Minecraft 1.18 jeskyní a útesů Část 2 Aktualizace: funkce, datum vydání, stahování a další | Beebom, Minecraft Aktualizace nyní (verze 1.18.31), Patch Notes

Minecraft Aktualizace nyní (verze 1.18.31), Patch Notes

Přestože Grove je zasněžený biom, vynoří se na podobných místech jako louka. Nachází se na úpatí kopců, tyto biomy jsou pokryty sněhem. Pokud jde o bloky, jsou Skládané z nečistot a kamenných bloků, které jsou pokryty sněhem a zabaleným ledem. V tomto biomu najdete smrkové stromy, králíky lišek a vlci.

Minecraft 1.18 jeskyní a útesů Část 2 Aktualizace: funkce, datum vydání, stahování a další

Minecraft 1.18 jeskyně a útesy Část 2 Aktualizace: funkce, datum vydání, stahování a další

S novou verzí 1.18 Aktualizace, Minecraft jde všechno s tunou nových funkcí pro svou komunitu. Máme nové biomy, davy a zcela novou generaci terénu. Tato aktualizace bude také ta, která přináší Minecraft Java a Bedrock Edition blíže se stejnými světovými generacemi se stejnými semeny. Je tu hodně co rozbalit a vzrušení stále stoupá jako 1.Datum vydání 18 se blíží. Ale nebojte se, náš tým je připraven pokrýt všechny důležité detaily, které byste mohli chtít vědět o nové Minecraft 1.18 jeskyní a útesy Část 2 Aktualizace. Už jsme pokryli nejlepší Minecraft 1.18 semen, abyste se připravili na generaci nového světa. To však není všechno. S aktualizací hned za rohem se podívejme na vše, co můžete očekávat od nového Minecraft 1.18 jeskyní a útesy Část 2 Aktualizace. To zahrnuje datum vydání, nové biomy, podporované platformy, odkazy na stahování a mnoho dalšího.

Minecraft 1.18 Aktualizace (jeskyně a útesy Část 2): Vše, co potřebujete vědět v roce 2021

Nový minecraft 1.18 Aktualizace přináší 8 nových biomů, nový systém generování rudy a realistické jeskyně a útesy, jak název napovídá. A to jsou jen hlavní rysy, o kterých jsme se dozvěděli z Minecraft verze 1.17. V tomto článku je třeba mluvit několik věcí, takže nejprve pochopte specifika samotné aktualizace, než skočíme do nových funkcí.

Co je minecraft 1.18 jeskyní a útesy Část 2 Aktualizace

V červnu 2021 vydal Minecraft verzi 1.17 Aktualizace s názvem jeskyně a útesy Část 1. Přidal drobné, ale významné změny ve hře, včetně nových bloků, položek, davů a ​​rostlin. Rozšíření toho, Minecraft 1.18 Aktualizace se hlavně zaměřuje na Nová generace Overworld a Underground Terrain ve hře.

Minecraft používá obě tyto aktualizace k řešení stížností na nudný podzemní průzkum a opakující se stagnující světovou generaci Overworld. Před aktualizací jeskyní a útesů nabídl Minecraft jeskyně, které nevypadaly lépe než náhodné díry v zemi. Podobně i útesy ve hře byly víceméně neexistující.

Mojang a Microsoft se rozhodli tyto obavy řešit a používat aktualizace dvou útesů a jeskyní jako šanci provést velké změny ve hře. Hlavním příkladem takových velkých změn je přidání 8 nových biomů v Minecraft 1.18. Bohužel existuje několik nových přírůstků, jako je hluboký tmavý biom, který byl tlačen na 1.19 Aktualizace kvůli zpoždění vývoje. I bez nich, Minecraft 1.18 je stále aktualizací, kterou by nikdo neměl nechat ujít.

Minecraft 1.18 Datum vydání aktualizace

Podle nejnovějšího oficiálního oznámení, Minecraft 1.18 bude vydáno na 30. listopadu 2021. Konzultace s časem vydání předchozího vydání můžete očekávat, že se aktualizace bude žít mezi 10:00 EST (7:00 PST/ 20:30 PM ist) 13:00 EST (10:00 PST/ 23:30 IST).

Svěží jeskyně minecraft 1.18 Biome

Mějte na paměti, že doba uvolnění je stejná pro všechna vydání hry, ale může dojít ke zpoždění v závislosti na provozu na serveru každé platformy.

Domov Glow Berries and Spore Blossom, toto je pravděpodobně nejkrásnější biom Minecraft 1.18 Aktualizace. Tyto jeskyně generují v různých velikostech, ale lze je snadno identifikovat s zelenou v nich. Stropy jsou pokryty květy spór, bobulemi a bloky mechů. Mezitím je podlaha tvořena mechovými bloky, kvetoucí azalea a hodně trávy. V tomto biome najdete také rudy jako uhlí a měď. Kromě bloků mechů můžete také najít kamenné bloky, které v tomto biome zabírají hodně prostoru.

Dripstone jeskyně

Dripstone Caves Minecraft 1.18 Biome

Na rozdíl od svěžích jeskyní jsou jeskyně odkapávajících v této aktualizaci méně barevnými jeskynními biom. Tyto jeskyně jsou tvořeny bloky kamene, žuly a odkapávání. Existují Žádné rostliny v tomto biomu, Ale najdete špičaté odkapávací kameny (které replikují stalaktity z jeskyní v reálném světě) v různých velikostech. Také existuje několik podvodních kapacích jeskyní, na které můžete v 1 zakopnout.18 Aktualizace. Pokud jde o rudy, měď je v tomto biome nejhojnější.

Louka

Meadow Biome in Caves & Cliffs Aktualizace

Meadow je horský biom, který se vynoří mezi horami a kopci. Na první pohled to vypadá jako Kombinace rovin a biomů květinového lesa. V tomto biome najdete také květiny, trávu, králíky a ovce. Pokud jsou zde nějaké stromy, obvykle se na nich vynoří úly.

Háj

Grove Biome in Caves & Cliffs Část 2

Přestože Grove je zasněžený biom, vynoří se na podobných místech jako louka. Nachází se na úpatí kopců, tyto biomy jsou pokryty sněhem. Pokud jde o bloky, jsou Skládané z nečistot a kamenných bloků, které jsou pokryty sněhem a zabaleným ledem. V tomto biomu najdete smrkové stromy, králíky lišek a vlci.

Zmrazené vrcholy

Snowcapped Peaks

Tento biom nám dává zasněžené hory, ale s vyrovnanými hladšími svahy. V tomto biome najdete kamenné bloky sníhu a zabaleného ledu. Tento biom zaměřuje se více na zabalený led než na sníh. V této oblasti se často putují kozy, takže se můžete rozhodnout, že je zkrotíte nebo shromažďujete jídlo a zdroje. Navíc můžete v tomto novém Minecraft 1 najít základny Pillager.18 Biome.

Zjevněné vrcholy

Vznešené vrcholy

Jagged Peak je biom, který skutečně definuje útesy této 1.18 Aktualizace. Poskytuje nám realisticky vypadající hory, které jsou vyrobeny z kamene a pokryté sněhem, když dosáhnete vrcholu. Na rozdíl od pohoří s zasněženým na zasněženou není světová generace tohoto biomu hladká, ale spíše nepravidelná. V tomto biomu se obvykle nevynoří práškový sníh.

Stony Peaks

Stony Svales Biome

Podobně jako Snowy Peaks, tento biome má kámen na vrcholu hory místo sněhu. Hory v tomto biomu mohou být buď ploché a hladké nebo mohou mít nepravidelné vzestupy a pády. I když zde není sníh, stále můžete najít kozy v tomto biome. Na úrovni povrchu (viz snímek obrazovky) tohoto biomu můžete dokonce najít rudy jako uhlí (viz snímek obrazovky).

Zasněžené svahy

Snowy Sjecnes Biome

Poslední nový biom v Minecraft 1.18 je také nejoblíbenějším biomem útesu. Dává nám krásné, ale strmé vrcholky hor se hodně sněhu. Na sobě je dokonce i nějaký poháněný sněhový vrstvený, který vás může zachytit. Pokud jde o davy, můžete snadno Najděte kozy a králíky v tomto biome.

Nevyužité biomy

Jak si všimnete v naší další sekci, světová generace Minecraft se zcela změnila v 1.18 Aktualizace. Jedna taková změna zajišťuje, že výška terénu a biomy již navzájem neovlivňují. To znamená Drobné biomy, které jsou generovány v důsledku výšky terénu, se nyní stanou zastaralými. Tyto nepoužité biomy zahrnují:

 • Plaťátka Badlands
 • Bamboo Jungle Hills, Birch Hills a Dark Forest Hills
 • Pouštní kopce a jezera
 • Obří smrk a obří stromové kopce Taiga
 • Štěrkové hory
 • Upravená hrana džungle a upravená džungle
 • Modified Badlands Platereau a zalesněné náhorní plošiny Badlands
 • Horská hrana
 • Shor polních polí
 • Shattered Savanna Plateau
 • Snowy Mountains a Snowy Taiga Mountains
 • Taiga Hills a hory
 • Různé varianty kopce, včetně džungle, zasněžené taiga, vysoké břízy, bažiny a zalesněných kopců

Změny světové generace v Minecraft 1.18 Aktualizace

Pro implementaci vysokých čůráků a nového podzemního systému se vývojáři Minecraft rozhodli úplně změnit světovou generaci. I když všechny tyto změny jsou pro nejlepší, některé z nich mohou být pro váš systém trochu těžké. Naštěstí instalace Optifine v Minecraft vám může pomoci zvýšit vaše FPS a zlepšit výkon. S tím z cesty porozumíme změnám generace nového světa v Minecraft 1.18 Aktualizace.

