Minecraft Camel – Jak najít a zkrotit pouštní dav | PCGamesn, Minecraft Camels: Vše, co potřebujete vědět | Beebom

Minecraft Camels: Vše, co potřebujete vědět

Tento roztomilý dav Minecraft přidává postavu do pouští a Badlands, dříve mezi nejméně rozvinutými biomy Minecraft. Přiměřeně, jak uvádíme níže, nový dav má nějakou skvělou mechaniku pro dobrodružství napříč těmito řídkými zeměmi. Minecraft Camel má také rozkošnou stojou animaci, odrážející jeho pohyb v reálném světě a pomáhá jako reprezentace pro hráče Minecraft po celém světě.

Minecraft Camel – Jak najít a zkrotit pouštní dav

Konečně můžete získat svůj vlastní velbloud Minecraft v 1.20 Aktualizace a nový dav bude gamechanger pro Cross-World Travel.

Minecraft Camel: Dva velbloudi Minecraft před západem slunce

Publikováno: 21. července 2023

Jak zkrotíte minecraft velbloud? Možná si myslíte, že velbloudi mají jen velmi málo co nabídnout, když existují existující davy minecraft jako The Horse a Llama. Mýlíte se: tohoto savce založeného na hrbolech je toho víc, než si myslíte.

Tento roztomilý dav Minecraft přidává postavu do pouští a Badlands, dříve mezi nejméně rozvinutými biomy Minecraft. Přiměřeně, jak uvádíme níže, nový dav má nějakou skvělou mechaniku pro dobrodružství napříč těmito řídkými zeměmi. Minecraft Camel má také rozkošnou stojou animaci, odrážející jeho pohyb v reálném světě a pomáhá jako reprezentace pro hráče Minecraft po celém světě.

V poušti visí několik velbloudů Minecraft

Kde najít minecraft velbloud

Menecraft velbloudi najdete pouze kolem vesnic v pouštních biomech.

Pouze jeden velbloudí se rozšiřuje na vesnici a mohou se odtulit, takže se pokuste najít sedlo Minecraft, než zamíříte do první pouště Minecraft, kterou vidíte. Nebo alespoň mít vedení k ruce. Chcete -li chovat vlastní karavan velbloudů, potřebujete dva Rodiče (nemáme čas projít ptáky a včely), takže musíte najít alespoň dvě pouštní vesnice, než to můžete dokonce zvážit.

Kraft Camel se blíží k Badlands Ravine

Jak chovat minecraft velbloudy

Pro chovu dvou dospělých minecraft velbloudů, pociťte je oba blok kaktusu, což jim způsobí, že vstoupí do režimu lásky.

Stejně jako u jiných dětských davů, krmení kaktusu na dětský velbloud způsobuje, že vyroste rychleji. To dává dříve omezenému bloku užitečný účel, takže by se stálo za to získat farmu Minecraft, která bude růst co nejvíce kaktusu.

Jak zkrotit a jezdit na minecraft velbloud

Nemůžete technicky zkrotit velblouda Minecraft, ale můžete umístit sedlo na jeden, abyste ovládli jeho pohyb. Můžete také použít olovo nebo držet blok kaktusu, aby vás sledoval velblouda.

Možná zjistíte, že můžete namontovat velblouda bez sedla, ale nebudete moci ovládat směr, je to putování. Držte sedlo v hlavní ruce a použijte jej na velbloudu, aby se sedlo a vydejte se do otevřené pouště. Protože velbloud není krotký a může se bloudit, může být dobrý nápad také nést náskok, takže můžete svázat velbloud s nedalekým sloupkem, pokud potřebujete jít pěšky.

Minecraft Camel Multiplayer and Combat: Dva hráči zabíjejí zombie při jízdě na velbloudu

Chování velblouda Minecraft

Pomlčka

Jednou z rysů velblouda je jeho schopnost potáhnout velké mezery. To je to, co dělá roztomilý dav perfektní pro křížení velkých expanz, protože jste si všimli. Stisknutím tlačítka skoku při jízdě na velbloudu se naplní pomlčka. Pusťte ve správný okamžik (ve zlaté oblasti), aby se nejvzdálenější, i když to chybí.

Duální sedlo

Stejně jako jejich schopnost vyčistit mezery, Minecraft Camel má další vzrušující nové použití – Multiplayer Travel. Lodě mohou nést dva hráče podél širokého otevřeného moře, ale dříve neexistoval žádný způsob, jak dva hráče, aby se spolu vydali na zemi – kromě samostatných koní. Nyní můžete vy a přítel namontovat jeden z těchto velkých tvorů, prozkoumat a dokonce i spolu bojovat.

Ochrana před nepřátelskými davy

Možná jste si všimli, že velbloud je výrazně větší než většina jiných davů Minecraft – to není náhoda. Ve skutečnosti je to další velmi úmyslná funkce, která staví velblouda hlava a ramena Nad dalšími jemné davy. Když jezdíte na vrcholu svého velblouda, zombie a další nepřátelské davy se vás nemohou dostat k poškození. Samozřejmě vás stále můžete vyhodit do vzduchu liána nebo zastřeleno kostru, ale pomáhá to.

Všechny davy, které na vás nemohou zaútočit na vrchol velblouda:

  • Endertites
  • Hoglins
  • Pigliny
  • Silverfish
  • Vindikátoři
  • Zombie

To je vše, co potřebujete vědět o Minecraft velbloudech. Mezi další funkce z aktualizace příběhů a stezek patří Minecraft Sniffers, jejichž vejce najdete na podezřelých pískových blocích. Můžete také najít nový biome Cherry Blossom Cherry Blossom Minecraft, pokud chcete jasně růžové dřevo. Můžete začít zkoumat některá z nejlepších semen Minecraft pro pouště a Badlands, pokud chcete najít nějaké velbloudy a najít nějaké pěkné, dlouhé úseky půdy, aby si vzal svého nového přítele na běh. Nakonec objevte hosting Minecraft, takže vy a vaši přátelé můžete prozkoumat výhody pro více hráčů velblouda.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Minecraft Camels: Vše, co potřebujete vědět

Velbloudi v Minecraft 1.20 vše, co zatím víme

Událost Minecraft Live 2022 skončila a nechalo nás snít o nadcházejících funkcích dalšího hlavního Minecraft 1.20 Aktualizace. Jedním z nejzajímavějších nových přírůstků je velbloud v Minecraft 1.20, která navždy změní pouštní minecraft biome. Jsou to jeden z mnoha nových davů Minecraft, které by se mohly během několika měsíců dostat do hry. Je tedy čas vidět, co velbloudi přinášejí do Minecraftu a jak se vejdou do jejího světa.

V jednotlivých sekcích jsme pokryli různé aspekty Canecraft Camel. Pomocí níže uvedené tabulky zjistěte detail o velbloudech, které vás nejvíce zajímá.

Kde se v minecraftu vynoří velbloudi?

Velbloudi v poušti Minecraft

Jak byste mohli očekávat, velbloudi budou exkluzivní pro pouštní biomy Minecraft. I když je možná zjistíte, že se potulují kolem ostatních sousedních biomů. Jedna věc, která je potvrzena o jejich tření, je, že velbloudi se v rozměrech Overworld vytvoří pouze nad zemí.

Kvůli jejich vysoké výšce se nemohou náhodně vynořit ve svěžích jeskyních, odkapávacích jeskyních a dalších jeskyních ve hře. Častěji než ne, najdete tato krásná zvířata sedící na pouštní podlaze a čekají na jezdce. A také získáte kolísavou mechaniku, podobnou skutečnému světu, protože velbloudi vstanou.

Velbloudi v Minecraft 1.20: schopnosti

MAB velblouda v Minecraft 1.20 bude mít následující schopnosti:

  • Sprint: Po omezenou dobu můžete probíhat velblouda rychleji a snadno se vyhnout nepřátelům, kteří vás pronásledují. Takže by to mohla být vynikající náhrada za koně.
  • Pomlčka: Podobně jako Sprint, schopnost pomlčky umožňuje velbloudů rychle se pohybovat z jednoho místa na druhé. Místo zvýšení rychlosti je tato schopnost Podobně jako rychlý dlouhý skok, což může být užitečné při křížení nebezpečných roklí a vodních útvarů.
  • Rychlost: Ve složitých terénech jsou velbloudy mnohem pomalejší než koně. Ale V plochých oblastech mohou získat rychlost v průběhu času, což by jim mělo umožnit snadno konkurovat koní. Závodění velblouda proti koni, aby zjistilo, kdo je rychlejší, bude naší prioritou, když minecraft 1.V nadcházejících týdnech se vydává 20 betas a náhledy.
  • Léčení: Stejně jako hráči se velbloudi v průběhu času pomalu uzdravují. Tato schopnost není ovlivněna jejich hladem, energií nebo pohybem.

