Куратор Steam: Absolutně nejlepší nezávislé hry!, 100 nejlepších nezávislých PC her – web Indie Game

100 nejlepších nezávislých PC her

Dobrý barman by měl být schopen vytvořit perfektní nápoj pro každou příležitost, dobře, to je předpoklad Hall VA-11 Sukeban Games-přinejmenším. Ve skutečnosti, pokud jste šli do svého místního a objednali si půllitr, byli byste docela naštvaní, když vám personál baru představí koktejl „modré víly“ místo toho. Míchání nápojů v temném, dystopickém baru „VA-11 Hall-A“ bude vyžadovat, abyste poslouchali příběhy, které před vámi sedí patrony, abyste odvodili perfektní nápoj pro jejich situaci. Kvalita a relevance nápoje, který smícháte, rozhodne, kolik vyděláte na tipech a dále příběh jedinečným způsobem. Jedná se o narativní situaci, ale ne tak, jak jste ji předtím viděli. Bez rozhodnutí o dialogu je vaší jedinou formou navigace před vámi mixovací zásobník. Příběh postupuje v závislosti na tom, co se rozhodnete sloužit vašim zákazníkům a jak na ně ovlivňuje.

Nejlepší nezávislé hry PC

П подписках подписатьс

Скрыто

Metroidvanias, platformátoři, Rogue-Lites, duše, retro, simulace, crafting, pixel grafika a další obtížné hry.

Musí hrát hry

Tyto hry jsou absolutně nejlepší Indií, které jsem pro vás mohl najít! Skvělé doplňky jakékoli knihovny!

Metroidvanias

Všechno to začalo Super Metroid a Castlevania: Symfonie noci. Tyto hry jsou většinou 2D platformátory s velkými mapami, které mají prozkoumat, šéfy k boji a power-up je shromažďovat.

100 nejlepších nezávislých PC her

Nejlepší nezávislé PC hry jsou ty, které neustále tlačí věci do nových oblastí. Líbí se nám zde hra AAA, ale nelze popřít, že je to často nejlepší nezávislé hry, které neustále tlačí věci dopředu a objevují hry, jak to víme. Mohli byste hrát novou hru každý den po zbytek svého života a nikdy se nudit, ale to je hodně co očekávat od kohokoli.

Místo toho jsme tedy vytvořili seznam nejlepších nezávislých PC her, které byste si měli prohlédnout. Je to velký starý seznam, ve skutečnosti 100 silných, takže zde určitě budete moci najít něco, co zachytí vaši fantazii a pomůže vás vést k zcela novému fandomu, i když jste je vlastně nehledali.

Nejlepší nezávislé PC hry

Nyní má náš seznam nejlepších nezávislých PC her objednávku. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom to mohli aktualizovat, až budeme také, ale bez ohledu na to, že na tomto seznamu nejlepších nezávislých PC her, které budou pro vás nové, si určitě najdete něco, a na tom záleží.

100. Jazzpunk

Představte si, že vyvíjíte hru a házíte v několika vtipech pro komickou reliéf. To se stalo s Jazzpunk, nádherně divný a veselý mish-mash různých vlivů.

Hrajete jako tajný agent v 50. letech 20. století, provádíte bizarní, skryté mise pro organizaci. Jen proto, aby vám dal chuť, první z nich zahrnuje krádež umělé ledviny z kovboje v sushi restauraci. Hodně z toho, co se děje, je nesmyslné, ale pokud s touto skutečností uzavřete mír, je to peklo jízdy.

Kreslené postavy, se kterými se setkáte, vypadají připomínající design třiceti let lásky, ale přestože jsou také experimentální hra sama o sobě, je to mnohem strukturovanější a méně abstraktní zážitek ve srovnání. Rozhodně stojí za to se podívat, pokud jste na smích a něco trochu nekonvenčního.

99. Ďábel Daggers

Představte si klasické zkázy a zemětřesení resuscitované pro moderní věk a destilované až po jejich nejčistší podstatu. Vezměte si tuto podstatu a udělejte s ní střelce na přežití arkády a dostanete ďábelské dýky. Tato retro akční hra se cítí důvěrně povědomě, ale zároveň nová, bude vás znovu a znovu opakovat, abyste se pokusili a vydrželi jen trochu déle.

Titulární „Devil Daggers“ jsou vaše zbraň volby zde a vyhýbají se typických brokovnic, raketometů a kulomety žánru. Ty mohou být hozeny buď do výbuchu krátkého dosahu, nebo přesněji na dlouhém doletu, aby porazily zvířata chapadel, létající hlavy lebky a další stvoření, která se postupovala do rostoucího počtu a síly. Jakmile se vás člověk dotkne, jste mrtví a váš čas přežití je zveřejněn na žebříčku. Chcete-li vydržet déle, budete muset zlepšit koordinaci rukou očí, naučit se nepřátelské vzory a sbírat červené krystaly, abyste posílili vaši postavu.

