Mapa s plovoucími svíčkami a duchy naší lásky Bradavice Legacy Průchod – Mapy – Side Quests | Bradavice Legacy | Gamer Guides®, Bradavice Legacy Mapa s plovoucími svíčkami: Ghost našeho řešení lásky – Dot ESPORTS

Bradavice Legacy Ghost naší milostné umístění: Mapa s plovoucími svíčkami

Zde je návod, jak najít umístění pokladu pro mapu s plovoucími svíčkami:

Mapa s plovoucími svíčkami a duchy naší lásky Bradavice

Podle

Při návštěvě vaší první vesničky v Horní kopci pravděpodobně vyzvednete mapu pokladů s názvem Mapa s plovoucími svíčkami. Tato mapa je poněkud složitá, díky vesničům obklopujícím mosty, ale na mapě je jeden velký prozradí. Pokud zamíříte do zakázaného lesa, můžete vyřešit duchy naší lásky a mapy s plovoucími svíčkami v Bradavicích Legacy.

Zde je mapa s plovoucími svíčkami v Bradavicích

Zde je mapa s plovoucími svíčkami v Bradavicích

Sledujte svíčky do zakázaného lesa a dokončete ducha naší milostné úkoly v Bradavickém dědictví

(1 z 2) Zde je mapa s plovoucími svíčkami v Bradavicích Legacy.

Zde je mapa s plovoucími svíčkami v Bradavicích

Sledujte svíčky do zakázaného lesa a dokončete ducha naší milostné úkoly v Bradavickém dědictví

Zde je mapa s plovoucími svíčkami v Bradavickém dědictví. (vlevo), sledujte svíčky do zakázaného lesa, abyste dokončili ducha naší milostné úkoly v Bradavickém dědictví. (že jo)

Počáteční místa pro duchy naší lásky

Existují různá počáteční místa pro tento úkol v závislosti na tom, ve kterém domu jste, a také na různých předpokladech úkolů. Můžete vidět, který úkol následuje a kde začít duchů naší lásky v závislosti na tom, ve kterém domu jste z níže uvedeného stolu.

Dům Předpoklad Počáteční umístění
Nebelvír Hon na chybějící stránky V severní Bradavice, poblíž starého blázna
Havraspár Olivanderův dědictví V Bradavicích
Zmijozel Poslední naděje V obří chobotnice pod Bradavicemi
Hufflepuff Vězeň Lásky V trezoru poblíž Horní Hogsfield

Mapa s plovoucími svíčkami v průchodu pro Bradavice

K dokončení tohoto úkolu musí hráči cestovat do zakázaného lesa . Měli byste mít rychlý bod Floo Fire Rychlý cestování. Důvodem je, že oblouk brány v plakátu je označen značkou nebezpečí, stejně jako ten na mapě s plovoucími svíčkami. Musíte tam také být v noci. Možná tedy budete muset počkat do noci na mapě, pokud již není noc. Měli byste to dostat přes procházku, kterou jste museli hogsmaede hned na začátku hry. Pokud ne, vstup do zakázaného lesa je podél silnice mezi Hogsmaede a Bradavicemi.

Jakmile jste tam, vybavte kouzlo Lumos vedle mostu. Svíčky se pak vynoří do plotu mostu. Sledujte svíčky přes zakázané Fores. Nedělejte si starosti s bojem, protože svíčky vás provedou cesty s přátelskými zvířaty. Nakonec vás povedou do magické oblasti, kde se některé předměty vynoří a hrudník. Kořist hrudník a dokončíte úkol. Dostali jsme šátek hledače pokladů jako odměnu. Můžete také získat stejnou položku, protože rabování z hrudi ve hře se zdá být poněkud náhodné.

A tady to máte, nyní víte, jak vyřešit mapu s plovoucími svíčkami v Bradavicích Legacy. Jakmile vyzařujete hruď, duch naší lásky v Bradavičích dědictví bude uzavřít.

Bradavice Legacy Ghost naší milostné umístění: Mapa s plovoucími svíčkami

Bradavice Legacy

Duch naší lásky je vedlejší úkol Bradavice Legacy To je hon na poklady s pokladem, který používá vágní mapu s plovoucími svíčkami. Je k dispozici po dokončení „Lov za chybějící stránky“, hlavní úkol od téměř bezhlavého Nicka.

Jakmile začnete úkol, obdržíte mapu pokladů zobrazující les, most a plovoucí svíčky. Je to hádanka, která je třeba vyřešit, aby vám ukázala, kde najít poklad a dokončit úkol.

Vědět, jak to funguje, je jedna věc, ale ve skutečnosti ji řešení může být trochu škrábání hlavy, vzhledem k tomu, jak obrovská mapa je. Existují nespočet oblastí, které je třeba prozkoumat, ale pouze jedno z nich je správné řešení.

Zde je návod, jak dokončit duch naší lásky Bradavice Legacy a najděte poklad mapy.

Duch naší lásky plovoucí svíčky mapy řešení Bradavice Legacy

Plovoucí mapa svíčky směřuje k jednomu místu a pouze na jedno místo – zakázaný les. Existují však některé další kroky.

Nejprve tam budete muset jít v noci. Pak se budete muset podívat na kamenný most poblíž plamene zakázaného lesa, který je asi na půli cesty mezi Bradavicemi a Bradavicemi.

Bradavice Legacy

Jak vyřešit mapu s plovoucími svíčkami: krok za krokem

Zde je návod, jak najít umístění pokladu pro mapu s plovoucími svíčkami:

  1. Jakmile jste na kamenném mostě poblíž vchodu do zakázaného lesa, vrhněte kouzlo Lumos.
  2. Tři plovoucí svíčky se vytvoří. Sledujte plovoucí svíčky. Mějte na paměti, že bez vás budou pokračovat na cestě.
  3. Povedou vás k pokladní hrudi ne příliš daleko do zakázaného lesa.
  4. Otevřete jej a načte šátek hledače pokladů, který dokončí duch naší milostné úkoly.

Šátek hledače pokladů vypadá snazzy, což dává vaší čarodějnici nebo čarodějci zcela jedinečný vzhled pro dobrodruha a průzkumník, odtud jméno. Má také zvýšený účinek poškození nebo obrany, v závislosti na jeho statistikách.

A pokud byste chtěli pokračovat ve sbírce hledače pokladů, můžete získat Longcoat dokončením vyřešeného Bell Quest v Bradavice Legacy.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Jsem vášnivý hráč s dlouholetými zkušenostmi pokrývajícími všechny věci, esports a streamování. Mám zvláštní lásku k Dota 2, Pokémonovi a Apex Legends.