Minecraft Sniffer: Vše, co potřebujete vědět Beebom, Minecraft Sniffer – Minecraft Guide – IGN

Minecraft Sniffer

Poté, po každé chvíli, Sniffer sedí na všech čtyřech a položí hlavu do podzemí. Poté, pomalu, ale jistě, to Vytáhne starověká semena ze země. Semena si můžete vyzvednout jako položku a hodit je na zemědělskou půdu, abyste získali jedinečné rostliny.

Minecraft Sniffer: Vše, co potřebujete vědět

Sniffer in Minecraft 1.20 vše, co potřebujete vědět

Seznam Minecraft Mobs právě obdržel zcela nový doplněk a je to první starověký dav hry. Pokud jste to ještě neuhodli, mluvíme o novém davu dinosaura Sniffer, který přichází s Minecraft 1.20 Aktualizace. Je to načechraný powerhouse, který může odemknout spoustu skvělých předmětů ve hře. Ale to, co dělá tento mob neuvěřitelný, není jen její schopnosti nebo velikost. Dokonce i mechanik tření Sniffer se mění. Pojďme se tedy ponořit a zjistit vše, co je třeba vědět o Sniffer v Minecraft 1.20.

Co je Sniffer v Minecraftu

Sniffer in Minecraft

Vítězem Minecraft Mob Vote 2022 je Sniffer, pasivní funkční dav, který se do hry přidává s 1.20 Aktualizace. Je to první starověký dav, který vstoupil do světa hry a má některé jedinečné síly. Sniffer se potuluje kolem nadsvětí a dramaticky pohybuje nosem a čichání starověkých semen. Vytáhne starověká semena ze země, kterou můžete sbírat, aby pěstovaly exkluzivní rostliny.

Kde najít Sniffer v Minecraft

Sniffer je jedním z mála davů Minecraft, které se nemohou ve světě hry přirozeně vynořit. Místo toho musíte nechat vyjít ze starověkého vejce ve formě čichání. Tento čich nebo dítě Sniffer pak vyroste do gigantního davu dinosaura, který známe a milujeme. Toto vejce lze vykopávat z podezřelých pískových bloků v ruinách teplých oceánů. Sledujte zde průvodce odkazem a zjistěte, jak na to Najděte vejce sniffer v Minecraft, A také, jak to vylíhnout.

Sniffer in Minecraft: Základní vlastnosti

Nyní, když znáte základy Sniffer v Minecraftu, pojďme se ponořit do podrobné mechaniky tohoto nového davu.

Zdraví a regenerace

Přestože Sniffer je jedním z největších davů ve hře, jeho velikost se v jeho síle neodráží. Své Zdraví má hodnotu 14 bodů, což je ekvivalentní sedmi hráčským srdcím. Čichání regenerují jedno srdce poté, co jsou krmeni semenem Torchflower.

Pokud jde o snížení zdraví, zdá se, že Sniffer nemá žádné zvláštní schopnosti nebo obranu. Jeho zdraví smrtelně snižuje v důsledku ohně, lávy a pádu v Minecraft. Navíc, i když vejce Sniffera se vynoří uvnitř oceánu, samotný dav není imunní vůči utonutí a udušení. Takže, s výjimkou svých zvláštních schopností čichání, je náš nový dav stejně jako každý jiný pasivní dav.

Útoky a kapky

Sniffer je pasivní dav v Minecraftu, takže je zcela tolerantní a nezaútočí na vás I když to nejprve zasáhnete. Kromě toho, pokud jde o interakci MOB, Warden i Wither zaútočí na Sniffer bez jakékoli diskriminace. První z nich může zabít čichaře jediným zásahem. Mezitím to trvá asi 14 jednoduchých hitů, aby hráči odešli k odpočinku.

Pokud jde o kořist, Sniffer klesá pouze 1-3 zkušenosti (přibližně 10% času). Navrhujeme však, abyste pro tento kořist nepochopili drastické kroky, protože chov poskytuje více zkušeností.

Co dělá Sniffer v Minecraftu

Sniffer mob se zaměřuje na chování davu a bezcílně se potuluje po celém světě Minecraft. Vědomě se vyhýbá jakýmkoli překážkám, včetně vody, ohně, lávy a nevyřezaných bloků. Zatímco se potuloval, Sniffer voní jeho okolí (možná pro semena) a dramaticky pohybuje nosem kolem.

Poté, po každé chvíli, Sniffer sedí na všech čtyřech a položí hlavu do podzemí. Poté, pomalu, ale jistě, to Vytáhne starověká semena ze země. Semena si můžete vyzvednout jako položku a hodit je na zemědělskou půdu, abyste získali jedinečné rostliny.

Starověká semena v Minecraft

Jak název napovídá, starověká semena jsou vzácná semena, která jsou pohřbena pod zemí v Overworldu a pouze Sniffer je najdete v Minecraft. Každé semeno roste v krásnou rostlinu, kterou můžete použít pro dekorativní účely. Na rozdíl od běžných rostlin však nemůžete získat více semen z rostliny. Pro tato semena se musíte zcela spoléhat na Sniffer.

  • Torchflower semena – má tři fáze růstu
  • Džbánkové lusky – má pět fází růstu

Fáze růstu starověkých semen

Můžete zasadit tato semena na bloky zemědělské půdy a čekat, až dosáhnou plné velikosti. Pak je můžete zlomit a získat dekorativní rostlinu, kterou můžete umístit kdekoli na svém světě.

Jak přimět Sniffer Sniff in Minecraft

Když čichák vyroste na dospělého čističe, dejte jim trochu času a začnou čichat. Bezprostředně po dokončení Osmiminutové cooldown začíná a v tomto časovém období nebudou hledat žádná semena. Kromě cooldown časovač, čichání Pamatujte posledních 20 bloků Vrhali se a tyto bloky si nevyberou. Poté, co se kopají ve více než 20 blocích, zapomenou na první bloky, které si vybrali, a budou je považovat za vhodná místa pro kopání.

Blokuje interakce Sniffer

V Minecraft 1.20, Sniffer potřebuje alespoň 6 × 6 plochy vykopávacích bloků, aby mohl začít čichat a tyto bloky jsou následující:

Jakmile založíte kompatibilní oblast pro Sniffer, všechno jde dolů čekat, až Sniffer vykonává svou práci. Ačkoli mít více než jeden Sniffer jistě pomůže.

Jak chovat Sniffer v Minecraftu

Snifflet

Chov Sniffer je v Minecraftu snadné. Musíte jen dát dohromady dva čichače a počkat, až vykopají semena Torchflower. Jakmile je najdou, musíte semena nakrmit Sniffer, abyste je dostali do „milostného režimu“. Poté bude sniffer vejce upuštěno. Podívejte se na odkaz v Jak najít Sniffer v Minecraft Sekce o tom, jak vylíhnout snifflet.

Snifflet trvá asi 20 minut. Rodiče dále potřebují přestávku 5-10 minut (Cooldown), než budou připraveni na další kolo chovu. S tak jednoduchou mechanikou šlechtění můžete získat malou armádu těchto nových davů v žádném okamžiku. A pokud přitom čelíte problémům.

Často kladené otázky

Můžete zkrotit Sniffer?

Bohužel, Sniffer nelze zkroutit v Minecraft nebo přitahovat jídlo nebo semeno. Ale můžete použít vedení, abyste jej mohli vzít kamkoli chcete.

Může strážce cítit Sniffer?

Strážce je nepřátelský vůči všem davům v Minecraftu, včetně Sniffer. Může detekovat svou vůni a vibrace.

Je čistící nepřátelský?

Sniffer je úplně pasivní dav Minecraft. Nezaútočí na vás, i když to nejprve zasáhnete.

Stejně tak víte, že o davu Sniffer v Minecraft 1 je třeba vědět všechno.20. Ale není to jediný nový dav nadcházející aktualizace. Měli byste si také udělat nějaký čas na setkání s velbloudy v Minecraft. Stejně jako Sniffer, jsou to také pasivní davy, ale můžete je použít k získání velké taktické výhody během boje. Kromě toho můžete dokonce jezdit na velbloudech a použít je jako prostředek dopravy. Ale nevedeme příliš daleko od davu v soustředění. Jak jste nadšeni, že jste se setkali s Sniffer v Minecraftu? Řekněte nám v komentářích níže!

Minecraft Sniffer

The Sniffer je vítězem Minecraft Live 2022 Komunitní hlasování mob, a byl do hry přidán Minecraft 1.20 – stezky a příběhy! Je to obrovská dav schopná vyčichání semen pro zbrusu nové rostliny v Minecraftu, ale budete muset nejprve oživit jeden nalezením jejich vejců pod vodou.

Tato stránka funguje jako komplexní rozpis všeho, co potřebujete vědět o Sniffer, jeho schopnosti, a mnohem víc!

Sniffer Header.png

Co je Sniffer?

Sniffer Header 22.png

Sniffer, nejnovější dav, který má být přidán do hry v Minecraft 1.20, byl týmem popsán týmem v Mojangu jako „starověký dav“, dlouho považován za vyhynulý, že Budete muset oživit nalezením jejich vejců pod zemí.

Snifer vejce najdete v podezřelém písku, Spolu s dalšími položkami, jako jsou keramické střepy. Jakmile se vylíhne, snifflet vyroste na čichače, který bude čichat na zemi a Vyhledejte rostliny a semena, kopat je, abyste je mohli sbírat. Sniffer může dokonce pomoci Objevte semena pro zbrusu nové dekorativní rostliny, což znamená, že tento dav do hry pravděpodobně přinese ještě více věcí k objevování!

Sniffer je také jedním z největších davů v Overworldu, zakrývající postavu vašeho hráče se značným okrajem!

Sniffer velikost.png

Sniffer vejce

Sniffer vejce najdete v Podezřelý písek Blok uvnitř Teplé oceánské ruiny umístění. Když se dva šňůry chovají, nebudou okamžitě vynořit čichák (jako jiná chov.

Chcete -li se pokusit (a rozmnožovat) čichače, budete chtít používat semena Torchflower.

Screenshot (265) .png

Pokud jde o líhnutí vajec, na každém bloku ve hře se vejce vylíhne asi za 20 minut, ale pokud položíte vejce na blok mechu, vejce se vylíhne za pouhých 10 minut. Ať tak či onak, jakmile je vejce provedeno inkubace, do světa se objeví děvčat!

Minecraft Live 2022 Komunitní hlas

Screenshot (162) .png

Sniffer porazil rascal a tufmový golem jako dav, který většina hráčů chtěla být do hry přidána, a hromadí více než 55% celkového hlasování!

Hledám více? Podívejte se na naši stránku Minecraft Live 2022 Hub, kde najdete všechna další vzrušující oznámení učiněná během živého proudu!