Které postavy jsou spojeny v Genshin Impact – Pro Game Guides, Traveler S sourozence | Genshin Impact Wiki | Fandom

Travellerová sourozence

Existuje spousta tradice, která jde do vytváření světa genshin dopad. Zejména hratelné postavy mají do svého pozadí spoustu práce a lásky. Nemělo by být překvapivé, že některé postavy jsou spojeny, zejména s podivnými způsoby, jak si vize vybírají své majitele.

Které postavy souvisejí s dopadem Genshin

Existuje spousta tradice, která jde do vytváření světa genshin dopad. Zejména hratelné postavy mají do svého pozadí spoustu práce a lásky. Nemělo by být překvapivé, že některé postavy jsou spojeny, zejména s podivnými způsoby, jak si vize vybírají své majitele.

Doposud každý region ukázal, že rodinné vztahy mohou být spojeny s vizemi. Níže jsme sestavili seznam, abychom ukázali, kdo je příbuzný a jak.

Postavy, které jsou spojeny s dopadem Genshin

Znaky Mondstadt, které jsou spojeny:

 • Albedo a Durin: Bratři
 • Klee a Albedo: Adoptovaní sourozenci
 • Klee a Alice: Matka a dcera
 • Eula a Schubert: Neteř a strýc
 • Jean a Barbara: Sestry
 • Dilic a Kaeya: Adoptovaní bratři
 • Diona a Draff: Otec a dcera

Liyue postavy, které jsou spojeny:

 • Baizhu a Qiqi: Adoptivní otec a dcera
 • Xiangling a šéfkuchař Mao: Otec a dcera
 • Tartaglia a Teucer: Bratři
 • Chongyun a Shenhe: Synovec a teta

Postavy Inazuma, které jsou spojeny:

 • Yoimiya a Ryuunosuke: Otec a dcera
 • EI a BAAL: Sestry
 • Ei a scaramouche: Klon
 • Sara a Takayuki: Otec a dcera
 • Ayaka a Ayato: Sourozenci

Během hry existují silná rodinná témata, takže seznam souvisejících postav bude pravděpodobně pokračovat, protože nové aktualizace dorazí pro dopad Genshin.

Další obsah dopadu Genshin se podívejte na dopad Genshin: Kdy přichází další banner? Na průvodci pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Začnu svůj den zkoumáním Teyvat v dopadu Genshin a ukončením po reorganizaci mého bytu ve Final Fantasy XIV. Jsem fanouškem hry N64 ERA hry a navždy se cítím zraden, že Megaman Legends nedokončil. Mimo hry jsem trávil čas shromažďováním manga, shromažďováním anime postav a sledováním anime s mojí nahou kočkou.

Travellerův sourozenec

Lumine

The Travellerův sourozenec je ztracený dvojitý sourozenec cestovatele a princ/princezna Abyss Order. Primární cíl pro cestovatele v Dopad Genshin je najít a setkat se se svým sourozencem – cestovat po Teyvat a získat informace o nich od setkání s členy sedmi.

Pohlaví a jméno sourozence závisí na výběru hráče na začátku hry během jejich boje proti neznámému Bohu. Pokud si hráč vybere muže, ztracený sourozenec je žena jmenovaná Lumine, Zatímco pokud si hráč vybere naopak, ztracený sourozenec je muž jmenovaný Éter.

Obsah

 • 1 vzhled
 • 2 Osobnost
 • 3 úkoly a události
  • 3.1 Archon Quests
  • 3.2 příběhové úkoly
  • 5.1 Příběhy postavy
  • 5.2 hlasové hlasové znaky

  Vzhled []

  Fyzický vzhled sourozence je velmi podobný cestujícímu. Obě mají štíhlé postavy (blonďatý blonďatý text pro cestovatele mužského cestovatele / blondýna pro ženské cestovatele) vlasy, zlatožluté oči a velmi bledá kůže. Lumineovy vlasy jsou bob řezaný s ramenními, rovnými dvojčatami; Zatímco Aether je středně řezaný dlouhým copem.

  Lumine nosí světle bílé šaty bez rukávů s modrými liniemi a ocasními kapitalizací, s palci zakrývající rukavice zakrývají rukavice. Také nosí bílé punčochy a boty; Aether nosí tmavou vestu a černé boty s tmavě hnědými kalhota.

