Minecraft: Jak rozčarovat předměty s Grindstone, jak rozčarovat v Minecraft (snadný způsob)

Jak rozčarovat v Minecraftu

Grindstones lze nalézt ve vesnicích Minecraft, zejména uvnitř budovy kováře.

Minecraft: Jak rozčarovat předměty s Grindstone

Minecraft Discensant Položky

Okouzlení jsou v minecraftu skvělé malé věci. Ať už chcete otočit neviditelný, dýchat pod vodou déle, nebo jen přidat trochu oomph k vašim útokům, je tu pro vás okouzlení. Ty mohou být umístěny na kousky a zbraně z brnění. Pokud se však rozhodnete, že už na položku nechcete kouzla, pravděpodobně se budete divit Jak rozčarovat položky v Minecraft.

Používání grindstone k rozčarovaným předmětům v Minecraftu

Mincraft grindstone lze použít k rozčarovanému předmětu, jako jsou zbraně, brnění nebo knihy, jednoduše umístěním enchantovaného předmětu do kteréhokoli ze dvou vstupních slotů při interakci s ním.

Lze také použít ke kombinování dvou stejných položek, aby vytvořila novou položku s kombinovanou trvanlivostí plus další 5% až do maximální trvanlivosti pro tuto konkrétní položku. Během tohoto procesu jsou obě položky konzumovány a odstraníte jakékoli kouzelnice z obou položek.

Odstraněním kouzel s Grindstone v Minecraftu prostřednictvím jedné z výše uvedených metod obdržíte zkušenosti, které jste utratili za kouzla, takže můžete převrátit za další okouzlení u enchantmentního stolu.

Grindstones lze nalézt ve vesnicích Minecraft, zejména uvnitř budovy kováře.

Vytváření brusky v Minecraftu

Chcete -li vytvořit grindstone, budete potřebovat následující položky:

Nejprve umístěte kamennou desku do středového bloku horní řady ve vaší 3 × 3 crafting mřížky. Dále vložte dvě tyčinky do horních rohů vedle ní. Nakonec se dvě dřevěná prkna jdou přímo pod dvěma tyčinkami, v levých a pravých boxech středních řad.

Můžete odstranit kletby s brusky?

Ne. Kletba kouzla, jako je „kletba vazby“ nebo „kletba zmizení“, nelze odstranit s brusky. Odstraní však jakékoli standardní kouzlo.

Měli byste použít brusný kámen nebo kovadlinu?

Grindstone vám může umožnit kombinovat předměty pro jejich opravu a odstranit veškerá kouzelnice, takže pokud se konkrétně snažíte rozčarovat položku, chcete jednu z nich použít.

S kovadlinou můžete opravit, kombinovat a přejmenovat položky, ale vaše kouzelnice zůstanou na položce. Toto je nejlepší volba, zejména pokud máte nejlepší brnění Minecraft a nechcete je ztratit.

To je Jak rozčarovat předměty v Minecraftu s Grindstone. Pro více tipů, triků a průvodců se nezapomeňte podívat na více našeho pokrytí ve hře níže.

 • Jak získat Belle & Beast v Disney Dreamlight Valley
 • Jak dokončit Book Hunt Quest v Disney Dreamlight Valley
 • Bojový průvodce Moonstone Island: Všechny typy karty, jak fungují a další
 • Top 12 nejlepších minecraft 1.20 a 1.19 semen (září 2023)
 • Jak barvit oblečení a všechny barvy barviva v Baldur’s Gate 3 (BG3)

O autorovi

Chris Jecks

Chris je vedoucím editora Twinfinite. Chris je s webem a pokrývá herní průmysl osm let. Obvykle pokrývá nová vydání, FIFA, Fortnite a všechny dobré střelce pro web a nemiluje nic jiného než dobré pro kluby s kluby s chlapci. Chris má titul historie na University of Central Lancashire. Tráví své dny dychtivě čeká na vydání Bioshock 4.

Jak rozčarovat v Minecraftu

Diamondlobby

Získání okouzlených předmětů v Minecraftu je obvykle dobrá věc; Mnoho okouzlení zvyšuje funkčnost položky, což je cennější pro vaši hraní.

Přesto hra umožňuje hráčům rozčarovat předměty a vrátit je do neutrální hodnoty.

Existuje spousta důvodů, aby někdo rozčaroval položku na Minecraftu, o kterém budeme stručně diskutovat. Přesto, bez ohledu na motiv, může být rozčarování položky v Minecraftu trochu náročné, zejména během rané hry.

Rozčarování, stejně jako okouzlující, je proces, který vyžaduje položky a materiály, které nenajdete během prvních herních dnů.

Hra nabízí tři typy interakce se stavovým efekty objektu prostřednictvím okouzlení. Můžete okouzlit, kombinovat kouzla nebo rozčarovat jakoukoli položku. Znalost každé metody je zásadní pro uchopení ostatních.

Zaměřme se na to, jak rozčarovat se v Minecraftu a projít rychlým porozuměním vztahu položek/rozčarování ve hře.

Rychlá navigace ukázat

Okouzlení

Okouzlená položka v Minecraft drží specifické rysy. Například byste mohli okouzlit zbraň, která způsobí více poškození, rychleji nebo odolnější.

Na jednotlivou položku můžete naskládat až omezené množství kouzelníků.

Většinou se kouzelnice stane nadřazenou položkou. Například „ostrost“ okouzlení zlepšuje poškození meče; „Acqua afinita“ zvyšuje rychlost těžby pod vodou s přilbami; „Účinnost“ zvyšuje rychlost nástroje atd.

Tyto typy kouzel lze přidat nebo odstranit z jakékoli položky při použití brusného kamene ve hře.

Kletby

Existují však výjimky. Hra má „negativní kouzla“, známá jako „kletby“. V Minecraftu kletby neekovaly atributy žádné položky; Místo toho jednají podle mechaniky objektu hráče.

Chcete -li zjednodušit, pojďme diskutovat o dvou kletkách přítomných v Minecraft:

 • Prokletí vazby: Okouzlení, které zabraňuje odstranění vybaveného zbroje z těla nositele.
 • Prokletí zmizení: Okouzlení zbraní, nástrojů a brnění, díky nimž položku zmizí po smrti hráče místo toho, aby se stala položkou spuštěnou položkou.

Kletými k položce nemůžete přidat kletby prostřednictvím tabulky Enchantment. Místo toho je jedinou metodou získávání kletby kouzelníků prostřednictvím rybolovu, obchodování nebo nalezení kouzelné knihy nebo předmětu v truhla s pokladem.

Většinu času je nalezení prokletého předmětu v truhla s pokladem obrovským bummer. Přehrávače by mohla vystrašit dobře potřebnou železnou helmu s „kletbou vazby“, což ho přiměje odhlásit se z toho, že si vzal kořist domů.

Bohužel neexistuje snadný způsob odstranění kletby z nástrojů, brnění nebo zbraní v Minecraft. V této souvislosti můžete helmu nechat za sebou, nebo přijmout její kletbu.

Jedinou výjimkou je, pokud je prokletým předmětem dýňová hlava nebo mob hlava. V tomto případě umístění objektu na povrch a jeho rozbití odstraní kletbu.

„Prokletí vazby“ bude odstraněna, pokud hráč zemře při nošení prokleté položky. V kreativním režimu můžete také odstranit kletbu z objektu.

Proč rozčarovat?

Je nezbytné si uvědomit kapacitu kouzla. Všechny okouzlující objekty v Minecraft mohou držet až omezený počet kouzelníků.

V některých případech nebude specifické okouzlení koexistovat s jiným ve stejné položce.

Pokud si tedy chcete vyměnit kouzla konkrétní položky, musíte ji nejprve rozčarovat. V důsledku toho se objekt stane vanilkou, se všemi jeho očarovanými sloty.

V jiné situaci se některá kouzelnice neexistují s ostatními. Například, pokud položka má „požární ochranu“, nebudete k ní schopni přidat „ochranu proti výbuchu“, protože nemohou koexistovat. Proto budete muset rozčarovat objekt, aby ho očaroval jinak.

Chcete -li rozčarovat položku v Minecraftu, budete muset vytvořit nebo najít grindstone.

Rozčarování

Můžete se zbavit všech typů kouzla položky, s výjimkou kletby. Za tímto účelem budete potřebovat grindstone.

V Minecraftu najdete na vesnicích grind kamene, konkrétně na budovách zbraní. Zařízení zbraní je struktura podobná úkrytu bez dveří, oken nebo uzavřených stěn.

Minecraft Grindstone Recept

 • 2 hole
 • 1 kamenná deska
 • 2 prkna jakéhokoli typu dřeva

Na řemeslný stůl umístěte položky výše podle tohoto nastavení:

Nyní budete mít brusný kámen, který můžete umístit na jakýkoli povrch. Po umístění brusného kamene jej můžete odstranit pouze z prostředí pomocí Pickaxe.

