League of Legends Patch 8.2: Velké Nerfs do Vayne, Ezreal, Evelynn a mnohem více v zítřejším opravě, oficiální záplata 8.2 poznámky vydané! |

League of Legends Patch Notes 8.2

Vzhledem k tomu, že ADC mají pouze zdravotní fond několika stovek na raných úrovních, 20 poškození jeho primárního obchodního prodejce bude rychle sčítat. To by ho nemělo vyrazit z meta, ale bude to mnohem méně cenné. Pravděpodobně klesne do středu smečky poblíž Kalista. Bez tohoto poškození základny ho pravděpodobně brzy neuvidíme v džungli.

Velké Nerfs pro Vayne, Ezreal, Evelynn a mnohem více v náplasti 8.2 Zítra

League of Legends Patch 8.2 dorazí zítra a je zaseknutý s více velkými nerfy než jakákoli jiná záplata za posledních pár měsíců.

Cíl tohoto seznamu Nerfs je jasný – smackujte všechny nejvíce OP šampionů hry najednou a nenechávejte žádné vězně. Kromě Zoe. Promiň, všichni.

Kromě několika výjimek se však zdá, že tato oprava je přesně to, co hra potřebuje. Problémové šampióni, jako jsou Vayne, Ornn, Malzahar, Ezreal, Kha’zix, Evelynn a dokonce Pantheon. A ty nejsou ani jediné Nerfy v náplasti, jsou to jen nejdůležitější. Pokud chcete vidět celý seznam Nerfů, nezapomeňte se podívat na oficiální poznámky.

Vayne

Nerfové Vayne nejsou strašně významní – ale opět to nepřekonává další ADC. Její růst rychlosti útoku klesá ze čtyř procent na úroveň na 3.3 procenta na úroveň. Reklama poskytnutá z její konečné, poslední hodiny, klesá o 10 poškození v Rank One, 20 ve druhém místě a 30 v pořadí tři.

Ne, tito Nerfové ji nezakrapují ani extrémně dráždivý relický štít a přehodnocení z meta, ale alespoň odejdou okraj. Vždy existuje šance, že je nerfinována v hotfixu, pokud se tyto změny také nevytvářejí,. Stejně můžeme snít.

Ezreal

Ezreal není pro Nerfs cizí. Tentokrát je poškození základem jeho Q, Mystic Shot, snižováno na dřívějších úrovních, aby se jeho schopnost vyhrát pruh. V Max Rank bude mít schopnost stejné poškození, ale na první úrovni způsobí 20 menších poškození.

Vzhledem k tomu, že ADC mají pouze zdravotní fond několika stovek na raných úrovních, 20 poškození jeho primárního obchodního prodejce bude rychle sčítat. To by ho nemělo vyrazit z meta, ale bude to mnohem méně cenné. Pravděpodobně klesne do středu smečky poblíž Kalista. Bez tohoto poškození základny ho pravděpodobně brzy neuvidíme v džungli.

Malzahar

Malzahar je známý jako Ez Bake Mid Laner, je prostě příliš efektivní pro to, jak málo dovedností ho musíte hrát dobře. Z tohoto důvodu jsou jeho Nerfs jedni z nejsilnějších, které náplast nabízí. Škálování AP na jeho volání prázdnoty je upuštěno z 80 procent na 65 let a cooldown na jeho konečném, netherschopném uchopení, stoupá na rané úrovně – 20 sekund v žebříčku jedna.

S výrazně menším poškozením na jeho Q, Malzahar ztratil slušné poškození, takže by mohl mít potíže s udržováním kroku s některými dalšími kontrolními mágy. Ale bude stále vyniknout proti šampionům melee, kteří nedokážou porazit jeho zlomyslné vize.

Ornn

Nerfové ORNN jsou trochu zvláštní. Jeho nejnepříjemnější schopnost, jeho měchy dech – ten, který mu dává velký štít a aplikuje křehké – je nerfitovaný, ale ne tak úplně, jak byste očekávali. Při jeho obsazení už nebude nezastavitelný, což znamená, že na něj bude trochu snazší aplikovat kontrolu davu.

Bohužel, problémem není, že bloky schopností nebo alespoň zpoždění, kontrola davu – problémem je, že má tak nízké cooldown pro to, kolik poškození a ochrany poskytuje. Aniž bychom skutečně snížili cooldown nebo účinnost schopnosti, nedokážeme si představit.

Jeho konečný je také nerfinován spravedlivým rozpětím. V žebříčku se Cooldown zvýší o 10 sekund – a v konečné pozici se zvýší o 30 sekund.

Evelynn

Když jedinou strategií, kterou můžete nasadit, abyste čelili šampionovi, je utéct od tohoto šampiona, víte, že existuje problém. Evelynn je prostě příliš efektivní, takže dostává poškození nerf.

Její E, Whiplash, způsobí výrazně menší škody a méně se zmenší s jejím AP. Tento Nerf se aplikuje na nepevněný stav schopnosti i na jeho zmocněný stav. To je tedy jen jednoduchý, plochý poškození nerf. Vyrazí ji z meta? Pravděpodobně ne, ale pravděpodobně už nebude nejsilnějším vrahem ve hře.

Kha’zix

Ze všech Nerfů na tomto seznamu je Kha’zix nejméně extrémní – ale to nemusí být nutně špatná věc. KHA není tak silná, zvláště ve srovnání s jako Evelynn, Jarvan IV a Sejuani. Jeho „Nerf“ je vlastně spíše vylepšením.

Měřítko reklamy na jeho pasivu klesá o 20 procent, ale škálování reklamy na jeho Q se zvyšuje o 10 procent. Jeho Q je zjevně dostupné mnohem častěji než jeho pasivní, takže pokud dojde k velkému týmovému boji, který umožňuje Kha’zix tančit dovnitř a ven z boje často, nakonec způsobí více škod než před tímto Nerfem. Ale ve svém počátečním výbuchu se nebude tolik vypořádat. Celkově si však hráči High Elo Kha’zix nevšimnou toho, co je tak, jak byste měli hrát KHA.

Pantheon a Teemo

Pantheon a Teemo nejsou přímo nerfed, ale změna samotné hry je velmi tvrdě zasáhne. Cílové schopnosti, jako je Teemo slepý a Pantheonův kopí (aka jejich primární zdroje obtěžování jízdního pruhu), nyní vytáhnou plnou přisluhovadlo aggro stejně jako základní útoky. Pantheonův Aegis už také nebude blokovat útoky na obléhání minionu, což znamená, že od přisluhovačů způsobí tolik škod jako ostatní šampióni.

Tato změna je velmi významná a také velmi znepokojivá. Pro takové Pantheon, Teemo, Malzahar a Cassiopeia, které spamují schopnosti point-and-click, protože jejich primární poškození potřebuje tuto změnu, aby je vytlačila z vln přisluhovačů, což svým protivníkům dýchalo čas na dýchání. Bohužel, ale šampióni, kteří nejsou tak silní nebo nemají spam tolik, budou touto změnou ovlivněny i jako Ryze, Brand, Janna a další. To se může proměnit v docela problém, zejména pro ty squishier.

Tato působivá sada Nerfů dorazí zítra ve hře v 6:00 ET na severoamerickém serveru.

ESports a herní novinář pro DOT esports, vystupoval v LoSports.com, polygon, ign a ginx.televize.

Nerfplz.Lol

Toto je blog League of Legends, který pořádá nejnovější průvodce League of Legends News and Strategy.

 • Domov
 • O mně
 • Plán vysílání
 • Seznam úrovní sólové fronty
 • Nejsilnější šampioni
 • Ban Výběr
 • Champion Pools
 • Zprávy FOTM
 • Seznam úrovně FOTM
 • Humor
 • Průvodce mechaniky
 • Meme/termín slovník
 • Poznámky k opravě
 • Seznam úrovní trojic
 • 10 nejlepších seznamů
 • Top Team Comps
 • Školení
 • Tapety
 • Divné tipy
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • .

 • .
 • Patron Hall of Fame
 • .

23. ledna 2018

Oficiální záplata 8.2 poznámky vydané!

