Merrick | Moře zlodějů wiki | Fandom, kde najít Merricka v moři zlodějů | Shacknews

Kde najít Merricka v moři zlodějů

Po dlouhém hiatusu je Merrick zpět a připraven na vás, abyste ho našli na moři zlodějí. Je to už dlouho, co se poprvé objevil v hladu hluboko, a teď má více co nabídnout než jen buben. Nalezení Merricka a učení se jeho polohy je důležité pro ty, kteří chtějí vidět kapci, kterou už dlouho neviděli.

Merrick

Merrick byl dříve umístěn na pláži na jihozápadní straně Shark Bait Cove (během hladu Deep Event). Hráči dostali toto místo od Duke, zástupce Bilge Rat, který se nachází v hospodě na základně. Hráči byli schopni najít Merricka hrajícího svůj buben a tančit na dvou kolících nohou (ztratil nohy na hlad). Po skončení akce bylo odhaleno, že Merrick odešel, aby našel svého syna, a byl nahrazen malbou.

Hráči, kteří se ho zeptali na to, jak ztratil nohy, dostali velké čelisti mluvící trubkou jako dárek. He also gave other rewards for completing certain quests, one was finding all his journals which would grant you the big jaws drum (the one in the photo, bottom right) and the other was killing the megladon, after which he would tell you to find Hladová hluboká postava hlava na jakékoli základně.

Poté, co našel svou dávno ztracenou rodinu, Merrick odejde z lovu a vytvoří se moře nacházející se po moři. Říká, že důvod, proč zahájil volání lovců, bylo to, že jeho manželka, Serick, chtěla dát pirátům více než jen banány a kdo byl on, aby se dostal do cesty jejím snu.

Konverzace []

Přijďte slyšet Ole Merrick? No, jsem v důchodu. A tohle je nejsmrtelnější, jaký jsem byl za týdny. A pokud se mě ještě jedna osoba zeptá, jak jsem ztratil nohy.

Jak jsi ztratil nohy, Merrick? Moc vtipné. Chceš mě slyšet příběh? Jděte si přečíst mi časopisy. Je tu jeden na tomto ostrově u ploutve-rocku, který stojí v laguně. Ale buďte opatrní tam. Podívej, pro mě nejnovější chatrč, inspiroval jsem se zápisy kmenů, které kdysi žily zde. Uctívali velkou zvíře. Hlad. Nechoď to hledáte! Nemohl jsem to zvládnout a nemůžete ani vy. Hmm.”Nemohu ti dát větší loď, ale můžu ti to dát. Usnadní to mluvit s jinými loděmi. Je to nebezpečné tam venku! Mám další příběhy Merrick? Dobře, nemůžu odolat protažení mi bardické svaly. Co si myslíš? Něco o vašich zraněních? Dobrý nápad. Řeknu vám skutečný příběh teroru- jak jsem mě ztratil! . Z ničeho nic. Obrovská, hrůzostrašná, šílená zvíře se vrhla a vytrhla mě oči – stejně takhle! Co to bylo? . Nesmíš se! Papoušek není vtip, když je vytažen váš peeper! Něco o mořských příšerách? Co takhle čas, kdy jsem se vyděsil z Kraken wiv nic, ale já mocný výkon? Posádka mě padla po zvířeti po práci Wiv, která smradlala obchodní aliance. Byli jsme odsouzeni. . Ale inspirace mě zasáhla. Hrál jsem mě bubnem jako nikdy předtím! Válečná skladba! Ta slizká chobotnice uprchla hrůzou! A ne, ne proto, že by moje hraní bylo tak hrozné. Zajímalo by mě, jestli to bylo proto. Mám nějaké chatrče ke sdílení? Nejsem nějaká opice! A v poslední době jsem trochu nervózní. Zdá se, že je pozoruhodně bez skelly! Je pravda, že jsem si nejprve myslel, že se na mě po mě po mě daří. Ale možná to jsem já štiplavá vůně. Dělá i mrtvé oči vody. Promiňte.

Poté, co porazíte hlad:

Děkujeme za sdílení vašeho příběhu, Merrick. Jsem jen rád, že jsi mi pomstil posádku a rozdal se s mým nedokončeným obchodem. Doufám, že tam nejsou žádné další věci … užijte si to, co jsem vám dal. Mohl bych dokonce vyjít z důchodu!

Kde najít Merricka v moři zlodějů

Kde najít Merricka v moři zlodějů

.

Po dlouhém hiatusu je Merrick zpět a připraven na vás, abyste ho našli na moři zlodějí. Je to už dlouho, co se poprvé objevil v hladu hluboko, a teď má více co nabídnout než jen buben. Nalezení Merricka a učení se jeho polohy je důležité pro ty, kteří chtějí vidět kapci, kterou už dlouho neviděli.

Kde najít Merricka

Merrick umístění moře zlodějů

Nalezení Merricka je jednoduchý úkol, protože sídlí pouze na jednom místě: Stephenovy kořisti na starověkých ostrovech. Toto je jeden z mnoha malých mořských přidaných s Forsaken Shores. Tyto Seaposts měl pouze prodejce, který prodal náhodný sortiment položek, ale nyní s aktualizací výročí, členové lovce volání zřídili obchod.

Merrick najdete na konci mola a stojí tam v celé své slávě. Stále mu chybí jeho dvě nohy a jednu z jeho paží, ale to mu nezabrání v přijímání vašich ryb, masa a sochy mořské panny. Nezapomeňte se podívat na našeho rybářského průvodce, abyste byli na nejnovější a největší mechanik urychlení na moři zlodějů.

. . Nyní však Merrick je více než šťastný, že vám řekne o svém životě, jeho manželce a zbytku jeho rozšířené rodiny (kteří jsou také nalezeni v mnoha Seapostech kolem zlodějů moře). Merrick také působí jako prodejce a nabízí propagační akce, když se postavíte, a také úplná sada položek jedinečných pro lovecký volání, sada zabijáků.

Nyní, když je zde aktualizace výročí, můžete jít a najít Merricka, kdykoli chcete. Pokud se s mořem zlodějů nestane něco drastického, měl by Merrick snad zůstat na jednom místě navždy! Podívejte se na průvodce ShackNews Sea of ​​Thieves, kde najdete více užitečných pirátských tipů a triků.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler