Místa Elden Ring Divine Towers PCGamesn, Elden Ring Divine Towers Guide: Jak oslovit každou božskou věž a aktivovat skvělé runy | VG247

Průvodce božskými věžemi Elden Ring: Jak oslovit každou božskou věž a aktivovat skvělé runy

Publikováno: 7. března 2023

Umístění božských věží Elden

Průvodce po každém umístění Božské věže Elden Ring a jak se tam dostat, aby probudil velké runy, aby uvolnil svou legendární sílu.

Publikováno: 7. března 2023

Chcete najít Elden Ring Divine Towers? Tyto tajemné monolity jsou místo, kde jste probudili hlavních šest velkých run, které jsou upuštěny klíčovými šéfy, známými také jako polobohy.

Než budete moci využít sílu Elden Ring Great Runes, musíte ji nejprve probudit v jedné z pěti božských věží umístěných na mapě. Každá skvělá runa může být probuzena pouze u zadané božské věže, která je uvedena v popisu runy. Všimněte si, že existuje několik skvělých run, které nejsou upuštěny šéfy Elden Ring a nepotřebují probuzení v božské věži, protože se používají pro jiné záhadné účely. Zde je vše, co potřebujete vědět o božských věžích Elden Ring a kde je najít.

Umístění božských věží Elden

Zde najdete každou božskou věž Elden Ring:

Božská věž Limgrave

Božská věž Limgrave je místo, kde se probudíte Godrick’s Great Rune. Nachází se směrem k vrcholu oblasti poblíž hranice s DragonBarrowem. Nemůžete k němu získat přístup prostřednictvím otevřeného světa; Místo toho se musíte vrátit na hrad Stormveil, kde jste porazili Godricka.

Vraťte se zpět do samotného Legacy Dungeon, porazit lva strážce a projděte dveřmi, které chránila (zhruba v severovýchodní části), což vede k mostu. Tam musíte porazit tři Guardian Golems, z nichž jedna na vás vystřelí gigantické šípy. Pokud přežijete, přijdete do rozbité části mostu, kde vám Teleporter umožňuje obejít zbytek segmentů rozbitého můstku a upustit vás u vchodu do věže.

Božská věž Caelid

Božská věž Caelid je místo, kde se probudíte Radahn’s Great Rune. Je to v Dragonbarrow, severovýchodně od hluboké Siofry. Tato věž vyžaduje určitou pečlivou navigaci, když procházíte kořeny, římsy a žebříky po boku věže. Apoštol Godskin také chrání suterén.

Božská věž East Altus

Božská věž East Altus je místo, kde jste se probudili Morgottova skvělá runa a Mohgova skvělá runa, A v tuto chvíli je jediná božská věž, kde můžete probudit více než jednu skvělou runu.

Trasa, jak se dostat k této věži, je blízko místa, kde porazíte Morgotta. Hledáte přístup k dlouhé zdi v oblasti hlavního města, k které máte přístup z východu od Leyndell, Royal Capital Area.

Všimněte si, že za účelem vstupu do Leyndell již budete muset najít a probudit dvě skvělé runy. Také nebudete mít přístup k trase k věži, dokud neporazíte Morgotta, takže budete muset nejprve porazit ten poloboh. Specifické pokyny jsou k dispozici ve videu YouTube Dead Zpikes.

Božská věž West Altus

Božská věž West Altus je místo, kde se probudíte Rykardova skvělá runa. Musíte najít vchod do uzavřeného tunelu, který se nachází těsně před dolním západním vchodem do Leyndell, Royal Capital Area na jih od náhorní plošiny Altus. Je severovýchodně od menšího kostela Erdtree a tunel je hlídán Onyx Lord Mini-Boss.

Izolovaná božská věž

Izolovaná božská věž je místo, kde se probudíte Velká runa Malenia. Je to takzvané, protože-jak se na to podíváte na mapě Elden Ring-je to přímo uprostřed oceánu nad DragonBarrowem, ale pod hory Giants.

Chcete -li získat vstup, musíte se vydat do středu Leyndell, Royal Capital Area a hledat místo milosti známé jako West Capital Rampart. Odtud hledejte teleporter, který vás pošle přímo na základnu věže. Specifické pokyny jsou k dispozici ve videu YouTube Dead Zpikes.

Božská věž Liurnie

Chcete -li získat přístup k této věži, budete muset nejprve projít Ranni Quest. Tato božská věž je spojena s Carian Study Hall, ale nebudete moci překročit most, dokud nebudete otočit studijní sál vzhůru nohama pomocí speciální položky. Jak již bylo zmíněno, tato položka je k dispozici pouze během Ranniho úkolu, takže je důležité se s tím vypořádat před tím, než se pokusíte dostat k této věži. Velká runa pro toto již byla ve výchozím nastavení aktivována, takže nemusíte chodit do této věže.

Elden Ring

Elden Ring Elden Ring Fanatických 59 $.99 $ 50.39 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidružená provize z kvalifikačního prodeje.

To je všechno, co víme o tom, kde najít božské věže Elden Ring. Další tipy najdete v našem průvodci nejlepšími zbraněmi Elden Ring, nejlepší questy Elden Ring a vše, co potřebujete vědět o nejlepších talismanech Elden Ring, aby vám poháněli vaši postavu.

Původní článek napsal Joe Robinson

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce božskými věžemi Elden Ring: Jak oslovit každou božskou věž a aktivovat skvělé runy

Elden Ring Divine Towers lze snadno najít teoreticky. Masivní monolity se objevují nad horizontem všude, kde se podíváte, ale jsou zamčené za dungeony, úkoly a někdy dokonce bojové bosy.

Pokud chcete co nejlépe využít kořisti ve výši, budete muset odvážit jejich výzvy. Božské věže jsou jediným způsobem, jak aktivovat skvělé runy. Jsou zcela oddělené od vzpomínek, takže i když se rozhodnete konzumovat vzpomínku a ignorovat zbraně a kouzla, která nabízejí, můžete stále aktivovat skvělé runy. Je to také jednorázový proces. I když můžete vyměnit skvělé runy na místech milosti, musíte je aktivovat pouze jednou.

Až budete připraveni začít stoupat, vydejte se na platformu s táborákem. Porazit vojáka a vylézt po žebříku. Projděte se přes buttress na druhou stranu, porazte tam vojáka a vyšplhejte se po žebříku. Pomocí Buttress překročíte mezeru doleva a pokračujte v cestě kolem věže proti směru hodinových ručiček. Pro několik z těchto oblastí budete potřebovat dvojitý skok Torrent. Jen se starejte obejmout zeď, když skočíte, protože Elden Ring rád vás občas odrazil okraje říms.

Aktivujte místo věže milosti a vydejte se po schodech po pravé straně. Přehled doleva vás zavede do suterénu Tower, komplikované bludiště plošin s mnichy bohy a apoštolem bohu na dně. Pokud se nechcete chtít tuto cestu vydat, můžete ji přeskočit. Výtah v horní části schodů vás zavede na vrchol věže, kde můžete aktivovat Radahn’s Rune. Tento zvětšuje vaše HP, FP a Max Stamina.

Kde jsou božské věže altus?

Božská věž East Altus je východně od Leyndell, na cestě k hory obrů a je to jedna z nejjednodušších oslovení. Musíte porazit Morgotta před otevřením cesty. Poté je to jen otázka východy na východ na východ, dokud nedosáhnete velkého výtahu Rold.

Kde je božská věž West Altus?

Božská věž West Altus je místo, kde aktivujete Rykardovu skvělou runu. Vstupte do uzavřených tunelů mimo Leyndell – přístup k sestupu do příkopu – a na konci toho poražte Onyx. Cesta, která se po něm otevírá, vede k věži.

Jak aktivujete skvělou runu Malenia?

Velká runa Malenia je trochu jiná. Budete muset získat přístup k izolované věži, která je uprostřed oceánu. V hlavním městě je však teleportál, který vás tam vezme. Zamiřte směrem k opevněnému panství, ale ve velké hale, kde normálně odbočíte doprava, vezměte první dveře místo druhé. Sledujte cestu, dokud nedosáhnete brány v kovovém plotu. Odbočte doleva a na druhém konci je výtah. Na nádvoří je také obří Iron Maiden se dvěma koly Ghiza. Nejprve se s tím vypořádejte, nebo to alespoň rozptýlit, abyste se mohli dostat do výtahu, aniž byste se k vám připojili.

Jakmile se výtah zastaví, sledujte cestu a vezměte teleportál. Přepravuje vás do věže, kde můžete aktivovat runu u mrtvých prstů jako obvykle.

Pokud hledáte další pomoc v zemích, podívejte se na naši rozsáhlou sbírku průvodců Elden Ring, včetně toho, jak porazit Maliketh a kolik konců má Elden Ring.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!