League of Legends Patch 7.24b: 3 věci k vědět – The Rift Herald, ligová záplata 7.24: Velké změny šampiona naruší Meta naposledy před zahájením sezóny 8 – dot eSports

Ligová patch 7.24: Velké změny šampiona naruší Meta naposledy před začátkem sezóny 8

Jak se sváteční sezóna blíží, vzbouřenci odstoupí od vývoje až do začátku příštího roku. Dokončíme se s novými oznámeními a změnami pro rok 2017. Zbývá jen vzpomenout si na starý systém Rune před ohněm.

League of Legends Patch 7.24b: 3 věci vědět

Je to poslední záplata roku 2017 a nemusíte ji ani stahovat!

Austen Goslin a Ryan Gilliam 14. prosince 2017, 14:09 EST

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: League of Legends Patch 7.24b: 3 věci vědět

Jaká sezóna, jaká sezóna. Patch 7.24b je tu proto, aby uzavřel rok pro nás všechny. Tato oprava je zcela založena na rovnováze a dělá docela pěknou práci, aby zajistila, že více šampionů bude v příštích několika týdnech přehráváno více šampionů.

Jak se sváteční sezóna blíží, vzbouřenci odstoupí od vývoje až do začátku příštího roku. Dokončíme se s novými oznámeními a změnami pro rok 2017. Zbývá jen vzpomenout si na starý systém Rune před ohněm.

Ale nebojte se, první záplata sezóny 8 je slíbena zasažená kolem 9. nebo 10. ledna nebo 10. ledna. Aby vás do té doby drželi, bojovníci se obléknou, s letalitami se trochu ztlumí a některé z více operačních run jsou vládnou.

1. Existuje spousta změn šampionů

Od té doby, co se jedná o poslední záplatu roku, Riot opravdu vyšel z cesty, aby oblékla děsivé šampiony. Zejména bojovníci získávají některé docela významné buffy. Kayn zaznamenává zvýšení jeho růstu a uzdravovacího potenciálu. Yasuo také vidí některé významné nadšence poškození. Aatrox, Kled a Renekton také získá některé zábavné nové silné stránky. Dejte si pozor na špičkové laners, bude to pro vás drsný.

2. Položky letality jsou trochu méně směšné

Je pravděpodobné, že pokud jste hráli nějaké hry za poslední týden nebo dva, téměř polovina šampionů ve vaší hře stavěla položky letalnosti, a pokud jste to nebyli, pravděpodobně vás zabili více než několikrát. Dobrou zprávou je, že dokonce Riot ví, že je to pravděpodobně několik příliš mnoha dlouhých mečerů pro jednu hru, takže položky letality získávají velkou změnu v aktualizaci středního patchu. Všechny položky hlavní letality se ztrácí dvě statistiky, aby jim pomohly přivést je do řady.

3. Čarodějnictví je nerfinováno

Jediná řada run, která získala změnu této záplaty, Riot doufá, že přinese čarodějnictví trochu blíže k přesnosti a nadvládě, aby hráčům poskytly několik dalších možností, pokud jde o útočné runy. Zatímco Arcane Comet se nezměnila – promiň laners – strom jako celek poskytne mírně menší bonus za adaptivní poškození. To však není jediná změna. Scorch také dostává mírný nerf do poškození, zatímco manaflow pásmo bude mít mnohem delší cooldown po opravě.

V tomto proudu

League of Legends Patch 7.24: Změny rovnováhy, kůže a další

Ligová patch 7.24: Velké změny šampiona naruší Meta naposledy před začátkem sezóny 8

Ezreal, Karthus, Yorick, Sona, Zoe a další jsou na doku pro buffy měnící hru a Nerfs.

Obrázky prostřednictvím nepokojových her

League of Legends Patch 7.24 dorazí tento týden. Protože to bude poslední hlavní záplata před začátkem sezóny osm v lednu, Riot se pokouší opravit meta jedním posledním hlavním tlakem šampiona změn.

Někteří šampióni, jako jsou Ezreal, Yorick a Sona, se zdají jako zřejmí kandidáti na velké změny, ale pro některé méně populární šampióny, jako jsou Karthus a Darius, jsou poměrně významné, a tyto změny jsou poměrně významné a tyto změny jsou poměrně významné. Zoe, nejnovější šampion hry, byl od jejího vydání trnem téměř každý, takže tým vyvážení na ni také prochází. Změní se více než 20 šampionů.

Meta se pravděpodobně po tomto týdnu zaměřuje na šampiona, které se pravděpodobně přesune.

Síla Nerfs vás přinutí

Sona, Ezreal a Yorick jsou v ohni od začátku předvoleb před dvěma záplatami. Ezreal byl na samém vrcholu žebříku šampiona, který se za poslední měsíc nekrýval pod jeho nejlepší místo. Jeho výherna je v současné době kolem 57 procent a jeho hrací hrana se nachází na více než 20 procent, což z něj činí nejsilnější a jeden z nejpopulárnějších šampionů ve hře podle liga STATISY SITUJE OP.GG.

Sona a Yorick nejsou příliš pozadu a jejich šíleně vysoké škody je prostě příliš snadné přistát ignorovat další. Oba šampióni, kteří využívají své schopnosti Q, získají zesílené základní útoky, které proměňují téměř jakýkoli obchod ve svůj prospěch, což je v současné meta jedinečně utlačovalo. Yorickovy operační runy jsou na cestě odhodlání – upravujte nehynoucí a zbourající – a zvyšují jeho škodu proti šampionům a věží na směšnou úroveň. Sona může provozovat Aery, Kleptomancy nebo Meteor a stále zůstat příliš silný.

Abychom to řekli, jsou to velmi otravní šampióni a potřebují Nerfs. Poškození základního útoku Yoricka se trochu klesá, což nemusí být dost, ale zajistí to, že jeho Q jedná alespoň o trochu menší poškození. Náklady na manu se zvyšují na Sona q a její základní poškození se také snižuje, ale jeho AP škálování mírně stoupá. Celkově to je významný nerf pro její laningovou sílu. Ezrealův Q bude nyní měřítko s jeho reklamou – odsouzením na 110 procent ze 125 procent – při postižení mnohem menšího celkového poškození. Všichni tři z těchto problémových šampionů budou nyní mnohem méně atraktivní, kromě možná Yoricka.

Lul teh r4ndom xd

Hrozba – to je první slovo, které přijde na mysl, když přemýšlíte Liga je nejnovější, nejhorší šampion, Zoe. Od jejího propuštění minulý měsíc byla naprosto děsivá a v řadách se zvedla, aby se stala nejvíce zakončeným šampionem hry. Důvod? Je to jednoduché. Je příliš silná.

Zloděj kouzla a ospalý potíže, její w a e, jsou cílem této vlny Nerfů. To může přijít jako špatná zpráva hráčům, kteří si myslí, že škoda způsobená její pádlovou hvězdou je jejím největším problémem, ale bez ohledu na to bude stále výrazně slabší. Summoner kouzla, která klesají od přisluhovačů a pohánějí jejího zloděje kouzla, nyní vydrží pouze 20 sekund na zemi, což je polovina trvání, které vydrží nyní.

Její ospalá potíže s bublinou je nyní pouze vrácení peněz na zásah šampiona, než když zasáhne cokoli. Pomalé, které platí, je také klesat na 20 procent a má kratší dosah při průchodu stěnami. Poloměr pasti se také snižuje o 40 jednotek.

Tito Nerfové by neměli stačit k tomu, aby se Zoe stala mnohem méně děsivým, protože její poškození je to opravdu to, co ji zazvoní, ale měly by pomoci, i když jen trochu trochu.

Buffy, aby chytili šampióny

V této záplatě Riot doufá, že přinese spoustu méně populárních šampionů z důchodu tím, že vypustí poměrně velké nadšence. Je jich příliš mnoho na to, aby se ponořili s detaily, takže je všechny vyjmenujeme podle důležitosti.

 1. Zyra: Mana Regen do 11.5 za pět sekund, z 8.5 za pět. Mana regen na úroveň snížená pro kompenzaci. Rostliny vydrží déle a mají více zdraví, ale okamžitě zemřou na útoky na melee. Místo toho, aby se chopila zdraví rostlin, nyní její cooldown W, když zabije nepřítele.
 2. Galio: Přistání jeho posměchu nyní způsobuje poškození a rozšiřuje se v závislosti na tom, jak dlouho to účtuje.
 3. Karthus: Ultimate schopnost bude nyní škálovat se 75 procenty svého AP, cesta z 60 procent.
 4. Darius: Pasivní poškození krvácení a bonusová reklama z Max Pasive se výrazně zvyšuje.
 5. Evelynn: Její W’s Magic Resing Shred nyní platí pro útok, který jej prokrývá.
 6. Ivern: Zdravotní náklady z pasivního se výrazně snížily.
 7. Bard: Poškození MEEP a Zdravotní regenerace základního.
 8. Aurelion Sol: Ultimate Cooldown se snížil o 10 sekund.
 9. Morgana: Mana Regen Up, Mana Regen na úroveň dolů. Pasive’s Spell Vamp nahrazený uzdravením na základě šampiona, velkého přisluhovače a velkého poškození monstrum. Když nový pasivní spouští, upustí to o cooldown jejího W o pět procent.
 10. Riven: Q Poškození základny o pět.
 11. Camille: Pasivní štít a Q přepracování se mírně zvýšilo.

Existují také velká vlna menších nervů, která se dostane ven. Někteří z nich dolní poškození základny o pět, jiní sotva snižují stat a jiní zvednou cooldowns jen trochu. Mezi příjemce těchto velmi malých nervů patří ORNN, Xin Zhao, Jarvan, Shen, Taric, Maokai, Malzahar a Leona. Celkově by tito Nerfové neměli dělat moc meta, kromě možná Xinových a Malzaharů, jejichž jsou o něco silnější než zbytek.

Patch 7.24 dorazí zítra na severoamerický server.

ESports a herní novinář pro DOT esports, vystupoval v LoSports.com, polygon, ign a ginx.televize.