní mozkového počítače se NetRunners zapojí a hledá internet ve VR, kde se můžete použít jako zbraň, nebo prodat na černém trhu. Mezi dovednosti NetRunner patří oblasti, jako je programování, hackování, elektronika a kybernetická bezpečnost. Pokročilá kybernetická vylepšení umožňují Netrunnerům v podstatě proniknout do myslí jejich nepřátel a infikovat je viry.

Netrunner do jisté míry plní tradiční roli „tajnosti“ v RPG, ale v Cyberpunk vesmíru je velmi odlišně realizován.

Podpisová schopnost třídy Netrunner je ‘Rozhraní‘, což jim umožňuje přímo propojit se nejrůznějšími technologiemi, jako je například nepřátelská stráž pro přístup k bezpečnostní síti budovy.

Nehraditelné třídy/NPC

Některé třídy z stolní hry se znovu objeví jako nehraditelné třídy, které se objevují jako NPC a nepřátelé. Tyto třídy zahrnují (ale nejsou omezeny na):

Rockerboys

Rockerboys jsou postavy, které „používají hudbu a charisma k boji proti autoritě“, zjevně.

Nomads

Anarchické kmeny a komunity vyhnanců z firemního světa, tito kočovníci putují po dálnicích a hledají příležitosti.

Hackeři

Zdá se, že nejméně dva typy hackerů jako nehraditelné třídy. Jeden z nich používá počítačové viry k dokončení své práce, která je považována za zastaralé třídou Netrunner, který používá mnohem více high-tech řešení.

Říká se různé další nehraditelné třídy, ale dosud se nepotvrdí.

Třídy Cyberpunk 2077: Všechny 3 LifePaths vysvětlily

Jaké třídy postav můžete hrát jako v Cyberpunk 2077? Cyberpunk 2077 přináší velkou váhu na příležitost přehrát příběh V, jak chce hráč. První hlavní volbou, kterou musíte při rozhodování o směru vašeho příběhu učinit.

Tato příručka vás projde každým životem a jaké změny ve vaší herní zkušenosti na základě této volby.

Na této straně:

Hráč v Cyberpunk 2077 sedí v řidiči

  • Cyberpunk 2077 Třídy: LifePaths vysvětlil
  • Nomad LifePath
  • Street Kid LifePath
  • Corpo LifePath

Polární opak Corpo, Nomad LifePath Places V v Badlands mimo noční město, v perfektní pozici, aby se dozvěděl více o klanech, které se potulují vzdáleným dosahem mapy Cyberpunk 2077. Začnete svou cestu s velkým životním rozhodnutím: vykopat klan, se kterým jste se potulovali a odjeli do Night City. Na cestě se vaše auto rozpadne a budete muset získat pomoc známého obličeje, abyste jej pomohli opravit.

Nomádi jsou poměrně rovné šípy a jako bývalý Nomad V dorazí do Night City jako relativní nováček ve srovnání s ostatními dvěma životy, které mohou vyhovovat hráčům, kteří poprvé navštěvují noční město poprvé. Důraz je zde méně na manipulaci a více na přežití.

Street Kid LifePath

Hráč v Cyberpunk 2077 sedí v baru a hovoří s Kirkem, postavou z mise prologů Street Kid

Street Kid LifePath vás opět umístí do Night City od začátku, ale tentokrát jste spíše na zemi než uvnitř jednoho z mnoha svých mrakodrapů. Dole na zemi každý ví, že všichni a práce přichází ve formě obchodních laskavostí a řešení problémů navzájem. Váš první úkol v tomto ději zahrnuje pomoc barmanovi urovnat jeho dluh s místním fixátorem. Ale aby se upevňoval ustalovač, musí V ukrást auto z Arasaka Corpo.

Znalost ulic Night City je největším přínosem ulice Kid LifePath. Zatímco korpo věří a stará se o sebe, jako pouliční dítě jste součástí sítě podobných (ale stále nebezpečných) jednotlivců, kteří si mohou v případě potřeby pomoci jeden druhého. Pokud vás to přitahuje, může být vaše nejlepší sázka na Street Kid.

Corpo LifePath

Hráč v Cyberpunk 2077 hovoří s Jenkinsem, corpo v obleku, který sedí v klubu

Corpo LifePath vás umístí do nejvyšších nočních měst z minuty. Práce pro společnost Arasaka Corporation pod mužem jménem Arthur Jenkins, vaše první úkol zahrnuje pomoc Jenkinsovi sundat soupeře v rámci společnosti. Věci. Nechoďte tak, jak je plánováno.

Jako Corpo budete dobře obeznámeni s Doublespeak a Manipulation, stejně jako zabývat se informacemi a vydírání. Jak hra sama popisuje: „Ohkáte pravidla, využívá tajemství a informace o zbraních.„Tento LifePath vám určitě dá výhodu, pokud jde o získání toho, co chcete od lidí, aniž by se nutně uchýlili k násilí.

To téměř zabalí náš průvodce tříd Cyberpunk 2077, takže doufejme, že jste získali lepší představu o tom, který LifePath je pro vás nejvhodnější. Toto je jen jedna z hlavních možností, které musíte učinit během přehrávání, takže se připravit na zbytek, proč se podívat na naše průvodce na různých možnostech romantiky Cyberpunk 2077 a nejlepších sestavení Cyberpunk 2077? Můžete si také prohlédnout náš základní nátěr, kde najít legendární listy Mantis a Gorilla Arms. A pro všechno ostatní Night City, podívejte se na náš Cyberpunk 2077 průchod rozbočovače.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Blockbuster následovat
  • CD Projekt Red Follow
  • Cyberpunk 2077 Sledujte
  • RPG následovat
  • Střelec následovat

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.