Dva hráči mohou jezdit na jednom velbloudu

Dva hráči mohou jezdit na velbloudu v Minecraft

Na rozdíl od koní mohou až dva hráči jezdit na jednom velbloudu současně v Minecraft 1.20, což z nich činí konečný dav s kommbetem cestování ve hře.

Říkáme tomu bojový dav, protože jeden hráč může bojovat proti nepřátelským davům, zatímco druhý je vyrábí z cesty. Tento mechanik otevírá řadu nových možností ve hře, které si všichni hráči v serverech pro více hráčů Minecraft užijí. Zdá se, že se rozšiřuje o jezdectví, že každý hráč bude potřebovat vlastní sedlo, aby jezdil na velbloudu. Přestože nebylo dosud odhaleno žádné potvrzení.

Co velbloudi jedí v Minecraftu

The Velbloudi v Minecraft budou jíst rostliny kaktus které rostou v pouštním biomu, který je také domovem tohoto nového davu. Je to podobné skutečnému životu a zvyšuje to kaktus (primárně používaný k výrobě zeleného barviva pro vlnu) užitečnější s další aktualizací.

Jak chovat velbloudy v Minecraft 1.20

Dětské velbloudy

Stejně jako většina domácích davů v Minecraftu můžete také chovat velbloudy, aby se rozvinuli dětskými velbloudy. Chcete -li je chovat, musíte získat dva velbloudy vedle sebe a nakrmit každou z nich kus kaktusu. Poté se po několika sekundách vynoří velbloud. Pak budete muset počkat několik minut, abyste mohli znovu chovat velbloudy. Mezitím může dětský velbloud také růst na dospělého.

Minecraft Camel

Odhaleno během Minecraft Live 2022, Velbloud je jedním z nových davů představených Minecraft s stezky a příběhy 1.2023 Aktualizace! Tato stránka funguje jako komplexní rozpis všeho, co potřebujete vědět o tomto rozkošném zvířeti.

Screenshot (160) .png

Kde najít Canecraft velbloudy

Velbloudi se vynoří v pouštních vesnicích. Obvykle je lze najít putování po středu vesnice, sedět nebo stát a chodit kolem.

Zatím jsme v každé pouštní vesnici viděli pouze jeden tření velblouda, takže pokud chcete dva, možná budete muset najít druhou vesnici!

Co jedí velbloudi Minecraft?

Jídlo z Minecraft Camels’s Choitus je kaktus, rostlina, která se snadno nachází v pouštních biomech, ve kterých se vynoří. Kaktus můžete nakrmit velbloudy a obnovit 2 srdce zdraví.

Nemůžete zkrotit velblouda Minecraft, ale nemusíte to dělat, abyste to mohli jezdit nebo chovat velbloudy dohromady. Jen si vezměte náskok nebo sedlo, abyste ho vrátili domů s sebou.

Jak chovat minecraft velbloudy

Pokud se vám podařilo získat dva velbloudy, jednoduše je přiveďte do těsné blízkosti a nakrmte je oba kaktus. Poté uvidíte, jak se vypráví červená srdce a velbloud se vynoří!

Screenshot (161) .png

Jak jezdit na velbloudu Minecraft

Můžete jezdit na velbloudech V Minecraft, stejně jako můžete jezdit na koních. Nicméně, kvůli jejich velikosti, Ve skutečnosti můžete mít 2 hráče jezdit na stejném velbloudu, jeden na obou stranách hrbu.

S dodatečnou výškou nebude nejvíce nepřátelských davů schopna se vás dostat, zatímco jezdíte na velbloudu, i když to neznamená, že váš velbloud si stále nemůže zranit.

Abyste mohli řídit velbloud, musíte jej vybavit sedle.

Screenshot (159) .png

Velbloudi mají také schopnost volal Pomlčka , které můžete aktivovat kdykoli chcete. To střílí velbloud vpřed, což je užitečné pokrýt na velké vzdálenosti rychleji nebo přiblížit nebezpečné kapky a rokle.

Hledáte více informací o novém 1.20 funkcí? Podívejte se na obložení zbroje Minecraft a Minecraft Sniffer!