Minecraft Dripstone: Všechno, co víme o Dripstone | Stopač skalního papíru, jak zemědělský kámen v Minecraft – polygon

Jak hospodařit v Minecraftu

Když byl do Minecraftu přidán Dripstone, došlo k vykořisťování, které vám umožnilo vytvořit nekonečný zdroj lektvarů Použitím špičatého odkapávání. Pokud jste umístili lektvar do kotle a pak nechte vodu kapat z stalaktitu do kotle, množství lektvaru by se zvýšilo. To však bylo od té doby vyplaceno, takže K získání nekonečných lektvarů už nemůžete použít špičaté odkapávání. Místo toho budete muset učinit lektvary staromódní cestou.

Minecraft Dripstone: Všechno, co zatím víme

Minecraft 1.18 Dripstone Cave

Chcete se dozvědět více o Dripstone v Minecraft? Minecraft 1.18 přináší obrovskou generaci generace terénu spolu s mnoha novými biomy. Některé z těchto biomů jsou nové typy jeskyní, které můžete prozkoumat, a přidat do podzemních eskapád nějakou tolik potřebnou postavu. Jeskyně kapání mají některé z nejvíce osvěžujících změn, s novým typem bloku, který můžete použít k vytvoření nekonečného zdroje lávy nebo některé obzvláště špičkové pasti. Níže budeme pokrývat vše, co potřebujete vědět o Dripstone, včetně toho, jak jej najít a jak používat Dripstone k vytvoření lávové farmy v Minecraft.

Jeskyně odkapávání v Minecraftu, s stalaktity a stalagmity rostoucí poblíž dvou Lavafalls

 • Co je odkapávání v Minecraft?
 • Jak vyrobit nekonečný zdroj lávy v Minecraft
 • Můžete vyrobit nekonečné lektvary pomocí odkapávání v Minecraft?
 • Jak si vyrobit past na odkapávání v Minecraft

Jak vyrobit nekonečný zdroj lávy v Minecraft

Jak tekutina protéká stalaktitem, kape na podlahu. Pokud však pod stalaktit položíte kotel, kapalina pomalu kape a vyplní kotel. To nebude vyčerpávat zdroj, což znamená, že tuto taktiku můžete použít k vytvoření nekonečné lávy. Je to extrémně pomalý nekonečný zdroj lávy, ale stále láva. Jen tam nesedíte a nedívejte se.

Můžete vyrobit nekonečné lektvary pomocí odkapávání v Minecraft?

Když byl do Minecraftu přidán Dripstone, došlo k vykořisťování, které vám umožnilo vytvořit nekonečný zdroj lektvarů Použitím špičatého odkapávání. Pokud jste umístili lektvar do kotle a pak nechte vodu kapat z stalaktitu do kotle, množství lektvaru by se zvýšilo. To však bylo od té doby vyplaceno, takže K získání nekonečných lektvarů už nemůžete použít špičaté odkapávání. Místo toho budete muset učinit lektvary staromódní cestou.

Jak si vyrobit past na odkapávání v Minecraft

Pokud jste strávili čas budováním úžasného hradu v Minecraftu, pak si představuji. Koneckonců, nechtěli byste, aby se nepoctivá popínavá popínavá a zničila veškerou svou tvrdou práci. Pokud vás nebaví obhájit diamant nebo netheritové brnění na obranu svého hradu. Zde je několik způsobů, jak vytvořit past pomocí odkapávání:

 • Vykopejte jámu kolem základny a naplňte ji špičatými odkapávacími kameny.
 • Zavěste špičaté odkapávání z bloku. Když nepřátelé chodí pod odkapáváním, rozbijte blok, aby na ně padl špičatý odkapávací kámen.

Hráči a nepřátelské davy způsobí poškození, pokud spadnou na špičaté odkapávání, nebo pokud na ně spadne. To lze použít k zabíjení potenciálních útočníků na vašem serveru, nebo je alespoň o něco déle zadržíte, zatímco připravíte linii obrany.

Tyto pasti však také zabijí přátelské davy, takže se ujistěte, že vaše přátelské kozy a lišky daleko od vaší základny.

To je vše, co potřebujete vědět o odpadu prozatím. Jak se blížíme k Minecraft 1.18 Datum vydání, aktualizujeme tuto příručku s jakýmikoli novými informacemi. Zatímco čekáte, až přijde nová generace terénu a přepracovávejte svůj svět, podívejte se na náš seznam nejlepších semen v Minecraft, abyste našli něco nového, co prozkoumat. Pokud chcete, aby váš současný svět vypadal ještě lépe, podívejte se na náš seznam nejlepších shaderových balíčků v Minecraftu, abyste se mohli kreativní s Dripstoneem, podívejte se na náš seznam 24 nápady na sestavení, abyste získali nějakou inspiraci. V budoucnu samozřejmě do Minecraftu přichází mnohem více. 2022 přinese divokou aktualizaci, která má zahrnovat žáby, světlušky a strážce.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Minecraft následovat
 • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Jak hospodařit v Minecraftu

Jeskyně Minecraft Dripstone s stalaktity a stalagmity

Jeffrey Parkin (on/ho) píše průvodce videoher pro polygon téměř sedm let. Naučil se milovat téměř každý žánr hry, který existuje.