Ti, kteří mají vzpomínky na střelce z 90. let, budou zde milovat vizuály, které jsou nostalgické v jejich věrnosti do éry. Za svou velmi skromnou požadovanou cenu je ďábel Daggers ne-chvárán.

98. Warframe

První věc, kterou byste měli vědět o Warframe, je pokračovat v opatrnosti: má pověst mezi svými hráči Stockholmského syndromu za to, že jsou crack ve formě videoher. A z dobrého důvodu. Neexistuje nic takového jako tento obrovský mmofps zdarma a množství věcí, které musí udělat, je závratě.

Pro začátek má navštívit téměř 20 samostatných planet, každý s velkorysou pomocí různých oblastí a misí. Existuje několik zón s otevřeným světem a sociálními zónami, z nichž každá má své vlastní sady misí, prodejců a měn. Hra má asi 300 různých zbraní a více než 60 „rámců“, zřetelných exosuitů s různými statistikami a schopnostmi, z nichž všechny lze vyrovnat, přizpůsobit a rozšířit samostatně. K dispozici je PVP, sezónní systém řízený příběhem a hluboký systém klanu, který umožňuje postavit velké základny od nuly.

Pokud některý z výše uvedených zvuků přitahuje a máte na ruce spoustu času, máte štěstí – Warframe může hrát zdarma. A je to jeden z nejštědřejších modelů F2P, skutečně hratelných po dobu stovek (nebo tisíců) hodin, aniž byste museli trávit penny.

97. Towerfall vzestup

Towerfall Ascension patří mezi největší čtyř hráči místních her pro více hráčů. V jeho jádru je jednoduchý koncept jemný k dokonalosti. Bitvy se odehrávají ve 2D arénách mezi fantasy postavami s luky a každý jen pár šípů. Chybí své výstřely a můžete získat šípy – nebo šípy vašeho nepřítele – ze zdi ze zdi. S výstřely jsou ve většině okolností jednorázové, jsou to vysoké sázky.

To je většinou všechno, ale několik klíčových mechaniků dramaticky zvyšuje strop dovedností a zábavný faktor. Pomlčka ve správný čas a nebudete zraněni šipkou, ale místo toho to kapesní. Úrovně jsou plné předmětů, pasti a budou naplněny lávou, pokud budete trvat příliš dlouho. A existuje řada speciálních šipek, od těch, které se odrazí ze stěn po ty, které pěstují smrtící houštinu ostružin na zdi. Je třeba také zmínit, že se můžete stejně snadno zabít svým arzenálem, jak můžete svůj nepřítel.

96. Nidhogg 2

Nikdy nedošlo k nezávislé grafické generální opravě docela podstatné než u Nidhogg. Původní potěšili fanoušky skrze své jednoduché postavy tyčinky, které přijaly jednoduché pohyby, aby dosáhly jednoduchého cíle; Použijte svůj meč, abyste odrazili druhého hráče, když se pokoušíte dosáhnout jejich konce bočního rolovacího světa her. Nidhogg 2 vezme sublimely přímočarý hraní svého předchůdce a trochu ji třpytí s 3D skřítky a skutečně srozumitelným uměním pozadí.

Nidhogg 2 si zachovává základní cíle a mechaniku standout originálu, ale přidává nové přizpůsobení znaků a bojové možnosti. Vaše nyní plně formovaní protagonisté mohou na sebe vrhnout dýky nebo jít na delší dosah s lukem a šipkou. Klasický rapier je zpět, ale také jeho neodpustitelnější bratr, Broadsword. Každá zbraň je navržena pro různé bojové styly, takže zvládnutí idiosynkrasií každého z nich vám bude dobře sloužit pro bitvu. Celá zkušenost je intenzivně konkurenceschopná, s akcí s vysokým napětím neustále v pohybu na každé úrovni a slavnou druhou umění poskytuje vašim divákům spoustu očních bonbónů, Nidhogg 2 je ideální pro každou hru v noci.

95. Převařené 2

Vařené bylo zjevení v místní kooperativní hře. Tento ďábelsky složitý a návykový kuchař vás vidí, jak se spojuje s kamarády v poněkud neortodoxních kuchyních, abyste se připravili, vařili a podávali různé různé jídla. Jen buďte připraveni na to, aby tato přátelství a vztahy byla testována na limitu, jako by se jeden z vás zašrouboval, to je to pro všechny. Zástěry na!

Některé úrovně v nadměrně vařené 2 by způsobily, že by jedna z kuchyní Gordona Ramsayho vypadala klidně. Posouvají se a sklouznou a probíhají na pohybujících se vozidlech, dokonce se transformují na něco nového. Jednu minutu budete šťastně sekat rajčata pro hamburger a pak si uvědomíte, že jste uvězněni a nemůžete se dostat k masu, abyste si vytvořili placičky. Nebo spadnete do díry, stejně jako se chystáte podávat hotové jídlo – konečný srdeční zlom.

Zatímco obě převařené hry jsou fantastické, pokračování těží z trochu polského a méně frustrujícího postupu kampaní.