Úvod

Nejnovější poznámky o patch jsou k dispozici s velkými změnami několika šampionů spojených s Nerfs na některých mistrovských ve hře a vytvářejí nejvíce problémů, Aftershock a KleptoMancy. Podívejte se na toto rychlé shrnutí a plnou kopečku níže!

souhrn

Buffy : Ekko, Jinx, Nunu, Sona,
Nerfs : Evelynn, Ezreal, Kha’zix, Malzahar, Ornn, Vayne
Vylepšení : Pantheon

Pro starší poznámky o patch a novou stránku Shrnutí poznámky o opravě na této stránce podívejte se na tuto stránku: http: // www.Nerfplz.com/2018/01/patch-notes-historical-enfs.html

Patch 8.2 poznámky

Aether, gentleman gustaf, luqizilla

Vítejte na 8.2, ten, kde provádíme docela velkou systémovou změnu. Pro historii LOL se přisluhovači spěchali, aby bránili své spojence proti jakémukoli šampionovi, který je zasáhl základním útokem, ale tito přisluhovači pouze sledovali, jak se Pantheon zamíchala oštěpy nebo Cassiopeia potopila Twin Fang do vás. Po této záplatě už ne. Minioni nyní chápou, že cílená kouzla jsou průměrná, a budou reagovat, jako by to byly základní útoky. Toto je docela velká změna, takže ji zde čekáme, ale úplný seznam najdete níže.

S tím bylo řečeno, v poslední době existuje několik džunglíků terorizujících roztržení a my využijeme šanci je srazit na kolík, aby se všude laners (a džunglí) všude cítili o něco bezpečnější. Někteří platí pro Marchsmen a jména vás pravděpodobně nepřekvapuje.

Paul “Aether” Perscheid Mattias “Gentleman Gustaf” Lehman Lucas “Luqizilla” Moutinho

Šampióni

Ekko

Rychlost útoku bonusového útoku na úrovni 1 přidáno.

Ekko je docela blízko k tomu, aby byl schopen efektivně džungle, a tento malý hrbol by mu měl pomoci dostat se zpět na tuto cestu.

Základní statistiky

Rychlost útoku bonusového útoku na úrovni 1 0% ⇒ 10%

Evelynn

Evelynnův výbuch je příliš zatraceně vysoký.

E – Whiplash

Maximální zdravotní zdraví.5% na 100 schopnosti schopnosti) ⇒ 3% cílové maximální zdraví (+1.5% na 100 schopnosti schopnosti)

Zmocněno maximálního zdraví cíle 6% (+3.5% na 100 schopnosti schopnosti) ⇒ 4% cíl maximální zdraví (+2.5% na 100 schopnosti schopnosti)

Ezreal

Q Poškození se snížilo v raných pozicích.

Kleptomancy dramaticky posunula Ezrealův výkonovou křivku, což mu mnohem usnadnilo, aby získal jeho jádro lesku/slzy bohyně dříve. Výsledkem je, že Ezreal’s Power Spikes (zejména Trinity Force/Muramana) se objevují dříve a kontrolují hru déle. Ve skutečnosti pro něj nemá smysl mít fázi bezpečného pruhu (dokonce i šikanování některých laners) a zároveň má nejlepší sílu střední hry ve své třídě, takže naladíme jeho ranou silou hry.

Q – Mystic Shot

Poškození základny 35/55/75/95/115 ⇒ 15/40/65/90/115

Uhranout

Poškození základního útoku se snížilo na raných úrovních. Pasivní již ne hromadí, ale uncaps útočí na rychlost, zatímco Jinx je nadšený. Rychlost útoku Minigunu se již nevznikaje s úrovní, ale mění se tvrději s hodností.

Chceme zdůraznit přírodu Jinxovou přírodou tím, že zmírnila její ranou bezpečnost hry, ale zvýšila její schopnost sněhové koule. To znamená zvýšit svou schopnost brát věže nebo vyhrát duely, když zvedne předčasné zabití, a dává jí jedinečný týmový boj vysoko, když se valí v rámci týmový boj.