Terén a biomy

První významnou změnou je to, jak terény generují v Minecraft 1.18. Terény jsou fyzické rysy nebo jak se ve hře generuje pevnina. Zahrnuje hory, kopce a náhorní plošiny generované v této oblasti. V dřívějších verzích se hra zaměřila více na biomy a každý biom měl svou omezenou rozmanitost terénu. To již není.

Plains Mountain in Minecraft

Nyní má generace terénu prioritu. Takže místo toho, aby měl samostatné terény Minecraft Biome se automaticky přizpůsobí jakémukoli terénu. To je důvod, proč nyní můžete vidět pláně a lesní biomy tření jako hory v celém vašem Overworld v Minecraft. Výše uvedený snímek je příkladem nové světové generace založené na terénu.

Světový limit se zvýšil

Pro edice Minecraft Java a Bedrock byla celková výška rozšířena na 384 bloků. To znamená nejnižší bod a nejvyšší bod ve světě minecraft může mít nyní 384 bloků mezi nimi. Toto rozšíření umožňuje snadno vytvořit hlubší jeskyně a vyšší hory ve hře.

The Nejvyšší bod, ve kterém můžete umístit blok do Minecraft, je nyní na 320 blocích. Říká se to také maximální výška bloku. Mezitím je nejhlubší bod před prázdou umístěn na -64 blocích. Je známá jako vrstva podloží Minecraft. Tato další hloubka také znamená úplnou celkovou změnu generování rudy, kterou budeme později v tomto článku pokrýt.

Generování semen

Semena v Minecraft 1.18 Použijte nový generátor náhodných světových čísel. To znamená, že světy, které získáte pokaždé, budou náhodnější než dříve. To také znamená, že žádná z nejlepších semen Minecraft z dřívějších verzí nebude vypadat stejně jako v této verzi. Naštěstí také nebudete muset hledat semena Java a Bedrock Edition po této aktualizaci samostatně.

Další významné změny v Minecraft 1.18 jeskyní a útesy Část 2 Aktualizace

Biomy jsou největší vlastností, na kterou je většina hráčů nadšená v nové aktualizaci. Ale to není všechno. Pojďme přes každou z hlavních nových funkcí, které minecraft 1.18 musí nabídnout.

Kompatibilita Java a na podloží

Apple iPhone 15 Box Ověření

Pokud jste někdo jako já, který není fanouškem toho, že máte dvě samostatná vydání Minecraft, je tato aktualizace pro vás perfektní. Jeden hlavní způsob 1.18 Aktualizace přiblíží Java a Bedrock Minecraft blíže je s World Generation. Většina minecraft 1.18 Semena generují světy, které vypadají velmi podobně v obou vydáních hry. Světy stále nebudou úplně stejné, ale také by se necítily jako dvě samostatná semena. Příklad této zlepšené kompatibility mezi edicemi Java a Bedrock je vidět níže:

Minecraft Aktualizace nyní (verze 1.18.31), Patch Notes

Aktualizace Minecraft 1.18.31

Pro Minecraft dorazila další aktualizace, přičemž Mojang Studios uvádí titul na verzi 1.18.31. Od vydání 1 byly řešeny různé problémy.18.30.

Úplné poznámky o opravě pro verzi 1 Minecraft.18.31 Aktualizace je následující:

 • Představujeme experimentální přepínač režimu diváka. Hráči mohou nyní vyzkoušet ranou vývojovou verzi režimu diváka
  • Prozatím nebudeme přijímat zprávy o chybách týkajících se režimu diváka, protože jeho současná implementace je velmi brzy ve vývoji a je třeba se změnit
  • Opraveno několik havárií, které by se mohly objevit během hry
  • Opraveno vykořisťování s nesprávně získáváním XP prostřednictvím pecí (MCPE-152227)
  • Teleportující entity do vykládaných kousků je již neodstraní
  • Opravena obrazovka zčernala při opětovném načtení RTX Worlds (MCPE-152645)
  • Při hraní na zařízeních Android (MCPE-141316) při hraní na zařízeních Android pevné textury vzdálených bloků, které se objevují zrnité, pokřivené a zkreslené
  • Opravená tekoucí voda a lávové textury se na zařízeních iOS neobjevují správně
  • Opraveny různé závěsy s framerate, zejména dopad na méně výkonná mobilní zařízení (MCPE-142934)
  • Davy se již nemohou vynořit na knoflíky (MCPE-153897)
  • Opraven problém, kdy by opakovaně úspora a opětovné načtení konkrétních kusů mělo za následek zpožděné nakládání kusů, problémy s výkonem a nestabilitu hry (MCPE-154110, MCPE-154278)
  • Opraven problém, který zabránil otevření světů po aktualizaci na verzi 1.18.30
  • Úspěch „zvuk hudby“ se nyní odemkne, když jsou splněny požadavky
  • Opravené problémy s otevřením trhu na Nintendo Switch (MCPE-154120)
  • Opravena nekonečná obrazovka načítání, která by mohla nastat při nákupu na trhu

  Všichni hráči na Switch si mohou stáhnout verzi Minecraft 1.18.31 Aktualizace nyní. Pokud jde o verzi 1.18.30, o tom si můžete přečíst tady.