Minecraft 1.20 Trails & Tales Aktualizace Očekávané datum a čas vydání, Minecraft 1.20 Trails & Tales Aktualizace: Datum vydání, funkce, více – Dexerto

Minecraft 1.20 Trails & Tales Aktualizace: Datum vydání, funkce, další

Obvykle se hlavní aktualizace Minecraft debutuje zhruba dva až tři týdny po uvedení prvního vydání. Vzhledem k tomu 1.20 Pre-vydání 1 bylo propuštěno 10. května 2023, hráči mohou vidět, jak stezky a příběhy přicházejí kdekoli od konce května do začátku června.

Minecraft 1.20 Trails & Tales Aktualizace Očekávané datum a čas vydání

Minecraft 1.Datum vydání 20 zůstává nejednoznačné, protože Mojang pouze potvrdil, že do konce jara 2023 bude k dispozici komunitě. S ohledem na několik faktorů, jako jsou čtyři předběžné vydání aktualizace, je však ke stažení, datum vydání pro aktualizaci Trails & Tails nemůže být daleko a hráči mohou potřebovat jen několik týdnů jen několik týdnů.

Obvykle se hlavní aktualizace Minecraft debutuje zhruba dva až tři týdny po uvedení prvního vydání. Vzhledem k tomu 1.20 Pre-vydání 1 bylo propuštěno 10. května 2023, hráči mohou vidět, jak stezky a příběhy přicházejí kdekoli od konce května do začátku června.

Jakákoli oficiální oznámení o datu vydání pro Minecraft 1.20 stále nepřijelo, ale zdá se, že několik faktorů poukazuje na skutečnost, že debut Update Trails & Tales není daleko.

Proč by mohl Minecraft’s 1.20 Aktualizace se objeví na konci května nebo začátkem června?

Navzdory zjevné neochotě Mojangu oznámit úplné datum vydání 1.20 Aktualizace, zdá se, že většina vývoje Trails & Tales byla dokončena. Mojang již pracoval prostřednictvím různých snímků aktualizace a otočil se z přidání funkcí k opravě chyb a výroby malých vylepšení hraní pro Minecraft’s Java i Bedrock Edition. Pokud aktualizace 1.20 mělo datum vydání, které bylo dále pryč, bylo by to uvažovat, že Mojang bude stále přidávat obsah a funkce místo opravy minutiae.

Navíc předpokládaný čtvrtý a konečný předběžný vydání pro aktualizaci 1.20 bylo propuštěno 19. května 2023. Po dokončení fáze předběžného vydání pro aktualizaci Minecraft má Mojang tendenci zahájit vývoj kandidátů na uvolnění, kteří okamžitě předcházejí úplnému vydání aktualizace.

Vzhledem k tomu, že před vydáním 4 je v tomto bodě v zpětném zrcátku, může to být otázka dní před debutem kandidátů na propuštění, po kterém by měly následovat plné stezky a příběhy, které odhalily ve velmi krátkém časovém rámci, pokud se Mojang drží vývoje cyklus, který použili v minulosti.

Stejně jako mnoho aktualizací před tím, Minecraft 1.20 by pravděpodobně dorazilo na všechny platformy v den vydání mezi 8:00 a 12:00, v závislosti na časovém pásmu hráče. Je zřejmé, že se pro Mojang mohou objevit překážky mezi nyní a příjezdem Trails & Tales, který může aktualizaci trochu posunout zpět, ale zatím neexistoval žádný náznak tohoto druhu.

Mojang se navíc může velmi dobře rozhodnout uvolnit aktualizaci a aplikovat jakékoli opravy na poslední chvíli v rychlých sekvenčních záplatách, které dorazí poté, aby se vyřešily jakékoli neočekávané komplikace nebo chyby, které nebyly zachyceny během procesu snímku/náhledu.

Prozatím budou fanoušci muset pokračovat v sledování oficiálních oznámení od Mojangu. Spekulace je jedna věc, ale slovo vývojáře je mnohem konkrétnější indikátor než jakékoli vzory nalezené v procesu vývoje Mojangu a načasování oken. Doufejme, že koncem května nebo začátkem června je datum vydání na začátku známky, protože čekání mnohem déle by technicky zasunulo aktualizaci do léta, což je později než Mojang původně slíbila, že ji přinese na základnu hráče.

Minecraft 1.20 Trails & Tales Aktualizace: Datum vydání, funkce, další

Název aktualizace Minecraft 1.20

Mojang

Prostřednictvím premiéry epizody Minecraft měsíční Mojang oznámila název nadcházejícího 1.20 Aktualizace, volání IT Trails & Tales.

Aktualizace Minecraft Trails & Tales, dříve označovaná jako 1.20 Aktualizace byla původně představena během roku 2022 Minecraft Live, kde fanoušci hlasovali o dalším davu a vývojáři dali plíživé nahlédnutí nadcházejících funkcí i nadcházející Minecraft Legends. Učení z 1 však.19 Aktualizace, Mojang vysvětlil, jak by pomalu oznamovali funkce a název aktualizace, spíše než příliš slibující.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, díky premiérové ​​epizodě Minecraft Monthly máme konečné jméno pro vysoce očekávaný Minecraft 1.20 Aktualizace, jinak známé jako Trails & Tales. Zde je vše, co víme o nové aktualizaci.

Článek pokračuje po reklamě

Minecraft Cherry Wood

Biome třešňového květu je

Co je v aktualizaci Trails & Tales pro Minecraft?

V aktualizaci stezek a příběhů přichází spousta, i když některé jsou mnohem pozoruhodnější než jiné. Tato nová aktualizace bude představovat archeologii, dva nové davy, jinak známé jako Sniffer a The Camel, nový biome, brnění a zbrusu nové bambusové bloky, což hráčům umožňuje vytvářet vzrušující nové domy.

Článek pokračuje po reklamě

Kdy se vydávají Trails & Tales pro Minecraft?

V květnu 2023 Minecraft měsíčně Mojang potvrdil, že Aktualizace Trails & Tales se vydá 7. června 2023. Nezapomeňte se podívat na video pro potvrzení všech funkcí, které budou odeslány s aktualizací.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Další informace o datu vydání aktualizací Trails & Tales se podívejte na naše centrum Trails & Tales Aktualizace, které poskytuje vše, co potřebujete vědět o nadcházející aktualizaci, a také o tom, jak můžete brzy vyzkoušet nové funkce, které můžete brzy přijet.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mezitím se podívejte na některé z našich druhých šikovných obsahu a průvodců Minecraft, které vám pomohou na vaší blokované cestě: