LIES P – Datum vydání, hraní a novinky | Techradar, Lies of P Datum vydání, přívěsy, hraní, příběh a další | PCGamesn

Lži datum vydání P, přívěsů, hraní, příběhu a dalších

Avšak rychle po oficiálním přívěsu pro datum vydání, desetiminutový reflektor zaměřený výhradně na mechaniku hry, boj a obecné nastavení bylo ukázáno jako součást Xbox Extended Showcase 2023 13. června 13. června.

Lži p – datum vydání, hraní a novinky

Pinocchio headshot v lžích P

Lži p spuštěno 19. září a konečně se můžeme ponořit do města sužovaného chaosem.. Tato zkroucená interpretace Pinocchio vás přiměje, abyste se probojovali skrz Krat a objevili ponurou realitu příběhu, který všichni známe a milujeme, a vyzývají vás celou dobu a zobrazujete skryté symboly a tajemství kolem vás, abyste pochopili křehký svět.

Vedly k jeho vydání jsme sestavili všechny informace, které jsme mohli ohledně jakýchkoli zpráv, obsahu hry nebo reflektorů, a dát je vše na jednu stránku, abyste mohli pomalu spojit představu o tom, co by hra představovala. Ale nyní je vydán a naše Lži p Recenze je k dispozici, možná budete chtít tuto stránku použít k přeměně všeho, co jsme věděli a očekávali ve srovnání s tím, jak hra skutečně hraje.

Lži p – řezu na pronásledování

 • Co je to? Duší hrající život po životě Pinocchio v sušeném městě Krat
 • Kdy to uvolnilo? 19. září 2023
 • Na čem to mohu hrát? PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, PC
 • Kdo to dělá? Neowiz hry

Lži datum vydání P a platformy

Lži p byl propuštěn 19. září 2023 – něco přes tři roky po jeho počátečním oznámení od Neowiz v roce 2021.

Hra je k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a Series S, Xbox One a PC.

Lži přívěsů P

Oficiální Lži p Trailer Datum vydání byl uveden jako součást Summer Game Fest 2023 Showcase 8. června a nabídnout hlubší pohled do města Krat a co lze očekávat od boje a průzkumu. Přestože je přívěs převážně animovaný, počínaje zavedením zlověstného hlasu, který se probudí Pinnochio, jsme probíhali různými prostředími doprovázeni klasickou francouzskou hudbou, aby se přemýšleli o krajině inspirované Epoque Belle Epoque.

Kromě toho dostáváme krátký pohled na boj, a to jak prostřednictvím toho, co vypadá jako setkání šéfů a standardních nepřátelských setkání, ale mimo to není předvedeno mnoho obsahu ve hře. Úplný přívěs je vidět níže:

Avšak rychle po oficiálním přívěsu pro datum vydání, desetiminutový reflektor zaměřený výhradně na mechaniku hry, boj a obecné nastavení bylo ukázáno jako součást Xbox Extended Showcase 2023 13. června 13. června.

V tomto přívěsu se dozvíme více o tom, co dělá boj jedinečný. Kromě toho se dozvíme o něco více o tom, co dělá Pinnochio tak mocným protagonistou s důrazem na paži legie. Úplnou ukázku je vidět níže:

Lži příběhu a nastavení P

Příběh o Lži p Sleduje humanoidní loutkový Pinocchio, který se probudí na pustém vlakovém nádraží ve městě Krat, které konzumuje chaos a šílenství. Je to zkroucená interpretace původního příběhu The Adventures of Pinocchio od Carla Collodiho, který zaujal boj samotného Pinocchia, který v zoufalém pokusu obou se stal člověkem a také našel jeho Stvořitele, Geppetta, Geppetta.

Ale Pinocchio je chycen v síti lží, která pro budoucnost loutky není dobře, a mezi vámi a vaším cílem stojí celý svět příšer a nedůvěryhodných postav stojících mezi vámi a vaším cílem. Kampaň pro jednoho hráče vás přiměje, aby se zúčastnilo dobrodružství zcela sólo a krmila se do izolované atmosféry, která Krat již představuje. Samozřejmě už existuje spousta fantastických sólových dobrodružství na Game Pass, ale určitě existuje prostor pro Lži p padnout mezi jednu z nejlepších her pro jednoho hráče na Xbox Game Pass Nyní se můžeme ponořit a dobře se podívat na to, co nabízí.

Mezi navigováním po kalamitě a čelem nepřátel čelili během případů náročného a složitého boje, budete vyzváni, abyste vyřezávali svou vlastní cestu a rozhodli se, jaké je správné rozhodnutí učinit během temného vyprávění.

Sužované město Krat pronásleduje design a nastavuje scénu pro celou hru. Zbytky města, které kdysi prosperující kvůli svému loutkovému průmyslu, jsou nyní promočeny krví a pomalu podlehnou chaosu.

Inspirace Belle époque pro mapu vytváří také kontrasttěji okouzlující atmosféru, která byla popsána jako obcházení děsivé hrůzy uvnitř svého úchvatně krásného vzhledu. Tmavé podtóny hry vytvářejí zlověstnou atmosféru, a zatímco obsah nemusí nutně spadat pod děsivý deštník, samotné obecné nastavení nás zpochybňuje, zda či ne Lži p je jednou z nejlepších hororových her.

Lži hry Play

Během desetiminutového reflektoru v hostovaném Xbox Extended Showcase jsme obdrželi náš první hloubkový pohled na to, co Lži p by hrál jako.

Jak byste očekávali od hry označené jako duše, je tu velký důraz na boj v celé hře. Budete si moci vyvinout jedinečný styl, který bude čelit nepřátelským útokům tím, že spolu propojí kombinace zbraní, s využitím ruky legie, kterou upgradujete po celou hru s různou mechanikou a funkcemi, a aktivujete schopnosti, které rozvíjíte podél cesty.

Zbraně lze rozebrat na čepele a držadla, a to jak s vlastními atributy, tak pohyby, takže můžete kombinovat funkce a vytvořit něco, co napomáhá vašemu preferovanému bojovému stylu. Tyto zbraně pak mohou být upgradovány tak, aby se staly spolehlivějšími a odolností na pomoc, na kterou budete muset dávat pozor, protože se snižuje pokaždé, když doručíte zásah, ale naštěstí je Pinnochio vybaven schopností napravit jakékoli poškození.

Kromě standardního boje budete muset ovládat umění Fable Arts, což jsou speciální bojové dovednosti obsazeny konzumací slotů pro bajky, které se získávají prostřednictvím standardního boje. Ještě jednou si můžete vybrat svou vlastní sérii dovedností, aby vyhovovaly vašemu stylu a pomohly vám porazit nepřátele nebo je zatlačit do groggy, který otevírá příležitost přistát smrtelný útok a způsobit nějaké vážné škody při obou standardních bojových setkáních A epické šéfy bitvy.

Jedno z hlavních odvolání však Lži p Přichází k rozhodování téměř úplně nesouvisející s bojem. Během dialogu a charakterových interakcí budete konfrontováni s řadou možností, kde můžete poskytnout zármutek prostřednictvím poctivosti, nebo zoufalství prostřednictvím lhaní. V závislosti na tom, co vyberete, vyřeší zbytek vašeho příběhu a vaše volby přicházejí s váhou, která se odhodí, když se ponoříte dále do Krat a přiblížíte se ke svému konečnému cíli.

LIES P ZPRÁVY

LIES PŘEZKUMU PRAMOVNÍHO PŘEDPISY
Po oficiálním přívěsu pro datum vydání bylo uvedeno deset minut obsahu ve hře v rámci Xbox Extended Showcase a nabídl zejména boj na boj, ale také vysvětlil několik funkcí hry, jako je to, jak bude vypadat upgrade Pinocchio, několik z nich několik kosmetika ke sběru a obecný přehled o krajině, ve které se hra odehrává.

Lies of P obdrží oficiální datum vydání na letních hrách
Konečně, Lži p má konkrétní datum vydání s laskavým svolením přívěsu zobrazeného na Summer Games Fest. Hra bude spuštěna 19. září na PS5, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC.

Lži demo P je nyní k dispozici
Demo pro Lži p je k dispozici ke stažení a představuje první dvě kapitoly hry. Tyto kapitoly vám budou čelit šéfům, představíme klíčové postavy a projdou vás jedinečnými oblastmi nedílnou součástí příběhu.

