Minecraft Fox Zkrocení: Jak zkrotit lišku | Rock Paper Shotgun, jak zkrotit lišku v Minecraft | Taiga Biome Spawn Místa, chov | Rozhlasové časy

Jak zkrotit lišku v Minecraftu

Podívejte se na naše nejlepší semena Minecraft pro Java Edition nebo Edition Bedrock Edition pro perfektní začátek nového dobrodružství Minecraft naplněné Foxem!

Minecraft Fox Zkrocení: Jak zkrotit lišku v Minecraft

Snímek Minecraft Screenshot dospělé lišky, kteří se dívají na hráče, zatímco liška sedí poblíž

Hledám, jak zkrotit lišku v Minecraftu? Fox-Taming in Minecraft může být zpočátku trochu matoucí úkol, ale ve skutečnosti je to docela jednoduché: a na konci vás na konci sledujete rozkošnou lišku! Pokračujte ve čtení a učte se Jak najít a zkrotit lišky V Minecraft – včetně odrůdy vzácné zasněžené lišky, která by vypadala úžasně putování po zasněženém hradě.

Screenshot Minecraft Screenshot dospělé lišky a dítě liška vzhlédla k hráči

Krmení dospělé lišky sladké bobule způsobí, že vstoupí do „režimu lásky“. Takto chov funguje se všemi chovanými davy Minecraft: nakrmíte je správné jídlo a vstoupí do „milostného režimu“. Pokud jsou dvě lišky dospělých v „milostném režimu“ dostatečně blízko k sobě, budou se spojit a vyrobit soupravu Fox. Jakmile to tak učiní, tato liška bude k vám loajální a nebude od vás utéct jako normální lišky.

Baby lišky však budou mít stále tendenci sledovat své rodiče místo vás. Pokud nechcete, aby byla loajalita vaší dítěte rozdělena, nejlepší je udělat Připojte vedení k lišce a vede ho daleko od svých rodičů. Jakmile je dostatečně daleko, bude mít liška dítě jen pro vás.

Podívejte se na naše nejlepší semena Minecraft pro Java Edition nebo Edition Bedrock Edition pro perfektní začátek nového dobrodružství Minecraft naplněné Foxem!

Kde najít lišky v Minecraftu

V Minecraftu jsou dva typy lišek a oba se vynoří v různých biomech. Červené lišky se vynoří uvnitř Taiga a obří strom taiga biomy, zatímco Bílé lišky se vynoří uvnitř zasněžené taiga biomy. To by se nemělo změnit, když minecraft 1.18 (který přináší změny terénu a odkapávání) poklesne koncem tohoto roku.

Foxes se budou vynořit ve skupinách po 2-4 a každý z nich má 5% šanci na tření jako dítě liška – ale pamatujte, že žádný z nich nebude k vám nikdy krotký nebo loajální, protože se narodili všichni divoce.

Červené a bílé lišky se chovají přesně stejným způsobem a můžete je chovat a zkrotit stejným způsobem. Jediný rozdíl je jejich barva, téměř stejným způsobem jako axolotls se liší v barvě, ale zůstávají funkčně identické. Pokud chováte červenou lišku s bílou liškou, pak existuje 50% šance na to, že má dětská liška buď barva.

Pokud chcete větší rozptyl vzhledu lišek v Minecraftu, nejlepší je oblékat svůj svět novým texturním balíčkem nebo shaderovým balíčkem nebo najít vhodný Mod Minecraft, který pro vás dělá trik.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak zkrotit svou vlastní lišku Minecraft! Pokud hledáte informace o tom, jak zkrotit jiná zvířata, podívejte se na naše průvodce na včelech, kozích a koních. V opačném případě si můžete prohlédnout naše stránky Minecraft House a pro vytváření nápady pro případ, že byste chtěli postavit nový domov Fox a hledáte inspiraci.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Minecraft následovat
  • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.

Jak zkrotit lišku v Minecraftu

Po deseti letech od svého oficiálního spuštění dobyl Minecraft herní svět jako nejprodávanější videohra všech dob a fenomén popkultury.

Hráči postavili všechno od Eiffelovy věže po Bradavice a dokonce i celou střední zemi – ale navzdory jménu mohou uživatelé dělat ve hře mnohem víc než jen těžbu a tvorbu.

Davy a.k.A. Mobilní živé entity se potulují po blokovaných biomech a zatímco některé jsou nepřátelské, mnoho z nich lze interagovat a dokonce zkrotit, včetně nepolapitelné a rozkošné minecraft lišky.

Zde je návod, jak zkrotit svou vlastní lišku – je to o něco těžší než zkrotit většinu z mnoha davů Minecraftu.

Kde se lišky v Minecraftu vynoří?

Davy se samozřejmě přirozeně vynořují v závislosti na biome, s liškami se třpytí v Taiga Biomes. Tyto biomy studených lesů přicházejí ve třech odrůdách – normální, zasněžené a obří stromové taigas – s červené lišky se na normálních taigas a bílé lišky třpytí na zasněžených taigas.

Lišky se zde vynoří ve skupinách po dvou až čtyřech a je tu dokonce pět procent šance na nalezení roztomilé lišky! Lišky jsou však noční zvířata, která se v noci vynoří pouze – takže se ujistěte, že jste připraveni se bránit. Jsou také neuvěřitelně skittish, takže se ujistěte, že se kolem nich vplíží a přineste spoustu svého oblíbeného jídla: sladké bobule.

Jak zkrotit lišku v Minecraftu

Mojang

Divoké lišky nelze zkrotit – místo toho musíte přesvědčit Foxes, aby chovali ve stylu Pokémona. To lze provést tím, že lišku dáte sladké bobule a pak dáš další sladkou bobule lišce. Poté, co dostanou čas na podnikání, budou lišky vyrobit zbrusu novou lišku, která vám bude loajální. Chování červené lišky a bílá liška dá šanci 50/50, aby se dostali buď barvu – bohužel žádné šílené kombinace barev.

Fox Cub však bude také chtít sledovat své kolegy z Fox, takže je budete muset oddělit, pokud chcete, aby vás nová liška následovala pouze. To je dostatečně jednoduché – stačí připojit vedení k vašemu novému domácímu mazlíčku a odstoupit od všech ostatních lišek a v žádném okamžiku vám dav savců bude plně věnován vám.

Spíš takhle
  • Pro nejnovější zprávy a expertní tipy na získání nejlepších nabídek v tomto roce se podívejte na náš černý pátek 2021 a průvodce Cyber ​​pondělí 2021.

Olověné vedení mohou být vytvořeny pomocí čtyř strun a jednoho slimeballu a lze je také nalézt ve volné přírodě v chrámech džungle, pouštní pyramidové truhly a dungeony nebo z kapek, lámající pavučiny, rybaření, výměnné a kočičí dary.

Krotké lišky jsou neuvěřitelně loajální a budou vás dokonce bránit před ostatními davy, pokud začnou útočit. Bylo však známo, že se snižují, až přijde slunce – možná je budete chtít oplotit jen pro případ.

Podívejte se na některé z nejlepších předplatných nabídek v hraní her:

  • Získejte neomezené hraní s předplatným Utomik 3 měsíce za 13 liber.49
  • Koupit Nintendo Switch online 12 měsíců členství za 14 liber.99
  • Získejte 14denní zkušební verzi Xbox Game Pass Ultimate za 2 £.99
  • Získejte PS plus 12 měsíců na Cdkeys za 43 liber.99

Navštivte naše Plán vydání videoher Pro všechny nadcházející hry na konzolách. Otočit našimi rozbočovači pro další Hraní a technika zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Vidět naše TV průvodce.