MinecraftDripstone bloky a špičatý odkapávací kámen jsou stalaktity, stalagmity a stalagnáty (naučil jsem se nové slovo!) nalezeno v některých jeskyních. Špičkové stalaktity odkapávání jsou užitečné pro zemědělství nekonečnou lávu nebo pro obranné účely. Naštěstí existuje způsob, jak více hospodařit.

V tomhle Minecraft Průvodce farmářstvím Dripstone, vysvětlíme vše, co potřebujete vědět, abyste mohli zahájit vlastní stalaktite farmu.

Jak najít odkapávání

Abyste mohli odkazovat, musíte nejprve najít nějaký odkapávací kámen – konkrétně, Dripstone bloky a špičatý odkapávací kámen. Nejlepší místo k nalezení odkapávání, nepřekvapivě, je v Dripstone Cave Biome.

Dripstone Caves generují podzemí (počínaje asi úrovní 0 až do -64) -budete vědět, že jste ve správné hloubce, když přejdete z převážně z kamene na většinou hluboký. Kvůli MinecraftPravidla pro generování biomu, mají také tendenci vytvářet vnitrozemí od biomů vody a oceánu.

Zřídka najdete malé skvrny odkapávání kaňony (rokle) nebo ještě zřídka v jakémkoli jiném typu jeskyně.

Dripstone Farming

Chcete -li zahájit kapání zemědělství, budete potřebovat (alespoň) 1 Blok odkapávání, 1 špičatý odkapávací kámen, a 1 kbelík vody.

Před bílou zdí rostoucí farma Minecraft Dripstone v plochém světě s stalaktity a stalagmity

Umístěte blok odkapávání několik bloků nad zemí (máme rádi tři pro účely úspory prostoru, ale můžete jej umístit až na sedm bloků vysoko). Umístěte vodu na horní část kapacího kamene a špičatého kapky pod kapelným blokem. Uvidíte kapající voda podél špičatého stalaktitu Dripstone.

A to je vše. Nyní vše, co potřebujete, je hodně trpělivosti. Existuje zhruba 1% šance, že špičatý odkapávací kámen poroste pokaždé, když bude aktualizován náhodným klíštěm (asi 50 sekund, dejte nebo vezměte). To znamená, že každých pět denních dnů dostanete nový blok špičatého odkapávání (asi hodinu a půl v reálném světě).

Nezapomeňte sklízet pouze druhý špičatý blok odkapávání a všechny stalagmity, které se tvoří na zemi pod ním. To ponechává původní, aby pokračoval v růstu.

Jak používat odkapávání

Nejprve může být pouhých kapací kámen použito k řemeslnému odkapávacím blokům (4 špičatý odkapávací kámen). To znamená, že budete moci (pomalu) rozšířit svou farmu Dripstone Farm.

Dripstone Stalagmitits (směřující nahoru) způsobuje poškození všeho, co na ně padá. To znamená, že by mohli vytvořit dno pasti tygřího pity. Podobně padající kapací kámen poškozuje hráče a davy.

Ještě užitečnější je však to, že bloky a odkapávací kámen mohou být použity k chovu nekonečné lávy umístěním lávy na horní část odkapávání a kotel níže.

Dripstone

Dripstone je typ bloku v Minecraft. Obvykle má k němu připojený další menší blok. V tomto průvodci IGN podrobně popisujeme vše, co budete potřebovat vědět o Dripstone. S informacemi o tom, kde se to vynoří, k čemu to znamená a jak to těžit.

Hledáte něco konkrétního o kapcích? Kliknutím na níže uvedené odkazy přejděte na ..

 • Co je odkapávání a co to dělá v Minecraftu
 • Kde najít odkapávání
 • Jak těžit

Co je odkapávání a co to dělá v Minecraftu

Dripstone je blok typu skalního typu, který bude mít vždy pod ním špičatý odkapávací kámen. Pokud je nad kamenem voda, bude pomalu odkazovat vodu z vrcholu, ale nevyplní to žádný prostor. Dripstone nemá žádný významný účel jiný než dekorativní blok.

LG Dripstone.png

Kde najít odkapávání

Odkapávací kámen se hlavně vynoří v jeskyních Dripstone Underground v Overworld. Je známo, že se vynoří v jiných jeskyních, ale je velmi vzácný.

Hráči je také mohou také koupit od vesničana Stone Mason na úrovni Journeyman na Javě a na základě.

Jak těžit

K úspěšnému důlnímu odkapání budou hráči Dripstone potřebovat minimálně dřevěný pickaxe. Ale také můžete použít TNT k mému, jen buďte opatrní, že se v tomto procesu nevyhodíte.

Další informace o Minecraftu najdete s některými z našich dalších užitečných průvodců: