League of Legends Worlds 2017: Připravte se na Grand Final | PCGamesn, League of Legends 2017 Mistrovství světa: Plán, skóre a výsledky – The Rift Herald

Mistrovství světa v League of Legends 2017: Rozvrh, skóre a výsledky

Poté, co přišli dno jejich příslušných skupin, Gambit, Dire Wolves, Kaos Latin Gamers and Rampage opustí turnaj. Pokud moje předpovědi stojí za něco, bude brzy následovat Lyon, Fnatic, Team One a Young Generation.

League of Legends Worlds 2017: Připravte se na finále Grand

Mistrovství světa League of Legends odstartovalo v sobotu působivým slavnostním zahájení. Během turnaje vám přineseme pozoruhodné výsledky, stejně jako celkové kolo turnaje.

Získejte aktuální informace s celým turnajem s naším průvodcem Worlds 2017.

Skupinová fáze

Nyní, když play-ins skončí, je čas na scénu Worlds Group. 16 týmů je rozděleno do čtyř skupin po čtyřech a každý tým bude hrát každý další tým ve své skupině dvakrát ve formátu Best of One. Oba týmy s nejvíce výher z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále.

28. října

Tento víkend se týmy Final Four na Worlds 2017 postavily, aby rozhodly, kdo v neděli postoupí do Velkého finále. Obě hry byly zápasem Číny vs Korea, s RNG v sobotu a týmu, kterému čelíme v neděli Samsung Galaxy.

RNG začal silný a porazil SKT v jejich první hře. Skt bojoval zpět ve druhé hře, ale skóre na 1-1. RNG přišel znovu na silné ve třetí hře, uzavřel ji za méně než 25 minut, ale Skt znovu odpověděl a prohlásil čtvrtou hru, aby se série vzal k rozhodčímu, který Skt nakonec dokázal zavřít a zajistit své místo ve svém třetím místě finále v řadě.

Tým jsme také začali dobře, také si nárokovali první hru proti SSG, ale Korejci zajistili hru 2 s vynikajícím Jarvan a Galio Combo za 25 minut. Hra 3 také šla do Samsung, který pokračoval vyhrát hru čtyři a postupoval do finále důrazně.

To znamená, že finále tohoto víkendu, které se bude konat 4. října, uvidí dva předchozí mistři světa, protože SKT se snaží udržet titul od SSG, SJO dříve našel úspěch jako Samsung White v roce 2014.

21. října

O víkendu se čtvrtfinále blížily ke konci, s zápasy mezi Fnatic a Royal se v sobotu nikdy nevzdávají a cloud9 převzetí týmu We v neděli.

Čínské týmy, RNG a Team WE, byly oba oblíbené k postupu. Zatímco se Fnatic podařilo vyžádat si hru od RNG, dočasně je zastavil na 1-1, nakonec se Royal nikdy nevzdával vítězství 3-1, posílený hvězdným výkonem od Uzi, který nesl hru tři s 19 zabití za pouhé dvě úmrtí.

Cloud9 postavil silnější boj proti týmu We a vytáhl několik neobvyklých tipů, včetně zpěvu, aby si nárokoval dvě hry. Se sérií svázanou 2-2, ale tým jsme dokázali zajistit pátou a poslední hru, což znamená, že oba čínské týmy postupovaly do semifinále.

Tyto hry budou mít Palce příští víkend, s SKT na RNG 28. října a Samsung Galaxy hraje tým We. To bude znamenat dva zúčtování Číny vs Korea, aby určila, kdo skončí ve Velkém finále 4. listopadu.

20. října

Dnešní čtvrtfinále mezi SKT a Misfits byl připraven nabídnout největší rozrušení v historii League of Legends. Jako první semeno z nejsilnějšího regionu a trojnásobné mistry světa vypadaly SKT, jako by pohodlně postupovaly do dalšího kola.

V první hře nejlepších z pěti zápasů proti Misfits, z nichž nikdo nikdy nehrál na světě, tato předpověď vypadala velmi pravděpodobná. Skt se převalil přes Evropany a trpěl pouze jednou smrt, než padl Nexus Misfits.

Ve druhé hře se však Evropané odrazili zpět. Neočekávaný blitzcrank výběr z podpory Misfits, Ignar, znamenal, že by si mohli nárokovat ranou hru, tlačit SKT zpět, než mohli ve hře získat skutečné postavení, a přijmout zápas na 1-1.