  Některé části oděvu cestovatele se rozsvítí na základě současného prvku, na které jsou naladěny. V úvodním cutscéně jsou oba sourozenci vidět s zářícím bílým oblečením a žlutými křídly. Přestože si však udržují své zářící bílé oblečení, sourozenec musí ještě ukázat použití některého z několika prvků v boji nebo ven.

  V kapitole I: Act IV – Se sejdeme, Je ukázáno, že sourozenec ovládá stejný meč z bílého zlata jako v úvodním cutscenu, ale nyní září tmavou energií.

  Recenze expertů GameSpot

  13. října 2020

  Osobnost []

  Se setkáme, drahý bratře. Ale ne tady, teď ne. Setkáme se na konci této cesty. Jakmile se prach usadí. Pak to pochopíte.

  —Lumine, budeme znovu sešlite přívěsem [4]

  Sourozenec má vendettu proti Božskému po dokončení své cesty přes Teyvat z neznámých důvodů. Jsou věnováni pouze dosažení cílů pořadí Abyss bez ohledu na to, co je třeba udělat, aby tak učinilo. Navzdory jejich pochybným jednáním se sourozenec stále stará o cestovatele, protože vyjadřují touhu vrátit se s nimi domů po dokončení svých cílů a přesvědčit je, aby pokračovali v cestě přes Teyvat, aby svědčili o pravdě samy, než aby na ně nutili své názory na ně.

  Úkoly a události []

  Archon quests

  • Prolog
   • Prolog: Wandererova stezka(cutscene)
    • Wandererova stezka(cutscene)
    • Sjednocení s drakem
    • Akt IV: Budeme se sjednoceni
     • Duše rozdělila
     • Akt IV: Requiem of Echoing hloubky
      • Vzpomínky na Inteyvat
      • Act VI: CARIBERT
       • Předložený osud(cutscene)
       • Akt II: nebezpečná stezka
        • Konec řádku

        Úkoly příběhu

        Příběh []

        Dvojčata zpočátku padnou do Teyvat při cestování mezi různými světy poté, co byl zničen jejich domovský svět. Havarují na zemi a padají do bezvědomí ze svého dopadu „meteoritu“. [5]

        Travellerův sourozenec je první, kdo se probudil, a nechává dosud v bezvědomí cestovatele, aby zamířil do Khaenri’ah. [6] Její lidé byli považováni za zdroj naděje a síly. Sourozenec pak v určitém okamžiku je svědkem kataklysmu [4] a bohové ničí Khaenri’ah. Spěchají zpět do svého dopadu a probudí cestujícího a ukazují jim zničení, které je zpracováno. [4] [7]

        Během začátku cutscene Dopad Genshin, Oba sourozenci bojují proti neznámému Bohu. V závislosti na tom, jaké pohlaví si hráč vybere, budou mít k nim připojené jméno a stanou se cestovatelem. Druhý sourozenec (Lumine nebo Éter) poté bude napaden neznámým bohem a poslán pryč ve formě krychle. Cestovatel pak bude pokračovat v boji, než bude utlumený a nechat své síly utěsněné, posláno, aby putovaly po zemi, dokud nenarazily na Paimona. [8]

        V určitém okamžiku po kataklysmu se sourozenec cestovatele probudil a cestoval po světě Teyvat s Dainsleifem. Na konci své cesty si sourozenec cestovatele uvědomil „pravdu tohoto světa“ a rozdělil se s Dainsleifem z neznámých důvodů.

        Během The Archon Quest, prologový kapitola – Act III, Inteligence předaná z Kaeya a historie pozadí z Venti ukazuje, že pořádek Abyss nedávno získal nového vůdce jménem prince nebo princezny. [9] [10] V tomto okamžiku, zatímco cestovatel neví, kdo je tento vůdce, může hráč dospět k závěru, že princ nebo princezna je sourozenec cestovatele. [11]

        V příběhu upoutávky Se sejdeme, sourozenec cestovatele je znázorněn jako lumine. V něm se ukazuje, že cestuje přes Mondstadt přenášené strážcem zříceniny a je odhaleno, že je za pozemkem Abyss Mages, aby se vyzbrojila draka dvalin. Abyss mág se na ni označuje jako „vaši výsost“ a pokračuje v tom, aby jí vyprávěl o jejich fouzeném plánu – je šokována, když se z mága dozví, že její bratr měl hlavní roli při fólii tohoto spiknutí. Později běží na útes, kde je svědkem svého bratra bojovat s Hilichurls v areálu Stormterrorova doupěte svému bratrovi. Stejnou oblast je revidován cestovatelem a Dainsleifem během World Quest Bough Keeper: Dainsleif V kapitole I: Act IV – Prelude, kde cestovatel cítí předchozí přítomnost jejich sourozence skrze pampeliška, na kterou předtím šlápnuli. Tam, Dainsleif najde poblíž stopy strážce zřícenina a také nejasně mluví o „společníkovi na cestách“. Později se ukázalo, že sourozenec byl cestovním partnerem společnosti Dainsleif, ale kvůli v současné době neznámé okolnosti nedosáhli dohromady dohromady. [12]

        V kapitole I: Act IV – Se sejdeme, Sourozenec cestovatele se krátce setkává s cestovatelem před zklamanou sochou po hádce mezi cestovatelem a Abyss Herald. Tam sourozenec žádá cestovatele, aby je nezastavil nebo propast. Sourozenec cestovatele také odhaluje pravdu o původu Dainsleifů a že příšera Abyss byla dříve Khaenri’ahovy lidu, než byla transformována kletbou. Cestovatel se je snaží přesvědčit, aby pokračovali ve svém původním plánu, se kterým sourozenec souhlasí, ale po válce proti božskému skončí. Sourozenec jim pak řekne, aby pokračovali v cestování Teyvat v naději, že uvidí skutečnou povahu světa, předsedající Seven a Celestia před odjezdem s Heraldem přes portál.

        V určitém okamžiku sourozenec navštívil propast a viděl mrtvé Hilichurls, kteří se dostali dovnitř, aby zemřeli v míru kvůli vodnímu bazénu, který ustoupil k kletbě. Rozhněvaní a rozrušení jejich zbytečnou utrpení povolili aktivaci zařízení, které by údajně zesílilo účinky vody do té míry, že kletba bude odstraněna z dobrého bez ohledu na míru úspěchu. Pokud by zařízení fungovalo, Hilichurls by byl vrácen do svých předchozích forem jako lidé Khaenri’ah, ale pokud by to selhalo, způsobilo by to extrémní, zbytečnou bolest na Hilichurls. Jak se očekávalo, zařízení bylo odrazeno před tím, než bylo zničeno Halfdanem a plán zastavil Dainsleif a cestovatel.

        V určitém okamžiku v minulosti navštívil člověk Aranara rasu Sumeru člověk, kterého nazývali „Nara Varuna.„Aranara zmiňuje, že tato osoba byla podobná cestovateli, často zmiňovala jejich sourozenec a jejich zájmena se mění jako opak cestovatele, takže je rozumné předpokládat, že Nara Varuna byla sourozencem. „Nara Varuna“ byla přátelská k Araraně a získala toto jméno tím, že pomáhala s varuna constaption. Před rozloučením s Aranarou „Varuna“ řekla Araja o dalším zlatém vlastnosti, který by je v budoucnu navštívil a dal jim ještě lepší vzpomínky. [13]

        V The Archon Quest Kapitola III: Act V – Akasha pulzy, plamen Kalpa stoupá, Mezi cestovatelem a Nahidou byly sdíleny nové úryvky znalostí. Ten zveřejnil informace o identitě cestovatele jako potomka světa Teyvat, zatímco sourozenec není naopak. Tento závěr byl údajně z přítomnosti informací shromážděných v Irminsul záznamech o sourozenkách, o kterém bylo řečeno, aby bylo nahida nemožné, ledaže by (sourozenec) nebyl přirozeně součástí světa, aby začal. [14] To opustilo cestovatele zmateného, ​​protože věděli, že spolu cestovali, pokud jim svět něco neudělal. Po kataklysmu začali cestovat po Teyvatu.

        V kapitole Archon Quest Interlude: Act III – Inverze Genesis, Je ukázáno, že Jester žil s sourozencem cestovatele po určitou dobu skrze slovo Scaramouche. V rámci tohoto úkolu to nebylo zveřejněno, kdy k tomu došlo. Bylo řečeno, že prvním cílem sourozence cestovatele v Teyvat byl khaenri’ah kvůli tomu, jak „nebesa reagovala na svolání.„[6]

        V Archon Quest Kapitola III: Act VI – Caribert, Ukázalo se, že sourozenec se setkal s Chlothar Alberich a byl svědkem účinků bohů na lidu Khaneri’ah. Poté, co byl svědkem jeho syna Caribert zmocněného Abyssem, Chlothar je oslovil jako jeho princ/princeznu, což je zpočátku nezrušilo. V průběhu svých cest však s Dainsleifem si uvědomili, že byl po celou dobu pravdu a připojil se k pořadí Abyss jako jejich současný vůdce.