Základní statistiky

Poškození základního útoku 66 ⇒ 61
Statist pro růst poškození útoku 2.41 ⇒ 2.7

Pasivní – nadšeni!

Aktualizováno příliš nadšené, Get Entec’s Attack Rychle již není hromada
Nová přes 9000 rychlosti útoku Jinx může překročit čepici, zatímco je nadšená

Q – SwitcherOo!

Aktualizovaná rychlost útoku minigunu 30/40/50/60/70% ⇒ 30/55/80/105/130%
Odstraněno jinxed minigun již nezískává rychlost útoku na základě úrovně Jinx
Nový první útok Jinx po přechodu na minigun vyjde uvnitř .4 sekundy výměny

Kha’zix

Pasivní škálování se snížilo. Q škálování se zvýšilo.

Kha’zix má svítit, když na ně může izolovat cíl a řetězovat své schopnosti. V tuto chvíli je škoda na jeho pasivu příliš vysoká, což mu umožňuje vyhrát neisolované boje, které by pravděpodobně neměl. Výsledkem je, že přesouváme nějakou moc z jeho pasivního a do jeho q.

Pasivní – neviditelná hrozba

Poměr 0.4 Poškození útoku bonusového útoku ⇒ 0.2 Poškození bonusového útoku

Q – ochutnat jejich strach

Poměr 1.1 Poškození bonusového útoku ⇒ 1.2 Poškození bonusového útoku

Malzahar

Měřítko Q se snížilo. R Cooldown se zvýšil.

Malzahar’s Burst Combo je příliš konzistentní, takže snižujeme jeho frekvenci a celkové poškození.

Q – volání prázdnoty

Poměr 0.8 Schopnost síla ⇒ 0.65 Schopnost síly

R – nethers

Cooldown 120/100/80 sekundy ⇒ 140/110/80 sekund

Nunu

NUNU nyní navíc způsobuje bonusové magické poškození při základních útocích. W nyní také zvyšuje schopnost síly na obou cílech.

Nunu právě teď není moc dobrý.

Q – Konzumujte

Nové tyto ruce dobře krmené nyní navíc udělují 3/5/7/9/11 (+5 na 100 síly schopnosti) Magic Poškození při základních útocích

W – Krev varu

Nové magické prsty nyní navíc zvyšují sílu schopnosti o 40% (maximální zvýšení: 40/60/80/100/120) na obou cílech.

Ornn

Ornn již není během W nezastavitelná. R Cooldown se zvýšil.

Obvyklý kontraplay k šampionům, kteří jsou stále (nebo v případě ORNN, se pohybují pomalu), zatímco oni chrlí trvalé poškození, je přemístit je. Být nezastavitelný během W – Bellowův dech prostě nenechává hráčům mnoho hraní proti němu. Jeho konečný cooldown také neopouští nepřátelské týmy s dobrými okny, aby byly agresivní, takže to vyladíme.

W – Bellows Dech

Odstraněna nezastavitelná ornn již není během této schopnosti nezastavitelná

R – volání boha kovárny

Cooldown 130/100/70 sekundy ⇒ 140/120/100 sekund

Panteon

Měníme způsob, jakým cílená kouzla čerpají přisluhovadlo aggro, což má docela významné důsledky pro to, jak Pantheonovy pasivní funkce.

W – Aegis z Zeonia

Minion aggro op již neblokuje nebo je spotřebován obléháním přisluhovačů

Sona

Q Mana náklady se snížily.

Naše nerfy do Sony v reakci na přepracování runy zašly příliš daleko.

Q – Hymn of Valor

Cena 60/65/70/75/80 Mana ⇒ 50/55/60/65/70 Mana

Vayne

Rychlost útoku na úroveň se snížila. R Bonusový útok poškození se snížilo.

Vayne je právě teď příliš silná. Fleet Footwork jí dává snadnější cestu k pozdní hře a když se tam dostane, jen se valí ve statistikách. Spíše než zasáhnout její laningovou fázi (a vyvíjet většinu tlaku na její soupeřící laner), snižujeme její sílu v pozdní hře.