Z nějakého důvodu se SKT rozhodl zdvojnásobit svou složení pozdní hry ve druhé hře. Jejich relativně pasivní volba Vayne, šampiona, která najde velkou část své síly v pozdních stádiích hry, byla potrestána Ignarovou neuvěřitelně agresivní leonovou hrou a viděli Misfits nárokovat si dva zabití v úvodních minutách hry, než pokračoval v sněhové kouli, než pokračoval v Snowball a využít výhodu 2-1.

Skt vypadal, že je na provazech směrem ke středu čtvrté hry a Misfits byly v extrémně silné poloze. Jejich stav nováčků se však ukázal, když se nadměrně rozšířili a dovolili SKT zpět do hry, přičemž zápas přinesl pátou a poslední hru.

V závěrečné hře však SKT ukázala svou dominanci v týmových bojích, sedí se od Misfits, než rychle doručila ránu, nárokovala sérii 3-2 a postupovala do semifinále

19. října

Čtvrtfinále jsou nyní dobře probíhají a na začátku vyřazovacích etap přišla dosud největší aktualizace turnaje. Samsung Galaxy čelila proti hraní Longzhu v celém korejském zápase dnes ráno, ale věci se přesně neplánovaly.

Longzhu opustil svou skupinu na prvním místě, aniž by ztratil zápas. Čerstvé ze zadní části vítězství v letním rozdělení LCK a nasazených za druhé, těsně za SKT T1 a nad jejich soupeři, byli to oblíbené turnaje. Samsung, na druhé straně, přišel na druhém místě ve své skupině, která byla pravděpodobně jedním z nejjednodušších, a přestože se očekávalo, že se proti Longzhu bojoval proti Longzhu.

Nakonec však Samsung dominoval a postupoval do semifinále 3-0. Byli úspěšní na mapě; Jejich džunger, Ambition, měl zatím nejlepší zápas seriálu na Sejuani. Jejich Bot Lane se zaměřil na Tristanu a prokázal svou hodnotu proti Longzhuově modlitbě a gorile v polovině až pozdní hry. A jejich midlaner, Crown, dokázal zcela vypnout Longzhu’s PBB a zastavit mu v pomoci s sněhovou koulí dalším pruhům. Longzhu si dokázal požadovat několik bojů, ale po jejich první ztrátě nebyla schopna najít své postavení, zhroutí se z soutěžních týdnů dříve, než by možná nejkonzervativnější očekávání mohla uhodnout.

14. října

Poslední čtyři týmy postupující do čtvrtfinále Worlds 2017 byly rozhodnuto o víkendu. Skupiny A a D to bojovaly v sobotu a neděli, s několika škytavkami podél cesty a významným rozrušením pro jednoho veteránského týmu.

Skupina D viděla Čínský tým, postupujeme pohodlně a korejské bleskové vlci zhroutí pouze s jedním vítězstvím celkem. Misfits a TSM ukončily skupinovou fázi 3-3 a spustily další tiebreak. Misfits se zdálo být pohodlně po celou dobu a dokončit základnu TSM pomalu, ale jistě, aby postupoval spolu s týmem We.

Po katastrofálním prvním týdnu Edwarda Gamingu se jim podařilo vylepšit svůj rekord 0-3 s vítězstvím přes Cloud9 a AHQ, ale byl to případ příliš málo, příliš pozdě, s Cloud9 nakonec postupoval třemi vítězstvími a třemi ztrátami a třemi ztrátami. Jinde ve skupině A, SKT postupoval, což není pro nikoho velkým překvapením, ale na cestě se podařilo prohrát hru s AHQ, jejíž působivá raná hra dala vládnoucím šampionům příliš mnoho hory na stoupání. Nez rozdílu v výsledku skupiny, ale ukazuje, že vládnoucí šampióni mohou být poraženi.

13. října

Dnes viděli týmy skupiny C bojovat o místo ve čtvrtfinále, přičemž se RNG a Samsung Galaxy dostaly do další fáze, zatímco G2 a Fenerbahce viděli, že jejich cesta skončila.

G2 začal den dobře a porazil RNG v tom, co by se ukázalo jako jediná porážka skupiny čínského týmu. Později v den se však nepodařilo vydělávat na příležitostech k porážce Samsungu a jakmile ten druhý porazil Fenerbahce, byl osud G2 zapečetěn, což z nich učinilo první evropský tým, který opustil turnaj.

1907 Fenerbahce, který byl jediným týmem zástupných znaků, který postupoval z play-in pódium, také opustil turnaj, ale přestože nevyhrál jedinou hru ve skupinách, zpochybnil G2 v jejich poslední hře a držel je téměř hodinu.

Poslední hra dne zaznamenala, že se RNG a SSG střet rozhodnou, který tým bude postupovat ze skupiny jako první semeno. Navzdory netypicky silnému začátku z korejského týmu se RNG podařilo hru uzavřít bez většiny;.

12. října

Worlds vstoupil do svého druhého týdne, což znamená, že v neděli budeme vědět, které osm týmů se dostane ve skupinových fázích do čtvrtletí finále. Dnes jsem viděl, co může být velmi nejužší den hraní her dosud, protože výsledky pro skupinu B přišly přímo k drátu.

Zatímco Longzhou pokračoval ve svém neporaženém běhu a ukončil skupinu na působivých šesti vítězství a bez ztráty, další tři týmy se zašroubovaly na společné druhé místo. Fnatic se podařilo otočit svůj dříve špatnou podobu s vítězství. Ve svých hrách, Gam Beat IMT, což znamená, že všechny tři týmy dokončily skupiny na dvě výhry a čtyři ztráty, což spustilo dvojitý tiebreaker.

Vzhledem k tomu, že Gigabyte měl ve svých dvou vítězstvích nižší kumulativní vítězství, první kravata byla napadena mezi nesmrtelnými a fnatickými. Posledně jmenovaný se postupoval k postupnému stisknutí výhody, pomalu, ale jistě uzavřel hru a ukončil běh nesmrtelných ve světě.

To znamenalo, že Fnatic postupoval k převzetí gigabajte pro své místo ve čtvrtích. V blízké bojové hře, ve které Gigabyte hrál jednu z jejich dosud meta strategií turnaje, se FNATIC nakonec ukázal jako silnější, ačkoli některá extrémně natažená týmová boje znamenala, že to pro evropský tým zdaleka nebylo prosté. Jejich úspěch znamená, že se připojí k Longzhou ve čtvrtích, protože se mají konat příští týden.

7. října

Worlds 2017 se zahřívá. Tento víkend došlo k několika týmům, které podnikne kroky k zajištění svého místa ve stádiu vyřazení turnaje, ale existuje spousta dalších, kteří budou bojovat přímo až do závěrečných zápasů skupinových fází.

Není divu, že SKT T1 jezdí vysoko, se třemi výhrami a bez ztráty po jejich porážce AHQ. Připojení k nim na 3-0 jsou RNG a Longzhu Gaming. Všechny tři týmy vrcholují své příslušné skupiny a vypadají, že postupují do dalšího kola. Skupina D je však velmi úzce bojována; Zatímco Flash vlci sedí na 0-3, všechny tři další týmy ve skupině mají v současné době dvě výhry a jednu ztrátu po porážce TSM na Misfits.

Zdá se, že největší rozrušení turnaje pochází z EDG a Fnatic, z nichž oba mají značné množství světových zkušeností a kteří by mohli očekávat, že postupovat navzdory jejich tvrdým skupinám. Fnatic by mohl změnit své bohatství, pokud budou mít štěstí příští týden a mohou si vyžádat vítězství proti Marines Immortals i Gigabyte, ale EDG pravděpodobně má štěstí, sedí dno nejtěžší skupiny turnaje.

Tři severoamerické týmy znovu získaly nějakou podobu druhého dne skupiny Worlds Group. TSM Beat Flash Wolves a Cloud9 vypadal pohodlně proti AHQ. Fnatic vypadal silně proti nesmrtelným, ale masivní nesprávný krok z Fnatic ADC, Rekkles, je nakonec stál hru.

Pokračování evropského neštěstí na dosud turnaji, Misfits byl vyslán týmem WE. Tato porážka však nebyla tak trapná jako Gigabajte Marine, aby se nevypořádal s Longzhou. Gigabyte skóroval v zápase pouze dva zabití, ve srovnání s 17 Longzhou, prohrál hru za necelých 24 minut se zlatou nevýhodou více než 17 000 zlatých.