Brus

Grindstone funguje podobně jako kovadlina; Nabízí obrazovku se dvěma sloty, kde můžete kombinovat dvě položky.

Primárními funkcemi brusného kamene jsou opravy předmětů a nesenchantingových objektů. Když něco v grindstoneu něco v grindstone, získává hráč určité zkušenosti a položka ztratí své kouzla.

Chcete-li použít grindstone, klepněte pravým tlačítkem myši a přistupujte k jeho GUI. Poté můžete umístit jednu nebo dvě položky.

Při umístění sólového předmětu do brusného kamene musí být objekt již okouzlen; Jinak to brusky to neovlivní. V tomto případě se Grindstone stane očarovanou položku na nechantovanou položku a hráč obdrží trochu zkušeností.

Při umístění dvou položek do brusného kamene musí být objekty podobné. Kombinace dvou objektů stejného typu v grindstone tvoří nový s prodlouženou trvanlivostí. Výsledná položka bude mít součet dvou vstupů.

Výsledná položka navíc nebude mít žádné okouzlení.

V tomto smyslu kouzelnictví na vstupních položkách zmizí, pokud nějaké měli. Navíc hráč obdrží trochu zkušeností obětováním kouzelné položky.

Množství zkušeností, které hráč získává z unavení objektu na grindstone, nesleduje konkrétní schéma. Hráč často obdrží náhodnou částku zážitku z procesu, liší se od 5 do 9 bodů.

Pokud je vaším cílem farmovat XP prostřednictvím rozčarovaných předmětů, zkuste tyto alternativní metody zemědělství XP.

Použití grindstone obnovuje trvanlivost položky, odstraní své kouzla a poskytuje hráči některé zkušenosti. Nelze však odstranit kletby z jakéhokoli objektu přes Grindstones.

Kromě toho, grindstones, odlišně od kovadlin, neumožňují hráčům změnit jména položek v GUI.

Kromě toho, že slouží jako nástroje pro odstraňování kouzla, mohou být při tvorbě vesnic také užitečné. Položka může proměnit nezaměstnané vesničany na zbraně.

 • Jak přidat obložení do brnění v Minecraft
 • Jak pěstovat třešňové květy v Minecraft
 • Jak získat med v Minecraft
 • Jak vyléčit ve vesničanům zombie v Minecraftu
 • Jak pěstovat kakaové fazole v minecraft
 • Jak pěstovat mrkev v Minecraftu
 • Jak pěstovat melouny v Minecraftu
 • Jak získat pšenici v Minecraft
 • Jak pěstovat mangrovové stromy v Minecraft
 • Jak získat Froglight v Minecraft
 • Jak porazit strážce v Minecraftu
 • Jaký je nejlepší pickaxe v Minecraftu?
 • Jak vyrobit v minecraftu
 • Jak najít semeno serveru Minecraft
 • Jak získat trojzubku v Minecraftu
 • Jak získat obsidiána v Minecraftu
 • Jak získat Spawners v Minecraftu
 • Jak létat s Elytrou v Minecraftu
 • Nejlepší kouzla pro brnění v Minecraft
 • Jak používat Composter v Minecraft
 • Jak získat vlastní hlavy v Minecraft
 • Jak se zlepšit na Minecraft Pvp
 • Jak propojit portály Nether v Minecraft
 • Jak zkopírovat knihu v Minecraft
 • Nejlepší kuše a kouzla v Minecraft (Full Guide)
 • Jak získat opravy knih v Minecraftu
 • Jaké je nejlepší jídlo v Minecraftu?
 • Nejlepší XP Farms in Minecraft
 • Jak zapnout souřadnice v Minecraft Realms
 • Jak získat hedvábný dotek v Minecraft
 • Jak používat štít v Minecraft
 • Jak opravit luk v Minecraft (snadný způsob)
 • Jak vyměnit bloky v Minecraft
 • Jak vypnout PVP v Minecraft
 • Nejlepší kouk v Minecraftu
 • Jaký je nejlepší zdroj světla v Minecraftu?
 • Jaká je nejlepší zbraň v Minecraftu?
 • Jak udělat z něj sníh v Minecraftu
 • Jak urychlit most v Minecraft
 • Průvodce úrovněmi rudy Minecraft
 • Jak získat neviditelné bloky v Minecraft
 • Jak získat růžový sliz v Minecraft
 • Jak získat nekonečno Enchantment v Minecraft
 • Jak používat mimo ruku v minecraft
 • Jak se zbavit vody v Minecraftu
 • Jak pěstovat vinné révy v Minecraft