        Znaky se zmíní []

        Příběhy postav

        Hlasové převahy znaků

        Média: Vo_ningguang Narozeniny – Aether.Ogg Media: Vo Zh_ningguang Narozeniny – Aether.Ogg Media: Vo Ja_ningguang Narozeniny – Aether.Ogg Media: Vo Ko_ningguang Narozeniny – Aether.ogg to jsou některé z nejlepších brokátů Liyue, tkané z hedvábných květin. Tohle je pro vás a tohle. Doufám, že se to jednou brzy budete moci dát vaše sestra A doufám, že se jí bude líbit. Přeji vám obě všechno nejlepší k narozeninám.

        Trivia []

        • Zatímco cestující i jejich sourozenec byli svědky pádu Khaenri’ah 500 let před hlavním příběhem, spekulovalo se, že sourozenec byl vědomý mnohem déle. Důvodem je skutečnost, že sourozenec cestoval po celém světě Teyvat alespoň jednou, než se stal současným vůdcem propasti. [4]
        • Barva na oblečení cestovatele, který představuje jejich současný prvek, se na oděvu sourozenců nezměnila a byla jasně bílá. Tato barva byla přítomna pro oba sourozence během jejich bitvy proti neznámému Bohu při otevření příběhu.
        • Sourozeneckou cestujícího se věnuje cestovateli jako „éter“ nebo „luminu“ bez ohledu na jméno, které pro ně hráč vybere.
        • Většina oficiálních videí a umění od Hoyoverse, která obsahují cestující, má tuto roli aether plní tuto roli, zatímco Lumine zaujímá pozici svého sourozence.

        Genshin Impact odhaluje sourozenecké trio jako další znaky banneru Fontaine

        Verze 3 Genshin Impact.Aktualizace se tento týden žije, ale Hoyoverse se dívá do budoucnosti ve Fontaine odhalením tří nových postav.

        Impact Genshin Impact odhaluje sourozenecké trio jako další znaky Fontaine Banner: Anime Boy With Black Top Hat

        Publikováno: 3. července 2023

        The Dopad Genshin verze 3.8 Aktualizace ještě není naživo, ale Hoyoverse právě upustil tři nové představení postav pro trio sourozenců, kteří budou hratelné, až dosáhneme Fontaine v Genshin Impact verze 4.0. Lyney, Lynette a Freminet dostali typické krátké bios a škádlení, které očekáváme pro nadcházející sčítání seznamu anime.

        Lyney a Lynette se zdají být ve věku blízko a jsou staršími sourozenci tria. Oba jsou známí svými magickými představeními ve Fontaine, přičemž Lyney je hlavní kouzelník, který se může pochlubit jeho schopnostmi. Dokonce se označuje jako největšího kouzelníka ve všech Teyvat a má pyro vizi, která odpovídá této osobnosti.

        Lynette, na druhé straně, má anemo vizi a je asistentem kouzelníka. Je to prostřední dítě, které je v ostrém kontrastu s jejím starším bratrem popisováno jako „asistentka nejnižšího profilů v zemi.“

        Freminet má kryo vizi, která se hodí více, protože je potápěč, který nechce mít nic společného s oblasti zábavy, jako jeho starší sourozenci. Ponoří se o soud Fontaine a raději pracuje sám, když tak činí.

        To jsou jen malé úvod pro sourozenecké trio, ale jen na základě jejich vizichů, mají velkou trojcestnou synergii pro taveninou a víření reakcí v boji. Doufejme, že to jejich schopnosti využijí.

        Thumbnail YouTube

        Jednou z největších záhad o Fontaine je hraní pod vodou, která byla nyní několikrát škádlena. V žádném jiném regionu jsme nic podobného neviděli a vypadá to, že se pravděpodobně spojíme s Freminetem prostřednictvím nové hry, protože to přímo souvisí s jeho prací.

        Pokud se však stále těšíte na dopad Genshin Impact verze 3.8 bannerů před 4.0, Nezapomeňte se podívat na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact, na které byste měli vytáhnout. A nezapomeňte uplatnit nové kódy Primomemu, které vám pomohou s těmito přáním.

        Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

        Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.