Minecraft 1.20 Aktualizace: Když hráči mohou očekávat, že budou hrát stezky a příběhy, kdy je minecraft 1.20 Aktualizace vyjde? Zkoušky a příběhy

Aktualizace Minecraft Trials & Tales je téměř tady

Ano. Aktualizace je k dispozici na všech platformách, které mohou spustit Minecraft, včetně mobilu.

Minecraft 1.20 Aktualizace: Když hráči mohou očekávat, že budou hrát stezky a příběhy

Fanoušci Minecraft vědí, že hra se neustále mění a nejnovější aktualizace, Minecraft 1.20, je možná jednou z nejunikátnějších aktualizací v historii hry. Ačkoli Mojang Studios oznámila aktualizaci na Minecraft Live 2022, odhalili pouze podrobnosti, které byly téměř dokončeny. Vývojáři uvedli, že se má vyhnout nerealistickým očekáváním nebo zpožděným funkcím.

Minecraft 1.20 je hlavní aktualizace, která slibuje, že bude titul výraznější, reprezentativnější a „minecaftier.„Mojang Studios byla opatrná, aby o aktualizaci příliš neodhalila, dokud si nejsou jisti funkcemi a datem vydání. S nedávnými snímky však mohou hráči zahlédnout, co přijde brzy. Jak dlouho tedy musíme čekat na Minecraft 1.20? Pojďme to zjistit.

Minecraft 1.20 Aktualizace: Vše, co potřebujete vědět

Minecraft 1.20: Jméno odhalí

Další hlavní aktualizace, Minecraft 1.20, byl odhalen jako „Minecraft Trails & Tales“ v Minecraft měsíčně 2. března 2023. Tato aktualizace má pro každého něco: nové způsoby, jak budovat a komunikovat s vaším světem, vzrušující nové davy, jako je Sniffer, a biomy, jako je Cherry Biome, které odrážejí různé kultury a prostředí. To není všechny – Minecraft 1.20 také zahrnuje funkce kvality života, díky nimž je hra příjemnější a přístupnější.

Minecraft 1.20 Aktualizace: Datum vydání

Během Minecraft Live 2022 Mojang oznámil, že nadcházející Minecraft 1.20 Aktualizace nebude zveřejněna až do roku 2023. Zpráva pro některé přišla jako překvapení, protože dřívější zvěsti navrhly dříve datum vydání. Při pohledu zpět na vzorce vydání posledních pěti hlavních aktualizací se však ukázalo, že nové datum vydání je v souladu s obvyklým plánem.

Tyto aktualizace byly propuštěny v červnu 2022, listopad 2021, červen 2021, červen 2020 a prosinec 2019, s mezerou v roce 2020 kvůli pandemii. Na základě tohoto vzoru, Můžeme očekávat minecraft 1.20 bude propuštěno kolem června 2023. Zatímco čekání může být delší, než se očekávalo, fanoušci doufají, že přidaná doba vývoje bude aktualizace ještě vzrušující a inovativnější než kdykoli předtím.

Minecraft 1.20 Aktualizace: Nové funkce

1) Vítěz hlasování Minecraft 2022: Sniffer

Sniffer vyhrál Minecraft Mob Hlasování 2022 s více než 50% hlasů a přichází do hry s touto aktualizací! Nejen to, ale tento nový dav bude mít dětskou verzi, která otevírá ještě více možností chov.

Takže o čem se vše oni? No, tento skvělý nový mob vyčichne semena pro jedinečné rostliny v nadsvětí a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, k čemu povede nová zemědělská nastavení. Oficiální sociální média Minecraftu nám nedávno dala vstupní nahlédnutí v akci a musíme říct, že to vypadá docela úžasně.

Kromě svého jedinečného vzhledu si může Sniffer přestávat ležet na zemi jako The Nový velbloudský dav, Pomalu se pohybují, zatímco se jeho nosní dírky mírně odrazí. Celkově jsou hráči nadšeni, když vidí, jak se Sniffer připojí k rodině Minecraft.

2) Archeologické funkce

Komunita Minecraft dychtivě očekává přidání archeologických funkcí do hry již nějakou dobu a čekání je konečně u konce! V této vzrušující aktualizaci mohou hráči prozkoumat svůj svět a dávat pozor na podezřelé pískové bloky, které se budou plodit kolem stávajících pouštních chrámů Minecraft.

Po oprávění, tyto bloky odhalují keramické střepy, které lze kombinovat za účelem vytvoření starověkých květináčů. Každý hrnec má jedinečný design, který odráží prvek z vesmíru Minecraft. Aktualizace také obsahuje nástroj „štětce“ pro proces prachu. V současné době jsou v archeologickém systému k dispozici čtyři odlišné návrhy hrnců. Čtyři keramické střepy jsou pojmenovány podle vzoru na nich. Tyto zahrnují:

 • Archer Pottery Shard
 • Arms Up hrnčířská keramika Shard
 • Prize Pottery Shard
 • Shard Skull keramika

3) New Biome – Cherry Grove

Mojang nedávno odhalil přidání nového biomu s názvem The Cherry Grove Biome do Minecraft 1.20. Tento krásný biom Overworld Forest je charakterizován svými pulzujícími růžovými třešňovými květy; Dokonce i efekt růžových částic je zde růžový.

Tento biom také představuje novou sadu třešňových dřevěných s světle růžovými bloky a předměty. Hráči zde mohou také očekávat, že najdou sazenice třešňového květu a třešňové protokoly. Kromě své ohromující estetiky má biom třešňového květu jedinečnou generování stromů na bázi větve a hustě zabalený les ve srovnání s jinými lesními biomy.

4) Nové 1.20 Minecraft Mob – velbloud

Nejnovější přidání davu Minecraft není nikdo jiný než majestátní velbloud! Tato obrovská stvoření se nachází pouze v pouštních biomech. Slouží jako štít proti nepřátelským davům v noci, když jezdí, a když jsou zkroteni, mohou nést dva hráče najednou, takže jsou ideální pro cestování skupiny. Jejich působivá bojová schopnost jim umožňuje pohybovat se po plochém terénu a rychle přeskočit. Pokud chcete rozšířit své stádo, můžete chovat velbloudy pomocí kaktusů jako jídlo v pouštních biomech.

Aktualizace „minecraft“ a aktualizace příběhů je téměř tady

1.20 Aktualizace pro „Minecraft“ je na cestě a byla oficiálně jmenována aktualizací pokusů a příběhů. Kdy vychází aktualizace?

Jun. 6 2023, aktualizováno 3:59 str.m. ET

'Minecraft'

1.19 Aktualizace pro Minecraft Přidány mangrovové stromy, starověká města, strážci, žáby, pulci a mnoho dalších nových bloků a davů. Ale i přes veškerý nový obsah hráči dlouho hledají informace o tom, co by mohlo být v 1.20 Aktualizace. Kdy je další Minecraft Aktualizace vyjde? Naštěstí konečně víme, kdy aktualizace přijde na hráče.

Článek pokračuje pod reklamou

Existuje datum vydání pro 1.20 Aktualizace v ‘Minecraft’?

Po hodně čekání Mojang konečně odhalil datum vydání pro 1.20 Aktualizace na konci května. 1.20 Aktualizace by měla zasáhnout hru 7. června, což znamená, že pokud je vaše hra plně aktualizována.

Vývojáři dříve odhalili, že nová aktualizace by se zaměřila na „sebevyjádření, reprezentaci a vyprávění“, včetně spousty nových funkcí pro hráče, které prozkoumají, aby do svého semenu přidali trochu osobnosti, aby přidali trochu osobnosti osobnosti.

Nové knihovny v 'Minecraft'

Článek pokračuje pod reklamou

Jaký nový obsah bude v 1.20 Aktualizace v ‘Minecraft’?

Stejně jako v případě všech nových aktualizací obsahu z Mojangu, existuje spousta nových bloků, funkcí a další pro hráče, kteří se mohou ponořit do doby, kdy se aktualizace oficiálně vydá 7. června.

Pro začátečníky hostili vývojáři před hlasováním o Mob před živou událostí Minecraft a Sniffers vyhrál populární hlasování. Tento dav může být vytvořen z vajec nalezených v podvodních truhly a pomůže hráčům najít vzácné rostliny ve hře. Očekává se, že bude přidán s 1.20 Aktualizace.

Článek pokračuje pod reklamou

Kromě tohoto nového davu bude také existovat sedm nových výchozích kůží pro postavy, které si mohou vybrat při zahájení hry, což poskytne více rozmanitosti a variace od Steve a Alexe. Makena, Efe, Noor, Kai, Ari, Sunny a Zuri budou poskytovat různé osobnosti pro postavy, které se mohou projevit, když prozkoumávají svůj svět v Minecraft.

