Mass Effect: Legendary Edition Order – Novaria, Feros nebo Therum? GameSpot, Mission Sequence | Fandom

Feros nebo Noveria nejprve

Po prologu a trávení trochu času na Citadelu nábor mimozemského spojence nebo dvou, Mass Effect 1-První hra v novém Mass Effect: Legendární vydání-Benecomes spravedlivě otevřené. Můžete si svobodně vybrat, který objednávku přijmout tři klíčové příběhové mise na různých planetách, přičemž každá poskytuje vedení na Saren. Tyto planety jsou noveria, therum a feros. Ale jakou objednávku byste si měli vybrat?

Mass Effect: Legendary Edition Order – Novaria, Feros nebo Therum?

Po otevření Mass Effect 1 můžete převzít tři mise v libovolném pořadí. Ale jaká cesta je nejlepší?

18. května 2021 ve 12:35 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Po prologu a trávení trochu času na Citadelu nábor mimozemského spojence nebo dvou, Mass Effect 1-První hra v novém Mass Effect: Legendární vydání-Benecomes spravedlivě otevřené. Můžete si svobodně vybrat, který objednávku přijmout tři klíčové příběhové mise na různých planetách, přičemž každá poskytuje vedení na Saren. Tyto planety jsou noveria, therum a feros. Ale jakou objednávku byste si měli vybrat?

Měli byste začít v Noveria, Therum nebo Feros?

Zatímco mise lze přijímat v jakémkoli pořadí, existuje přirozená hratelnost a příběh, který je v určité sekvenci zaujme v určité sekvenci. Nejprve si můžete nejprve převzít Therum nebo Feros bez hlavních důsledků, ale nejprve není vhodné jít na Noveria. To je částečně proto, že Noveria je obtížnější než Feros nebo Therum, do té míry, že Bioware pravděpodobně zamýšlel jako poslední ze tří. Ústředním důvodem je však to, že na Noveria existují určitá odhalení příběhů, která dávají větší smysl a budou se cítit dramatičtější, pokud již máte na své skupině Liaru.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Hmotný efekt legendární vydání recenze diskuse

Doporučujeme první nábor Liara T’soni. Je to poslední osoba, kterou můžete najmout do svého týmu, takže mít plný tým to dělá přirozenou první misí tří. Mít Liaru na vašem týmu vám dává další sadu dovedností pro kompozici vašeho týmu pro následné hlavní úkoly nebo boční dotazy a dává vám více času na investování do romantiky s ní, pokud si to vyberete.

Alternativně můžete nejprve řešit Feros. Tato planeta je lidským světem v nouzi, takže by mohlo mít smysl, aby Shepard-jako první lidský spektrum-se cítil nakloněn na ni rychleji reagovat. Jedinou nevýhodou je, že nebudete mít Liaru, což znamená mnohem menší flexibilitu ve složení vašeho týmu.

Po dokončení jakékoli z těchto tří misí se na Virmire otevře další. I když můžete volně skočit přímo k tomuto, jakmile se otevře, stále doporučujeme dokončit Noveria nejprve, než prozkoumáme Virmire. Dokončení všech čtyř z těchto misí vyvolá další fázi příběhu.

Mějte na paměti; Toto je naše rada ohledně ideální, první trasy pro nováčky Mass Effect. Pokud jste to všechno viděli dříve a chcete se trochu pohrávat se systémy hry, můžete tuto objednávku rozdělit a získat z toho nějaké zajímavé interakce. Dokončení Noverie před náborem Liara vede k různým výsledkům dialogu. Ve skutečnosti, ukládání Liary na poslední poslední znamená, že v době, kdy se k ní dostanete, je přesvědčena, že jste halucinace. Má také vedlejší účinek výroby romantiky s ní mnohem méně pravděpodobné, protože prostě není dost času na rozvoj tohoto vztahu před zahájením koncové hry. Pro více liché nebo neobvyklé interakce charakteru najdete v našem zaokrouhlování dalších momentů vzácných hromadných efektů, které můžete spustit, spolu s naší plnou sadou průvodců hromadných efektů. Můžete si také přečíst náš hromadný efekt: Probíhá recenze legendárního vydání.

