League of Legends Season 2023: Hodnocené rozdělení 1 odměny, časová osa a další, League of Legends Seadové sezóny 2023 Odměny a přehled – Gametyrant

League of Legends zařadila odměny

League of Legends Season 13 zařazena jako 11. ledna a všechny řady byly resetovány.

League of Legends Season 2023: Split Split 1 odměny, časová osa a další

League of Legends Season 13 zařazena jako 11. ledna a všechny řady byly resetovány.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat rozdělené body, odměny a další.

V sezóně League of Legends 2023 je zde spousta nových věcí, protože Riot Games zavedl nový dvoupolovací systém pro hodnocení, udržoval Vogue s jinými hrami včetně její další taktiky týmu Title Teamfight. S hodnocenou sezónou rozdělenou do dvou částí mají hráči příležitost lépe sledovat svůj pokrok a také si vydělá více odměn. Pozoruhodné je, že rozdělení 1 League of Legends Season 2023 zařadilo 11. ledna pro většinu regionů. Toto rozdělení bude trvat do léta a druhé rozdělení bude zahájeno po léta, odhalily vzpoury hry.

Zde je vše, co potřebujete vědět o hodnocení Split 1 League of Legends Season 2023 a odměny, které můžete získat.

Split 1: Jak bude vaše hodnost resetovat v polovině roku?

Oba hodnocené rozdělení v sezóně League of Legends 2023 budou mít hodnocený reset mezi nimi a hráči dostanou odměny, aby se shodovali. Toto je snaha přivést League of Legends až do dnešních očekávání a řešit body bolesti kolem stresu, aby se vyhýbala úpadu nebo demotiosu v polovině roku.

Když se rozpad 2 z hodnocené sezóny začne, nebude resetovat tak těžký jako ten v lednu, slíbil společnosti. Je to proto, že hra nebude podstoupit dramatické změny. “Resetování v polovině roku bude také ještě méně významné, pokud hráč nehrál mnoho her od ledna,„Přidáno nepokoje.

Vysvětleno rozdělení 2023

Hráči získají rozdělené body (SP) vítězstvím během dvou rozdělení. S SP mohou hráči dostat ruce na odměny ve hře, včetně emocí, kožních střepů a modré a oranžové esence, mimo jiné.

League of Legends 2023 zařadila Split 1 odměny

Split 1 odměny za zařazení v sezóně League of Legends 2023 jsou následující:

 • 10 SP: Hextech hrudník
 • 40 SP: HEXTECH KEY
 • 80 SP: Skard Skard náhodného oddělení
 • 120 SP: HEXTECH KEY
 • 160 SP: Split Emote Split 1
 • 200 SP: HexTech Key
 • 240 SP: K’Sante Champion Permanent
 • 280 SP: HEXTECH hrudník
 • 320 SP: Spumsor Icon Splaced Spumsor 1
 • 400 SP: Mystery Emote
 • 480 SP: HEXTECH HUST
 • 720 SP: 500 oranžová esence
 • 800 SP: Hrudník Masterwork

Jak se dostanete v hodnocení SP?

11. ledna (10. ledna pro některé regiony) byly všechny řady resetovány a hráči budou muset hrát sólo/duo nebo se zařadit, aby se znovu umístili. V Sezóně League of Legends Season 2023 – Split 1 Split 1, získáte 10 rozdělených bodů za vítězství a 6 za ztrátu.

Kromě odměn s rozdělením, počínaje rokem 2023, jsou všichni hráči bez ohledu na jejich řady způsobilí pro vítěznou kůži. Letos budou vydělat dvě hodnocené kůže. Zatímco i hráči nižší úrovně mohou dostat ruce na hodnocených kůžích, je třeba poznamenat, že kůže bude zamčena za určitým množstvím SP.

Hlavní pleť pro Split 1 je výnosná hráči všech řad, ale množství požadovaných rozdělených bodů se liší podle hodnosti: 80 bodů za zlato a více a 1600 bodů pro stříbro a níže. Kromě toho, jakmile si vyděláte pokožku, zůstává vyděláno, i když byste měli demotovat. Kůže však bude distribuována po skončení sezóny 2023 – Split 1.

League of Legends zařadila odměny a přehled sezóny 2023

League of Legends Roční období sledují roční rozvrh, obvykle počínaje lednem a končící kolem listopadu. Každá sezóna je však rozdělena do dvou rozdělení, přičemž první odstartuje začátkem roku a druhá začíná v polovině roku. Na základě minulých trendů je rozumné předpovídat, že sezóna 2023 by pravděpodobně skončila 15. listopadu.

Jak funguje systém žebříčku League of Legends 2023?

Začátek každého nového rozdělení najde hráče bez. Úsilí vaší předchozí sezóny však není ignorováno. Můžete obnovit svou pozici na žebříku hraním deseti herních her.

Jaké jsou hodnocené odměny?

Existuje celá řada odměn k motivaci vašeho pokroku v hodnocených hrách, včetně hodnocených regalií, vítězných kůží a odměn Honor.

Jak fungují rozdělení a rozdělené body?

Každá sezóna je rozdělena na dvě poloviny, během nichž si můžete vydělat rozdělené body hraním hodnocených her. Mezi sezóna 2023 Split Jedna odměny patří Hextechovy truhly, klíče, vítězný emote Maokai, K’Sante Permanent, vítěznou ikonu Maokai, záhadná emoce, 500 oranžová esence, náhodná věčná kapsle S1 a mistrovská hrudník a mistrovská hrudník.

Co se stane během preseason a převodů?

Preseason je fáze mezi jednou sezónou a dalším startem. Během tohoto období jsou obvykle zavedeny a upraveny hlavní změny hry.

Jak vám může elobostleague pomoci zajistit odměny?

Pro ty hráče, kteří si přejí zajistit své odměny bez grind, Elobostleague nabízí pohodlné řešení. Využitím služeb kvalifikovaných a zkušených hráčů může Elobostleague posílit hodnost vašeho účtu, což vám umožní požadovat prestižnější odměny bez obvyklé investice do času a úsilí. Tato služba pro zvýšení ligy je obzvláště prospěšná pro hráče, kteří se mohou snažit postupovat nebo jednoduše postrádat čas na to, aby se věnovali lezení po žebříčku. Takové služby můžete použít k úsilí a růstu jako hráč.