Pokud hledáte další bezútěšné dobrodružství, které si letos držíte na svém radaru, stojí za to se podívat Revoluce hodinek také.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Lži datum vydání P, přívěsů, hraní, příběhu a dalších

S hrou Steampunk Pinocchio, která umožňuje fanouškům žít svou fantazii Belle Epoque, je přehled o lžích datum vydání P, hraní hry, příběhu a dalších.

Mladý chlapec s kudrnatými černými vlasy vypadá velmi na třpytivém modrém motýli ležící v rybníku

Publikováno: 20. září 2023

Kdy byly lži data vydání P? Lies of P je akční hra třetí osoby z Neowiz Games založená na slavném příběhu živé loutky jménem Pinocchio. Toto je odvážný restart klasického příběhu Pinocchio, takže pokud jste obeznámeni s klasickým filmem Disney, existuje velká šance, že jste obeznámeni s některými z opětovných témat, také.

Lies of P je zasazeno do ponurého parního prostředí plného extrémně nebezpečných ďábl, což slibuje, že se jedná o skutečný zážitek z tmavých duší s herními prvky RPG. Pokud tato akční hra vzbudila váš zájem, zde je několik podrobností z lží z data vydání P, hraní, příběhu a jejích děsivých rakví přenášejících zajíčků Doom.

Lži datum vydání P

Ohlášeno během letního herního festivalu 2023, lži P vydání P vyšly v úterý 19. září 2023. Soulslike vydané na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series S a X.

Lži P byly splněny smíšeným recepcí, ale je to skóre přezkumu ve skutečnosti vyšla lépe, než se očekávalo po přijetí jeho dřívějšího demo páry. V době psaní leží PC PC na 82 na Metacritic, zatímco v našich vlastních lžích P Review mu dáváme ponižující skóre. Ale budete muset jít a přečíst si to, abyste zjistili, co je to skóre.

Thumbnail YouTube

Lži přívěsů P

První lži přívěsu P se datuje zpět do listopadu 2021. Sotva ukazuje samotného slavného protagonisty loutky, ale představuje nás to Geppetto, tvůrci Pinocchio. Můžeme ho vidět, jak prochází opuštěnými ulicemi zasněženého města zvaného Krat, který prochází obětí moru, který zdánlivě vymazal všechny, než vstoupil do katedrály, která obsahuje zbytky rozzlobeného robota.

Thumbnail YouTube

Lies of P Gameplay odhalují přívěs z srpna 2022 škádlí základní dilema hry: říct pravdu, nebo lhát. Jak říká hlas, pouze vy můžete Krata zachránit před chaosem, šílenstvím a smrtí, ale to vše záleží na vašich volbách. Pro ochutnávku toho, proti čemu jste, je přívěs Story z února 2023 muž jménem Simon Manus, jeden z šéfů hry.

Lži hry Play

Lies of P je hra pro jednoho hráče, která se prezentuje jako duše jako duše. Převzetí role P nebo Pinocchio musíte bojovat s nespočetným soupeři, včetně mnoha skličujících lží šéfů P. Klíčem k vítězství je naučit se chování vašich soupeřů a vzory útoků, pečlivě načasování vašich útoků a přicházející rány ve správný čas, aby se neglovala poškození.

Chcete -li dále zvýšit své šance na přežití, máte k dispozici výběr útoků na nabité umělecké umění a také paži mechanické legie. Můžete si vybavit jednu z několika zbraní legie, od harpoonů až po plamenomet. Lži P mají desítky zbraní, které lze přizpůsobit kombinací jejich čepelí a úchytů. Přiřazení čepele s jinou rukojetí mění její výkon, vzorec útoku, rychlost a další. Podívejte se na našeho vyhrazeného průvodce pro některé z nejlepších lží z paže legie.

Lži systému P dovednosti se používají k další jemné vyladění vašeho osobního stylu hry. Na začátku hry si musíte vybrat mezi třemi předvolbami „Combat Memories“:

 • Cesta cvrčků: Zůstatek. Kombinace síly s rychlostí nabízí tato třída střední HP, výdrž a útok. Získáte šavle jako startovní zbraň.
 • Cesta bastardů: hbitost. Mnohem rychlejší, ale zranitelnější možnost s nejnižší HP a nejvyšší výdrž. Počáteční zbraň je rapier.
 • Cesta zametačů: Houževnatost. Burly Option poskytuje vysokou HP a vysokou sílu za cenu agility. Obdržíte Smasher Clockwork jako startovní zbraň.

Stejně jako Dark Souls, porážky nepřátel odměny lži nejdůležitějšího zdroje P: Ergo. Podobně jako duše se lži p ergo používají k vyrovnání dovedností a schopností. Po porážce je ergo ponecháno na místě, kde jste potkali svůj zánik. Pokud to nezvednete, než se znovu zabijete, bude to navždy ztraceno.

Podobně jako předchozí hry Souls; Pinocchio musí odemknout respawn body zvané Stargazers. To je velmi důležité, protože je můžete použít k respawn, teleportu, regeneraci zdraví, upgradu svých zbraní a vyrovnávání svých dovedností.

Lži příběhu P

S atmosférou Steampunk, která se více podobá původnímu románu Dark Fantasy než pozitivní adaptace Disney, Lies of P reimagings příběh Pinocchio na pozadí město „Belle époque“ z 19. století z 19. století „Belle époque“. Jistě, město může na první pohled vypadat naprosto nádherně – příliš špatné to předstihlo šílené mechanické loutky. Nejsme si zcela jisti, zda je to vražedná loutková horda nebo mor, který je zodpovědný za zánik lidstva v Kratu, ale je to pro fascinující a vysoce nebezpečné prostředí bez ohledu na to.

Lži příběhu P začínají na opuštěném vlakovém nádraží, kde se P musí ve snaze najít svého otce a tvůrce, Geppetta, projít se skrz místní vražedné roboty. Brilantní Geppetto je mistrem za Krat’s Puppets, což pravděpodobně znamená, že nese určitou míru odpovědnosti za katastrofu. To vysvětluje, proč potřebuje P, aby věci napravily.

Geppetto samozřejmě není jediný nefunkční, který hraje roli v lžích příběhu P. Zde je přehled o všech lžích P charakteru, který jsme dosud viděli:

 • Sophia -modrovlasá žena, která působí jako průvodce P. Její postava je nepochybně kývnutím na vílu v původním Pinocchio.
 • Eugenie – Mladý technik, který pomáhá P upgradovat jeho zbraně.
 • Antonia – starší žena, která trpí nemocí. Je majitelkou hotelu Krat. Její postava je založena na Antoniu, osobě, která nadala Geppetto magickému protokolu, aby jeho živá loutka v původním Pinocchio.
 • Venigni – skvělý vynálezce.
 • Simon Manus – Boos, který se objeví dvakrát, jednou jako paže Boží a ve druhé fázi jako probuzený Bůh.

Lži p černého králíka bratrství obklopují rakev se slovem

Lži p lží a systému pravdy

Loutky v lžích P nejsou schopny lhát, s výjimkou P. Při rozhovoru s NPC vám často dostanete výběr mezi lhaním nebo mluvením pravdy. Dejte si pozor, že lhaní nejen ovlivní výsledek příběhu, ale také vyvolá hněv černých králičích bratrstva-čtyři ne tak drsní králíci, kteří nosí dřevěnou rakvi se slovem „lhář“ na něm napsaném.

To ponechává otázku: je lepší pro P lhát nebo říct pravdu? Přestože vám může být odpuštěno, že se nechcete setkat s strašidelnými zajíčci, je tu výhoda lhaní; to dělá P více člověka. Jak se vývojáři zmínili během herního festivalu 2023 na tchaj -wanu Justdan, lhaní je lidskou vlastností, takže ovlivňuje rovnováhu mezi lidskými a loutkovými stranami P.

Nejsme si jisti, že lži P půjdou v historii jako jedna z nejlepších PC her všech dob, ale určitě poskytuje nějakou lehkou zábavu a některé série otázek o lidskosti. Pokud jste doufali, že příběh Pinocchio bude představovat trochu více Jiminyho kriketu a trochu méně děsivé lidi, možná byste se měli podívat na náš seznam nejlepších her Disney místo toho.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.