Mass Effect: Legendary Edition Guides & News

 • Průvodce Mass Effect – Legendární vydání Tipy a triky Roundup
 • Mass Effect: Legendary Edition pro začátečníky – základní tipy pro první časovač
 • Mass Effect: Legendary Edition – Všechno, co se vrací hráči, by mělo vědět
 • + Zobrazit více Mass Effect: Legendary Edition Guides & News Links (7)
 • Návod s hromadným efektem
 • Hromadný efekt 2 průchod
 • Mass Effect 3 průchod
 • Mass Effect: Legendary Edition Trophy Guide – Seznam úplných úspěchů
 • Mass Effect: Legendary Edition – Fun Side Missions, které musíte hrát
 • Mass Effect: Legendary Edition Order – Novaria, Feros nebo Therum?
 • Nejvzácnější momenty hromadného efektu, o kterých možná nevíte

Feros nebo Noveria nejprve

Mass Effect Wiki

V jakém pořadí obvykle hrajete mise v ME1?

Kvůli mému vlastnímu rozumu je to vždy Therum, Feros, tunu postranních misí, Noveria, Virmire, Illos. Je zřejmé, že můžete nejprve udělat Noveria, ale neměli byste to dělat, pokud se nenávidíte 🙂

Vlastně používám stejnou pořadí, i když některé vedlejší mise nejsou k dispozici, dokud jste neudělali určitou misi. Ve skutečnosti je však možné dělat Therum Last, což také vytváří nějaký jedinečný dialog s Liarou.

Vždy se ujistím, že nejprve dokončím boční quests. Po dokončení všech dostupných vedlejších otázek dokončím hlavní misi v tomto pořadí: • Therum • Feros • Noveria • Virmire • ilos

Nejlepší výsledky: Therum Noveria feros virmire ilos
Kdykoli jsou k dispozici boční oblasti, udělejte je nejprve. Ve Ferosu je příležitost, která vyžaduje, aby uspěl vysoký paragon/odpadlík, takže je nejlepší to udělat později. Pokud využijete chybu Paragon/Renegade v Noveria, pak je součástí Ferosu snadno provedeno, ale tato objednávka může mít úspěch bez použití chyby.

Pro příběh by však měl být Noveria prováděn po Ferosu, místo předtím. Pokud tedy již máte Paragon/Renegade vysoko z importu předchozí hry, určitě proveďte dříve zmíněnou objednávku.

(Editoval Aqueouserbium)

Ve stejném pořadí, jaký zde všichni zmínili. Je to pro mě jen smysl, pokud dokončíte svůj seznam squadmatesů v první řadě (Therum), proveďte všechny dostupné postranní mise a poté se zaměřte na Geth (Feros a Armstrong Cluster Side Missions), potom čelit Sarenově druhému veliteli (Noveria), pak si udělejte přestávku od hledání lovu saren. Poté se zaměřuji na věci aliance (stanice Pinnacle a poté svrhnu oblohu) a dokončuji vše, co potřebuji ve hře. Pak se vydám do Virmire, abych čelil Saren a Soveriegn a prohrál 1 nebo 2 squadmates. A pak pokračujte ve zbytku příběhu.

Therum Pinnacle Station (DLC) Side Quests Feros Side Quests Noveria Side Quests snižující oblohu (DLC) Virmire (v tomto bodě by neměly být žádné další vedlejší úkoly) Illos

Průvodce masovým účinkem na této wiki má mise v tomto pořadí:
Therum noveria feros virmire ilos
Může mi někdo pomoci s chovateli? Chybí mi jeden. Existuje jeden strážce, který je snadno přehlédnut?

Většina z nich je snadno přehlížena. Není tam někde na tom, kde je všechny najít?

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

 • Komunita Central
 • Podpěra, podpora
 • Pomoc
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje