Marvel’s Midnight Suns – umístění elementárních prutů, Midnight Suns Guide – kde najít elementární pruty .

Průvodce půlnoční slunce – kde najít elementární pruty

Nalezení čtyř elementárních prutů může být složité, protože ne všechny lze snadno najít. Pro dva z nich musíte navíc použít slovo „otevřené“, abyste je získali. A musíte uhodnout správné místo pro každého na elementárním oltáři; Jinak se neobjeví druhá pečeť. Nebojte se však. Tato příručka vám ukáže všechna umístění Elemental Rod v Marvel’s Midnight Suns a pomůže vám je umístit správnou cestou na oltář.

Marvel’s Midnight Suns – umístění elementárních tyčí

Marvel's Midnight Suns

Čtyři elementární pruty jsou rozptýleny kolem pozemků opatství v Marvel’s Midnight Suns a měli byste je všechny získat a přivést je na elementární oltář. Tímto způsobem uvolníte jejich síly a dostanete na oplátku druhou pečeť. To vás povede k druhé krvivé bráně a jeho výzvě. Po dokončení budete moci odemknout nové síly „odhalit“, které, jak napovídá název, vám umožní objevit skryté cesty, položky a trasy v pozemku Abbey.

Nalezení čtyř elementárních prutů může být složité, protože ne všechny lze snadno najít. Pro dva z nich musíte navíc použít slovo „otevřené“, abyste je získali. A musíte uhodnout správné místo pro každého na elementárním oltáři; Jinak se neobjeví druhá pečeť. Nebojte se však. Tato příručka vám ukáže všechna umístění Elemental Rod v Marvel’s Midnight Suns a pomůže vám je umístit správnou cestou na oltář.

Kde najít elementární pruty v Marvel’s Midnight Suns

Hra obsahuje čtyři elementární pruty: oheň, voda, Země a vzduch. Každý je skrytý na jiném místě, někdy daleko od oltáře. Můžete zkontrolovat, kde je najít níže.

Fire Rod – kaple

Položení Elemental Rod Fire In Marvel

Požární prut najdete uvnitř opatství, v kapli. Projděte kolem kasáren a rychle si to všimnete na podstavci.

Vodní tyč – bazén

Umístění vodovodního prvku v Marvelu

Vodní prut je jedním z nejjednodušších nalezení, protože je umístěn pod mostem u malého bazénu před opatstvím. Jakmile se vydáte do jeho oblasti, rychle si to všimnete.

Air Rod – šeptající dřevo

Umístění vzduchové elementární tyče v Marvelu

Vzduchová tyč je umístěna na stojanu poblíž šeptajícího dřeva. Chcete -li toho dosáhnout, přejděte na Agathin oltář a projděte malý oblouk na pravé straně. Použijte Slovo moci „Open“, abyste se projděte zavřenými dveřmi a objevili novou cestu. Jděte po stezce a okamžitě zahněte doleva, když to můžete udělat. Na konci trasy najdete vzduchovou tyč.

Earth Rod – Hunter’s Folly

Umístění Elemental Rod Elemental v Marvelu

Pozemský prut se nachází na lovecké pošetilosti, jihovýchodně od opatství. Měli byste být schopni rychle cestovat na toto místo, abyste ho rychle dosáhli. Jakmile tam dorazíte, dveře budou zavřeny. Pro přístup k umístění však můžete použít slovo „otevřené“. Poslední prut bude po vaší levici.

Řešení skládačky elementárních prutů

Jakmile shromáždíte všechny elementární pruty, měli byste je přivést na elementární oltář a umístit je na správné místo. Přejděte na oltář Agathy, abyste to udělali, a pamatujte, že na toto místo můžete vždy rychle cestovat na mapě.

Každá tyč musí být umístěna na příslušném podstavci. Můžete to zkusit sami, kolikrát preferujete, protože nemá žádný důsledek, pokud nehaťte správné místo okamžitě. Hra vám řekne, zda jste to umístili správně, a zda vám to chybělo, můžete vždy zkusit znovu. Pokud však hledáte řešení skládačky Elemental Rods v Agathově oltáři, zde je správný řád.

Umístění elementárních tyčí

Zleva doprava musíte umístit: voda, vzduch, země a oheň. Jakmile to uděláte, získáte druhou pečeť měsíce, kterou můžete získat z oltáře.

Druhé místo krve brány v Marvelu

S druhou pečetí měsíce ve svém inventáři můžete zamířit na druhý oltář krve severně od stojatých kamenů a zahájit soud. Až jej dokončíte, získáte druhé síly, „odhalit.“

Průvodce půlnoční slunce – kde najít elementární pruty

Průvodce půlnoční slunce - kde najít elementární pruty

Jack Bye

Aktualizováno 7. prosince 2022 Jack Bye

Brzy v Marvel’s Midnight Suns budete mít pověřeni získáváním elementárních prutů pro Harkness Agatha a vrátit je do její svatyně. Zatímco některé pruty jsou blízko samotné svatyně, jiné budou vyžadovat, aby se objevila jejich poloha, aby objevila jejich poloha.

Jsme tu, abychom pomohli, a projdeme vás tam, kde najít každý z elementárních prutů ukrytých kolem opatství.

Marvel’s Midnight Suns – Nalezení elementárních prutů

Půlnoční slunce najdou elementární pruty

Pro každou elementární tyč, který najdete a umístíte na správném místě ve svatyni Agathy, obdržíte tajemný klíč k odemčení různých hrudníků posetých kolem opatství a jeho půdy.

Půlnoční umístění suna Elemental Rod -voda

Pravděpodobně si tento prut vyzvednete před večerním setkáním Agathyho ducha poprvé. Vodní prut najdete bazénem těsně před opatstvím, těsně pod mostem a umístěn na malou svatyni.

Umístění půlnoční slunce Elemental Rod – Fire Rod

Požární prut je další elementární prut, se kterým jste se možná setkali, jakmile vstoupíte do opatství v půlnoci slunce. Jednoduše se vydejte kolem kolejí, abyste vstoupili do kaple, a najděte ohnivou tyč na pýchě místa, obklopenou svíčkami.

Umístění elementárních tyčí – vzduchová tyč

Vzduchový prut

Vzduchová tyč najdete v těsné blízkosti oltáře Agathy. Proto je vhodné sbírat tyč, jakmile vás Agatha přivede do svatyně, abyste mohli zahájit úkol, ne -li dříve.

Zamířte doprava od oltáře a použijte otevřené slovo energie k odemknutí kamenných dveří a poté zamířte dále do lesa. Vzduchová tyč je hned za, umístěná na samostatné svatyni.

Umístění elementárních prutů – Země

Poslední elementární prut v Midnight Suns je snad nejvíce nalezení, protože máte nejprve malý důvod se vrátit na své místo. Pomůže to, jak Charlie následuje, když prozkoumáte, pomůže to, protože váš věrný pekel začne štěkat a ukazovat, když je v těsné blízkosti prutu.

Vraťte se zpět k Hunterově pošetilosti, kde byl lovec poprvé probuzen. Projděte kroky k mauzoleum a použijte otevřené slovo moci k otevření dveří a odhalte místnost, ve které byl lovec poprvé probuzen. Hned uvnitř a nalevo od dveří je zemský tyč.

Zbývá jen vrátit se k Agathově oltáři s pruty, najít jejich správné místo a dokončit tuto fázi questline Agathy. Pokud tak učiníte, představí vám pečeť měsíce, která odemkne více slov moci pro lovce.

Půlnoční slunce elementární tyče FAQ

Kolik elementárních prutů je v půlnoci slunce?

V půlnočních sluncích jsou čtyři elementární pruty, oheň, vzduch, země a vodní pruty.

Kde najít elementární pruty Midnight Suns?

Elementární pruty lze nalézt v kapli, v bazénu Abbey, v lese od Agathy’s oltář a v Hunterově pošetině.

Umístění půlnočních sluncí elementárních prutů

Umístění půlnočních Suns Elemental Rods: Warrior zaťal pěsti po nalezení položky

Nalezení každé ze čtyř Půlnoční slunce elementární pruty je jedním z mnoha lovů pokladů, ve kterém se ocitnete při objevování opatství. Získání každého z těchto elementárních prutů na svém oprávněném místě je nezbytné, pokud plánujete odhalit každé tajemství, které může nabídnout palubní dům v Salem-Adjacent.

Rozkládání magických bariér na pozemcích Abbey vyžaduje měsíční pečeť, přičemž druhý z těch, kteří jsou skryty v Agathově oltáři. Chcete -li odhalit měsíční pečeť v Agathově oltáři, musíte nejprve sbírat čtyři elementární pruty a zasunout je do jejich odpovídajícího soklu. Tyto hloubkové boční úkoly jsou jedním z důvodů, proč je Midnight Suns nahoře s nejlepšími PC hrami vydanými letos.

Umístění půlnoční slunce elementárních prutů

Jak již bylo zmíněno, musíte najít všechny čtyři elementární pruty, abyste odhalili měsíční pečeť ukrytou v Agathově oltáři. Zde jsou umístění všech čtyř půlnočních Suns Elemental Rods:

  • Air Rod: Nachází se vlevo od oltáře Agathy. Vydejte se malým letem po schodech a uvidíte vzduchovou tyč sedí na pódiu.
  • Earth Rod: Ve Wanda’s Journal píše o hrobce lovců, a to je přesně místo, kde najdete Earth Rod. Použijte slovo otevřené energie k odstranění dveří z pohřebního místa a vyzvedněte elementární tyč.
  • Vodní tyč: Vedle tréninkové oblasti uvidíte bazén. Vydejte se na skály vedle bazénu, kde uvidíte nějaké glyfy na podlaze a vodní tyč.
  • Fire Rod: Hasičský prut najdete uvnitř opatství v kapli, který se nachází v nejjižnějším bodě budovy.

Nyní víte, kde najít všechny čtyři půlnoční slunce elementární pruty, je čas chytit tu druhou pečeť měsíce a začít prokládat bariéry. Pokud jste právě zahájili svou kampaň proti Lilith, máme vše, co potřebujete vědět o tom, jak odemknout postavy v půlnoci Slunce a seznam úrovní postav, takže víte, koho přivést do bitvy.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.