Lol patch 12.7: Zering Nerfs vysvětlil, že Zeri se změnil 12krát v pouhých devíti ligových záplatách – dot eSports

Od jejího vydání v lednu byl Zeri 12krát v pouhých 9 záplatách

Následující jsou změny zerií:

Lol patch 12.7: Vysvětlení Zerií Nerfs

Od jejího propuštění je Zeri neustálým příjemcem Nerfů a úprav.

V minulosti ji nepochopili, aby hráči přiměli, aby se hráči rozhodli pro kritický úder na ní.

Přes Nerfs byl Zeri stále příliš silný v Pro Play a Nerfs in LOL Patch 12.7 usnadní jejím nepřátelům ji chytit a udržet ji pod kontrolou.

První nový šampion League of Legends za rok 2022, Zerí, Spark of Zaun, se vydala na trh 20. ledna s vydáním Patch 12.2. Byla představena jako šampionka se soupravou s tématem elektřiny, která může zapnout své nepřátele elektrickými impulsy a pomlčku a trezory přes mnoho terén. Na první pohled se ukázalo, že Zerina sada ve hře by slibovala vysoce dopadovou herní styl, což z ní činí hyper přenášení.

Od jejího propuštění však byla komunita roztrhána mezi tím, zda se jí líbí nebo ne. Stránky sociálních médií zaznamenávají pozitivní i negativní zpětnou vazbu o tomto novém mistrovském a nepokojové hře také neustále upravují svou soupravu tak, aby zlepšila hru. Byla neustále nerfinována, aby se stala vyváženým šampionem v Pro Play i v sólové frontě.

V lol patch 12.3, první záplata po jejím vydání, Riot si uvědomila, že je impozantní protivník, a dala Zeriho nějaké tolik potřebné úpravy. Její sestavení Trinity Force byl zasažen, který přinutil hráče, aby se rozhodli pro kritické stávky a kompenzovali překrývání, Riot změnil její konečnou – blesková havárie na řetězec bleskové magické poškození a kriticky udeří nepřátele.

Poté, v lol patch 12.4, Riot byl nucen oslovit Bruiser Stavby, pro které se hráči rozhodli při hraní Zeri. V této záplatě byla změněna téměř každá část její sady.

Jako úlevu se Zeri neznala v záplatových poznámkách v lol Patch 12.5 a 12.6. Ale teď znovu s lol patch 12.7, Zerií skončila znovu na bloku sekání.

Dne 6. dubna škádlení nových Nerfů, hlavního šampiona Riot Games August “srpen“Browning napsal na Twitteru,”Zeri The Carry je stále velmi * kontroly poznámky * silné ve hře Pro Play. Nerfové zasáhli všechny sestavy, ale měli by ublížit Bruiserovi více než kritici. Děláme to Ult Stack pomalejší a důsledněji, už žádné 2x-5x hromádky, když zasáhnete seskupený tým, ale dostanete dvojité hromádky na Crit!

Co jsou Zeri Nerfs in LOL Patch 12.7?

Jednoduše řečeno, Zeriny základní poškození útoku (AD), růst reklamy a brnění byly sníženy. Na druhé straně se její růst zdraví zvýšil. Její oheň Q – Burst oheň prošla významnými změnami. Mezitím se také snížilo její poškození jejího laseru W – Ultrashock Laser, ale její poměry AD a schopnost (AP) se zvýšily. Další změnou je, že cooldowns of E – Spark Surge a R – Lightning Crash byl zvýšen pro ranou hru a oni by se s pozicí později snížili ve hře.

Zeri v League of Legends

Riot Games napsal, „Zeri, Zeri, byl jsi příliš nespravedlivý. Navzdory Nerfům v předchozích záplatách byla Zeri šokující odolná a nadále dominuje pro Play. S tímto kolem Nerfů se snažíme přivést její postavení Bruiser více v souladu s její kritickou sestavou, a také učinit její hromádky a na hity předvídatelnější. To by mělo dát nepřátelům více času na chytání Zeriho, než začne kolem nich zapínat kruhy.

Následující jsou změny zerií:

 • Růst reklamy 2 ⇒ 1.5
 • Poškození útoku 53-87 (úrovně 1-18) ⇒ 50-75.5 (úrovně 1-18)
 • Základní brnění 22 ⇒ 20
 • Růst zdraví 90 ⇒ 95
 • Zdraví na úrovni 18 2030 ⇒ 2115
 • Celkové fyzické poškození: 15/15/20/25/30 (+110 procent celkové reklamy) se změnilo na 7/9/11/13/15 (+110/112.5/115/117.5/120 procent celkové reklamy)
 • [Aktualizováno] Q-Burst Fire nyní aplikuje pouze efekty na zasažení
 • [Aktualizováno] Zerií nyní může získat pouze jeden hromádka R – Lightning Crash a jeden instance E – Spark Surge Coolged Reduction na Q – Burst Fire Cast (s výjimkou kritických úderů)
 • [Nové] Kritické údery na Q – Burst Fire Grants Zeri a další R – Lightning Crash Stack a další instance e – Spark Surge’s Cooldown Reduction (maximálně dva procs na obsazení: jeden pro Q při zasažení šampiona a druhý to Crits na šampionovi)

W – Ultrashock Laser

Kouzelné poškození: 40/75/110/145/180 (+100 procent celkem AD) (+60 procent AP) se změnilo na 10/45/80/115/150 (+120 procent celkové reklamy) (+70 procent AP)

Cooldown: 23 sekund se změnilo na 28/26.5/25/23.5/22 sekund

R – Havárie Lightning

Cooldown: 100/90/80 sekundy se změnilo na 120/95/70 sekund

Riot Games oznámily, že hráči League of Legends by měli očekávat, že uvidí změnu meta s lol Patch 12.7, zejména tak s invitational (MSI) v polovině sezóny (MSI). Vzhledem k tomu, že meta je docela zastaralá se stejnými šampióny a výběry, které dělají kola v sólové frontě a League of Legends esports, chce Riot třást meta. Tyto změny Zeri jsou velmi kořeněné a určitě ovlivní prohrát v roce 2022 MSI.

Od jejího vydání v lednu byl Zeri 12krát v pouhých 9 záplatách

Dash-Heavy Ad Carry Zeri byl buffed nebo nerfing neuvěřitelných 12krát v pouhých devíti League of Legends Aktualizace od příchodu jejího vyvolání v lednu letošního roku, když se Riot Games snaží zapadnout do meta sezóny 12.

Jiskra Zaun dostane její dvanáctý změnu v ligové záplatě 12.14.

Od jejího lednového vydání se Zeri opravdu vyhýbala změnám – buffy i nerfy, které vám myslí – jen ve čtyřech záplatách. Reklamní přenos udržoval její sadu schopností a čísla zcela v taktu napříč aktualizacemi back-to-back jen jednou ve své krátké liga Historie: 12.8 a 12.9 Nenesl žádné změny pro šampiona.

Během jejího bouřlivého času na trhu se jiskra Zaunovy výhra se otočila až 59 procent (u vysokých lobby Elo) a klesla až 39 procent.

„Burst Fire“ reklamy přenášela Q se již šestkrát změnila. Její hodiny „Spark Surge“ se jako druhý nejvíce vylepšený se sedmi nadšenci a nerfy, zatímco její konečná „bleska“. Zeriův základní útok (šest) a „ultrashock laser“ (pět) také viděl několik vylepšení.

Zeri zkopíroval hlavní seznam změn v liga Patch 12.7. Její Q, W, E a Ultimate byli držitelní a ona utrpěla základní statistiky, která byla foukána do melodie menšího brnění, poškození útoku, růstu reklamy a zdraví.

O měsíce později, v liga Patch 12.11 Začátkem června měla ADC Zapster znovu zasáhnout všechny čtyři její schopnosti, tentokrát vedle jejího základního útoku, v hromadě Nerfs.

V příští sezóně 12 Aktualizace, která přichází 27. července, se zaunitní „kliknutí“ znovu změní; Nyní je to vedení nepřátel pod 60–150 (+18 procent) zdraví. Zeriův Ultimate také zasáhl své poškození.

Každá změna a oprava Zerií od vydání

 • 12.2 ⁠ – uvolněno.
  • R Hotfix.
  • Statistiky, W, E, R Hotfix.
  • Základní útok, q, e hotfix.
  • R Hotfix.

  Od vydání byla hotfixována neuvěřitelných pětkrát.

  Zatímco nepokojové devs byly relativně tiché na jejich probíhajících Zeri bojích a její zdánlivě nemožné vyvážené soupravě, několik návrhářů ji nazývalo „děsivé“ a připustilo, že je snadné „překročit“ změny.

  The liga Tým je také odhodlán udržet ji blízko k probíhajícímu hodnocenému a Pro Play Meta, takže v moderním seznamu hry nemají další postavu „vše nebo nic“. Patří mezi ně Ryze, Azir, Kalista a další, z nichž všechny buď zcela dominují řízení o rozpuštění nebo hnilobě s výhru ve 40. letech.

  Z tohoto důvodu dot esports letos očekává ještě více vylepšení Zerií.

  Zatímco Zeri je stále dlouhá, dlouhá cesta od Ryzeho nevěříc liga Seznam změn ⁠ (Rune mág byl přepracován pětkrát) může nakonec tuto mezeru uzavřít.

  Aussie Managing Editor pro dot eSports. Začal jsem psát ve sportu na Fairfax Media v Mudgee a Newcastle, než jsem se zamiloval do esportů a her, od League of Legends po Crusader Kings, Lego: Star Wars a Trine. Mám pro nás tip? E -mail: [Ochránce e -mailů].