Mezi další potvrzené aktualizace patří přidání archeologie, velbloudy (které můžete jezdit s přáteli), zavěšené značky, sekané knihovny, které skutečně drží knihy, bambusové bloky a brnění (které hráči mohou vyzkoušet nyní).

Při oficiální spuštění aktualizace bude samozřejmě mnohem více obsahu, i když Mojang plánuje v nadcházejících měsících tyto nové funkce pomalu odhalit tyto nové funkce.

Kdy je minecraft 1.20 out a jak si to mohu stáhnout?

Fanoušci Minecraft čekali téměř rok na další velkou aktualizaci.

Stezky a příběhy jsou zde konečně jako bezplatná aktualizace pro všechny hráče.

Nyní můžete navrhnout své brnění

Pokud chcete začít hrát, máme průvodce se vším, co potřebujete vědět.

Zde jsou časy vydání a jak si stáhnout Minecraft 1.20 Aktualizace.

Co je minecraft 1.20?

Minecraft 1.20 je nová aktualizace stezek a příběhů, která zavádí obrovské množství přírůstků do hry včetně archeologie.

Existují také dva nové typy davů, dřeva a biomů třešňových stromů a nové druhy nábytku.

Pro všechny největší změny v Minecraft 1.20 Můžete si prohlédnout náš průvodce.

Kdy to dělá Minecraft 1.20 Vyjde?

Minecraft 1.20 vydání dnes (7. července 2023) ve všech regionech.

Měl by být nyní k dispozici ve vašem regionu, protože má globální čas vydání.

Pokud si nejste schopni stáhnout nejnovější verzi, možná budete muset počkat trochu déle, než se váš server aktualizuje.

Nejvíce čte v hraní

Eminemova skromná dcera Alaina Scott pracuje v salonu ve městě Michigan

Eminemova skromná dcera Alaina Scott pracuje v salonu ve městě Michigan

Video Insane Drone ukazuje nový zámek Edwina Castra

Video Insane Drone ukazuje nový zámek Edwina Castra

Strašidelné fotografie aligátoru 14 stop vidělo v ústech přepravující lidské tělo

Strašidelné fotografie aligátoru 14 stop vidělo v ústech přepravující lidské tělo

Eminem's Ex Kim Mathers obdržela půjčku 615 000 $ od společnosti Star's Company for New House

Eminem’s Ex Kim Mathers obdržela půjčku 615 000 $ od společnosti Star’s Company for New House

Jak mohu stáhnout minecraft 1.20?

Pokud hrajete na PlayStation, Xbox nebo Nintendo Switch a jste připojeni k internetu, pak by se Minecraft měl aktualizovat automaticky.

Pokud k tomu nedojde, měli byste zkontrolovat, zda máte automatické aktualizace softwaru.

To je také případ pro ty, kteří hrají verzi Minecraftu na PC, ale mohou také ručně aktualizovat prostřednictvím Store Microsoft Store.

Pokud hrajete na Edici Java na PC, budete muset vybrat „nejnovější verzi“ odpalovací nabídky z rozbalovací nabídky v levém dolním rohu – toto je ikona bloku travního bloku.

Klikněte na Play a aktualizace si stáhne před spuštěním hry.

Mohu si to stáhnout do telefonu?

Ano. Aktualizace je k dispozici na všech platformách, které mohou spustit Minecraft, včetně mobilu.

Proces je stejný jako proces na jiných platformách, ale pokud jej chcete aktualizovat ručně, můžete to udělat prostřednictvím aplikace App/Play Store.

Napsal Georgina Young jménem GLHF.

Všechny nejnovější herní tipy a triky

Hledáte tipy a triky napříč vašimi oblíbenými konzolemi a hrami? Máme vás zakrytý.

 • Všechna vydání videoher v roce 2022
 • Můžete hrát hry PS4 na PS5?
 • Všechny hry Call of Duty v pořádku
 • Hra každého Assassina Creed v pořádku
 • Všechny mody a cheaty GTA 5
 • Co jsou vývoje Pokemon Go Eevee?
 • Vše, co potřebujete vědět o Robloxu
 • Kdo vytvořil Fortnite?
 • Nejoblíbenější hry Roblox
 • Jak získat robux zdarma
 • Kolik lidí hraje Fortnite?
 • Nejlepší hry PS4 s bezplatnými upgrady PS5
 • Kdo je nejlépe placený výuka?

Získejte všechny nejnovější zprávy PS5, Xbox a další zprávy