LOL, přesto se nebojím, že tajemný šampion Darkness vysvětlil | PCGamesn, který je lol Mystery Champion: Přesto se nebojím temnoty | Ginx Esports TV

Kdo je lol tajemný šampion: Přesto se nebojím temnoty

Nyní víte, kdo je tajemný šampion League of Legends, ujistěte se, že vy nebo někdo ve vašem týmu, zamkne se v Yasuo a sklízí tyto odměny. Pokud chcete do své sbírky přidat kůži Nightbringer, stálo za to zkontrolovat, kolik jste nejprve utratili v League of Legends. Pokud jste ve hře MOBA nováčkem, máme zde průvodce začátečníky League of Legends.

Lol, přesto se nebojím, že vysvětlil šampion tajemství temnoty

League of Legends Mystery Champion: Garen, Lux a Lucian bojují se sílami temnoty, včetně Cho'gath

Pokud hledáte odpověď na League of Legends, ale nebojím se temnoty Citace tajemného šampiona, jste na správném místě. Nedávno Riot zahájil sezónu 2023 s partou sezónních misí pro hráče, aby dokončili záhadné šampióny, které museli hrát jako nebo s odemknutím odměn. V popisu jste dostali kousek tradice, a to je vše, přijde na zbytek.

Jedna z obtížnějších misí ve hře zdarma se pojmenovala „Přesto se nebojím temnoty“. Ať už se jedná o přímý citát od šampiona nebo pouze téma jedné z jejich kůží, neříká to. Existuje mnoho šampionů League of Legends, které jsou tematicky kolem světla – například Lux ​​je dáma svítivosti a snaží se bojovat s temnotou kamkoli jde, ale je to záhadný šampion, kterého hledáme, kterou hledáme?

League of Legends Mystery Champion: Dark Cosmic Lux

Kdo je šampion League of Legends Mystery?

Zajímavá diskuse o tomto subredditu se ponoří do toho, kdo může být tajemný šampion, s hráči dokonce jdou tak daleko, že kontrolují každou jednotlivou řadu zvuku pro někoho, kdo se nebojí tmy. Nocturne se zdála být na chvíli průkopníkem; prospívají ve tmě, s jejich maximální schopností promočí celý summoner rift in Blackness.

Ale bohužel, nebyl to Nocturne. Nebo Lux, nebo dokonce Taric, který hodně mluví o tmě. Jak se ukazuje, Liga legend se nebojím, že tajemný šampion tmy je Yasuo. Konkrétně je to Yasuová noční kůže, která ho spojuje s hádankou. Ionský šermíř, pozoruhodný pro jeho velení nad větrem a láskou k flétnu, se přeměňuje na činidlo tmy, když je vybavena kůží Nightbringer:

League of Legends Mystery Champion: Nightbringer Yasuo

“Narodil se z ozvěny slavnosti na úsvitu stvoření, Yasuo je pekelným ztělesněním chaosu v Cosmosu.”. Po všech dobách se osudují proti Dawnbringerovi, čeká den, kdy jeho temnota konečně ořeší její světlo.“

Nyní víte, kdo je tajemný šampion League of Legends, ujistěte se, že vy nebo někdo ve vašem týmu, zamkne se v Yasuo a sklízí tyto odměny. Pokud chcete do své sbírky přidat kůži Nightbringer, stálo za to zkontrolovat, kolik jste nejprve utratili v League of Legends. Pokud jste ve hře MOBA nováčkem, máme zde průvodce začátečníky League of Legends.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Kdo je lol tajemný šampion: Přesto se nebojím temnoty

Ruel Butler

EA FC24 Průvodce

Sezóna League of Legends 2023 probíhá a Riot představil pro hráče několik misí, aby dokončili a odemkli odměny. Tyto mise zahrnují hraní jako tajemného šampiona, jehož plná identita není zveřejněna. Hráči dostávají malý náznak šampiona vyžadovaného na základě nabídky, úryvek tradice nebo jakékoli jiné malé informace.

Jedna z nejobtížnějších misí je jednoduše s názvem „Přesto se nebojím temnoty.„Není poskytnuto žádné jiné informace, takže je to, zda se jedná o přímý citát, linii kůže nebo kousek příběhu, není jasné. Pokud tedy chcete znát odpověď na Lol tajemný šampion, ale nebojím se temnoty, Přišli jste na správné místo!

Kdo je šampion tajemství LOL: Přesto se nebojím temnoty

Mnoho šampionů odkazuje na temnotu vokálně nebo ve své tradici. Šampióni jako Nocturne, Swain, Dark Cosmic Lux a Zed mají specifické citace, které diskutují o temnotě nebo mají tma svázanou s jejich herní soupravou. To vedlo fanoušky k prozkoumání jednotlivých citací pro konkrétní šampiony a šampiony v naději, že najdou, že se nebojím citace temnoty.

Po mnoha spekulacích od komunity, mistr tajemství lol, ale nebojím se, že temnota je yasuo, konkrétně Nightbringer Yasuo. Pravděpodobně se jedná o odkaz na jednu z linií pohybu Nightbringer Yasuo – “Nebojte se temnoty, nebojte se nic poté, co jsem pryč.” Yasuo se stává démonem temnoty při vybavení této kůže a velká většina jeho linií odkazuje na temnotu v určité formě nebo formě.

Yasuo

Vše, co musíte udělat pro dokončení mise, je hrát hru s Yasuo ve vašem týmu. Nebojte se; Abyste dokončili tuto misi, nemusíte mít kůži Nightbringer, ale pokud chcete slyšet konkrétní linii ve hře a máte přístup k kůži – jděte přímo dopředu a použijte ji!

Celkově vzato to byl skvělý způsob, jak se hry nepokojů otestovat znalosti jejich hráčské základny o určitých postavách. Kromě webů třetích stran, jako je Loldle, nikdy nebyl tento druh pseudo-Quiz představen dříve. Doufejme, že zapojení z těchto misí je dostatečně vysoké pro vzpoury, které zaručují něco takového znovu.

A to je všechno, co potřebujete vědět o tom, že se nebojím mistra tajemství temnoty v lol!

Ruel Butler

Napsal Ruel Butler

Ruel je spisovatel na volné noze, který obsah publikoval na více vážených webech, včetně Den of Geek, Qooapp, Fandomspot, Zenplus a další. Je to fanatik gachy na plný úvazek, který je v současné době závislý na Hvězdově Hvězdné železnici. Během čekání na vzpamatování jeho průlední síly stráví čas dosažením nekonečného hodnosti v Marvel Snap nebo bojovat s nejnovějším tera raid den v Pokémonovi Scarlet a Violet. Milovník všech věcí Nintendo a Anime, Ruel je připraven pokrýt nejnovější vydání a cokoli nového, co upouští jeho oko! Můžete se k němu také dostat na Ruelbutler.com.