Poslední hra dne byla opět nejlepší. SKT T1 převzala Edwarda Gaming v nejnovější iteraci jedné z nejvíce vyhřívaných soupeření LOL. Navzdory sledování o 11 000 zlatých v jednom bodě hry, trvalo jen jednomu týmu, aby se mezera uzavřela a nakonec získala vítězství.

5. října

Den jedna ze skupinových etap se ukázala jako tvrdá práce pro západní týmy, přičemž žádný z pěti evropských nebo severoamerických týmů vyhrál své zápasy. V důsledku toho dominovala Čína, Korea a LMS první den.

Den odstartoval tak, jak mnozí očekávali, s tureckými zástupnými znaky 1907 Fenerbahce bojující tváří v tvář královskému. Poté, G “padl na Samsung Galaxy a nesmrtelní prohráli s Longzhu, v převážně předvídatelných výsledcích. Skt dominoval Cloud9 a začal předčasně zahájit jejich nabídku na nárok na titul třetího světa v řadě.

Ne všechno však šlo do plánu, protože Fnatic prohrál s mariňáky Gigabajte, vážně poškodil své šance na to, aby se z něj vyřadil ze skupin, a vyžadoval, aby porazili Longzhou a nesmrtelné, aby se dostali do knockoutů.

Nejlepší hra dne přišla díky hře s vysokým podílem mezi EDG a AHQ. Jedna z dosud nejdelších her turnaje byla hra vynikající tam a zpět a z velké části to vypadalo, jako by to mohlo velmi snadno jít obousměrně. Nakonec však AHQ vyhrál klíčový týmový zápas a před uzavřením hry si nárokoval Barona.

Přehrávání

Play-ins jsou novou scénou, navrženou tak, aby týmům z menších regionů místo na mezinárodní scéně. Z velké části existují prvotřídní týmy z regionů, jako je Brazílie, Turecko a Oceánie, ale hrací hry uvidí, jak tyto týmy testují svou mettlu proti třetím semeni z hlavních regionů, s Evropou, Severní Amerikou, Čínou, a LMS také představují.

29. září

Konečné zápasy fází hraní byly dnes dokončeny a rozhodovaly o tom, které čtyři týmy postupují do 16. kola světa 16. V dnešních ranních knockoutových zápasech nebyly žádné velké konkrétní rozrušení, ale hry byly přesto tvrdě bojovány.

V prvním zápase, 1907 Fenerbahce vzal tým One. Zatímco v první hře dominoval Turecko Fenerbahce, nebylo to všechno prosté plachtě. Nakonec Fenerbahce vyhrál zápas 3-1.

Druhý zápas dne viděl, jak Vietnamská mladá generace převzala čínský tým. Zatímco vítězství čínského týmu 3-0 se zdá být důrazné pouze od skóre, byly výrazně pozadu ve hře dva, ale ukradli dva barony z YG, aby usnadnili jejich návrat.

To znamená, že fnatic, tým We a Cloud9 postupují z hlavních regionů, s Fenerbahce jediným týmem z menšího regionu, který to provedl prostřednictvím play-ins.

Na konci dnešního ranního vysílání došlo k losování, které rozhodlo o konečných seskupeních pro další fázi soutěže. Tyto výsledky jsou následující:

 • Edward Gaming (Čína)
 • SK Telecom T1 (Korea)
 • AHQ E-SPORTS CLUB (Tchaj-wan)
 • Cloud9 (Severní Amerika)
 • Longzhou Gaming (Čína)
 • Immortals (Severní Amerika)
 • Gigabyte Marines (Vietnam)
 • Fnatic (Evropa)
 • G2 ESPORTS (Evropa)
 • Royal nikdy nevzdávej (Čína)
 • Samsung Galaxy (Korea)
 • 1907 Fenerbahce ESPOR (Turecko)
 • Flash Wolves (Tchaj -wan)
 • Misfits Gaming (Evropa)
 • TSM (Severní Amerika)
 • Tým We (Čína)

Skupinové fáze Worlds 2017 začínají ve čtvrtek 5. října v 08:30 BST.

28. září

Včera neexistovaly žádné hry, ale dnes ráno jsem viděl první dvě vyřazovací hry Worlds, s Cloud9 převzetí Lyon Gaming a HKA směřující proti Fnatic. Obě hry se zdály být docela jednostranné od skóre a skončily 3-0 v nejlepším z pěti zápasů, ačkoli Fnatic Vs HKA byl vlastně velmi tvrdě bojován.

Nakonec, zatímco jeden výsledek byl více či méně očekáván, druhý nebyl. Cloud9, po vrcholu své skupiny, vždy očekávali, že budou hrají hra, a to tak snadno udělali. HKA, navzdory tomu, že přišla na turnaj z hlavní oblasti, byli Fenerbahce zbiti na nejvyšší semeno ve své skupině a pro další kolo kreslili fnatic.

Síla HKA znamenala, že mnozí předpokládali, že Fnatic by opustil turnaj, ale silné představení z jejich čepic středního laner, které je ochotně zálohováno džunglí Broxahem na Gragasu, pomohlo Fnatic zajistit nepravděpodobné vítězství a místo vedle Cloud9 v Officic Skupinové fáze světa.

26. září

První kolo pódia je kompletní a osm týmů postupovalo do prvního vyřazení světa. Zatímco většina her odešla zhruba, jak byste očekávali, ve čtvrté den turnaje bylo několik rozrušení.

Prvním z nich byla porážka Fnatic k mladému pokušení, která zachránila vietnamský tým před playoff, zatímco nepochybně srazila důvěru Evropanů. Poté se Fenerbahce vrátil z toho, že ztratil svou druhou hru do Hongkongského postoje, aby vyhrál hru na play-off, a zaujal první místo ve své skupině, jediný tým, který tak neučinil z hlavního regionu, aby tak učinil.

Mezi hlavní body ze čtvrtého dne patřila nesmírně důležitá barona krádež z Fenerbahceho havárie ve hře na vázání a pentakill z Whitelotus, aby uzavřela střet Lyon Gaming proti Gambit.

Se skupinovou fází byly potvrzeny losování pro vyřazení. Vítězové těchto nejlepších z pěti zápasů budou postupovat do skupinových fází světa. Zítra bude Cloud9 hrát Lyon Gaming, zatímco Fnatic bude čelit postoji Hongkongu. V pátek bude Fenerbahce hrát tým One, zatímco tým budeme hrát mladou generaci.

Poté, co přišli dno jejich příslušných skupin, Gambit, Dire Wolves, Kaos Latin Gamers and Rampage opustí turnaj. Pokud moje předpovědi stojí za něco, bude brzy následovat Lyon, Fnatic, Team One a Young Generation.

25. září

Zatím se věci staly jen tak, jak se očekávalo. Cloud9 ze Severní Ameriky je v současné době neporažený ve skupině B, stejně jako tým, který jsme ve skupině A, každý vyhrál čtyři hry. Ve skupině C je evropský FNAtic v současné době 2-0, ale téměř téměř se svinul proti mladému pokušení ve Vietnamu. Ve skupině D je Turecko z roku 1907 Fenerbahce také 2-0, které ve své hře rozrušily Hongkongský postoj.

Dva nejlepší týmy z každé skupiny Advance ve formátu dvojitého kola Robin formátu prvního kola jeviště, což znamená, že v současné době stojí, týmu my a Lyon Gaming Progress ze skupiny A, zatímco Cloud 9 a Team One esports mají prostřednictvím skupiny b. Zítra rozhodne osudy skupin C a D.

Tento příspěvek budeme aktualizovat kolem 13:00 BST každý den, protože výsledky dne jsou dokončeny.

Ali Jones bývalý náměstek redaktora Ali hraje hodně Fortnite a zná jeho ligu legend. Zajímalo by nás, jestli někdy dokončil čaroděj 3.

Mistrovství světa v League of Legends 2017: Rozvrh, skóre a výsledky

Mohl by to být rok, kdy dostaneme nového šampiona, nebo vyhraje SKT své třetí šampionát v řadě?

Austen Goslin @austeng Aktualizováno 25. října 2017, 12:51 EDT

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: League of Legends 2017 Mistrovství světa: Plán, skóre a výsledky

Je to opět roční období, s dokončenou fází přehrávání, League of Legends Mistrovství světa se konečně chystá zahájit vážně a dává nám celý měsíc akčních soutěží mezi nejlepšími týmy na světě.

