Mapy Bradavic Minecraft | Komunita Planet Minecraft, fanoušek obnovuje ikonický hrad Bradavice v Minecraftu za šest let!

Fan znovu vytvoří ikonický hrad Bradavice v Minecraftu za šest let

Domů se zaregistrovat nejnovější fóra obsahu

Mapy Bradavic Minecraft

Kartu Klasický

Hogwarts Castle <HP 6></p>
<p>Mapa a projekt Minecraft ” /></p>
<p>The_pharaohs_cat 5/27/22 11:57 • Zveřejněno 2/24/21 6:15</p>
<p><img decoding=

Mmaglione 4/8/22 3:16 • Zveřejněno 22/22/21 7:53

Planet Minecraft

Domů se zaregistrovat nejnovější fóra obsahu

PMC Social Discord YouTube Twitter Facebook Instagram

Podpořte fóra pro nápovědu týmu pro vstupenky

Webová stránka kontaktní zpráva Bug reklama

Podmínky DMCA Podmínky použití zásad ochrany osobních údajů

© 2010 – 2023 Cyprezz LLC. Všechna práva vyhrazena. Všechna výtvory Copyright of the Creators.
Není to oficiální produkt Minecraft. Není schváleno nebo spojen s Mojangem.
Minecraft je Copyright Mojang Studios a není spojena s tímto stránkem. Získejte hru!

Fan znovu vytvoří ikonický hrad Bradavice v Minecraftu za šest let!

Bradavice Castle Minecraft

Minecraft se založil jako jedna z nejhranějších her všech dob. Lidé, kteří popřeli Minecraftovu vynalézavost, se zpočátku připojili k fanbase a komunita Minecraft roste s každým dalším dnem. Někteří veteráni Minecraft však poznali roky a výstupy hry po celá léta a stále nadále pracují na svých projektech dodnes. Vezměte příklad jednoho hráče Minecraft a fanouška, který byl zaneprázdněn prací na rekreaci Hrad Bradavic v Minecraft.

Fan znovu vytváří hrad Bradavice v Minecraft

Minecraft se stal jevem nejen v herním průmyslu, ale také jako populární kultura po celém světě. Titul ženicuje lidskou kreativitu a představivost a poskytuje neomezené zážitky umožňující hráčům budovat, prozkoumat a představit si nové výšky.

Pro mnoho uživatelů je Minecraft jednoduše prostředkem k vzájemnému spojení, navštivte světy přátel a dobře se bavit. Ale pro ostatní je název vývodem pro vyjádření neuvěřitelných výkonů představivosti a kreativity. To představil hráč, který nedávno zveřejnil svou epickou rekreaci Bradavic v Minecraftu Minecraft Subreddit. Příspěvek byl vytvořen právě včas jako Bradavice Legacy bylo dáno datum vydání A lavinový software z 28. února 2022 včetně Funkce Gamescom 2022 Jen před několika dny.

Bradavice Castle Minecraft

Bradavická škola čarodějnictví a čaroděje je skutečně ikonickou polohou v sérii Harry Potter. Je to hrad, který bude vrcholem nadcházejícího Bradavice Legacy RPG. Škola v mystickém románu je pochyb o obrovských, představujících věže a haly, a tento hráč téměř vzal šest roky znovu vytvořit a stále se to neděje, pokud vás zajímá.

A Reddit Uživatel, který se jmenuje Ducky_67 nedávno zveřejnil video Minecraft Subreddit který ukázal podrobné vytvoření hradu Bradavic v Minecraftu. Rekreace zahrnuje několik složitých částí hradu, jako jsou plovoucí svíčky v Dobrá hala a zahrada vystupovala mimo Hagridova útulná chaty. Minecraft je bezpochyby hra o přežití, ale rekreace hradu Bradavic v Minecraft předvádí další skryté aspekty názvu, což je kreativita, kterou Minecraft inspiruje ve své hráčské základně.

Hrad Bradavic vypadá působivě, protože redditor a fanoušek přibil vysoké špičaté sloupy, oblouky a mosty, které stojí hned vedle jezera, podobné tomu, co jsme viděli ve filmech Harry Potter. Také jsme se podívali v jedné z koupelen, které slouží jako vstup do ikonického Tajemná komnata Z filmu se stejným názvem.

Pozornost k detailům a odhodlání je na místě, protože fanoušek také znovu vytvořil působivý Knihovna Bradavic že sídlí desítky tisíc knih na tisících polic. Ale nekončí tam, hráči mohou také navštívit ikonickou Pitch famfrpálu Kde Smrtící jedlí zasahoval do Match famfrpálu Během Světový pohár, způsobující Harry omdlít.

fanoušek Bradavic Castle Minecraft

Minecraft je opravdu milovaný titul a díky své loajální fanbase a dlouhodobé historii, hráči šli na míli navíc, aby dosáhli neuvěřitelných výkonů, aby podpořili komunitu a její historii. Od těch, kteří hru zrychlili a porazili Ender Dragon Během několika minut, hráčům, kteří těžili každý jednotlivý blok v Minecraftu, je hra určitě domovem jedné z nejoddanějších komunit, jaké kdy hrály hry.

S touto vášeň přišla četná přehlídky odhodlání, náklonnosti a talentu, které nelze popřít, a to jak pro Minecraft, tak pro další kulturní jev. Zatímco rekreace hradu Bradavic v Minecraftu je jednou z působivějších konstrukcí fanoušků a projevy odhodlání a vytrvalosti, v žádném případě není jediným úžasným mistrovským dílem, které vychází z komunity jako obrovské, loajální a oddané jako komunita Minecraft.

fanoušek Bradavic Castle Minecraft

Existuje několik nedávných vývojů, které trendovaly, pokud jde o Minecraft, a ne z nejlepších důvodů. Jedním z příkladů je trend #SavemineCraft na Cvrlikání to začalo kvůli nadcházejícímu Aktualizace 1.19.1 které mnozí nazývají aktualizaci hlášení chatu. Tato možnost umožňuje Microsoft a Mojang Chcete -li zobrazit chaty, které hráči posílají tam a zpět, a zjistit, zda jsou vhodné nebo ne. Pokud je to považováno za nepřijatelné, může se platforma rozhodnout zakázat uživatelům ze soukromých i veřejných serverů.

Mnoho hráčů to považuje za obrovské porušení soukromí na části Microsofta a Mojanga, že po této aktualizaci již nebudou soukromé servery soukromé.

#SavemineCraft. Doslova o to nikdo nepožádal, nikdo to nechce. Zničí to Minecraft a komunitu. Počet trollů, kteří falešně nahlásí lidi, a nejmenší věci se mohou dostat z kontextu a dostanete zakázáno. – Joeyfreezy na Twitteru

Zatímco lidé jdou tak daleko, aby stahovali software blokování hlášení chatu přes 200 000 časy nyní za jeden den a ve frustrované šílenství, pokud jde o 1.19.1 Aktualizace, ještě musí existovat odpověď jménem tvůrců a abych byl upřímný, fanoušci by neměli nic očekávat. Místo toho by si hráči měli užívat aktualizaci a soustředit se na zábavu ve hře, kterou dělali roky.

Navzdory tomuto nedávnému vývoji je dobré vidět, že existují kvalifikovaní a soustředění hráči, kteří ignorují nadcházející aktualizaci a zaměřují svůj čas, úsilí a zdroje na vytváření uměleckých děl, která bude pokračovat v inspiraci další kreativity a vynalézavosti nejen v Minecraftu, ale ve skutečném světě.

Minecraft fanoušek

Zatímco mnoho her tlačí hráče, aby se zaměřili na to, aby byli strategické, vynalézavé a kreativní, existuje jen málo her, jako je Minecraft, které inspirují a ženicha představivost. Dokud titul a jeho fanoušci pokračují v tom, co dělají nejlépe, budou hráči nadále vytvářet nádherné příklady architektury a epické krajiny po dlouhou dobu.

Minecraft je nyní k dispozici na Android, iOS, PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series S | x.

Co si tedy myslíte o této rekreaci hradu Bradavic v Minecraftu, který trval více než šest let a více? Dejte nám vědět v komentářích níže. Nahráváme denně na appleals, takže zůstaňte naladěni na další. Do té doby se uvidíme později a sbohem.

Tato neuvěřitelná sestavení Bradavic Minecraft trvalo 6 let

Sestavení Bradavic Minecraft

Pokud hledáte něco, co byste měli dělat na čekání na dědictví Bradavic, gawking na tento úžasný Minecraft Bradavice staví celé hodiny na konci není špatná volba. Koneckonců, trvalo to neuvěřitelných šest let – delší než Bradavické dědictví se rozvíjelo – takže bych řekl, že si zaslouží trochu času, i když nejste velkým fanouškem franšízy.

Redditor Ducky odhalil pěkné video prohlídku sestavení na Redditu a dodal, že ještě před dokončením je třeba udělat práci. Přesto, dokonce i ve svém současném stavu, je to docela podívaná, kompletní s neuvěřitelně věrnými vzory exteriéru a interiéru. Zkontrolujte to sami:

Jako někdo, kdo má jen perfunctory známost s Bradavicemi, vypadá to přesně jako bloková verze školy z filmů – vše od jídelny po pole fambuditu vypadá docela zatraceně zatraceně přesné. Ducky říká, že strávili „stovky hodin“ jen hledáním jediného obrázku nebo videa, které jim poskytlo šanci úhlu, který potřebovali, takže si dokážu jen představit, kolik hodin šlo do celého projektu.

Právě teď, protože to není až na to, aby se Ducky oblíbila, svět nelze v Minecraftu ke stažení, ale tvůrce potvrdil plány na jeho vydání, jakmile je hotovo. Není jasné, co je ještě třeba přidat, ale říkají, že stále existuje „spousta práce“. Jedna věc, kterou plánují udělat, je nahrazení všech pochodní za svíčky, když jsou k dispozici v Minecraft.