94. Pozorovatel

Observer (Technicky> Observer_, ale nebudeme to takhle psát) je atmosférická a ponořující psychologická hrůza, zabírá prostředí běžeckého stylu a zesílení teroristického faktoru. Je to 2080, mnoho světových populace je rozšířeno a nanofág-druh technologického moru-vymazal tisíce a měl několik účinku knock-on na společnost. Jedním z nich je nasazení pozorovatelů, zvláštní policejní síly s právní schopností hacknout lidské mysli. Hrajete jako jeden takový pozorovatel, Daniel Lazarski.

Můžete použít své schopnosti hackingu mysli k vyslýchání podezřelých, a také k schopnosti skenovat své prostředí pro elektronické a biologické zdroje, což vám pomůže provádět vyšetřování. Zatímco pozorovatel je lehčí na straně akce věcí, zkoumání svého cyberpunkového světa a hackerských občanů je fascinující. Pomohlo to také skvělým soundtrackem prezentace a nálady.

Náš rozhovor s týmem Devs Bloober si můžete přečíst zde a dozvědět se více o pozorovateli.

93. VA-11 HALL-A

Dobrý barman by měl být schopen vytvořit perfektní nápoj pro každou příležitost, dobře, to je předpoklad Hall VA-11 Sukeban Games-přinejmenším. Ve skutečnosti, pokud jste šli do svého místního a objednali si půllitr, byli byste docela naštvaní, když vám personál baru představí koktejl „modré víly“ místo toho. Míchání nápojů v temném, dystopickém baru „VA-11 Hall-A“ bude vyžadovat, abyste poslouchali příběhy, které před vámi sedí patrony, abyste odvodili perfektní nápoj pro jejich situaci. Kvalita a relevance nápoje, který smícháte, rozhodne, kolik vyděláte na tipech a dále příběh jedinečným způsobem. Jedná se o narativní situaci, ale ne tak, jak jste ji předtím viděli. Bez rozhodnutí o dialogu je vaší jedinou formou navigace před vámi mixovací zásobník. Příběh postupuje v závislosti na tom, co se rozhodnete sloužit vašim zákazníkům a jak na ně ovlivňuje.

Zatímco mechanik centrální hry je určitě originální a vysoce účinný způsob, jak vylepšit jemný příběh, je to obsazení postav, které mluví skrz dveře vašeho baru, které činí VA-11 Hall-tak mimořádné. Tyto postavy pocházejí ze všech procházek Glitch City a každá neobvyklá osobnost drží jedinečné zrcadlo pro řadu aspektů naší vlastní společnosti. Je vaší prací se dozvědět vše, co můžete o těchto postavách prostřednictvím jejich příběhů, aby smíchali jejich dokonalý nápoj a dále příběh, jak se vám líbí. VA-11 Hall-A je výkon hloubky postavy a originální hraní.

92. Yuppie Psycho

Yuppie Psycho

Yuppie Psycho, inspirovaný firemními dystopickými filmy z 90. let. Po jeho příjezdu brzy zjistí, že to není přesně taková práce.

Úkolem zabití čarodějnice, která pomohla korporaci získat okultní výhodu nad jejich soupeři, bude mozek muset ponořit hlavu do Sintracorps Shady minulost. Hra představuje širokou škálu hádanek, bojů šéfů a zkoumání, když hledáte věž Sintracorp v naději, že najdete pravdu a ukončíte zlou čarodějnici, která mučí budovu a její zaměstnanci.

Je to vzrušující a náročné dobrodružství zabalené v satirickém pohledu na dystopickou budoucnost, ve které korporace ovládají svět. Dotýká se takových předmětů, jako je sociální postavení, nerovnost a přátelství, to vše v bizarském příběhu vyvrcholením několika koncem rozhodování o tom, jak se rozhodnete hrát. Je to opravdu prohlášení o nebezpečích kapitalismu a příliš daleko ve snaze o zisk.

91. FAR: Osamělé plachty

Far: Recenze Lone Sails

Úspora světa je v pohodě a všechno, ale některé z nejlepších videoher se zabývají tím, co se stane po zhroucení civilizace. To je scénář daleko: Lone Sails vás na začátku post-apokalyptické pouť upadne. Když cestujete po vyprahlém oceánu, budete muset udržovat a upgradovat své parní punk vozidlo, pokud přežijete drsné povětrnostní podmínky dopředu.

Daleko je sidescroller, ale děje se toho mnohem víc než pozadí, které vás jednoduše míjí kolem. Celý průřez vašeho vozidla je vždy viditelný a vaším úkolem je skočit z místnosti do místnosti, která má každou kontrolní stanici, a udržet vaši cestu v chodu. I když neexistuje žádný konkrétní příběh, o kterém by se dalo mluvit, udržování vašich očí otevřené k vašemu okolí bude obarvit svět plný představivosti. Význam za sebou: Lone Sails je opravdu to, co z toho uděláte, se stopami vysoce pokročilých civilizací se snížených na sumble na každém kroku, vývojáři zvládli umění povzbuzování osobního vyprávění hráče prostřednictvím zážitku.