Neoficiální otevření pro Worlds 2017 bylo minulý týden soutěž o přehrávání, která viděla, že se čtvrtý tým kvalifikuje pro každou ze čtyř skupin mistrovství světa. Týmy v těchto skupinách budou proti sobě čelit proti druhému během skupinové fáze turnaje, přičemž první dva týmy z každé skupiny postupují na divadelní fázi mistrovství světa v mistrovství.

Během fáze vyřazení budou týmy umístěny do hlavy k hlavě, jednorázová konzola s nejlepší z pěti série určující, kdo se pohybuje dál a kdo jde domů, nakonec vede k Grand Final Worlds, kde nový nebo možná opakuje. Mistr světa bude korunován.

Letos bude opět letos část výher turnaje na turnaji crowdfunded prodejem mistrovské kůže, která letos patří Ashe.

Hry můžete sledovat na Twitch Channel Riot Games a prostřednictvím YouTube LOL ESPORTS.

Tento příspěvek bude aktualizován na závěr každého dne hry.

Plán

Knockout Stage

Finále

Sobota 4. listopadu

SK Telecom T1 vs Samsung Galaxy, 3:00 a.m. ET

Semifinále

Sobota 26. října

SK Telecom T1 Vs Royal se nikdy nevzdává, 3-2

Neděle 27. října

Samsung Galaxy vs tým WE, 3-1

Čtvrtfinále

Čtvrtek 19. října

 • Longzhu Gaming vs Samsung Galaxy, 3-0

Pátek 20. října

 • SK Telecom T1 Vs Misfits Gaming, 3-2

Sobota 21. října

 • Královský nikdy nevzdávej vs fnatic, 3-1

Neděle 22. října

Skupina fáze

Čtvrtek 5. října

 • Královský nikdy nevzdávej vs 1907 Fenerbahçe ESPOR
 • G2 ESPORTS vs Samsung Galaxy
 • Longzhu Gaming Vs Immortals
 • Fnatic vs Gigabyte Marines
 • SK Telecom T1 vs cloud9
 • Edward Gaming Vs AHQ E-SPORTS CLUB

Pátek 6. října

 • Flash Wolves vs Team Solomid
 • Tým We Vs Misfits
 • Nesmrtelné vs fnatic
 • Longzhu Gaming Vs. Gigabyte Marines
 • AHQ E-SPORTS CLUB vs Cloud9
 • Edward Gaming vs SK Telecom T1

Sobota 7. října

 • Team Solomid vs tým my
 • Flash Wolves vs Misfits Gaming
 • G2 eSports vs 1907 Fenerbahçe ESPOR
 • Samsung Galaxy vs Královský nikdy nevzdávej
 • SK Telecom T1 Vs AHQ E-SPORTS CLUB
 • Cloud9 Vs Edward Gaming

Neděle 8. října

 • Tým We Vs Flash Wolves
 • Misfits Gaming vs Team Solomid
 • Gigabyte Marines vs Nesmrtelné
 • Fnatic vs Longzhu Gaming
 • 1907 Fenerbahçe ESPOR vs Samsung Galaxy
 • Královský nikdy nevzdávej vs G2 eSports

Čtvrtek 12. října

 • Nesmrtelné Vs. Gigabyte Marines
 • Longzhu vs fnatic
 • Fnatic Vs Immortals
 • Gigabyte Marines vs Longzhu Gaming
 • Gigabyte Marines vs Fnatic
 • Nesmrtelné vs Longzhu Gaming
 • Fnatic Vs Immortals
 • Gigabyte Marines vs Fnatic

Pátek 13. října

 • G2 eSports Vs Royal se nikdy nevzdávej
 • Samsung Galaxy vs 1907 Fenerbahçe ESPOR
 • Samsung Galaxy vs G2 eSports
 • 1907 Fenerbahçe ESPOR vs Královský nikdy nevzdávej
 • 1907 Fenerbahçe ESPOR vs G2 eSports
 • Královský nikdy nevzdávej vs Samsung Galaxy

Sobota 14. října

Neděle 15. října

 • AHQ E-SPORTS CLUB vs SK Telecom T1
 • Edward Gaming vs cloud9
 • AHQ E-SPORTS CLUB vs Edward Gaming
 • Cloud9 vs SK Telecom T1
 • Cloud9 Vs AHQ E-SPORTS CLUB
 • SK Telecom T1 Vs Edward Gaming